Jump to content

ZTE Blade S6


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ προσωπικά δεν κάνω πλάκα, η χρήση που κάνει η σύζυγος είναι συγκεκριμένη κ και έχει on screen 4 ώρες.

Βάλε μια εφαρμογή που διαβάζει την κατανάλωση της μπαταρίας ώστε να τσεκάρεις αν έχεις drain.

Τι sygic σίγουρα το κατεβάζεις από το Play store επί πληρωμή

 

 

Μα...εννοείται πως σε πιστεύω φίλε μου. Απλά εμένα ούτε κατά διάνοια δεν ξεπερνά την μια μέρα.

Η σύζυγος το χρησιμοποιεί σαν δίκαρτο ή έχει μια καρτούλα μέσα;

Γιατί μου είπαν πως μπορεί να παίζει ρόλο στην κατανάλωση. Αν και κάποιος άλλος φίλος που έχει ένα δίκαρτο mls βγάζει χαλαρά 2 μέρες...δεν ξέρω τι να πω... :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 805
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε φίλοι...διαβάζω κάτι για 2 μέρες αντοχή μπαταρίας και αναρωτιέμαι...μήπως κάνετε πλάκα; Εμένα, μια ημέρα με το ζόρι με κρατάει...με μέτρια (νομίζω) χρήση. Υπάρχει περίπτωση να τραβάει κάποια εφαρμογή ενέργεια;

Μπορεις να μας πεις ποια ειναι η δικη σου μετρια χρηση ? Καθενας μας κανει διαφορετικη χρηση

 

Bαλε την εφαρμογη GSam Battery Monitor και ανεβασε μας τα στατιστικα :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Από την περασμένη Κυριακή που έκανα την παραγγελία, ακόμα δεν έχει στείλει τίποτα το Geekbuying! Απαράδεκτοι. Δέχτηκαν τελικά να σπάσουν την παραγγελία στα δύο (τηλέφωνο και θήκη), αλλά ακόμα τίποτα. Κρίμα, γιατί πριν κανένα χρόνο που είχα πάρει άλλα δύο πράγματα, είχα πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση. :down:
Link to comment
Share on other sites

Από την περασμένη Κυριακή που έκανα την παραγγελία, ακόμα δεν έχει στείλει τίποτα το Geekbuying! Απαράδεκτοι. Δέχτηκαν τελικά να σπάσουν την παραγγελία στα δύο (τηλέφωνο και θήκη), αλλά ακόμα τίποτα. Κρίμα, γιατί πριν κανένα χρόνο που είχα πάρει άλλα δύο πράγματα, είχα πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση. :down:

 

Να τους ενοχλήσεις ξανά. Και εγώ που πήρα tracking εδώ και 4 ημέρες δεν δείχνει κάτι, ακόμα δεν έχει παραληφθεί από την sg post. Λογικά έχει πολύ κίνηση με δέματα αυτές τις ημέρες λόγω των προσφορών και πρέπει να γίνεται ένας ψιλοχαμος. Υπομονή...

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Bαλε την εφαρμογη GSam Battery Monitor και ανεβασε μας τα στατιστικα :)

 

 

"12336176_10206799901510601_1919250800_n.jpg: Exceeds forum quota by 37,5 KB."

 

:X:X:X:X:X

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά και κάτι ακόμα.

3g δεν έχω δει ποτέ στο τηλέφωνο μου.

Μήπως δεν το έχω στην κατάλληλη ρύθμιση;

Link to comment
Share on other sites

"12336176_10206799901510601_1919250800_n.jpg: Exceeds forum quota by 37,5 KB."

 

:X:X:X:X:X

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά και κάτι ακόμα.

3g δεν έχω δει ποτέ στο τηλέφωνο μου.

Μήπως δεν το έχω στην κατάλληλη ρύθμιση;

 

δεν φαινεται τιποτα

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Να τους ενοχλήσεις ξανά. Και εγώ που πήρα tracking εδώ και 4 ημέρες δεν δείχνει κάτι, ακόμα δεν έχει παραληφθεί από την sg post. Λογικά έχει πολύ κίνηση με δέματα αυτές τις ημέρες λόγω των προσφορών και πρέπει να γίνεται ένας ψιλοχαμος. Υπομονή...

