Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ που δεν έχω κανένα από τα θέματά σου πως το εξηγείς; Και πολλοί ακόμα φίλοι μου. Αλλα σκέψου να έκαιγε το λειτουργικό τις κάρτες. Όπως σου είπε και ο αλεξ, θα γινόταν χαμός. Εγώ δεν διαπίστωσα κάτι τέτοιο. Ακόμη κι εδώ δεν είδα κάποιον να έχει πάθει τέτοιο. Και η δικη μου η Samsung μια χαρά δουλεύει. Επίσης θυμάμαι πως για τις "αόρατες" ειδοποιήσεις σου έφταιγαν οι ρυθμίσεις σου (γι αυτό και δεν είχε κανένας άλλος το θέμα σου.

Στο δια ταύτα. Εφόσον πλέον το λειτουργικό δεν σου κάνει και βολεύτηκες με το android θα σου (ξανά)πρότεινα να μην πήζεις άσκοπα. Πήγαινε εκεί που βρήκες την υγειά σου (δεν το λέω ειρωνικά) κι αν ποτε τα Wm γίνουν αυτό που θέλεις, επιστρέφεις. Γιατί να χαλιέσαι; Κι αν θυμάμαι καλά χρειάζεσαι δεύτερη συσκευή, τότε γιατί αυτή να είναι Wm και να σε εκνευρίζει και να μην είναι και αύτη android που σε βολεύει; Κι αν θέλεις να παρακολουθείς την εξέλιξη του λειτουργικού, μπορείς απλα να διαβαζεις εδώ κι όχι να έχεις ολόκληρη συσκευή με το λειτουργικό που πλέον δεν σε καλύπτει;

 

Τι να σου πω. Τυχεροί εσείς; Άτυχος εγώ; Και τα 2 μαζί; Ή μήπως η Microsoft, έπαψε να κάνει qc στα updates, από την ώρα που έβαλε το feedback;

 

Θα γινόταν χαμός, αν ήταν μεγαλύτερο από 1% το ποσοστό. Τώρα είναι πολύ λίγος ο κόσμος που έχει wm, που (φαντάζομαι) ότι δεν πολυασχολούνται πλέον μόλις έχουν κάποιο πρόβλημα και αλλάζουν συσκευή. Ειδικά αν είναι x20..

 

Και η 2η δεν είναι πλέον wm. Το 640 θα το κρατήσω, γιατί είναι πολύ καλό σαν hardware, αλλά με beta os (το να παιδευόμαστε κάθε λίγο και λιγάκι με resets, αυτό δείχνει, + το feedback).

 

Edit: Το σημαντικότερο ξέχασα. Έκανα περίπου καμιά 10αριά resets, εννοείται χωρίς αποτέλεσμα και μετά δοκίμασα κάτι άλλο. Έβγαλα την κάρτα και την τοποθέτησα σε low-end smartphone, με Android 4.4.4 (το γράφω, σαν τρόπο λύσης που λειτουργεί, αφού τα soft resets ήταν πρακτικά άχρηστα). Την αναγνώρισε κανονικότατα. Μετά, πίσω στο 640, που τώρα την αναγνώρισε. Αυτά τα κάναμε στην pfd και στην tp, όχι σε official os...

 

Αυτό το έχουν μόνο οι συσκευές που ήρθαν με 10ρια (550, 650, 950)

 

Αυτό τώρα σου φαίνεται σωστή υποστήριξη; "Ξέρετε, οι x20 συσκευές δε θα πάρουν official τα 10 (όπως λέγαμε συνεχώς, πριν κυκλοφορήσουν), μόνο μέσω tp και στις x30, x35 και x40 συσκευές δε θα δώσουμε την εγγραφή"...

