Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες ποια ειναι η τελευταια εκδοση που εχει βγει για lumia 920;

 

Αυτή που είναι και η τελευταία επίσημη, η 10586.420, έχει βγει δηλαδή και σαν public release και σαν release preview που το 920 παίρνει μόνο το τελευταίο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω release preview είναι η 456

 

Ναι η .456 είναι, κοίταξα στο Wikipedia και σταμάτησα εκεί που λέει για την .420 και δεν πήγα παρακάτω.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει κολλήσει εδώ και κανα 40λεπτο στο 43%!
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενημέρωση για την εγραφη φωνής και βγάζει προβλημα στην εγκατάσταση ειμαι στο fast εχει άλλος αυτο το πρόβλημα;

Εγω εχω προβλημα με την εγγραφη φωνης ατην επισημη εκδοση.

Παω να την ανοιξω και με πεταει στο store

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει κολλήσει εδώ και κανα 40λεπτο στο 43%!

 

Εμένα είχε κολλήσει στο 27% έκλεισα το τηλέφωνο το ξανάνοιξα και μετά πήγε πολύ γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανένας προβλημα σε Redstone με κάποιες φορες να αργεί να ανοίξει η οθόνη είτε όταν σε καλούν είτε όταν εσύ πατάς το κουμπί να ανοίξει; εμενα το κάνει κάθε δεύτερη μερα και μόνο με επανεκινηση στρωνει. Πολλές εκδόσεις τώρα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

με την νέα αναβάθμιση 494 εγώ έχασα τα δεδομένα κινητής τηλεφωνίας,δεν υπάρχει επιλογή,και δεν μπορώ να συνδεθώ στο internet μέσο δικτύου,τι πρέπει να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

με την νέα αναβάθμιση 494 εγώ έχασα τα δεδομένα κινητής τηλεφωνίας,δεν υπάρχει επιλογή,και δεν μπορώ να συνδεθώ στο internet μέσο δικτύου,τι πρέπει να κάνω?

 

Αν έχεις Q, άνοιξε την περιαγωγη. Και ρυθμισε το APN. Για τα λοιπά δίκτυα, ρυθμισε το ΑΡΝ.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

H 494 Κολλάει πολλή το κινητό παγώνει στην κυριολεξία με αφαίρεση μπαταρίας γίνεται δουλειά μόνο , Τα ιδια και σε laptop κολλάει σε αρκετά προγράμματα η 494 ....
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

14390 στο fast ring 14388 στο slow ring. Δεν ξέρω τι βελτιώσεις έχουν βάλει στην 14390. Αν εξαιρέσω την μπαταρία που βγάζω με το ζόρι μια μέρα στο lumia 535 δεν έχω συναντήσει άλλο πρόβλημα στην προηγούμενη αναβάθμιση. Ελπίζω να βελτιωθεί και άλλο αυτό το κομμάτι.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εξακολουθεί να υπάρχει το θέμα με την ηχογράφηση και στην 14390.

Voice Recorder does not show up consistently as an option for Call Recording. We heard your feedback and plan to release a Voice Recorder app update via the Store soon that has the fix for this issue.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εξακολουθεί να υπάρχει το θέμα με την ηχογράφηση και στην 14390.

 

Το οποίο θα διορθωθεί με update μέσα από το store απ' ότι είπαν. Με δύο bugs μόνο γνωστά όποιος και να την περάσει δεν θα έχει θέμα. Το πιο σημαντικό είναι να βελτιώσουν τη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση στην ηχογραφιση ήρθε και επιτέλους ξεκόλλησε απο το πρόβλημα στο store, τωρα η 390 η η αναβάθμιση των επαφών δεν δείχνει εικόνες το live tile

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μου θυμίζει πια εφαρμογή βάζουμε για fm radio τώρα που δεν υπάρχει πια η επίσημη

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μου θυμίζει πια εφαρμογή βάζουμε για fm radio τώρα που δεν υπάρχει πια η επίσημη

 

Σε παλαιότερη συζήτηση κάποια μέλη είχαν προτείνει την εφαρμογή Radio FM Phone.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Οθόνη γρηγορης ματιά λειτουργεί σε κάποιον με 640 Lte? I γιατί εμένα δεν λειτουργεί

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

παίδες σε 920 αξίζει να μπει; πριν 4-5 μήνες είχα βάλει τα 10αρια άλλα είχαν αρκετό lag σε σχέση με τα 8.1, εχουν βελτιωθεί καθόλου;
Link to comment
Share on other sites

παίδες σε 920 αξίζει να μπει; πριν 4-5 μήνες είχα βάλει τα 10αρια άλλα είχαν αρκετό lag σε σχέση με τα 8.1, εχουν βελτιωθεί καθόλου;

 

Έχω την 494 έκδοση της technical preview σε Lumia 920 που είναι και η βασική μου συσκευή και δεν έχω συνατήσει το παραμικρό πρόβλημα!

Ίσως καμιά φορά ζεσταίνεται λίγο παραπάνω η συσκευή με την χρήση των δεδομένων αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό.

Για το μόνο που έχω επιφύλαξη είναι ο μετρητής δεδομένων (κάποιοι χρήστες αναφέρουν πως δεν δουλεύει) καθώς δεν τον χρησιμοποιώ.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την 494 έκδοση της technical preview σε Lumia 920 που είναι και η βασική μου συσκευή και δεν έχω συνατήσει το παραμικρό πρόβλημα!

Ίσως καμιά φορά ζεσταίνεται λίγο παραπάνω η συσκευή με την χρήση των δεδομένων αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό.

Για το μόνο που έχω επιφύλαξη είναι ο μετρητής δεδομένων (κάποιοι χρήστες αναφέρουν πως δεν δουλεύει) καθώς δεν τον χρησιμοποιώ.

 

thanks φιλαράκι, από μπαταρία πως τα πάει;

Link to comment
Share on other sites

παίδες σε 920 αξίζει να μπει; πριν 4-5 μήνες είχα βάλει τα 10αρια άλλα είχαν αρκετό lag σε σχέση με τα 8.1, εχουν βελτιωθεί καθόλου;

Έχω κι εγώ την 494 περασμένη στο 4ετιας τίμιο θηρίο. Όντως πριν από 4 μήνες υπήρχε αρκετό lag που με έκανε να το γυρίσω στα 8.1. Τώρα πια έχει αλλάξει το πράγμα προς το καλύτερο. Όλες οι εφαρμογές δουλευουν/ανοιγουν γρήγορα και τα σκαλώματα είναι ελάχιστα.

Για την μπαταρία δε δικαιούμαι να το κρίνω γιατί το είχα 3 χρόνια ως κύρια συσκευή με πολύ βαριά χρήση. Είναι πλέον η δεύτερη συσκευή μου.

Edited by dhatzik74
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...