Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καινούριο bug: Όταν επιλέγω Empty Folder στο Trash, τα mails δε διαγράφονται, αλλά επιστρέφουν στο inbox. :lol:

 

Με 10586.107.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

που ειναι αυτη η επιλογη?

 

Στην εφαρμογή του Outlook, επιλέγεις το hamburger menu, για να εμφανιστεί η λίστα με τα folders και κάνεις παρατεταμένο άγγιγμα στο folder που θες.

 

Edit: Και μόλις πάτησα παράθεση και έκανα tap, για να εμφανιστεί το πληκτρολόγιο, αυτό δεν εμφανίστηκε ποτέ. Κλείδωσα και ξεκλείδωσα τη συσκευή με το φυσικό πλήκτρο, για να εμφανιστεί. Αυτό το θέμα υπήρχε και στα 8άρια, όταν είχαν ξεκινήσει. Καληνύχτα, Microsoft...

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι τα hamburger menus μου αρέσουν.

 

Ορίστε mr_47.....:lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, άσχημα είναι; chili burger, double burger κλπ.

Κατά κύριο λόγο χρησιμοποιώ Android βέβαια, ίσως έχει την σημασία του.

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή του Outlook, επιλέγεις το hamburger menu, για να εμφανιστεί η λίστα με τα folders και κάνεις παρατεταμένο άγγιγμα στο folder που θες.

 

 

 

 

 

Edit: Και μόλις πάτησα παράθεση και έκανα tap, για να εμφανιστεί το πληκτρολόγιο, αυτό δεν εμφανίστηκε ποτέ. Κλείδωσα και ξεκλείδωσα τη συσκευή με το φυσικό πλήκτρο, για να εμφανιστεί. Αυτό το θέμα υπήρχε και στα 8άρια, όταν είχαν ξεκινήσει. Καληνύχτα, Microsoft...

 

 

 

Δεν έχω τέτοιο θέμα.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ παλαιοτερα ότι με την αναβαθμιση σε καποα 10αρια η αποδοση της μπαταριας πεφτει. Μπορειτε να σχολιασετε παρακαλω αν ισχυει και με τις προσφατες αναβαθμίσεις?

 

(λογω ψιλοασχετοσυνησ μου φοβάμαι να μεταβω από 8.1 σε 10 αν δεν είναι σταθερα και επισημα)

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ παλαιοτερα ότι με την αναβαθμιση σε καποα 10αρια η αποδοση της μπαταριας πεφτει. Μπορειτε να σχολιασετε παρακαλω αν ισχυει και με τις προσφατες αναβαθμίσεις?

 

(λογω ψιλοασχετοσυνησ μου φοβάμαι να μεταβω από 8.1 σε 10 αν δεν είναι σταθερα και επισημα)

 

Ειναι πιο βαρυ το λειτουργικο απο τα 8 οποτε υπολογιζε οτι θα εχει 10%-15% μεγαλυτερη καταναλωση σε σχεση με τα 8. Ασταθεια ομως και να τρωει μπαταρια στο ξεκαρφωτο δεν θα παρατηρησεις. Παντως επειδη κοντευει η επισημη κυκλοφορια στην θεση σου θα περιμενα να παρω μια και καλη τα επισημα μαζι με την ενδεχομενη αναβαθμιση του firmware.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι τα hamburger menus μου αρέσουν.

 

Ορίστε mr_47.....:lol: :lol:

 

Συνεννοημμένοι είστε, ε; :lol:

 

Γιατί, άσχημα είναι; chili burger, double burger κλπ.

Κατά κύριο λόγο χρησιμοποιώ Android βέβαια, ίσως έχει την σημασία του.

 

Να, το διόρθωσε.. Κάπως.. :lol:

 

Δεν έχω τέτοιο θέμα.

 

Τι να πω... :worry:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσουν τα hamburger menus. Μου άρεσαν όταν ξεκίνησαν στο Android και χάρηκα που τα είδα και σε WP.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πιο βαρυ το λειτουργικο απο τα 8 οποτε υπολογιζε οτι θα εχει 10%-15% μεγαλυτερη καταναλωση σε σχεση με τα 8. Ασταθεια ομως και να τρωει μπαταρια στο ξεκαρφωτο δεν θα παρατηρησεις. Παντως επειδη κοντευει η επισημη κυκλοφορια στην θεση σου θα περιμενα να παρω μια και καλη τα επισημα μαζι με την ενδεχομενη αναβαθμιση του firmware.

 

οκ thanx

eπειδη το 8.1 είναι οκ για μενα και η μπαταρια μετραει (λογοσ αγορας) ....δεν θα αναβαθμισω σε 10, ακομη και επισημα, αν δεν διαβασω εδώ μεσα εμπειριες σας / θενξ εγκαιν

Link to comment
Share on other sites

Συνεννοημμένοι είστε, ε; :lol:

 

 

 

Να, το διόρθωσε.. Κάπως.. :lol:

 

 

 

Τι να πω... :worry:

τι ειναι τα hamburger menus?
Link to comment
Share on other sites

Μηνυμα λαθους 0x80246007 στο update.

