Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα λόγω της προσφοράς του κωτσοβολου σκέφτομαι το 950 χλ δύο σιμ. Το πρόβλημα που έχω είναι ότι έχω και ένα LG urbane smartwatch. Αυτό θα δουλέψει με Windows Phone?

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,διπλό παράθυρο εννοώ αυτο που είπε ο φίλος από κάτω,οθόνη χωρισμένη στη

μέση με δυο εφαρμογές,και για την κλήση τωρα αν ειμαι σε εφαρμογή και έρθει κλήση μόνο αν πατήσω το windows και ξαναμπώ γίνεται αυτο που λες,ενώ αυτο που έχω δει ειναι σαν floating bar,ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ,στα 10 άλλαξε και βγαίνει η κληση στο μπανερ αυτοματα όταν εισαι σε εφαρμογή?όταν λες από ios το facebook?

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

αυτό με την δίπλο παράθυρο δεν το έχουμε.

το Facebook/Messenger και το instagram είναι η λεγόμενες bridge εφαρμογές(μετάτρεψαν της εφαρμογές από iPhone για windows10). δηλαδή με λίγα λόγια είναι όπως στα iPhone και android

όταν σε καλουν και είσαι μέσα σε εφαρμογή δεν σού βγαίνει από πάνω το μπανερ αλλά εμφανίζεται κανονικά η οθόνη για εισερχόμενη κλήση.

Link to comment
Share on other sites

To Anniversary Update θα δοθεί σε κύματα. Πρώτα θα το πάρουν τα Surface, μετά οι συσκευές που ήρθαν με W10 και στο τέλος οι υπόλοιποι. Τώρα τι αναμονή θα έχει αυτό κανείς δεν ξέρει. Με βλέπω να ξαναγίνομαι Insider για μια μέρα και μετά ξαναγυρνάω σε κανονικό.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

To Anniversary Update θα δοθεί σε κύματα. Πρώτα θα το πάρουν τα Surface, μετά οι συσκευές που ήρθαν με W10 και στο τέλος οι υπόλοιποι. Τώρα τι αναμονή θα έχει αυτό κανείς δεν ξέρει. Με βλέπω να ξαναγίνομαι Insider για μια μέρα και μετά ξαναγυρνάω σε κανονικό.

 

α καλα καινουριο ειναι αυτο;δεν θα το παρουμε ολοι την τριτη;

Link to comment
Share on other sites

α καλα καινουριο ειναι αυτο;δεν θα το παρουμε ολοι την τριτη;

 

 

 

Αν δεν θες να πέσουν οι servers και μετά να ρωτάμε την MS γιατί δεν μπορούμε να κατεβάσουμε την αναβάθμιση...

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

To Anniversary Update θα δοθεί σε κύματα. Πρώτα θα το πάρουν τα Surface, μετά οι συσκευές που ήρθαν με W10 και στο τέλος οι υπόλοιποι. Τώρα τι αναμονή θα έχει αυτό κανείς δεν ξέρει. Με βλέπω να ξαναγίνομαι Insider για μια μέρα και μετά ξαναγυρνάω σε κανονικό.

Πότε το είπαν αυτο;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύει αυτό που γράφει η υπογραφή σου εσύ τρέχεις ήδη το Anniversary Update...

:p

Ισχύει, αλλά πέρασα το Update ως insider αφότου έγραψα το post.

REDMI 9A & Mi band 4C :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα λόγω της προσφοράς του κωτσοβολου σκέφτομαι το 950 χλ δύο σιμ. Το πρόβλημα που έχω είναι ότι έχω και ένα LG urbane smartwatch. Αυτό θα δουλέψει με Windows Phone?

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

η προσφορά του κωτσόβολου είναι πράγματι πολύ καλή, ειδικά με τις 24 άτοκες δόσεις και το σκέφτομαι πολύ ζωηρά.

το τηλέφωνο σαν συσκευή είναι κορυφή, το μόνο που έχει παρόμοια χαρακτηριστικά με αυτό είναι το LG G5 Dual με τιμή επιπλέον 230 ευρώ, δηλαδή μία όσο ακόμη μία καλή συσκευή η ένα τάμπλετ.

