Jump to content

ZTE Blade S6


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κι εγω στο περιμενε...ολοι οι κινεζοι αργουν αλλα οταν ειναι καλη τιμη κανεις υπομονη.Το μονο μαγαζι για εμενα που κανει την διαφορα ειναι το vickmall αλλα προτιμω να περιμενω παραπανω και να ψωνιζω σε καλη τιμη.ελπιζω να μας βγει καλο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 805
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω μεχρι εχθες έβλεπα την παραγγελία μου κανονικα στο site τους ,

σήμερα δεν βλέπω τιποτα , σαν να μην υπάρχει παραγγελία , σαν να μην εχουν παρει τα χρηματα !!!!!!!!!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εννοείται ότι έχω πληρώσει με paypal

Link to comment
Share on other sites

εγω μεχρι εχθες έβλεπα την παραγγελία μου κανονικα στο site τους ,

σήμερα δεν βλέπω τιποτα , σαν να μην υπάρχει παραγγελία , σαν να μην εχουν παρει τα χρηματα !!!!!!!!!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εννοείται ότι έχω πληρώσει με paypal

 

φιλε μηπως εχει προχωρησει και ειναι στην καρτελα shipped?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

κι εγω στο περιμενε...ολοι οι κινεζοι αργουν αλλα οταν ειναι καλη τιμη κανεις υπομονη.Το μονο μαγαζι για εμενα που κανει την διαφορα ειναι το vickmall αλλα προτιμω να περιμενω παραπανω και να ψωνιζω σε καλη τιμη.ελπιζω να μας βγει καλο.

 

Συμφωνω αλλα με την εξαιρεση οτι με τους κινεζους δεν υπαρχει εξαιρεση :p

Link to comment
Share on other sites

το κακό είναι ότι παρότι έχουν πάρει τα λεφτά από το paypal δεν υπάρχει στο site τους κανενα σημαδι παραγγελίας

Μπορείς να τους ρωτήσεις και από εδώ για την παραγγελία σου μιας και πολλά κινεζομάγαζα βρίσκονται στο φόρουμ.

Edited by kostas_1974

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

επιτελους οι εγγραφες στο site φανηκαν ξανα

μηπως υπηρχε καποιο τεχνικο προβλημα

πιστευω ολα να πανε καλα και να παραλαβουμε

απο geekbuying εχει αγορασει κανεις ?

ειναι αξιοπιστο ?

Link to comment
Share on other sites

επιτελους οι εγγραφες στο site φανηκαν ξανα

μηπως υπηρχε καποιο τεχνικο προβλημα

πιστευω ολα να πανε καλα και να παραλαβουμε

απο geekbuying εχει αγορασει κανεις ?

ειναι αξιοπιστο ?

 

Ειναι αξιοπιστο site απλα αργο....εχω αγορασει αρκετες φορες.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια οσοι παραγγειλατε απο geekbuying σας εστειλε tracking?εγω περιμενω ακομα....τυφλα να χει το gearbest...
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

τελικα πηρα tracking απο geekbuying και περιμενω...
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την παραγγελία ξημερώματα Δευτέρας και ακόμα δεν το έχουν στείλει. Επειδή έκανα την παραγγελία του κινητού μαζί με θήκη, μου είπαν ότι δεν έχουν θήκες διαθέσιμες και γι' αυτό και έχουν καθυστερήσει. Μου έγραψαν τα εξής: "Sorry for this delay that the item 343160 is extremely popular and we need a number of it to meet demands ,it will be available in next week on our warehouse.Would you mind waiting for some days ?"

 

Τους είπα αν μπορούν να στείλουν το τηλέφωνο πρώτα και όταν βρουν τη θήκη να μου τη στείλουν χωριστά. Αναμένω απάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτείνετε κάποιο tempered glass? Έχω δει μερικά στο eBay, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο βολεύουν αναφορικά με το στρογγυλό κεντρικό κουμπί. Ιδανικά θα ήθελα κάποιο της nillkin, αλλά δεν έχω βρει τουλάχιστον στο eBay.

 

@yyyy 29/11 το παράγγειλα, χτες μου έστειλαν tracking. Τώρα το ποτέ θα έρθει δεδομένων των ημερών είναι άγνωστο...

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτείνετε κάποιο tempered glass? Έχω δει μερικά στο eBay, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο βολεύουν αναφορικά με το στρογγυλό κεντρικό κουμπί. Ιδανικά θα ήθελα κάποιο της nillkin, αλλά δεν έχω βρει τουλάχιστον στο eBay.

 

@yyyy 29/11 το παράγγειλα, χτες μου έστειλαν tracking. Τώρα το ποτέ θα έρθει δεδομένων των ημερών είναι άγνωστο...

Στις πρώτες σελίδες θα δεις μια αποτυχημένη αγορά μου με φωτο κλπ, νομίζω ότι δεν θα βρεις......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Στις πρώτες σελίδες θα δεις μια αποτυχημένη αγορά μου με φωτο κλπ, νομίζω ότι δεν θα βρεις......

