Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λέτε να τις έχασα;Τώρα δεν σας κρύβω ότι έχω αγχωθεί!

 

Στο Outlook account, που είχες φτιάξει με τη συσκευή σου, τις είχες περάσει;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πηγαινε

https://people.live.com

 

Κανε log in. Αν υπαρχουν μεσα οι επαφες σου εισαι οκ. Χρειαζεται μονο να τις συγχρονισεις με το τηλεφωνο σου.

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς τους insiders,πως σας φαινoνται μεχρις στιγμης τα 10αρια??εχουν διαφορα απο αυτην την εκδοση που ειχατε πιο πριν(εφαρμογες,ομαλοτητα,bugs)??και ερωτηση σε οσουσ εχουν το 730-735 τελικα μουφα οτι τα 10 φερνουν led ειδοποιησεων ε?
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς τους insiders,πως σας φαινoνται μεχρις στιγμης τα 10αρια??εχουν διαφορα απο αυτην την εκδοση που ειχατε πιο πριν(εφαρμογες,ομαλοτητα,bugs)??και ερωτηση σε οσουσ εχουν το 730-735 τελικα μουφα οτι τα 10 φερνουν led ειδοποιησεων ε?

 

Eιναι ακριβως η .164 που είχαμε!

Ολα τα bugs υπαρχουν (τουλαχιστον σε εμενα) το μικροφωνο μου ακομα δεν δουλευει στο 930! :mad:

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα πάρεις επίσημα Windows 10... To Update 2 το πήραν ελάχιστες συσκευές καθώς τα περισσότερα από τα νέα χαρακτηριστικά ενσωματώθηκαν στα Windows 10...

Δεν φαίνεται να είναι και τόσο σίγουρο, ότι θα πάρουν πολύ περισσότερα μοντέλα τα 10ρια, σύμφωνα με τα όσα γράφει ο τύπος εδώ:

http://allaboutwindowsphone.com/news/item/21318_Windows_10_Mobile_finally_come.php

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πατάω το link και στη σελίδα που με πάει είναι λευκό το κουμπί get the app και από κάτω γράφει You can’t get this App. This page is for info only. Στις ρυθμίσεις του explorer έχω για κινητά. Καμία βοήθεια....640xl
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πατάω το link και στη σελίδα που με πάει είναι λευκό το κουμπί get the app και από κάτω γράφει You can’t get this App. This page is for info only. Στις ρυθμίσεις του explorer έχω για κινητά. Καμία βοήθεια....640xl

 

Και γώ το ίδιο πρόβλημα έχω με lumia 535 που υποτίθεται είναι στη λίστα για αναβάθμιση. Ούτε στο store υπάρχει. Αναρωτιέμαι μήπως το βγάλανε προσωρινά λόγω προβλημάτων ίσως;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πατάω το link και στη σελίδα που με πάει είναι λευκό το κουμπί get the app και από κάτω γράφει You can’t get this App. This page is for info only. Στις ρυθμίσεις του explorer έχω για κινητά. Καμία βοήθεια....640xl

Έχω και εγώ πόση ώρα και σπάω το κεφάλι μου στο τι κάνω λάθος....και που το κάνω και τι δεν καταλαβαινω...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ,οι επαφές υπάρχουν.Πως συγχρονιζονται όμως με το τηλέφωνο;

 

Πας στην εφαρμογη people. Μετα στα settings. Τσεκαρεις αν υπαρχει ο λογαριασμος σου. Αν δεν υπαρχει τον προσθετεις. Πατας παρατεταμενα το λογαριασμο και επιλεγεις συγχρονισμο. Λογικα θα τις κατεβασει στο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Eιναι ακριβως η .164 που είχαμε!

 

Ολα τα bugs υπαρχουν (τουλαχιστον σε εμενα) το μικροφωνο μου ακομα δεν δουλευει στο 930! :mad:

 

 

Είσαι σίγουρος πως το θέμα που έχεις με το μικρόφωνο δεν είναι θέμα hardware;

3>4
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. κατοχος 1020 εδω. αγχωθηκα που μαλλον δεν παιρνουμε τα δεκαρια, και ειπα να δω αν μπορω να κατεβασω το insider φοβουμενος μηπως το καταργησουν. μην τα πολυλογω, επελεξα φαστ ρινγκ και πατησα οκ (αλλα δεν περιμενα οτι με τη μια θα παει να κατεβασει και θα κανει ριμπουτ. αποτελεσμα οποτε κανω ρισταρτ να μου λεει υπαρχει αναβαθμιση. εσβησα το ινσαιντερ εκανα σοφτ ρισετ βγηκα απο το προγραμμα αλλα τιποτε. υπαρχει τροπος να το κανω να μην μου λεει για την ινσαιντερ αναβαθμιση των δεκα χωρις να κανω χαρντ ρισετ? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως με 930 ακομα δεν μου εχει ερθει κατι.

