Jump to content

Xiaomi Mi Note Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το vickmall σιγουρα ειναι το καλυτερο,αν οχι το κορυφαιο.Αλλα ειναι out of stock σε αυτους. Το εχω βρει σε oppomart στα 309,29ευρω(δεν γνωριζω ομως αν στελνει ελλαδα),349,99usd στο minideal.net και 349 usd στο ibuygoo.com. Ειμαι μεταξυ oppomart και ibuygoo.com.Μαλλον θα προτιμησω το ibuygoo.com μιας και στο site τους αναφερουν οτι ειναι επισημοι μεταπωλητες.Βεβαια με ανησυχει ιδιατερα το θεμα εγγυησης και καλυψης service στην χωρα μας,αλλα η συσκευη ειναι κορυφη για εμενα.ειδωμεν....

 

το ibyugou θα στο στειλει με DHL,που σημαινει ότι ισως περασει τελωνειο..εχε κ αυτό υποψιν...επισης στο vickmall γραφει ότι είναι στοκ.απλα βγαινει κανα 20ρικο πιο ακριβα από το minideal.

Edited by giorgos_1979
Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 669
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

''το ibyugou θα στο στειλει με DHL,που σημαινει ότι ισως περασει τελωνειο.''

οχι ισως......DHL = τελωνειο! 99%

Link to comment
Share on other sites

''το ibyugou θα στο στειλει με DHL,που σημαινει ότι ισως περασει τελωνειο.''

οχι ισως......DHL = τελωνειο! 99%

 

σε φιλο που αγορασε πριν 2 χρονια με DHL από ibuygou το mi3 δεν περασε τελωνειο.παντως εγω δεν θα επελεγα DHL.:lol:

Σημερα παρηγγειλα το mi note pro από το minideal με απλο ταχυδρομειο :D:D

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Μόλις προχτές, (την Παρασκευή) αγόρασα απο το yeso521.com το 3ο Mi Note Pro της περιόδου (για φίλο μου). Με την Revolut μου βγήκε στα 305,56€ (349$). Κατά την αποψή μου ΜΑΚΡΑΝ ένα απο τα κορυφαία σε αξιοπιστία καταστήματα αυτό το καιρό, μαζί φυσικά με το Vickmall που όντως έχει καλή φήμη! To Minideal δυστυχώς δεν έχει πλέον τη καλή φήμη που είχε πριν 2-3 χρόνια. Πολλά παράπονα τελευταία! Όσο για το τρόπο αποστολής το Free Shipping ήταν και παραμένει ο ασφαλέστερος τρόπος αποστολής! Όπως λέει ο φίλος @barcelonistas παραπάνω, DHL=99% Τελωνείο!
Proud Member of Xiaomi Miui Hellas
Link to comment
Share on other sites

σε φιλο που αγορασε πριν 2 χρονια με DHL από ibuygou το mi3 δεν περασε τελωνειο.παντως εγω δεν θα επελεγα DHL.:lol:

Σημερα παρηγγειλα το mi note pro από το minideal με απλο ταχυδρομειο :D:D

 

Το ειπες και μόνο σου " πριν 2 χρόνια"

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Το ειπες και μόνο σου " πριν 2 χρόνια"

 

Η DHL έχει δικό της τμήμα εκτελωνισμού και βγάζει ΚΕΡΔΟΣ από αυτό, οπότε στην ουσία κυνηγάει τέτοιες περιπτώσεις... Αποστολή με DHL, προερχόμενη από τη Κίνα, σπάνια δεν θα περάσει τελωνείο (απο τα διάφορα EU Warehouse φυσικά δεν υπάρχει λόγος να περάσει τελωνείο!).

 

Υ.Γ. @Nos1453 sorry για το off topic, αλλά προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί σου με PM, αλλά είναι απενεργοποιημένο στο προφίλ σου. Υπάρχει τρόπος να επικοινωνήσω? Θέλω να σε ρωτήσω κάτι, που δεν ενδιαφέρει τα άλλα μέλη, γιαυτό δεν το γράφω εδω.

Proud Member of Xiaomi Miui Hellas
Link to comment
Share on other sites

Η DHL έχει δικό της τμήμα εκτελωνισμού και βγάζει ΚΕΡΔΟΣ από αυτό, οπότε στην ουσία κυνηγάει τέτοιες περιπτώσεις... Αποστολή με DHL, προερχόμενη από τη Κίνα, σπάνια δεν θα περάσει τελωνείο (απο τα διάφορα EU Warehouse φυσικά δεν υπάρχει λόγος να περάσει τελωνείο!).

 

Υ.Γ. @Nos1453 sorry για το off topic, αλλά προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί σου με PM, αλλά είναι απενεργοποιημένο στο προφίλ σου. Υπάρχει τρόπος να επικοινωνήσω? Θέλω να σε ρωτήσω κάτι, που δεν ενδιαφέρει τα άλλα μέλη, γιαυτό δεν το γράφω εδω.

 

Βαγγελη ότι θες!!! Μπορείς να ρωτήσεις και στο forum το Nick είναι Octaviastikos ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Τι μέρα ρε παιδιά πλάκα κάνετε .? 5.7 "QHD ΟΘΌΝΗ! ρουφάει μπαταρια σαν μοχιτο του καλοκαίρι!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες απο μπαταρία τι λέει το κινητο? Είναι ένας απο τους λόγους που το σκέφτομαι να το πάρω.