Μόλις τις είδα, εμφανισιακά όντως δεν είναι ωραιο. Εκτός από τα κενά στα άκρα, το κεντρικό κουμπί το οποίο βλέπω ότι καλύπτεται από το tempered glass, ήταν λειτουργικό? Γιατί έχω βρει κάποια που το καλύπτουν και μερικά που εκεί έχουν κενό.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τις είδα, εμφανισιακά όντως δεν είναι ωραιο. Εκτός από τα κενά στα άκρα, το κεντρικό κουμπί το οποίο βλέπω ότι καλύπτεται από το tempered glass, ήταν λειτουργικό? Γιατί έχω βρει κάποια που το καλύπτουν και μερικά που εκεί έχουν κενό.

 

εγω πηρα αυτo οταν ελθει θα σας πω

http://www.aliexpress.com/item/2-Pcs-Tempered-Glass-for-ZTE-Blade-L2-L3-S6-My-Prague-V5-Max-V5s-Obsidian/32524288692.html

2,99 $

 

και δυο θηκες μια απλη και μια Mofi

http://www.aliexpress.com/item/MOFI-Original-Luxury-Slim-flip-stent-ZTE-Blade-s6-Q5-cell-phone-Case-Leather-Cover-Phone/32424432007.html

4,65$

http://www.aliexpress.com/item/Soft-Case-for-ZTE-Blade-S6-Phone-Case-Cover-Free-Ship-Free-Screen-Film/32312557959.html

1,5$

Edited by aanastasopoulos
Link to comment
Share on other sites

αυτό άραγε τι λέει ?

 

http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-zte-blade-s6-2712074.html?currency=USD

 

φαίνεται πάντως να στέλνουν από Γερμανία

edit

επειδή είμαι τύπος παρορμητικός....τσίμπησα ένα και ο Θεός μαζί μου για το τι και πότε θα έρθει :)

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αυτό άραγε τι λέει ?

 

http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-zte-blade-s6-2712074.html?currency=USD

 

φαίνεται πάντως να στέλνουν από Γερμανία

edit

επειδή είμαι τύπος παρορμητικός....τσίμπησα ένα και ο Θεός μαζί μου για το τι και πότε θα έρθει :)

 

Ειναι καλη εταιρεια πες μας οταν την χρησιμοποιησεις

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλη εταιρεια πες μας οταν την χρησιμοποιησεις

 

λογικά θα την έχω την επόμενη εβδομάδα, οπότε ενημερώνω.....5,39 το πήρα λόγω κουπονιού -10% ( από 5,99 )

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

 

Φίλος...καλησπέρα! Πες μου λίγο σε παρακαλώ...αγοράζουμε από το ali και αν ναι, πως πληρώνουμε; Προσπαθω από διμήνου να κάνω αγορές και δεν δέχεται πληρωμές λόγω capital controls.

 

Και για του λόγου το αληθές: "Your payment failed because your card issuer declined your payment. We suggest trying this payment again under card issuers authorization process which requires to verify your identity".

Edited by theo72
Link to comment
Share on other sites

Φίλος...καλησπέρα! Πες μου λίγο σε παρακαλώ...αγοράζουμε από το ali και αν ναι, πως πληρώνουμε; Προσπαθω από διμήνου να κάνω αγορές και δεν δέχεται πληρωμές λόγω capital controls.

 

Και για του λόγου το αληθές: "Your payment failed because your card issuer declined your payment. We suggest trying this payment again under card issuers authorization process which requires to verify your identity".

 

δεν μπορω να βοηθησω διοτι αγοραζω με καρτα εξωτερικου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλοι...διαβάζω κάτι για 2 μέρες αντοχή μπαταρίας και αναρωτιέμαι...μήπως κάνετε πλάκα; Εμένα, μια ημέρα με το ζόρι με κρατάει...με μέτρια (νομίζω) χρήση. Υπάρχει περίπτωση να τραβάει κάποια εφαρμογή ενέργεια; Και μια ακόμη ερωτησούλα...το sygic από που το κατεβάζω; Thanks προκαταβολικά...
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλοι...διαβάζω κάτι για 2 μέρες αντοχή μπαταρίας και αναρωτιέμαι...μήπως κάνετε πλάκα; Εμένα, μια ημέρα με το ζόρι με κρατάει...με μέτρια (νομίζω) χρήση. Υπάρχει περίπτωση να τραβάει κάποια εφαρμογή ενέργεια; Και μια ακόμη ερωτησούλα...το sygic από που το κατεβάζω; Thanks προκαταβολικά...

Εγώ προσωπικά δεν κάνω πλάκα, η χρήση που κάνει η σύζυγος είναι συγκεκριμένη κ και έχει on screen 4 ώρες.

Βάλε μια εφαρμογή που διαβάζει την κατανάλωση της μπαταρίας ώστε να τσεκάρεις αν έχεις drain.

Τι sygic σίγουρα το κατεβάζεις από το Play store επί πληρωμή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade S6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...