Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως το επέλεξες από τις ρυθμίσεις να κατεβαίνει τότε;

 

Έχω στο default τις ώρες "μη χρήσης", οπότε τότε θα έπρεπε να το εγκαθιστά αυτόματα.

 

Για το κατέβασμα όμως, αφού έκανα χειροκίνητο έλεγχο θα έπρεπε να το εμφανίζει, πράγμα που δεν γινόταν, ούτε καν σήμερα γύρω στις 7.

 

Το μεσημέρι από όσο είδα έγινε διαθέσιμο τελικά για RP, την κατέβασα και πέρασα (πολύ ώρα, πολλή μπαταρία).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε landscape mode ορισμένες σελίδες όπως του fb και του myphone η αριστερή οθόνη του κινητού στην άκρη, στο scrolling κυματίζει, μετά την ενημέρωση στην .321! Συμβαίνει σε κανέναν άλλον ή μόνο σε μένα γίνετε;

 

Edit: Τελικά παντού κυματίζει. Τώρα το διαπίστωσα! Όρθιο όταν είναι επάνω και σε landscape αριστερά! Πριν δεν μου το έκανε αυτό! :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε landscape mode ορισμένες σελίδες όπως του fb και του myphone η αριστερή οθόνη του κινητού στην άκρη, στο scrolling κυματίζει, μετά την ενημέρωση στην .321! Συμβαίνει σε κανέναν άλλον ή μόνο σε μένα γίνετε;

 

Edit: Τελικά παντού κυματίζει. Τώρα το διαπίστωσα! Όρθιο όταν είναι επάνω και σε landscape αριστερά! Πριν δεν μου το έκανε αυτό! :(

Καλημέρα, όχι σε εμένα δεν το κάνει αυτό.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σε landscape mode ορισμένες σελίδες όπως του fb και του myphone η αριστερή οθόνη του κινητού στην άκρη, στο scrolling κυματίζει, μετά την ενημέρωση στην .321! Συμβαίνει σε κανέναν άλλον ή μόνο σε μένα γίνετε;

 

Edit: Τελικά παντού κυματίζει. Τώρα το διαπίστωσα! Όρθιο όταν είναι επάνω και σε landscape αριστερά! Πριν δεν μου το έκανε αυτό! :(

 

Δοκίμασε ένα soft reset.

Δεν το κάνει σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε ένα soft reset.

Δεν το κάνει σε μένα.

Εντάξει έστρωσε με μια απλή επανεκκίνηση! :)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εδώ και κάνα μήνα έχω πρόβλημα με τον συγχρονισμό του outlook και μου βγάζει σφάλμα με κωδικό 0x80070057. Έχει τύχει σε κάποιον να μπορεί να βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε ένα soft reset.

 

Δεν το κάνει σε μένα.

 

Σε μένα το κάνει σε μια συγκεκριμηνη διεύθυνση

 

Sent from mTalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εννοώ για τον κυματισμό της σελίδας σε μια συγκεκριμένη διεύθυνση

 

Sent from mTalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει τρόπος να κρατήσει κανεις όλα τα τηλέφωνα ,τις επαφές του δηλ ; όπως κρατας ας πούμε τις φωτογραφίες στο one drive ; Ευχαριστώ προκαταβολικά !

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

 

[/color]Υπάρχει τρόπος να κρατήσει κανεις όλα τα τηλέφωνα ,τις επαφές του δηλ ; όπως κρατας ας πούμε τις φωτογραφίες στο one drive ; Ευχαριστώ προκαταβολικά !

 

Sent from mTalk

 

Οι επαφες ειναι συγχρονισμενες στο λογαριασμο outlook και μπορεις να τις δεις και να τις κατεβασεις απο το people.live.com με τους αντιστοιχους κωδικους σου.

Link to comment
Share on other sites

[/color]Υπάρχει τρόπος να κρατήσει κανεις όλα τα τηλέφωνα ,τις επαφές του δηλ ; όπως κρατας ας πούμε τις φωτογραφίες στο one drive ; Ευχαριστώ προκαταβολικά !

 

Sent from mTalk

 

Είναι ήδη μέσα στο outlook στο λογαριασμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ που μπήκατε στον κόπο να μου απαντήσετε,αλλα κολησα ...τι πρέπει να κάνω δηλ ;

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ που μπήκατε στον κόπο να μου απαντήσετε,αλλα κολησα ...τι πρέπει να κάνω δηλ ;

 

Sent from mTalk

 

Τίποτα δεν χρειάζεται να κάνεις εσύ, κάθε φορά που θα κάνεις φορμάτ το τηλέφωνο σου ή αλλάξεις το τωρινό σου WP και βάλεις ξανά τους κωδικούς σου οι επαφές σου θα εμφανιστούν αυτόματα με το που το τηλέφωνο θα συγχρονίσει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έστω οτι τα παίζει το τηλ μου κι αγοραζω άλλο , με το που θα συνδεθώ στον λογαριασμό μιυ στην microsoft θα εμφανιστούν οι επαφές μου. Καλα εεε και δεν είμαι φυσική ξανθιά..βαμενη είμαι !