 

P.S.: Θυμήσου μόνο πόσο μου άρεσαν τα wp/wm, από τα 7 κιόλας... Κι ακόμα θεωρώ το ui τους το πιο πρακτικό και όμορφο ταυτόχρονα, αλλά αφήνει πολλά κενά και λάθη η ms, ενώ προσθέτει και αργοπορημένα updates.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι να σου πω. Τυχεροί εσείς; Άτυχος εγώ; Και τα 2 μαζί; Ή μήπως η Microsoft, έπαψε να κάνει qc στα updates, από την ώρα που έβαλε το feedback;

 

Θα γινόταν χαμός, αν ήταν μεγαλύτερο από 1% το ποσοστό. Τώρα είναι πολύ λίγος ο κόσμος που έχει wm, που (φαντάζομαι) ότι δεν πολυασχολούνται πλέον μόλις έχουν κάποιο πρόβλημα και αλλάζουν συσκευή. Ειδικά αν είναι x20..

 

Και η 2η δεν είναι πλέον wm. Το 640 θα το κρατήσω, γιατί είναι πολύ καλό σαν hardware, αλλά με beta os (το να παιδευόμαστε κάθε λίγο και λιγάκι με resets, αυτό δείχνει, + το feedback).

 

Edit: Το σημαντικότερο ξέχασα. Έκανα περίπου καμιά 10αριά resets, εννοείται χωρίς αποτέλεσμα και μετά δοκίμασα κάτι άλλο. Έβγαλα την κάρτα και την τοποθέτησα σε low-end smartphone, με Android 4.4.4 (το γράφω, σαν τρόπο λύσης που λειτουργεί, αφού τα soft resets ήταν πρακτικά άχρηστα). Την αναγνώρισε κανονικότατα. Μετά, πίσω στο 640, που τώρα την αναγνώρισε. Αυτά τα κάναμε στην pfd και στην tp, όχι σε official os...

 

 

 

Αυτό τώρα σου φαίνεται σωστή υποστήριξη; "Ξέρετε, οι x20 συσκευές δε θα πάρουν official τα 10 (όπως λέγαμε συνεχώς, πριν κυκλοφορήσουν), μόνο μέσω tp και στις x30, x35 και x40 συσκευές δε θα δώσουμε την εγγραφή"...

 

P.S.: Θυμήσου μόνο πόσο μου άρεσαν τα wp/wm, από τα 7 κιόλας... Κι ακόμα θεωρώ το ui τους το πιο πρακτικό και όμορφο ταυτόχρονα, αλλά αφήνει πολλά κενά και λάθη η ms, ενώ προσθέτει και αργοπορημένα updates.

 

Διαφωνώ στο πρώτο. Μπορεί να έχει 1% ή και λιγότερο αλλά αν το 30% από αυτό το ποσοστό είχε τα θέματά σου τότε θα το μάθαινε και η κουτσή Μαρία.

Στο δεύτερο νομίζω πως η εγγραφή έρχεται στο update του Αυγούστου.

Όσο για το ρίξιμο των x20 συσκευών, είμαι από τους πρώτους που έκραξα. Όχι τίποτα άλλο αλλα μόνο και μόνο επειδή το έταξε. Παρόλα αυτά υπάρχουν ελαφρυντικά και το ότι πχ το 5ετιας 920 δεν αναβαθμίστηκε επίσημα δεν είναι και τόσο παράδοξο. Μόνο η Apple τέτοια υποστήριξη. Αλλα έστω και πλαγια πάλι αναβαθμίστηκε και κέρδισε κάμποσα χρόνια ζωής. Ξέρεις πολλές συσκευές που παραμένουν μαχιμοτατες τόσα χρόνια;

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ στο πρώτο. Μπορεί να έχει 1% ή και λιγότερο αλλά αν το 30% από αυτό το ποσοστό είχε τα θέματά σου τότε θα το μάθαινε και η κουτσή Μαρία.

Στο δεύτερο νομίζω πως η εγγραφή έρχεται στο update του Αυγούστου.