Αν ψάχνεις κινητό με μεγάλη μπαταρία και επιλέγεις το συγκεκριμένο, είναι σαν να επιλέγεις το Mazda MX5 για το πορτ παγκάζ του.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάχνεις κινητό με μεγάλη μπαταρία και επιλέγεις το συγκεκριμένο, είναι σαν να επιλέγεις το Mazda MX5 για το πορτ παγκάζ του.

+1 απο note pro δεν ξέρω, αλλά απο mx5 ναι :)

Link to comment
Share on other sites

Τι μέρα ρε παιδιά πλάκα κάνετε .? 5.7 "QHD ΟΘΌΝΗ! ρουφάει μπαταρια σαν μοχιτο του καλοκαίρι!

 

4-4,5 ώρες οθόνης με μια μέτρια προς εντατική χρήση έβγαζα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και χρόνια πολλά σε όλους

Είμαι σε αναζήτηση τηλεφώνου και είμαι αναμεσα στο mi note pro και στο letv x800 τα βρίσκω στην ίδια τιμη περιπου

Πειτε μου τα μειων τις συσκευής σας?

Δεν μπορωνα βρω τις τιμές sar τις συσκευής ποιες είναι?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Για τα σαρ δεν το κατεχω ,αλλα για τις διαφορες τους μπορω να σου πω γιατι ειχα το χ800 και τωρα το xiaomi.

Αντικειμενικα πιστευω οτι δεν εχουν ουσιωδεις διαφορες-ταχυτητα μπαταρια οθονη εμφανιση ειναι περιπου ισοδυναμα,το μεγαλυτερο συν του xiaomi ειναι η υποστηριξη απο miui με εβδομαδιαια updates-που καμμια φορα ειναι και περιττα.Και η μεγαλυτερη προσωποποιηση της εμφανισης του software με θεματα κλπ.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Για τα σαρ δεν το κατεχω ,αλλα για τις διαφορες τους μπορω να σου πω γιατι ειχα το χ800 και τωρα το xiaomi.

Αντικειμενικα πιστευω οτι δεν εχουν ουσιωδεις διαφορες-ταχυτητα μπαταρια οθονη εμφανιση ειναι περιπου ισοδυναμα,το μεγαλυτερο συν του xiaomi ειναι η υποστηριξη απο miui με εβδομαδιαια updates-που καμμια φορα ειναι και περιττα.Και η μεγαλυτερη προσωποποιηση της εμφανισης του software με θεματα κλπ.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά γιατί άλλαξες το x800?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::rolleyes:Ειμαι και γω με το σαρακι της αλλαγης, της δοκιμης νεων συσκευων.:rolleyes::rolleyes:
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::rolleyes:Ειμαι και γω με το σαρακι της αλλαγης, της δοκιμης νεων συσκευων.:rolleyes::rolleyes:

Σε καταλαβαίνω... Και εγώ τον Γενάρη το αγόρασα, αλλά γλυκοκοιτάζω το LG V10 το δίκαρτο...

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω... Και εγώ τον Γενάρη το αγόρασα, αλλά γλυκοκοιτάζω το LG V10 το δίκαρτο...

Για υποβάθμιση όχι για αναβάθμιση...

Και διπλάσια χρήματα...

Link to comment
Share on other sites

Διπλασια χρηματα οχι πλεον, το LG V10 εχει 430 ευρω καινουργιο και το ΝΟΤΕ pro , πλεον μεxρι 360 απο ελληνικη αποθηκη.Ειχε πεσει στα χερια μου για πολυ λιγο και ενα LG V10.Ειναι ισοδυναμα τα τηλεφωνα δε μπορει να πει κανεις οτι υστερει σημαντικα καποιο καπου.
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Διπλασια χρηματα οχι πλεον, το LG V10 εχει 430 ευρω καινουργιο και το ΝΟΤΕ pro , πλεον μεxρι 360 απο ελληνικη αποθηκη.Ειχε πεσει στα χερια μου για πολυ λιγο και ενα LG V10.Ειναι ισοδυναμα τα τηλεφωνα δε μπορει να πει κανεις οτι υστερει σημαντικα καποιο καπου.

Για δικαρτο μιλάμε στο skroutz...

Link to comment
Share on other sites

Διπλασια χρηματα οχι πλεον, το LG V10 εχει 430 ευρω καινουργιο και το ΝΟΤΕ pro , πλεον μεxρι 360 απο ελληνικη αποθηκη.Ειχε πεσει στα χερια μου για πολυ λιγο και ενα LG V10.Ειναι ισοδυναμα τα τηλεφωνα δε μπορει να πει κανεις οτι υστερει σημαντικα καποιο καπου.

 

Ποιό μαγαζί το έχει σε αποθήκη εδώ στην Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

Ποιό μαγαζί το έχει σε αποθήκη εδώ στην Ελλάδα;

 

 

Εριξες καμμια ματια skroutz, bestptice μηπως υπαρχει πουθενα αλλιως μεταχειρο στο διπλανο φορουμ.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...