 

Πριν λίγο μου έστειλα tracking number. Άντε να δούμε πότε θα παραλάβω :) Υπομονή, τι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μου έστειλα tracking number. Άντε να δούμε πότε θα παραλάβω :) Υπομονή, τι άλλο;

 

Εμενα έγινε σήμερα despatch

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπέρα,

 

ενδιαφέρομαι για την αγορά του κινητού (δεν έχω ξανα αγορασει απο Κίνα) και θα ήθελα να ρωτήσω πόσο ευκολη ειναι η ενεργοποίηση της Ελληνικής γλώσσας και τι εντυπώσεις υπάρχουν από τους κατόχους. Απο ποιο site προτείνεται να το αγοράσω? Αξίζουν τα 199 απο Ελληνική αγορά?

Link to comment
Share on other sites

...αυτό το θέμα με το GPS το έχει συναντήσει κανείς από τους κατόχους εδώ; Αν ναι, διορθώνεται σε επίπεδο software από την τελευταία έκδοση rom B12 ή είναι όντως θέμα hardware; Η ποιότητα ορισμένων στοιχείων (πλάτη, κουμπιά) είναι όντως τόσο απογοητευτική όσο αναφέρεται; Ευχαριστώ. Edited by emxa2k
Link to comment
Share on other sites

...αυτό το θέμα με το GPS το έχει συναντήσει κανείς από τους κατόχους εδώ; Αν ναι, διορθώνεται από την τελευταία έκδοση B12; Η ποιότητα ορισμένων στοιχείων (πλάτη, κουμπιά) είναι όντως τόσο απογοητευτική όσο αναφέρεται;

 

της γυναίκας μου δεν έχει κανένα θέμα με το gps (με B12 είναι ), η ποιότητα του είναι άκρως ικανοποιητική, δεν τρίζει τίποτα, δεν έχει χαλάσει τίποτα.

Η πλάτη τι πρόβλημα μπορεί να έχει? Ρωτάω γιατί το έχει με θήκη από την 1η μέρα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

της γυναίκας μου δεν έχει κανένα θέμα με το gps (με B12 είναι ), η ποιότητα του είναι άκρως ικανοποιητική, δεν τρίζει τίποτα, δεν έχει χαλάσει τίποτα.

Η πλάτη τι πρόβλημα μπορεί να έχει? Ρωτάω γιατί το έχει με θήκη από την 1η μέρα

 

...υποθέτω είναι υπερβολές χρηστών (που διάβασα σε διάφορα σημεία) καθώς και σχετικά reviews που αναφέρουν κακή ποιότητα πλάτης που τρίζει και κουμπιά ήχου/power που δείχνουν αμφίβολα ανθεκτικά στη χρήση/χρόνο. Προσωπικά προέρχομαι από το κορυφαίο της εποχής του ZTE V987 με την εξαιρετική οθόνη και τα πάντα λειτουργικά και αναρωτήθηκα για τη ΖΤΕ. Σε κάθε περίπτωση, σε αυτή την τιμή, το παρήγγειλα και εγώ και ελπίζω να μας τα παραδώσει το Geekbuying πλήρως λειτουργικά κάποια στιγμή. Ευχαριστώ.

Edited by emxa2k
Link to comment
Share on other sites

Το χτυπησα κι εγω στα 110$ απο geekbuying ειναι κελεπουρι..

 

Kι εγώ ο "λαλάκας" το πλήρωσα 239 €... :angry::angry::angry:

 

Καλοτάξιδο φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ ο "λαλάκας" το πλήρωσα 239 €... :angry::angry::angry:

 

Καλοτάξιδο φίλε!