Όσο για το ρίξιμο των x20 συσκευών, είμαι από τους πρώτους που έκραξα. Όχι τίποτα άλλο αλλα μόνο και μόνο επειδή το έταξε. Παρόλα αυτά υπάρχουν ελαφρυντικά και το ότι πχ το 5ετιας 920 δεν αναβαθμίστηκε επίσημα δεν είναι και τόσο παράδοξο. Μόνο η Apple τέτοια υποστήριξη. Αλλα έστω και πλαγια πάλι αναβαθμίστηκε και κέρδισε κάμποσα χρόνια ζωής. Ξέρεις πολλές συσκευές που παραμένουν μαχιμοτατες τόσα χρόνια;

 

Ίσως το έχει μάθει η κουτσή Μαρία, γι' αυτό πήγε στο ποσοστό που έχει. :p

 

Έτσι λέει η ms. Και το update του Αυγούστου, έπρεπε ήδη να έχει έρθει.

 

Μα, για πολλούς λόγους έπρεπε να δώσει το συγκεκριμένο update σε όλους.

 

1. Είχε ήδη κάνει τη @@@@@@@ από τα 7.5 στα 8.

 

2. Από το 1, τις είχαν μείνει ελάχιστοι χρήστες (να μη μιλήσω το Lumia 900........).

 

3. Είχε (και έχει) ελάχιστες συσκευές.

 

4. Έπρεπε να διορθώσει το 1. Δεν το έκανε.

 

5. Δεν την έπαιρνε να αφήσει έτσι τους χρήστες των x20, γιατί είμαι σίγουρος ότι δε θα ήταν πολλοί αυτοί που την ακολούθησαν στα 10άρια με νέα συσκευή, όπως εσύ κι εγώ (ειδικά αν προέρχονταν από τη σούπα των 7.8).

 

6. Ναι, δεν είναι Apple. Έλα όμως που, η Apple δε χρειάζεται να δίνει τέτοια υποστήριξη, με το κοινό που έχει, τις τιμές και τα τρελά έσοδα. Κι όμως το κάνει. Η Microsoft, που δε μπορεί να ξεκολλήσει από τον "πάτο" των ποσοστών, ποια δικαιολογία έχει; Καμία. Ίσα-ίσα, που επειδή είναι στη χειρότερη θέση από τους άλλους 2 (σαν os μιλώντας), πρέπει να κάνει ακόμα περισσότερα. Αλλά κάνει τα λιγότερα.

 

Κι ένα, που δεν ξέρω αν μετράει σαν 7, γι' αυτό το γράφω ξεχωριστά. Πού είναι οι συσκευές με 2gb ram/16gb rom, που είναι το νέο midrange; Μάλλον δεν έχει ανάγκη τις πωλήσεις...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το έχει μάθει η κουτσή Μαρία, γι' αυτό πήγε στο ποσοστό που έχει. :p

 

Έτσι λέει η ms. Και το update του Αυγούστου, έπρεπε ήδη να έχει έρθει.

 

Μα, για πολλούς λόγους έπρεπε να δώσει το συγκεκριμένο update σε όλους.

 

1. Είχε ήδη κάνει τη @@@@@@@ από τα 7.5 στα 8.

 

2. Από το 1, τις είχαν μείνει ελάχιστοι χρήστες (να μη μιλήσω το Lumia 900........).

 

3. Είχε (και έχει) ελάχιστες συσκευές.

 

4. Έπρεπε να διορθώσει το 1. Δεν το έκανε.

 

5. Δεν την έπαιρνε να αφήσει έτσι τους χρήστες των x20, γιατί είμαι σίγουρος ότι δε θα ήταν πολλοί αυτοί που την ακολούθησαν στα 10άρια με νέα συσκευή, όπως εσύ κι εγώ (ειδικά αν προέρχονταν από τη σούπα των 7.8).

 

6. Ναι, δεν είναι Apple. Έλα όμως που, η Apple δε χρειάζεται να δίνει τέτοια υποστήριξη, με το κοινό που έχει, τις τιμές και τα τρελά έσοδα. Κι όμως το κάνει. Η Microsoft, που δε μπορεί να ξεκολλήσει από τον "πάτο" των ποσοστών, ποια δικαιολογία έχει; Καμία. Ίσα-ίσα, που επειδή είναι στη χειρότερη θέση από τους άλλους 2 (σαν os μιλώντας), πρέπει να κάνει ακόμα περισσότερα. Αλλά κάνει τα λιγότερα.

