Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό σου έγραψα πιο πάνω ότι έχεις νεότερο το οποίο θα περαστεί με παλιότερη build και hard reset δηλαδή στο τηλέφωνο σου. Αλλιώς περιμένεις να σου έρθει ΟΤΑ μόνο του το firmware

 

Οk, συνεννοηθήκαμε.

 

Ευχαριστώ.

 

Απλά η μέχρι τώρα κουβέντα αφορούσε σε νεότερο f/w μόνο στα XL. Κανένας με χ50 να κοιτάξει αντίστοιχα στη δική του συσκευή τί ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οk, συνεννοηθήκαμε.

 

Ευχαριστώ.

 

Απλά η μέχρι τώρα κουβέντα αφορούσε σε νεότερο f/w μόνο στα XL. Κανένας με χ50 να κοιτάξει αντίστοιχα στη δική του συσκευή τί ισχύει?

 

Έχω το 550 αλλά μπορώ να το τσεκάρω αύριο. Θα το βάλω να δω τι θα βγάλει το WDRT...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη απο το wdrt πλέον δε σε παει 8.1;σε Παει στα 10;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αν έχεις συσκευή που βγήκε με 10ρια out of the box ναι.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αξίζει το 550 για δεύτερη συσκευή αποκλειστικά για να βλέπω τις preview εκδόσεις των windows mobile ή είναι πολύ κακό το hardware; σκέφτομαι να αγοράσω γι αυτή τη χρήση αποκλειστικά
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αξίζει το 550 για δεύτερη συσκευή αποκλειστικά για να βλέπω τις preview εκδόσεις των windows mobile ή είναι πολύ κακό το hardware; σκέφτομαι να αγοράσω γι αυτή τη χρήση αποκλειστικά

 

Αξιοπρεπέστατη συσκευή. Την έχω εδώ και λίγες μέρες και αν εξαιρέσεις ότι δεν παίζει τόσο καλά το Lara Croft GO όσο το 640, στα βασικά δεν βρίσκεις διαφορά.

Δυστυχώς, όμως, η οθόνη του παραειναι μικρή για μένα.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Αξιοπρεπέστατη συσκευή. Την έχω εδώ και λίγες μέρες και αν εξαιρέσεις ότι δεν παίζει τόσο καλά το Lara Croft GO όσο το 640, στα βασικά δεν βρίσκεις διαφορά.

Δυστυχώς, όμως, η οθόνη του παραειναι μικρή για μένα.

 

Τέλεια γιατί διαβάζω πολλά εποικοδομητικά σχόλια για τη δουλειά της microsoft στο επόμενο μεγάλο update που έρχεται αλλά δεν έχω υπομονή δυστυχώς!!

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Τις επόμενες μέρες βγαίνει firmware για το 950xl για double tap. Θα ακολουθήσει πιθανόν και για τις άλλες win10 συσκευές.

 

http://mspoweruser.com/double-tap-to-wake-finally-comes-to-the-lumia-950-xl/

 

δε ξέρω αν κατάλαβα καλά, όμως εννοείς τη λειτουργία που με δυο κτυπήματα στην οθόνη, ανοίγει η συσκευή και με άλλα δυο κάτω, εκεί που είναι το βελάκι και το ψάξιμο, σβήνει;

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω αν κατάλαβα καλά, όμως εννοείς τη λειτουργία που με δυο κτυπήματα στην οθόνη, ανοίγει η συσκευή και με άλλα δυο κάτω, εκεί που είναι το βελάκι και το ψάξιμο, σβήνει;

 

Ναι, στα 550, 650 και 950 δεν είχαν προσθέσει στο firmware την δυνατότητα να ξυπνάει με διπλό χτύπημα στην κλειστή οθόνη. Το είχαν μόνο οι παλιότερες συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να έρθει το firmware και για τις υπόλοιπες συσκευές, μαζί μ' αυτών των x50! :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να έρθει το firmware και για τις υπόλοιπες συσκευές, μαζί μ' αυτών των x50! :worry:

 

Mη το δένεις κόμπο ότι θα έρθει πλέον.

Τα κινητά δουλεύουν σωστά και χωρίς αυτό με τις τελευταίες ενημερώσεις,οπότε αν δεν υπάρχει στην πρώτη redstone,ξεχάστε το.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να εχει θα ηταν καλο να εχουμε αυτη την λειτουργια με το double tap.

Μακαρι να ερθει με την redsotne στο 550.

