Jump to content

Ulefone Be Pro


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πρόκειται να προχωρήσω σε παραγγελία από βδομάδα για έναν φίλο. Το κινητό φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό και από to2c βγαίνει στα 150.80 στο paypal με τις κρατήσεις κτλ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 786
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά πρόκειται να προχωρήσω σε παραγγελία από βδομάδα για έναν φίλο. Το κινητό φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό και από to2c βγαίνει στα 150.80 στο paypal με τις κρατήσεις κτλ.

 

Αν το γυρίσεις και σου βγάζει ευρώ, βγαίνει πιο φτηνό! ...δεν ξέρω αν γίνεται να το πληρώσεις σε ευρώ!

 

το μόνο μείον πιστεύω είναι ότι δεν έχει dual flash!

Link to comment
Share on other sites

Αν το γυρίσεις και σου βγάζει ευρώ, βγαίνει πιο φτηνό! ...δεν ξέρω αν γίνεται να το πληρώσεις σε ευρώ!

 

το μόνο μείον πιστεύω είναι ότι δεν έχει dual flash!

 

Ποιό να γυρίσω σε ευρώ? Στο to2c βγαίνει 140.68 ευρώ και στο paypal μου βγάζει 150,80 ευρώ. Στο paypal έχω το δολάριο ως κύριο νόμισμα συναλλαγής.

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω να πληρώσω με paypal στο gearbest δεν μου βγάζει τελική τιμή. Τι γινεται?

Πάντως το έχουν σε προπαραγγελία και θα στέλνουν απο αύριο. Συγκεκριμένα έχουν 181! προπαραγγελίες για αυτό το τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από tinydeal. Δεν το έχουν σε στοκ παρόλα αυτά σε παραγγελία που έγινε από 15/1 μου απάντησαν ότι η αποστολή θα γίνει όταν τους εκτελέσει την παραγγελία τους ο προμηθευτής τους.

Όταν έγινε η παραγγελία μου έγραφε ότι το έχουν σε στοκ και η αποστολή θα γίνει άμεσα λες και κάνουμε την παραγγελία στην Ulefone και όχι στα λαμόγια τα κινεζάκια.

Link to comment
Share on other sites

Το Gearbest με το κουπόνι που δίνει μέσα στο φόρουμ.... είναι στα 128ε με δςρεάν αποστολή.... συν τα δωράκια...

 

 

Ναι αλλα σε χρεωνει 133,95 ευρω στο τελικο αποτελεσμα ....

Και νομιζω οτι αν βαλεις την μετατροπη να στην κανει το paypal θα βγαινει ακομα παραπανω το ποσο.

Link to comment
Share on other sites

Στα 149.99$ με κουπονι WALSMKIV (-20$) μεχρι 26/1 στo Geekbuying.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

αυτος εχει 1 δολλαριο διαφορα την αποστολη απο κινα και γερμανια?

αν ειναι ετσι γιατι να μην το παρω απο εδω?υπαρχει κατι που δεν βλεπω?

 

http://en.efox-shop.com/ulefone-be-pro-mtk6732-15ghz-quad-core-55-zoll-ips-ogs-hd-bildschirm-android-44-4g-lte-smartphone-g-297896

 

 

http://en.efox-shop.com/versandkostenfrei-aus-de-ulefone-be-one-mtk6592m-14ghz-octa-core-55-zoll-ips-ogs-hd-bildschirm-and-g-298018

Link to comment
Share on other sites

αυτος εχει 1 δολλαριο διαφορα την αποστολη απο κινα και γερμανια?

αν ειναι ετσι γιατι να μην το παρω απο εδω?υπαρχει κατι που δεν βλεπω?

 

http://en.efox-shop.com/ulefone-be-pro-mtk6732-15ghz-quad-core-55-zoll-ips-ogs-hd-bildschirm-android-44-4g-lte-smartphone-g-297896

 

 

http://en.efox-shop.com/versandkostenfrei-aus-de-ulefone-be-one-mtk6592m-14ghz-octa-core-55-zoll-ips-ogs-hd-bildschirm-and-g-298018

 

To λινκ που εχεις απο Γερμανια ειναι το Be One , οχι το Pro

Link to comment
Share on other sites

αξιζει λετε σε αυτην την τιμη το pro?antutu ποσο βγαζει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Οπως γραφει και ο Μythozz η Ulefone μαλλον θα μας εκπληξει πολυ ευχαριστα με τα προιοντα της.

Η τιμη ειναι εξαιρετικη αν και το Ευρω εχει πιασει πατο.Το μονο θεμα για μενα ειναι το μεγεθος μιας και ειναι μεγαλυτερο απο το OnePlusOne.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.... δεν ξέρω η απόψή σας ποιά είναι.... αλλά σε αυτήν την τιμή.... δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι πιο πλήρες!!! 127ε για αυτά που προσφέρει.... δεν είναι απλά τίμια..... αλλά τρομερά καλή προσφορά!!!