 

Κι ένα, που δεν ξέρω αν μετράει σαν 7, γι' αυτό το γράφω ξεχωριστά. Πού είναι οι συσκευές με 2gb ram/16gb rom, που είναι το νέο midrange; Μάλλον δεν έχει ανάγκη τις πωλήσεις...

 

Εσύ λες να μην ήθελε να δώσει τα 10ρια σε όλους. Εδώ στα pc τα χάρισε σε εκατομμύρια χρήστες. Να είσαι σίγουρος πως αν μπορούσε θα τα έδινε και στα 610...... Αλλα όμως προφανώς δεν ήταν απροβλημάτιστα. Το διαπίστωσα κι εγώ με το 1020. Καμια σχέση η εμπειρία χρήσης. Τουλάχιστον τα έδωσε έμμεσα. Το μεγάλο λάθος της ήταν ότι τα έταξε. Κανένα άλλο.

Επίσης και στο android η υποστήριξη δεν είναι καλύτερη. Μάλλον πολύ χειρότερη θα έλεγα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 οι ειδοποιήσεις (που ενώ είχα να μη φαίνονται στη lockscreen, δεν εμφανίζονταν ποτέ), 1 η υπερθέρμανση χωρίς λόγο, μετά από τα 3 (?) τελευταία updates των 10ών, 1 η αστεία πληκτρολόγηση με swipe στα Ελληνικά στον edge (που έχει διορθωθεί εν μέρη), τώρα το κάψιμο στην sd... Για να μη μιλήσω για τα soft και hard resets, που έχουμε λιώσει όσοι έχουμε Lumia συσκευές, λες και είμαστε στην technical preview (χωρίς να είμαστε...).

 

P.S.: Η sd μου δεν έχει κλείσει ούτε χρόνο.... Και δε νοείται σε συσκευή με εσωτερικό αποθηκευτικό χώρο 8gb, να πηγαίνω τα πάντα εκεί.

 

Σου απαντώ για την SD και κανείς παράθεση το ποστ μου να γράψεις αυτό.... Οκ...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το έχει μάθει η κουτσή Μαρία, γι' αυτό πήγε στο ποσοστό που έχει. :p

 

Έτσι λέει η ms. Και το update του Αυγούστου, έπρεπε ήδη να έχει έρθει.

 

Μα, για πολλούς λόγους έπρεπε να δώσει το συγκεκριμένο update σε όλους.

 

Το update καλά κάνει και το δίνει τον Αύγουστο για να είναι ολοκληρωμένο.

Κι ας έπεσε το ποσοστό της Microsoft, λίγοι και καλοί. Ότι και να λέμε μόνο θεωρίες είναι, για το λόγο αυτό έχει και CEO για να διαμορφώνει την στρατηγική της.

Τα υπόλοιπα δεν θέλω να τα σχολιάσω γιατί είναι εκτός θέματος και έχουν καταντήσει κουραστικά.

Link to comment
Share on other sites

Σου απαντώ για την SD και κανείς παράθεση το ποστ μου να γράψεις αυτό.... Οκ...

 

Έκανα λάθος παράθεση. Πρώτη φορά σου έτυχε;

 

Δε μου απαντούσατε, όσοι μου απαντήσατε, με τον ίδιο ρυθμό.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αν ως απάντηση εννοεις να συμφωνήσουμε μαζί σου στο ότι ή ΜΣ σου έκαψε την κάρτα, μάλλον όχι....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αν ως απάντηση εννοεις να συμφωνήσουμε μαζί σου στο ότι ή ΜΣ σου έκαψε την κάρτα, μάλλον όχι....

 

Στο να έχεις κάνει λάθος παράθεση, πήγαινε.

