Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άντε να πέσει λίγο και η θερμοκρασία, γιατί μόνο ερχομό Χριστουγέννων δεν θυμίζει ο καιρός αυτός...:mad:

Σαν την Αυστραλία θα γίνουμε σε λίγο... Χριστούγεννα στις παραλίες!:whip:

 

πραγματικα αυτη η ζεστη σου τη σπαει λιγο τη διαθεση για χριστουγεννα...απο βδομαδα εχω την εντυπωση θα αρχισει να πεφτει η θερμοκρασια....αντε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Επιτέλους πλησιάζουν τα Χριστούγεννα και μπορούμε για λίγες ημέρες να νιώσουμε και εμείς χαρούμενοι, να αλλάξει λιγάκι η διάθεσή μας μέσα σε αυτό το γιορτινό κλίμα των άγιων αυτών ημερών και να ξεχαστούμε από τα προβλήματα που μας ταλαιπωρούν όλο τον χρόνο. Αρχίστε να σχεδιάζετε τις χριστουγεννιάτικες διακοπές σας και ας ελπίσουμε να δούμε και λίγο χιονάκι!!!!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αντε να πεσει και η θερμοκρασια!! δεν υπαρχει καλυτερη βολτα απο το να περνας βραδυ απο τα στενακια και να βλεπεις παντου φωτακια και δεντρα στολισμενα να εισαι τερμα κουκουλωμενος απο το κρυο :happy: (αν εχει και χιονι ειναι ονειρικα :happy: )
Link to comment
Share on other sites

Ναι αντε να πεσει κι η θερμοκρασια να μπουμε περισσοτερο στο γιορτινο mood.Εχουν αρχισει να παιζουν και Χριστουγεννιατικες διαφημισεις στην τηλεοραση:).
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι σημαντικό μιας και αυτή η περίοδος είναι για αγορές, " μακάρι να δούμε και καμιά καλή χριστουγεννιάτικη προσφορά σε καμιά συσκευή" :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους πλησιάζουν τα Χριστούγεννα και μπορούμε για λίγες ημέρες να νιώσουμε και εμείς χαρούμενοι, να αλλάξει λιγάκι η διάθεσή μας μέσα σε αυτό το γιορτινό κλίμα των άγιων αυτών ημερών και να ξεχαστούμε από τα προβλήματα που μας ταλαιπωρούν όλο τον χρόνο. Αρχίστε να σχεδιάζετε τις χριστουγεννιάτικες διακοπές σας και ας ελπίσουμε να δούμε και λίγο χιονάκι!!!!

μαμώτο! εγώ έχω φροντηστήριο τα Χριστούγεννα οπότε ούτε διακοπές, ούτε τίποτα. :'(

 

 

Και κάτι σημαντικό μιας και αυτή η περίοδος είναι για αγορές, " μακάρι να δούμε και καμιά καλή χριστουγεννιάτικη προσφορά σε καμιά συσκευή" :)

 

μακάρι, αλλά σαν τις περσινές προσφορές δε πιστεύω να δούμε.

 

σήμερα είδα χριστουγεννιάτικα δέντρα έξω από τα Goody's. ή έχω καιρό να περάσω έξω από τα Goody's ή τα'δα σήμερα. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πλησιάζουν οι ημέρες των χριστουγέννων και οι διαφημίσεις του jumbo μας το θυμίζουνε συνέχεια. Άραγε φέτος τι μυνήματα θα λάβουμε την πρωτοχρονιά ;. Εκτός από το κλασικό καλή χρόνια χρόνια πολλά. Φέτος θα είναι τα χειρότερα χριστούγεννα που υπάρχουν με διάβασμα και εργασίες διότι μετά τις διακοπές δίνω στο καπάκι εργαστήρια.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

ποτε θα χιονισει γ@μω το στανιο μου στο καιμακτσαλαν??:)

μας βλεπω αντι για βουνο να πηγαίνουμε καμια χαλκιδικη φετος τις γιορτες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως ειναι αυτος ο παλιοκαιρος καπως ετσι βλεπω να περασουμε γιορτες:

http://www.australiasouvenir.com/images/celebrate-christmas-on-the-beach.jpg

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ποτε θα χιονισει γ@μω το στανιο μου στο καιμακτσαλαν??:)

μας βλεπω αντι για βουνο να πηγαίνουμε καμια χαλκιδικη φετος τις γιορτες...