 

Αν πάραυτα κάποιος φίλος έχει να προτείνει και κάποια άλλη συσκευή στην ίδια τιμή.... είναι ευπρόσδεκτος να το κάνει.

 

Το μόνο που δεν βρίσκω να υποστηρίζει είναι NFC.

Επίσης, αν γνωρίζει κανείς, αν έρχετε με την "γνήσια" έκδοση android (multi?) και όχι με κάποια custom ας μας ενημερώσει.... γιατί είμαι ένα, μπ@.... μισό βήμα, πριν την παραγγελία!! :)

 

το μονο που μπορει να συγκριθει μαζι του ως vfm ειναι το elephone p6000 αλλα το p6000 ειναι 5".

το p6000 εχει (στα χαρτια τουλαχιστον) μπαταρια 2700mah, το ulefone be pro εχει 2600mah.

το p6000 εχει εμπρος καμερα 2mp, το ulefone 8mp. στα υπολοιπα χαρακτηριστικα μοιαζουν πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παράγγειλα το ulefone pro απο to2c και περιμένω σε 15 μέρες. Πάντως από review που έχω δει το κινητό τα σπάει. Το θέμα είναι η μπαταρία του (θα μπορούσε να ήταν μεγαλύτερη) αλλά όλοι βασίζονται (όπως και το p6000) στην καλύτερη αυτονομία που θα δίνει η lolipop που δεν νομίζω να κάνει τόση μεγάλη διαφορά. Ας ευχόμαστε όταν θα αναβαθμιστεί σε android 5 η ρομ να μην είναι γεμάτη θεματακια η προβληματάκια και bugs
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παράγγειλα το ulefone pro απο to2c και περιμένω σε 15 μέρες. Πάντως από review που έχω δει το κινητό τα σπάει. Το θέμα είναι η μπαταρία του (θα μπορούσε να ήταν μεγαλύτερη) αλλά όλοι βασίζονται (όπως και το p6000) στην καλύτερη αυτονομία που θα δίνει η lolipop που δεν νομίζω να κάνει τόση μεγάλη διαφορά. Ας ευχόμαστε όταν θα αναβαθμιστεί σε android 5 η ρομ να μην είναι γεμάτη θεματακια η προβληματάκια και bugs

 

σε ποιο review αναφερεσαι . . .

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο review αναφερεσαι . . .

 

λάθος όχι review. Από κάτι βιντεακια στο youtube ξέρουμε τα βασικά :p . Τώρα για gps ισχύ wifi και σήματος κινητής θα δείξει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από efox στις 21 Ιανουαρίου και σήμερα (24) μου δώσανε tracking number. Μου βγήκε (μέχρι τώρα)156€ μαζί με μία κάρτα 32 gb και μεταφορικά. Όταν το παραλάβω (ελπίζω σε κανένα μήνα) θα ενημερώσω για την συσκευή πάραυτα.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και αύριο 25/1 & 26/1 στα 126.23 ευρώ από Geekbuying !

 

Στην ίδια σελίδα έχει ξαναγραφτεί...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την συμβουλή σας. Είμαι έτοιμος να αγoράσω από geekbying .

Με PayPal (12 ευρώ επιπλέον χρέωση) το τηλ βγαίνει στα 139 ευρώ.

Με πιστωτική απευθείας και ασφάλεια 1.67 ευρώ για τυχόν μη παράδοση

(και επαναποστολή σύμφωνα με το geekbying) η τιμή μένει στα 128 ευρώ.

Τι μου προτείνετε ?

Edited by geco007
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την συμβουλή σας. Είμαι έτοιμος να αγράσω από geekbying .

Με PayPal (12 ευρώ επιπλέον χρέωση) το τηλ βγαίνει στα 139 ευρώ.

Με πιστωτική απευθείας και ασφάλεια 1.67 ευρώ για τυχόν μη παράδοση

η τιμή μένει στα 128 ευρώ. Τι μου προτείνετε ?

 

Πάντα αγοράζουμε με paypal, για να μην γίνει καμία στραβή και κλαίμε τα λεφτά μας....

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την συμβουλή σας. Είμαι έτοιμος να αγoράσω από geekbying .

Με PayPal (12 ευρώ επιπλέον χρέωση) το τηλ βγαίνει στα 139 ευρώ.

Με πιστωτική απευθείας και ασφάλεια 1.67 ευρώ για τυχόν μη παράδοση

(και επαναποστολή σύμφωνα με το geekbying) η τιμή μένει στα 128 ευρώ.

Τι μου προτείνετε ?

 

οι κινεζοι λενε και ξελενε. διαλεξε paypal

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...