 

Είπα, να συμφωνήσετε; Μου έτυχε κάτι και το έγραψα. Ή μόνο τα καλά πρέπει να γράφουμε;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

 

Είπα, να συμφωνήσετε; Μου έτυχε κάτι και το έγραψα. Ή μόνο τα καλά πρέπει να γράφουμε;

 

επειδή το είπες και σε άλλο θέμα,δεν είσαι ο μόνος που γράφεις τα αρνητικά.

είμαστε και εμείς εδώ.

Δεν φοράμε παρωπίδες.:cool:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

επειδή το είπες και σε άλλο θέμα,δεν είσαι ο μόνος που γράφεις τα αρνητικά.

είμαστε και εμείς εδώ.

Δεν φοράμε παρωπίδες.:cool:

 

Μα, έτσι είναι. "Μόνο καλά" είναι τα πράγματα μόνο στα παραμύθια. Η πραγματικότητα έχει 2 όψεις.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μα, έτσι είναι. "Μόνο καλά" είναι τα πράγματα μόνο στα παραμύθια. Η πραγματικότητα έχει 2 όψεις.

 

Aδερφέ αν είχε μόνο καλά,θα ήταν στο 90 και όχι στο 1%

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ή μόνο τα καλά πρέπει να γράφουμε;

 

Συγνώμη βρε mr αλλά αυτό είναι κάπως. Στο φινάλε αν είμαστε τέτοιοι, μη μας γράφεις γιατί δεν καταλαβαίνουμε. Είμαστε κολλημένοι.

Και ο Alex έχει android εδώ και μήνες, αν δεν άλλαξε κάτι.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη βρε mr αλλά αυτό είναι κάπως. Στο φινάλε αν είμαστε τέτοιοι, μη μας γράφεις γιατί δεν καταλαβαίνουμε. Είμαστε κολλημένοι.

Και ο Alex έχει android εδώ και μήνες, αν δεν άλλαξε κάτι.

 

Μα σ' εκείνον πήγαινε. Και έχοντας και Android (βλέπει τι προσφέρει ο ανταγωνισμός), μου γράφει αυτά που μου γράφει.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έλειπα το Σαββατοκύριακο και έχετε μείνει να λέτε τα ίδια και εγώ έχω android αλλά μάντεψε,δεν μου έχει κάψει τίποτα το WF ενώ το android έχει κάψει κάρτα.

Στα δικά μας τώρα,η .494 έχει μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας με το WiFi αλλιώς σαββατοκύριακο που ήμουν χωρίς WiFi αλλά με δεδομένα δεν χρειάστηκε φόρτιση από παρασκευή πρωί.

Εντάξει η χρήση ήταν πιο μικρή αλλά με πολλές φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Μα σ' εκείνον πήγαινε. Και έχοντας και Android (βλέπει τι προσφέρει ο ανταγωνισμός), μου γράφει αυτά που μου γράφει.

 

Τι σου έγραψα δηλαδή? Το μόνο που σου έγραψα ΕΓΩ αφορούσε την κάρτα και τίποτα άλλο... Δεν σχολίασα κάποια άλλη κίνηση της MS... Απλά ανέφερα τη γνώμη μου για τις κάρτες με βάση την εμπειρία που έχω και σε όλα τα κινητά/ταμπλετ τις αποφεύγω... Αυτό...

 

Τι σχέση έχουν αυτά που απάντησες με τον ανταγωνισμό κτλ κτλ δεν καταλαβαίνω...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έλειπα το Σαββατοκύριακο και έχετε μείνει να λέτε τα ίδια και εγώ έχω android αλλά μάντεψε,δεν μου έχει κάψει τίποτα το WF ενώ το android έχει κάψει κάρτα.

 

 

Στα δικά μας τώρα,η .494 έχει μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας με το WiFi αλλιώς σαββατοκύριακο που ήμουν χωρίς WiFi αλλά με δεδομένα δεν χρειάστηκε φόρτιση από παρασκευή πρωί.

 

 

Εντάξει η χρήση ήταν πιο μικρή αλλά με πολλές φωτογραφίες.

