Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

και να δειτε που μεγαλο ποσοστο Myphoners θα ειναι στα μπουζουκια/κλαμπς την πρωτοχρονια :D

 

Αυτο θα το δουμε στο ποσοι θα ειναι online κατα τις 12 η ωρα 31 δεκεμβρη μεχρι 4 το πρωι τον γεναρη του 12'.

Link to comment
Share on other sites

η γιορτη των αγγελων θεσσαλονικη ποτε θα γινει ξερει κανεις;
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

η γιορτη των αγγελων θεσσαλονικη ποτε θα γινει ξερει κανεις;

 

δεν εχει ανακοινωθει κατι ακομα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα Χριστουγεννα ειναι απο τις πιο μαγικες και ταυτοχρονα μελαγχολικες(ευχαριστα ομως, για μενα τουλαχιστον) περιοδους της χρονιας. Συμφωνω οτι τα πραγματα ειναι μαυρα κι αραχνα(κι οποιος δεν το βλεπει... τι να πω, Ωνασηδες :p) αλλα η γκρινια και η μιζερια ειναι απο τα πραγματα που δεν αντεχω με τιποτα.

Βεβαια ειναι λογικο πολυ κοσμο να τον πιανει τοτε καταθλιψη γιατι το γιορτινο κλιμα μας βγαζει απο την καθημερινοτητα και εχουμε χρονο να σκεφτουμε οσα δεν εχουμε, οσα καταπιεζουμε στην ρουτινα κι οσα μας λειπουνε...Προσωπικα, μιας και εχασα κοντινο μου προσωπο περσυ, εχω μαθει να εκτιμαω περισσοτερο τα απλα πραγματα οπως την υγεια μου και των ανθρωπων που αγαπαω. Καλες γιορτες λοιπον κι ας ελπισουμε(κι ας κανουμε και κατι) για καλυτερες μερες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι δε θα γινει φετος

αν ισχυει ή οχι δε γνωριζω

 

δεν το θεωρω και παραλογο αν δεν γινει. Ολη αυτη η γιορτη εχει καποιο κοστος το οποιο ενδεχομενως ο δ ημος να μην μπορει να καλυψει φετος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ρίξτε μια ματιά εδώ ;)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ λυπάμαι που αυτές τις χρονιές κόβουν πολλά από το στόλισμα στις πλατείες , δέντρα κτλ όπως έγινε και πέρσι με εκδηλώσεις στο Σύνταγμα κτλ.. αυτές τις δύσκολες εποχές είναι κάτι ευχάριστο μέσα στην όλη κατάσταση που ο Έλληνας έχει ανάγκη από κάτι τέτοιο... Αρκετά με τα δυσάρεστα... είμαστε άνθρωποι και η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο.. άσε που δίνει και μία ώθηση στο να ψωνίσεις και να κινηθεί η αγορά.. Λες και θα σωθούμε από αυτό.. ας κόψουν άλλα πράγματα πρώτα και ας αφήσουν μετά αυτό.
Link to comment
Share on other sites

εντυπωσιακο ακουγεται.θα τραβηξει πολυ κοσμο

 

http://www.trelokouneli.gr/2011/11/blog-post_2240.html

αντε τα ωραια σιγα σιγα

 

Εσεις θα εχετε ωραια πραγματα στην Θεσσαλονικη.Εδω στην Αθηνα θα εχει τιποτα???Θα βαλουν το μεγαλο δεντρο και το καρουζελ στο συνταγμα?

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

αν δεν αρχισει το Jumbo να μετραει αντιστροφα εγω δεν πιστευω τιποτα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

αν δεν αρχισει το Jumbo να μετραει αντιστροφα εγω δεν πιστευω τιποτα

το τζαμπο μεχρι και βραχιολακια αντιστροφης μετρησης εβγαλε!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το τζαμπο μεχρι και βραχιολακια αντιστροφης μετρησης εβγαλε!!!

