Jump to content

ZTE Blade S6


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 805
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
ειναι android 6?

 

Ούτε λόγος για marshmallow. Η 1.0.0Β16 δεν είναι ούτε καν 5.1, 5.0.2 είναι και αυτή.

 

Γίνεται συζήτηση για αυτή την έκδοση στις προηγούμενες σελίδες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ούτε λόγος για marshmallow. Η 1.0.0Β16 δεν είναι ούτε καν 5.1, 5.0.2 είναι και αυτή.

 

Γίνεται συζήτηση για αυτή την έκδοση στις προηγούμενες σελίδες.

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Σκέφτομαι να το αγοράσω για δεύτερο από την ευρωπαϊκή αποθήκη του minideal... Υπάρχει κάποια άλλη επιλογή ;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. κατεβασε κανεις καποιο αρρ για καλυτερες φωτογραφιες?

Δοκίμασα κάποιες εγώ τις τελευταίες μέρες, δες την fv 5. Επίσης δοκίμασα και την google camera που είναι πολύ λιτή και μία άλλη που δεν θυμάμαι. Γενικά δεν ειδα και τρελες διαφορές. Αυτό που με ξενερώνει είναι ότι δεν μπορούν να αποθηκευτούν οι φωτογραφίες στην εξωτερική κάρτα.

 

Sent from my Onda V975m using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα κάποιες εγώ τις τελευταίες μέρες, δες την fv 5. Επίσης δοκίμασα και την google camera που είναι πολύ λιτή και μία άλλη που δεν θυμάμαι. Γενικά δεν ειδα και τρελες διαφορές. Αυτό που με ξενερώνει είναι ότι δεν μπορούν να αποθηκευτούν οι φωτογραφίες στην εξωτερική κάρτα.

 

Sent from my Onda V975m using Tapatalk

για αποθηκευση σε sd :

εικονιδιο διαχειριση αρχειων/ καρτα sd/ DCIM/CAMERA/ανοιγμα/ρυθμισεις/επιλεγμενα αρχεια/επιλογη στο κουτακι δεξια στη foto/επιλογη το εικονιδιο σταυρος κατω/βελακι πανω δεξια/καρτα sd/επιλεγεις φακελο/επικολληση. ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχετε να προτείνεται κανά καλο κατάστημα να το παραγγείλω εκτός απο το minideal. Για θήκη κάτι δοκιμασμένο. Ευχαριστω.

 

 

via tapatalk...

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνεται κανά καλο κατάστημα να το παραγγείλω εκτός απο το minideal. Για θήκη κάτι δοκιμασμένο. Ευχαριστω.

 

 

via tapatalk...

 

 

http://www.skroutz.gr/s/6666490/ZTE-Blade-S6-Flex-16GB.html Σε ελληνικά μαγαζιά online έχουν το blade s6 flex .Η βασική τους διαφορά είναι πως το Blade S6 Flex υποστηρίζει μια κάρτα SIM σε αντιθεση με το Blade S6 που υποστηρίζει 2(Dual SIM).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.. Το κοιτάζω για την κυρά.. Από ευρωπαϊκή αποθήκη minideal αξίζει η θα φάμε πατάτα με ελληνική γλώσσα bugs κλπ??? Το πήρε κάνεις από εκεί?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.. Το κοιτάζω για την κυρά.. Από ευρωπαϊκή αποθήκη minideal αξίζει η θα φάμε πατάτα με ελληνική γλώσσα bugs κλπ??? Το πήρε κάνεις από εκεί?

