Jump to content

ZTE Blade S6


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τίμιο κινητάκι!

Ήρθε η ώρα μετά από 3,5 χρόνια να χωρίσουν οι δρόμοι μας.

Πρόταση για αντικατάσταση, παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 805
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Θέλω να αγοράσω μπαταρία γιατί αυτή που έχει τώρα δεν κρατάει καθόλου..Έχω κοιτάξει σε ebay, AliExpress αλλά έχει διάφορες, με ποικιλία τιμών.. Όλοι λένε original βέβαια.. Ποια παίρνω; Την πιο φθηνή; Μπαταρίες στέλνουν κανονικά απο εξωτερικό ή απαγορεύεται;
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω μπαταρία γιατί αυτή που έχει τώρα δεν κρατάει καθόλου..Έχω κοιτάξει σε ebay, AliExpress αλλά έχει διάφορες, με ποικιλία τιμών.. Όλοι λένε original βέβαια.. Ποια παίρνω; Την πιο φθηνή; Μπαταρίες στέλνουν κανονικά απο εξωτερικό ή απαγορεύεται;

 

Εγώ φίλε είχα σκοπό να παραγγείλω αυτήν:

https://www.ebay.com/itm/Li3824T43P6hA54236-H-2400mAh-Original-Battery-For-ZTE-Blade-S6-5-0-G717C-G718C/253389886156?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

 

Aλλά τελικά άλλαξα τηλ.

Πάντως την εχω στα υπόψιν...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Χαρίζεται χαλασμένο ZTE Blade S6. Μάλλον καμμένη πλακέτα. Έγινε προσπάθεια επισκευής 2 φορές σε μαγαζί της γειτονιάς δούλεψε λίγες μέρες και μετά τίποτα. Για ανταλλακτικά θα είναι χρήσιμο. Η μπαταρία του είναι σε καλή κατάσταση, η οθόνη/digitizer άψογα. Εξωτερικά όλο είναι σε πολύ καλή κατάστασης λόγω θήκης. Δίνεται μαζί ή και χωριστά θήκη τύπου πορτοφόλι καθώς και 4 προστατευτικά οθόνης. Χωρίς φορτιστή και USB καλώδιο.

 

Παραλαβή από Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται χαλασμένο ZTE Blade S6. Μάλλον καμμένη πλακέτα. Έγινε προσπάθεια επισκευής 2 φορές σε μαγαζί της γειτονιάς δούλεψε λίγες μέρες και μετά τίποτα. Για ανταλλακτικά θα είναι χρήσιμο. Η μπαταρία του είναι σε καλή κατάσταση, η οθόνη/digitizer άψογα. Εξωτερικά όλο είναι σε πολύ καλή κατάστασης λόγω θήκης. Δίνεται μαζί ή και χωριστά θήκη τύπου πορτοφόλι καθώς και 4 προστατευτικά οθόνης. Χωρίς φορτιστή και USB καλώδιο.

 

Παραλαβή από Πειραιά.

 

Δόθηκε σε άλλο forum...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade S6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...