το μόνο που με φρενάρει είναι οι εφαρμογές, που δε ξέρω αν στο μέλλον αλλάξει κάτι ή όχι.

να δούμε θα κάνω λίγο ακόμη υπομονή, να έρθει και η περιβόητη αναβάθμιση και θα αποφασίσω μετά.

όσο για το LG urbane smartwatch που γράφεις, δε νομίζω πως θα συνεργάζεται με τα windows phone.

μπορείς βέβαια να το πουλήσεις και αγοράσεις κάποιο αντίστοιχο για windows phone.

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

μπορείς βέβαια να το πουλήσεις και αγοράσεις κάποιο αντίστοιχο για windows phone.

 

 

Πες ένα...:O

REDMI 9A & Mi band 4C :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Smartwatch για Windows 10 δεν υπάρχει κανένα.

Ούτε το Android Wear ούτε το Pebble OS υποστηρίζονται από τα Windows.

 

Το Microsoft Band που υπάρχει δεν είναι smartwatch αλλά Fitness Band.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τώρα το είδα... Υπήρχε ένα tweet που έγραφε ότι θα ξεκινήσει στις 02/08 αλλά θα χρειαστεί χρόνο για να φτάσει σε όλες τις συσκευές...

 

Ε οπότε μην το δένετε και κόμπο ότι θα έρθει στις 2/8 σε όλες τις συσκευές... Φαντάζομαι πρώτα στα 950/950XL θα φτάσει...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναι.Για να μη σου πω ότι Ελλάδα γενικώς θα αργήσει να φτάσει.

Είμαστε και μακριά.:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειμαστε μακρια; η microsoft hellas που ειναι; αυτη δεν εχει καμια σχεση με την αναβαθμιση;
Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά για πλάκα το είπε το είμαστε μακρυά...

 

Και όχι η MS Hellas δεν έχει να κάνει με τα updates, όπως ούτε η Apple, ούτε καμία... Ο προγραμματισμός γίνεται στην Αμερική για το πότε θα δοθούν...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει σχέση με την εποικημένη αναβάθμιση αλλά το πρωί μου ζήτησε επανεκκίνηση. Η αλήθεια είναι πως το είδα εν ώρα εργασίας και πάτησα κατευθείαν χωρίς να δω τον λόγο. Πάντως κατά την εκκίνηση δεν έκανε τίποτα από ρυθμίσεις άνοιξε σαν να έκανα απλά restart.
Link to comment
Share on other sites

Χιούμορ δεν έχει κανείς σας έτσι;

Και όπως λέει και ο Άλεξ,η ms Hellas δεν έχει καμία σχέση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω αν έχει σχέση με την εποικημένη αναβάθμιση αλλά το πρωί μου ζήτησε επανεκκίνηση. Η αλήθεια είναι πως το είδα εν ώρα εργασίας και πάτησα κατευθείαν χωρίς να δω τον λόγο. Πάντως κατά την εκκίνηση δεν έκανε τίποτα από ρυθμίσεις άνοιξε σαν να έκανα απλά restart.

 

το ίδιο μου έκανε εχθές,χωρίς να έχω τις ενημερώσεις στο αυτόματο.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναι.Για να μη σου πω ότι Ελλάδα γενικώς θα αργήσει να φτάσει.

Είμαστε και μακριά.:lol:

 

Αν είναι και πολλά τα data, θα έρθουν ακόμα πιο αργά... Παίρνουν άλλο μεταφορικό μέσο... :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν εάν θυμάμαι καλά, τα updates σκάνε στο ξεκίνημα της ημέρας στην Αμερική. Αυτή τη στιγμή ακόμα κοιμούνται. Επίσης, το Update θα δοθεί σε φάσεις, κάτι το οποίο σημαίνει ότι τα κινητά πλην αυτών που είχαν τα 10άρια από την μάνα τους, θα αναβαθμιστούν τις επόμενες ημέρες. Προηγούνται και οι υπολογιστές...
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια το ξεκίνημα της Anniversary ειναι στις 2 Αυγούστου! Μέχρι να ολοκληρωθεί, έχουμε ακόμα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...