Τι σημαινει;

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι τα hamburger menus?

 

Πάνω αριστερά το "Ξ". Αυτό που αγγίζεις και σου εμφανίζει την αριστερή λίστα. Επειδή δεν έχουν το γράμμα Ξ στα Αγγλικά και ήθελαν κάτι που να "πιάσει" γρήγορα σαν ονομασία, λόγω και του συμβόλου, το είπαν hamburger menu.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πάνω αριστερά το "Ξ". Αυτό που αγγίζεις και σου εμφανίζει την αριστερή λίστα. Επειδή δεν έχουν το γράμμα Ξ στα Αγγλικά και ήθελαν κάτι που να "πιάσει" γρήγορα σαν ονομασία, λόγω και του συμβόλου, το είπαν hamburger menu.

Ευχαριςτω.Το red stone που αναφέρεται ξες τι ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριςτω.Το red stone που αναφέρεται ξες τι ειναι;

 

Ναι. Ένα πολύ σημαντικό update των W10M. Θα φέρει πολλά, εξίσου σημαντικά, χαρακτηριστικά.

 

Προσωπικά, πιστεύω ότι θα αργήσει να έρθει και αυτό. Όπως και ότι, πάλι προσωπικά, με την καθυστέρηση που έχουν "φάει" τα 10άρια, έπρεπε να έρθει μαζί με το launch των 10αριών.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται στο μαρκετ πως η εκδοση της οποιασδηποτε εφαρμογης, ή η ημερομηνία εκδοσης της, ειναι αχρηστες πληροφοριες που θεωρουν πως πιάνουν χωρο, σε αντίθεση με το οτι πληροφορουμαστε τη συμβατοτητα cpu και πως η εφαρμογη μπορει να εγκατασταθεί σε εως κ 10 συσκευες με windows 10. Τι να πει κανείς
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται στο μαρκετ πως η εκδοση της οποιασδηποτε εφαρμογης, ή η ημερομηνία εκδοσης της, ειναι αχρηστες πληροφοριες που θεωρουν πως πιάνουν χωρο, σε αντίθεση με το οτι πληροφορουμαστε τη συμβατοτητα cpu και πως η εφαρμογη μπορει να εγκατασταθεί σε εως κ 10 συσκευες με windows 10. Τι να πει κανείς

 

Κι αν έχω ψάξει μπας κι τα έχουν καταχονιασμενα αλλά που. Μεγάλο φάουλ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα ένα soft reset γιατι είχε κολλήσει το outlook και έδειχνε ένα mail το οποιο είχα σβήσει στο live tile..όταν πήγα στις ενημερώσεις του store μου έβγαλε ένα σωρό εφαρμογές για αναβάθμιση!!ισχύει αυτό;η σήμερα 20+ εφαρμογές τις Microsoft κυρίως αναβαθμίζονται ;μεχρι και το fb αναβαθμίστηκε!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία όταν είσαι preview και μέσα από το Windows insider επιλέγεις leave program τι ακριβώς γίνεται;

δεν παίρνεις άλλες ενημέρωσης σαν insider; η τι γίνεται γιατί αυτό δεν το πολύ κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται στο μαρκετ πως η εκδοση της οποιασδηποτε εφαρμογης, ή η ημερομηνία εκδοσης της, ειναι αχρηστες πληροφοριες που θεωρουν πως πιάνουν χωρο, σε αντίθεση με το οτι πληροφορουμαστε τη συμβατοτητα cpu και πως η εφαρμογη μπορει να εγκατασταθεί σε εως κ 10 συσκευες με windows 10. Τι να πει κανείς

 

...και κυρίως πότε έγινε τελευταία φορά update...

...να ξέρουμε αν την παράτησε ο δημιουργός της...!

Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται στο μαρκετ πως η εκδοση της οποιασδηποτε εφαρμογης, ή η ημερομηνία εκδοσης της, ειναι αχρηστες πληροφοριες που θεωρουν πως πιάνουν χωρο, σε αντίθεση με το οτι πληροφορουμαστε τη συμβατοτητα cpu και πως η εφαρμογη μπορει να εγκατασταθεί σε εως κ 10 συσκευες με windows 10. Τι να πει κανείς

 

...και κυρίως πότε έγινε τελευταία φορά update...

...να ξέρουμε αν την παράτησε ο δημιουργός της...!

 

Feedback παιδιά! Γι' αυτό είμαστε insiders, στείλτε τις προτάσεις σας να τις ψηφίσουμε όλοι... Άλλωστε η MS έχει αποδείξει ότι ακούει τις προτάσεις των insiders και τις εφαρμόζει...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...