Κα εγώ ο κινέζικο πήρα, από άλλο μαγαζί, αλλά δεν παίζει ρόλο. Μην ανησυχείς, η κυρά θα μείνει ευχαριστημένη και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Η official international Rom έχει Ελληνικά, μόνο κάποια υπομενου έχουν αγγλικά. Bugs, είναι απροβλημάτιστο.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κα εγώ ο κινέζικο πήρα, από άλλο μαγαζί, αλλά δεν παίζει ρόλο. Μην ανησυχείς, η κυρά θα μείνει ευχαριστημένη και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Η official international Rom έχει Ελληνικά, μόνο κάποια υπομενου έχουν αγγλικά. Bugs, είναι απροβλημάτιστο.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ φίλε.. Εσύ από ποιο κινεζομαγαζο το χτύπησες? Βασικά στο minideal το έχει 105 €περίπου. Αλλού δεν το βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε.. Εσύ από ποιο κινεζομαγαζο το χτύπησες? Βασικά στο minideal το έχει 105 €περίπου. Αλλού δεν το βρήκα.

Από geekbuying, πως και αρκετοί εδώ όταν το έβγαλε προσφορά. Τώρα πλέον μόνο το minideal το έχει.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Το hotspot σας δουλεύει ;

Edited by NikoSoti

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.. Το κοιτάζω για την κυρά.. Από ευρωπαϊκή αποθήκη minideal αξίζει η θα φάμε πατάτα με ελληνική γλώσσα bugs κλπ??? Το πήρε κάνεις από εκεί?

 

Παραγγελία από MINIDEAL στις 13/4. Μου ήρθε 28/4 (Μεγάλη Πέμπτη)!

 

Σφραγισμένη συσκευασία με δώρο μια μεμβράνη για την οθόνη.

 

Το κινητό το παράγγειλα για την κυρά και μέχρι στιγμής δουλεύει άψογα!

Απλά μόλις το ανοίξεις θα πρέπει να αλλάξεις την γλώσσα γιατί είναι στα κινέζικα (δεν είναι τίποτα, βρίσκεις εύκολα το μενού με τις γλώσσες).

Link to comment
Share on other sites

Aπο minideal το στελνουν με πραγματικη international rom ή κανουν το μαγειρεμα οπως συνηθιζουν και φαινεται international?
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Aπο minideal το στελνουν με πραγματικη international rom ή κανουν το μαγειρεμα οπως συνηθιζουν και φαινεται international?

 

με κανονικη international το στελνουν.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό στο δικό μου συμβαίνει το εξής περίεργο:

Όταν απαντάω με τα handsfree (xiaomi pistons 3), δεν με ακούν σχεδόν καθόλου. Χωρίς να κλείσω την κλήση, τα βγάζω από την υποδοχή και τα ξαναβάζω και δουλεύουν κανονικά μετά. Μέχρι κάποια στιγμή, να το ξανακάνουν. Έχω δοκιμάσει και με 2ο handsfree, τα ίδια. Καμιά ιδέα; Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό στο δικό μου συμβαίνει το εξής περίεργο:

Όταν απαντάω με τα handsfree (xiaomi pistons 3), δεν με ακούν σχεδόν καθόλου. Χωρίς να κλείσω την κλήση, τα βγάζω από την υποδοχή και τα ξαναβάζω και δουλεύουν κανονικά μετά. Μέχρι κάποια στιγμή, να το ξανακάνουν. Έχω δοκιμάσει και με 2ο handsfree, τα ίδια. Καμιά ιδέα; Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο;

 

μια απο τα ιδια(με 2 διαφορετικα κ εγω..ενα απο sony κ ενα το δικο του) αν κ δν χρησιμοποιω ιδιαιτερα το hands free αλλα συμβαινει

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια(με 2 διαφορετικα κ εγω..ενα απο sony κ ενα το δικο του) αν κ δν χρησιμοποιω ιδιαιτερα το hands free αλλα συμβαινει

 

Έχεις καμιά ιδέα τι μπορεί να γίνει για να λυθεί; Δεν έχω βρει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις καμιά ιδέα τι μπορεί να γίνει για να λυθεί; Δεν έχω βρει κάτι...

 

δυστυχως οχι..παιζω με το βυσματακι βαζω βγαζω το γυρναω απο'δω απο'κει μηπως και... αλλα τπτ οπως παρατηρω τελικα σε ανυποπτο χρονο λειτουργει απο μονο του μετα

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade S6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...