 

χειρότερος από μένα .....213,66 $ από ΕU αποθήκη του gearbest (γύρω στα 192 € ) στις 25-3-15

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια B15

Για ΑS συσκευές?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα το έχω και εγώ χωρίς πρόβλημα μέχρι εχτές.Στην πρώτη sim με κάρτα vodafone έχω internet ενώ με κάρτα wind δέν έχω.Δέν είχα δοκιμάσει ποτέ ξανά να βάλω την wind στην πρώτη θέση.Το δουλεύει κανείς με wind ?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα το έχω και εγώ χωρίς πρόβλημα μέχρι εχτές.Στην πρώτη sim με κάρτα vodafone έχω internet ενώ με κάρτα wind δέν έχω.Δέν είχα δοκιμάσει ποτέ ξανά να βάλω την wind στην πρώτη θέση.Το δουλεύει κανείς με wind ?

 

Ευχαριστώ

 

ναι εγώ, του έχω wind στην 1η θέση, κάτι με τα apn παίζει, έχει γραφτεί η λύση πριν από λίγους μήνες. Αν θυμάμαι καλά , βάλε μόνο την wind μέσα στην 1η θέση, άνοιξε το και μετά κλείστο πάλι, βάλε και την 2η κάρτα και θα είσαι οκ.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ναι εγώ, του έχω wind στην 1η θέση, κάτι με τα apn παίζει, έχει γραφτεί η λύση πριν από λίγους μήνες. Αν θυμάμαι καλά , βάλε μόνο την wind μέσα στην 1η θέση, άνοιξε το και μετά κλείστο πάλι, βάλε και την 2η κάρτα και θα είσαι οκ.

 

Παράθεση από fotis_4 >

λοιπον επαναφερω την κουβεντα μας για να σου πω πως ελυσα το προβλημα εγω... οπως σ ειχα πει γυρνωτας ελλαδα και βαζοντας την wind sim στην πρωτη θεση δεν ειχα και εγω data ουτε μπορουσα να επεμβω στις ρυθμισεις apn... εκανα ομως το εξης και μετα ''δουλεψε'' πηγα στις ρυθμισεις των sim και εκανα απενεργοποίηση (disable) την αλλη που παρεμπιπτόντως ειναι γερμανικη sim... μολις το εκανα πηρε τις ρυθμισεις αυτοματα και εχω data κανονικα.. μετα ξαναενεργοποιησα την αλλη sim και ολα ΟΚ... ελπιζω να βοηθησα..

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως κάποιος από εσάς δοκίμασε τους ήχους κλήσεων?Σε εμένα όταν μιλάω έχω πολύ κακή ποιότητα ήχου με διακοπές και σκαμπανευάσματα και πολλοί μου λένε να αλλάξω κινητό!!!Οταν τους μιλάω μέσω speekerphone μου λένε πώς ακούγομαι καλύτερα.Τό πήρα πρίν λίγες μέρες από mediamarkt 199 euro,και έχω χειροκίνητα τήν έκδοση λογισμικού v1.0.0B15 φυσικά αναβαθμισμένη.Κάποιες λύσεις υπάρχουν ή μήπως τελικά πήρα πατάτα τηγανιτή?Παραθέτω πώς γύρισα και σε μόνο gsm σήμα και πάλι τα ίδια άθλια ποιότητα ήχου!Σας παρακαλώ όποιος μπορεί να τεστάρει και να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Σήμερα μάλλον παραλαμβάνω. Να ρωτήσω, micro ή nano SIM παίρνει?

Edit: παρέλαβα, nano παίρνει. Περισσότερες εντυπώσεις αργότερα.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Σήμερα μάλλον παραλαμβάνω. Να ρωτήσω, micro ή nano SIM παίρνει?

Edit: παρέλαβα, nano παίρνει. Περισσότερες εντυπώσεις αργότερα.

 

Καλημερα και καλοριζικο.

Δεν κρατιεσε βλεπω ε? :)

Απο Γκικ και εσυ? Πες μας δυο τρια λογια καθως και τι περιεχει η συσκευασια.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο τηλεφωνακι το παρελαβα απο geek το πρωι.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade S6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...