 

τα χειροτερα χριστουγεννα απο θεμα καιρου. σημερα στην γιορτη των αγγελων στην θεσσαλονικη ολοι κρατουσαν τα μπουφαν στα χερια και καποιοι τολμηροι ηταν με τα κοντομανικα. απιστευτη εικονα. 5 δεκεμβριου πηγε:X:X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τόσα προβλήματα και με καλοκαιρινό καιρό, δεν νιώθεις το κλίμα των γιορτών.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα προβλήματα και με καλοκαιρινό καιρό, δεν νιώθεις το κλίμα των γιορτών.

 

Οντως.με οσους συζηταω το ιδιο πραγμα λενε. Παραξενη χρονια φετος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα χειροτερα χριστουγεννα απο θεμα καιρου. σημερα στην γιορτη των αγγελων στην θεσσαλονικη ολοι κρατουσαν τα μπουφαν στα χερια και καποιοι τολμηροι ηταν με τα κοντομανικα. απιστευτη εικονα. 5 δεκεμβριου πηγε:X:X:X

 

εν το μεταξύ όλη μέρα έβρεχε και στην γιορτή "σαν να έβγαλε λιακάδα"

Link to comment
Share on other sites

σημερα παντως εχει κρυο.

 

σημερα οντως εχει κρυο...και νομιζω πλεον καπως ετσι θα συνεχιστει........και για γιορτες ακουσα πολυ κρυο και ισως χιονια!!!μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!αντε 20 μερες για τα Χριστουγεννα!πως περνα ο καιρος ε?

Edited by kwstas18
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε αποψινό δελτίο καιρού μεγάλου καναλιού άκουσα πως γιορτές θα κάνουμε με ζέστη...Τωρα δεν θυμάμαι αν ήταν για Αθήνα ή γενικά για όλη τη χώρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε αποψινό δελτίο καιρού μεγάλου καναλιού άκουσα πως γιορτές θα κάνουμε με ζέστη...Τωρα δεν θυμάμαι αν ήταν για Αθήνα ή γενικά για όλη τη χώρα.

 

στο μεγκα ελεγαν για τις γιορτες θερμοκρασιες πολυ πανω απο το φυσιολογικο. αυστραλια θα καταντησουμε. χριστουγεννα στις παραλιες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαλες γιορτες να εχουμε παιδια.

 

ευχομαι το καταναλωτικο μας πνευμα να φωτισει τις ψυχες μας και φετος.

 

αλλωστε... Χριστουγεννα εχουμε!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kαλες γιορτες να εχουμε παιδια.

 

ευχομαι το καταναλωτικο μας πνευμα να φωτισει τις ψυχες μας και φετος.

 

αλλωστε... Χριστουγεννα εχουμε!

 

σε πολλα μαγαζια αρχισαν ηδη οι εκπτωσεις. βαφτισμενες βεβαια σαν χριστουγεννιατικες προσφορες. τρεξτε να προλαβετε:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηστυχώς φέτος και να μην θέλουμε, οι αγορές μας θα έχουν μεγάλους περιορισμούς.

Από εκεί και πέρα δεν έχω δεί κάτι αξιόλογο ακόμη στις προσφορές των καταστημάτων και περιμένω και την επόμενη εβδομάδα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

^+1 σιγα τις προσφορες...ε ας μην παρουμε μια φορα τοσα άχρηστα πραγματα..τα χριστουγεννα δεν ειναι μονο ψωνια.για εμενα ειναι να χουχουλιαζω,να γουρουνιαζω και να διασκεδαζω στις γιορτες με φιλους και συγγενεις!γι'αυτο θελω να πιασουν κρυα και χιονια!θα μου πεις αυτα γινονται και με τις ζεστες...εεε για αυτο ειναι το πασχα!δεν μας θελει καθολου φετος :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...