 

Και το σημερινο λεει:"24 μερες,οσοι και οι χρυσοι δεικτες στο ρολοϊ του Αη Βασιλη που δειχνουν τις 24 διαφορετικες ωρες του πλανητη"

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται Χριστουγεννα παιδια...αγαπημενη γιορτη αλλα αυτος ο καιρος ειναι πολυ εκνευριστικος!εχει αρκετη ζεστη για την εποχη και πολυ ηλιο!δεν μ αρεσει καθολου!!!
Link to comment
Share on other sites

το τζαμπο μεχρι και βραχιολακια αντιστροφης μετρησης εβγαλε!!!

 

ναι αλλα στην τηλεοραση δεν εχει βγαλει αντιστροφη μετρηση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερχονται Χριστουγεννα παιδια...αγαπημενη γιορτη αλλα αυτος ο καιρος ειναι πολυ εκνευριστικος!εχει αρκετη ζεστη για την εποχη και πολυ ηλιο!δεν μ αρεσει καθολου!!!

 

αν δεν ριξει χιονο φιλε μου να παμε κανα χιονοδρομικο και να βγαινεις εξω να εχει κρυο δεν καταλαβαινεις τπτ.

εδω σπανια το μεσημερι φορας μπουφαν εξω. Αθηνα πιστευω δεν το φορας για κανενα λογο . που ειναι οι παλιες οι εποχες που εριχνε χιονι συνεχεια

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

@pexths

ευτυχως! φτανει με τα τζαμπο :lol:

 

@ccinderella

που μένεις βρε ccinderella και δε φοράς μπουφάν; εδω Θεσσαλονικη μπορώ να πω ότι το 'εχει το κρύο του :p και πολύ μάλιστα!

αντε να χιονισει όντως να πάμε για κανα εξτριμ σπορ :lol:

 

α, πέρασα από αριστοτέλους με εγνατία χθες και μόνο χριστουγεννιατικη διακόσμηση δεν θυμίζει το 'ολο θέαμα! λουνα παρκ σκέτο! νόμιζα ότι μεταφέρθηκε το magic park. δε κατέβηκα κάτω από τσιμισκη να τσεκαρω ;)

(μπορεί να κάνω και λάθος γιατι δε fημίζομαι και πολύ για την όραση-παρατιρητικότητά μου :D)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι ακουσα στη Θεσσαλονικη θα βαλουν το δεντρο στην θαλασσα φετος;;; Αληθευει; Και αν ναι ποτε θα ξεκινησουν ετοιμασιες στολισματος; Αντε να μπουμε στο γιορτινο κλιμα!
Link to comment
Share on other sites

ναι θα μπει (αν δε το χουν βαλει ηδη)! αλλα δε κατάλαβα αν ειναι κάθετα ή οριζόντια με το κύμα

 

από 26/11 νομίζω έχουν ξεκινήσει να στολίζουν το κέντρο

Link to comment
Share on other sites

ναι θα μπει (αν δε το χουν βαλει ηδη)! αλλα δε κατάλαβα αν ειναι κάθετα ή οριζόντια με το κύμα

 

από 26/11 νομίζω έχουν ξεκινήσει να στολίζουν το κέντρο

Να το δω και να μη το πιστευω...

Αλλα φετος ακουσα ολα αυτα, τους στολισμους, τα παιχνιδια κτλ τα χρηματοδοτουν επιχειρηματιες και οχι ο δημος Θεσσαλονικης!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι ακουσα στη Θεσσαλονικη θα βαλουν το δεντρο στην θαλασσα φετος;;; Αληθευει; Και αν ναι ποτε θα ξεκινησουν ετοιμασιες στολισματος; Αντε να μπουμε στο γιορτινο κλιμα!

 

ετσι ειναι. σημερα που περασα απο παραλια δεν ειχε κατι μεσα στην θαλασσα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι ακουσα στη Θεσσαλονικη θα βαλουν το δεντρο στην θαλασσα φετος;;; Αληθευει; Και αν ναι ποτε θα ξεκινησουν ετοιμασιες στολισματος; Αντε να μπουμε στο γιορτινο κλιμα!

 

Δεντρο στην θαλλασα?Σοβαρα?Πως θα το στερεωσουν?Θα το παρει το κυμα.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...