 

 

 

Προσωπικά είτε με WiFi είτε με δεδομένα μιλάμε για μεγάλη κατανάλωση, σε σχέση με την προηγούμενη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος πως να κάνω restore το deleted browsing history??

Είμαι σε windows 8.1 και ο browser είναι ο Explorer.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος πως να κάνω restore το deleted browsing history??

Είμαι σε windows 8.1 και ο browser είναι ο Explorer.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Καλησπέρα.

Αφού έχεις Windows Phone 8.1 θα απευθυνθείς εδώ, που είναι το επίσημο θέμα του λειτουργικού. Αν και δε νομίζω να γίνεται αυτό που λες δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, σχετικά με τη νέα έκδοση 494, ναι μεν είναι σαφώς πιο γρήγορη αλλά έχω την εντύπωση ότι σαν λειτουργία είναι χειρότερη από τις προηγούμενες, τουλάχιστον σε εμένα στο 640 LTE παρουσιάζει διάφορα θεματάκια (μικροκολλήματα, αραιά fc και άλλα) τα οποία μπορεί μεν να μην είναι σοβαρά αλλά δε παύουν να είναι κάτι που δε το έιχα στη προηγούμενη έκδοση. Νομίζω ότι σε ό,τι έχει να κάνει με την ομαλή λειτουργία της έκδοσης, τα πράγματα πήγαν ένα βήμα πίσω αυτή τη φορά.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ένα mail πριν λίγο από το Amazon που λέει ότι η εφαρμογή σταματάει στις 15/8.

Να μπαίνω λέει από τον browser :lol:

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ένα mail πριν λίγο από το Amazon που λέει ότι η εφαρμογή σταματάει στις 15/8.

Να μπαίνω λέει από τον browser :lol:

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το μέλλον των apps είναι ο browser αν δε το χεις καταλάβει! Edge everywhere!! :p

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ένα mail πριν λίγο από το Amazon που λέει ότι η εφαρμογή σταματάει στις 15/8.

Να μπαίνω λέει από τον browser :lol:

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα δεν ήρθε κατι τέτοιο προς το παρόν!

Πάντως, σχετικά με τη νέα έκδοση 494, ναι μεν είναι σαφώς πιο γρήγορη αλλά έχω την εντύπωση ότι σαν λειτουργία είναι χειρότερη από τις προηγούμενες, τουλάχιστον σε εμένα στο 640 LTE παρουσιάζει διάφορα θεματάκια (μικροκολλήματα, αραιά fc και άλλα) τα οποία μπορεί μεν να μην είναι σοβαρά αλλά δε παύουν να είναι κάτι που δε το έιχα στη προηγούμενη έκδοση. Νομίζω ότι σε ό,τι έχει να κάνει με την ομαλή λειτουργία της έκδοσης, τα πράγματα πήγαν ένα βήμα πίσω αυτή τη φορά.

Δεν ξέρω για τις προηγούμενες εκδόσεις, εγώ μπήκα με την .494 στα 10 δήθεν για καλύτερα, και ειναι χειρότερα απο τα 8.1 σε αρκετά σημεία. Πάει πιο αργά! :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν ήρθε κατι τέτοιο προς το παρόν!

 

Δεν ξέρω για τις προηγούμενες εκδόσεις, εγώ μπήκα με την .494 στα 10 δήθεν για καλύτερα, και ειναι χειρότερα απο τα 8.1 σε αρκετά σημεία. Πάει πιο αργά! :(

 

 

 

Με πια συσκευή; Εγω με 950 ειμαι βούτυρο παντως. Και σίγουρα περιμένουμε και το anniversary update σε λίγες μέρες..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε πάλι. Περίεργο. Μήπως είναι τρολιά. Τα στοιχεία φαίνονται επίσημα.

Μου λέει πως βλέπουν ότι συνδέθηκα από windows phone στο Amazon και μπλα μπλα μπλα και πάπαλα από 15/8

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...