Link to comment
Share on other sites

Mη το δένεις κόμπο ότι θα έρθει πλέον.

Τα κινητά δουλεύουν σωστά και χωρίς αυτό με τις τελευταίες ενημερώσεις,οπότε αν δεν υπάρχει στην πρώτη redstone,ξεχάστε το.

Δεν δουλεύουν σωστά σε όλες τις συσκευές ομως; Να το πω καλύτερα, δεν δουλεύουν τόσο απροβλημάτιστα όπως τα 8.1!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύουν σωστά σε όλες τις συσκευές ομως; Να το πω καλύτερα, δεν δουλεύουν τόσο απροβλημάτιστα όπως τα 8.1!

 

Και στα δύο που λες,όχι.

Δουλεύουν εξίσου καλά πλέον.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύουν σωστά σε όλες τις συσκευές ομως; Να το πω καλύτερα, δεν δουλεύουν τόσο απροβλημάτιστα όπως τα 8.1!

 

Evris, μέχρι να βάλεις τα 10ρια για να έχεις προσωπική άποψη καλύτερα να αφήνεις τους άλλους να σχολιάζουν (θετικα/αρνητικα) γιατί αλλιώς είναι σαν να λες την άποψή σου για τα παγωτά κρι κρι χωρίς να τα έχεις δοκιμάσει αλλα ακούγοντας τον χ και ψ που τα δοκίμασε......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά στο 550 σας κολλάει κι εσάς το κινητό? δεν είναι και πολύ smooth η εμπειρία χρήσης ούτε στα επίσημα 10 ούτε στα preview
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά στο 550 σας κολλάει κι εσάς το κινητό? δεν είναι και πολύ smooth η εμπειρία χρήσης ούτε στα επίσημα 10 ούτε στα preview

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι. Ήμουν ΠΟΛΥ πιο ευχαριστημένος με το 635 μου.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι. Ήμουν ΠΟΛΥ πιο ευχαριστημένος με το 635 μου.

 

Μάλλον η σειρά snapdragon 200 είναι πολύ χειρότερη τελικά.

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Evris, μέχρι να βάλεις τα 10ρια για να έχεις προσωπική άποψη καλύτερα να αφήνεις τους άλλους να σχολιάζουν (θετικα/αρνητικα) γιατί αλλιώς είναι σαν να λες την άποψή σου για τα παγωτά κρι κρι χωρίς να τα έχεις δοκιμάσει αλλα ακούγοντας τον χ και ψ που τα δοκίμασε......

Μονο που το κρι κρι το πετάς αν δεν σ' αρέσει!... ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Oμοίως και τα 10.

Μη το κουράζουμε,έχει δίκιο ο montoya.

Κακά τα ψέματα,έχεις άποψη επί παντός θέματος για τα 10άρια,χωρίς καν να τα έχεις δοκιμάσει.

Μεταφέρεις ότι έχεις ακούσει και μάλιστα,πολλές φορές με λανθασμένο τρόπο.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απ' αυτά που λένε λέω. Δεν τα αλλοιώνω! Και τα θετικά και τα αρνητικά!

 

Όταν κι αν τα περάσεις θα έχεις την εμπειρία να σχολιάσεις αρνητικά ή θετικά. Τώρα το μόνο που καταφέρνεις είναι να μπερδεύεις το κόσμο που θέλει να δοκιμάσει τα Windows και να παίζεις σπασμένο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Απ' αυτά που λένε λέω. Δεν τα αλλοιώνω! Και τα θετικά και τα αρνητικά!

 

Φίλε evris, άσε να τα πούνε οι ίδιοι οι χρήστες. Αλλιώς όπως πολύ σωστά σου είπε και ο katsiletra, παίζουμε σπασμένο τηλέφωνο. Εγώ αν θα ήθελα να δοκιμάσω ένα λειτουργικό και ρωτούσα διάφορα πράγματα για να μάθω τι θα βρω, θα ήθελα απαντήσεις από χρήστες και όχι από κάποιον που κάτι άκουσε, κάτι διάβασε. Το ίδιο ήθελες κι εσύ όταν ήθελες να κάνεις την αλλαγή από Symbian σε wp.

Απλά πράγματα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά με αυτό το θέμα. Όσοι έχουν τα windows 10 μπορούν να γράφουν την εμπειρία τους. Όλα τα άλλα είναι περιττά.

Μείνετε στο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...