 

Sent from mTalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ισχύει το ίδιο και στα 8 ;

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Έστω οτι τα παίζει το τηλ μου κι αγοραζω άλλο , με το που θα συνδεθώ στον λογαριασμό μιυ στην microsoft θα εμφανιστούν οι επαφές μου. Καλα εεε και δεν είμαι φυσική ξανθιά..βαμενη είμαι !

 

Sent from mTalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ισχύει το ίδιο και στα 8 ;

 

Sent from mTalk

 

Το ίδιο ισχύει παντού.... Μην ανησυχείς!!!

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έστω οτι τα παίζει το τηλ μου κι αγοραζω άλλο , με το που θα συνδεθώ στον λογαριασμό μιυ στην microsoft θα εμφανιστούν οι επαφές μου. Καλα εεε και δεν είμαι φυσική ξανθιά..βαμενη είμαι !

 

Sent from mTalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ισχύει το ίδιο και στα 8 ;

 

Sent from mTalk

 

σε όλα αρκεί να βάλεις το mail και κωδικό

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μεταβιβασαν τα δικαιώματα αναβάθμισης σε άλλη εταιρία, αλλά η αναβάθμιση θα συνεχιστεί κανονικά με άλλες δυο Redstone κατά τα φαινόμενα! ;) Μετά την Redstone 2....

http://m.windowscentral.com/windows-10-redstone-2-looking-likely-march-2017-release?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=wp

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μεταβιβασαν τα δικαιώματα αναβάθμισης σε άλλη εταιρία, αλλά η αναβάθμιση θα συνεχιστεί κανονικά με άλλες δυο Redstone κατά τα φαινόμενα! ;) Μετά την Redstone 2....

http://m.windowscentral.com/windows-10-redstone-2-looking-likely-march-2017-release?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=wp

 

μόνο τον τίτλο που είδα μου φτάνει . στα κοντά δηλαδή και γρήγορα "μάρτιο"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μόνο τον τίτλο που είδα μου φτάνει . στα κοντά δηλαδή και γρήγορα "μάρτιο"

Τι παραπάνω περίμενες να δεις δηλαδή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μεταβιβασαν τα δικαιώματα αναβάθμισης σε άλλη εταιρία, αλλά η αναβάθμιση θα συνεχιστεί κανονικά με άλλες δυο Redstone κατά τα φαινόμενα! ;) Μετά την Redstone 2....

http://m.windowscentral.com/windows-10-redstone-2-looking-likely-march-2017-release?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=wp

 

μπα δεν την ξαναπαταω!! στη redstone 1 ειχε γινει χαμος και δεν ηταν τιποτα παραπανω απο bug fixes και μετατροπη του κουμπιου σε καμερα buton.....καμια εμπιστοσυνη στην μικρομαλακη πλεον γιατι δεν κανει οτι λεει εχει πατωσει μεχρι και οι ημερομηνιες για τις αναβαθμισεις παντα εξω ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Αν περιμέναμε όλοι να αλλάξουν τα πάντα με την Redstone 1 δεν θα χρειαζόταν να βγάλει 2, 3 και 4! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

σωστά,γιατί έπρεπε να περάσει ένας χρόνος κοντά για να διορθώσουν τα αυτονόητα.

όχι ότι τα κατάφεραν αλλά λέμε τώρα.

Και μην προτρέχεις για redstone 3 και 4,δεν έχουν πει τίποτα ακόμη.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν περιμέναμε όλοι να αλλάξουν τα πάντα με την Redstone 1 δεν θα χρειαζόταν να βγάλει 2, 3 και 4! ;)

 

μπορει να εχεις δικιο σ αυτο ομως ισως ειναι ενα ειδος marketing για να μεινουν αυτοι που εχουν lumia η να προσελκισουν αλλους οτι και καλα τα πραγματα θα γινουν καλυτερα και θα μπουν στο τριπακι να πανε στο windows....(πλεον δεν προκειται αλλα λεμε τωρα)!!τι να πω με την μικρομαλακη ο χρονος θα δειξει οπως γινεται με αυτην την εταιρια παντα:P

Link to comment
Share on other sites

σωστά,γιατί έπρεπε να περάσει ένας χρόνος κοντά για να διορθώσουν τα αυτονόητα.

όχι ότι τα κατάφεραν αλλά λέμε τώρα.

Τι ελλείψεις και προβλήματα έχεις αντιμετωπίσει;

Edited by stewe
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι ελλείψεις και προβλήματα έχεις αντιμετωπίσει;

εμενα παντως στο browsing ακομα να μου φτιαχτουν τα γραμματα π ειναι τεραστια κια οπως να ναι στις περισσοτερες σελιδες...και πηγα ρυθμισεις και εψαξα και εκανα αλλα τιποτα...

Edited by niotheros
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...