Πρέπει να κατεβάσεις το βοηθητικό πρόγραμμα από την πρώτη σελίδα του Myphone.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς τους insiders,πως σας φαινoνται μεχρις στιγμης τα 10αρια??εχουν διαφορα απο αυτην την εκδοση που ειχατε πιο πριν(εφαρμογες,ομαλοτητα,bugs)??και ερωτηση σε οσουσ εχουν το 730-735 τελικα μουφα οτι τα 10 φερνουν led ειδοποιησεων ε?

 

 

Προσωπικά επειδή χρησιμοποιώ 2 χρόνια wp έχω δει τρομερή διαφορά στο κομμάτι της σχεδίασης του λειτουργικού..Το store με καλύπτει με τις εφαρμογές που έχει (πιστεύω κάτι θα κάνει μελλοντικά η ms για περισσότερα), είναι αρκετά γρήγορο λειτουργικό, μου άρεσε το ότι πατάς 2 φορές την γραμμή περιήγησης και κλείδώνει. Απλά το μόνο που παρατήρησα είναι ενα λαγκαρισματάκι δευτερολέπτων μόνο σήμερα το πρωί που με ανησύχησε και σκέφτηκα μήπως χρειάζεται επαναφορά μετά την .164 (πιο πριν είχα τα 8.1 up2 και περασα τα 10 μεσω upg advisor) Για το led που αναφέρεις δεν έχω βρει κάτι στις ρυθμίσεις μέχρι στιγμής.

Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Α κατάλαβα ευχαριστώ για τις απαντήσεις..στην μνήμη τηλεφωνου παιδια σε εμενα δεν υπάρχει διαφορα με πριν δηλαδή είχα 3,6 γίγα εωτερικη και με τα 10 έχω 3,9..περιργο περίμενα μειωση
Link to comment
Share on other sites

Είμαι αδύνατον να ενημερώσω την εφαρμογή total commander και αυτό με τις φωτογραφίες.

Πιο insider πεθαίνεις.

Να κάνω hard reset;

Η αρχική οθόνη έπρεπε να έχει διάφανα εικονίδια; θα έχω μετά dt2w;

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Είμαι αδύνατον να ενημερώσω την εφαρμογή total commander και αυτό με τις φωτογραφίες.

Πιο insider πεθαίνεις.

Να κάνω hard reset;

Η αρχική οθόνη έπρεπε να έχει διάφανα εικονίδια; θα έχω μετά dt2w;

 

Αυτό με την διαφάνεια το επιλέγεις εσύ από τις ρυθμίσεις - εξατομίκευση - έναρξη - διαφάνεια πλακιδίων..Όσο για hard reset και γω το σκέφτομαι να το κάνω μήπως καθίσει καλύτερα η εγκατάσταση

Edited by panthan
Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Είμαι αδύνατον να ενημερώσω την εφαρμογή total commander και αυτό με τις φωτογραφίες.

Πιο insider πεθαίνεις.

Να κάνω hard reset;

Η αρχική οθόνη έπρεπε να έχει διάφανα εικονίδια; θα έχω μετά dt2w;

 

Τι μηνυμα σου βγάζει όταν ενημερώνει?

Link to comment
Share on other sites

Το ένα είναι 0x8103010F με τις φωτογραφίες που λέει.

Το total commander δεν μου εμφανίζει καν πλέον. Δεν κατεβαίνει, δεν δείχνει ότι έχει αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Το ένα είναι 0x8103010F με τις φωτογραφίες που λέει.

Το total commander δεν μου εμφανίζει καν πλέον. Δεν κατεβαίνει, δεν δείχνει ότι έχει αναβάθμιση.

 

Ανοιξε την εφαρμογή storage, πάτα την sd καρτα και εκεί που λέει apps & games τσέκαρε μήπως εμφανίζεται η εφαρμογή photos. Καμιά φορά πετάει εφαρμογές συστήματος στην sd κάρτα όταν αναβαθμίζει από 8 σε 10 και μετά δεν μπορείς να τις αναβαθμίσεις. Πρέπει να την επιλέξεις και να την μεταφέρεις στην εσωτερική μνήμη.

 

Το total commander που κατεβασα τώρα μου δείχνει μια εκδοση 1.5. Ποια σου έχει στο κινητό?

Edited by georgb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...