Jump to content

Leagoo Elite 2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το συγεκριμενο σαιτ..

Δεν μπορω να μπω..

Δεν φορτωνει η σελιδα...

Δεν ξερω γιατι..:(:(

 

Δεν ξέρω γιατί δε σου φορτώνει... Εμένα μπαίνει μια χαρά, δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ θέμα σε αυτό το site... Τι να σου πω, ξαναπροσπάθησε άλλη στιγμή... Τσέκαρα και ebay μήπως έχει κάτι εκεί, αλλά δεν έχει...

By the way μου κάνει εντύπωση που η Leagoo ενώ έχει βγάλει σχεδόν για όλες τις συσκευές της official case, δεν έχει βγάλει για το Elite 2, ακόμα τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ίδιο κι εγώ. Μόλις όμως πατάω refresh αυτόματα εμφανίζεται η σελίδα κομπλέ για μισό δευτερόλεπτο και μετά πάει να την ξαναφορτώσει χωρίς αποτέλεσμα. Οπότε αυτό που κάνω σαν λύση ανάγκης είναι refresh και καπάκι stop.

Σε αλλο πισί που δοκίμασα πάντως μπαίνει κανονικά άρα δεν είναι γενικό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κι εγώ. Μόλις όμως πατάω refresh αυτόματα εμφανίζεται η σελίδα κομπλέ για μισό δευτερόλεπτο και μετά πάει να την ξαναφορτώσει χωρίς αποτέλεσμα. Οπότε αυτό που κάνω σαν λύση ανάγκης είναι refresh και καπάκι stop.

Σε αλλο πισί που δοκίμασα πάντως μπαίνει κανονικά άρα δεν είναι γενικό το πρόβλημα.

ρε παιδια, δεν ειναι το θεμα μας το ali, να πουμε κατι για το κινητο?

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κι εγώ. Μόλις όμως πατάω refresh αυτόματα εμφανίζεται η σελίδα κομπλέ για μισό δευτερόλεπτο και μετά πάει να την ξαναφορτώσει χωρίς αποτέλεσμα. Οπότε αυτό που κάνω σαν λύση ανάγκης είναι refresh και καπάκι stop.

Σε αλλο πισί που δοκίμασα πάντως μπαίνει κανονικά άρα δεν είναι γενικό το πρόβλημα.

Σε εμενα δεν πιανει αυτο...

Δοκιμασα και απο το κινητο αλλα τιποτα.

Οταν μπηκα απο αλλο δικτυο ηταν οκ..

Επομενως,οφειλεται στο δικτυο μου και δεν μπορω να καταλαβω γιατι.

*************************************************************************************

Δεν ξέρω γιατί δε σου φορτώνει... Εμένα μπαίνει μια χαρά, δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ θέμα σε αυτό το site... Τι να σου πω, ξαναπροσπάθησε άλλη στιγμή... Τσέκαρα και ebay μήπως έχει κάτι εκεί, αλλά δεν έχει...

By the way μου κάνει εντύπωση που η Leagoo ενώ έχει βγάλει σχεδόν για όλες τις συσκευές της official case, δεν έχει βγάλει για το Elite 2, ακόμα τουλάχιστον...

 

Απο χτες το ιδιο πραγμα μου κανει...Μπηκα και στο ebay αλλα τιποτα..

Το ιδιο λεω και εγω...:(:(

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται το κόλπο με το ρολόι όταν κλείνει η θήκη? Είναι κάποιο widget της lock screen του κινητού που μόλις κλείσουμε τη θήκη ενεργοποιείται και εμφανίζεται στη θέση της τρύπας?
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ευχαριστώ! Και απ' ό,τι βλέπω στο βίντεο το ρολόι δεν δουλεύει συνεχώς όσο η θήκη είναι κλειστή, θέλει tap για να ενεργοποιηθεί. Νόμιζα ότι δούλευε συνεχώς και φοβόμουν ότι θα καταναλώνεται τσάμπα μπαταρία όσο θα έχω το κινητό στην τσέπη.
Link to comment
Share on other sites

http://vifocal.com/leagoo-elite-2-smartphone-octa-core-android-4-4-os-2gb-ram-5-5-inch-hd-screen-3g.html

Μόνο σε ασπρο ή μαυρο.

 

120€ + 8,60€ (απλο ταχυδρομειο DHL)

ή

120€ + 24€ (express mail)

Link to comment
Share on other sites

http://vifocal.com/leagoo-elite-2-smartphone-octa-core-android-4-4-os-2gb-ram-5-5-inch-hd-screen-3g.html

Μόνο σε ασπρο ή μαυρο.

 

120€ + 8,60€ (απλο ταχυδρομειο DHL)

ή

120€ + 24€ (express mail)

 

Ποτέ με DHL

Link to comment
Share on other sites

http://vifocal.com/leagoo-elite-2-smartphone-octa-core-android-4-4-os-2gb-ram-5-5-inch-hd-screen-3g.html

Μόνο σε ασπρο ή μαυρο.

 

120€ + 8,60€ (απλο ταχυδρομειο DHL)

ή

120€ + 24€ (express mail)

Αυτά είναι κούριερ, θα σου βγει το κόστος άλλο ένα κινητό μαζί με τα μεταφορικά, τους φόρους και τον εκτελωνισμό. Βάλε όποια επιλογή έχει με δωρεάν μεταφορικά αν θες να είσαι σίγουρος οτι θα έρθει με απλό ταχυδρομείο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,μπορεις να το δεις σε αυτο το βιντεο
ειναι πολυ καλο, απαντας και σε κλησεις.

 

Όμορφες οι θήκες, όπως και το κινητάκι... Μπράβο στην Leagoo... Καλά το πάει (γενικά)... :)

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα και εγω σημερα για την κορη μου απο Vickmall 145,99$ σε λευκο.Ελπιζω να βγει καλο.Οποιος παραλαβει πρωτος ας ριξει ενα review.:happy:
Link to comment
Share on other sites

http://vifocal.com/leagoo-elite-2-smartphone-octa-core-android-4-4-os-2gb-ram-5-5-inch-hd-screen-3g.html

Μόνο σε ασπρο ή μαυρο.

 

120€ + 8,60€ (απλο ταχυδρομειο DHL)

ή

120€ + 24€ (express mail)

 

διορθωση γιατι και εγω από εκει παρηγγειλα

120€ + 8,60€ (απλο ταχυδρομειο )

ή

120€ + 24€ (express mail DHL )

Link to comment
Share on other sites

ειναι απιστευτο κινητο για την τιμη του , μονο η μαρκα δεν ειναι γνωστη ,ξερω μια δεκαρια κινεζικες αλλα αυτη δεν την ειχα ξανακουσει

Παντως φαινεται καλη εταιρεια κι ας μην ειναι γνωστη αλλα ας παραλαβει καποιος πρωτα να δουμε εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

ειναι απιστευτο κινητο για την τιμη του , μονο η μαρκα δεν ειναι γνωστη ,ξερω μια δεκαρια κινεζικες αλλα αυτη δεν την ειχα ξανακουσει

Παντως φαινεται καλη εταιρεια κι ας μην ειναι γνωστη αλλα ας παραλαβει καποιος πρωτα να δουμε εντυπωσεις

Kαλε μου φιλε, η leagoo ειναι η ιδια η oteda, ο μεγαλυτερος προμηθευτης-κατασκευαστης-διανομεας κινητων συσκευων σε ολοκληρη την κινα, παρα πολλα μοντελα απο thl-doogee-umi-inew κλπ ειναι μοντελα της oteda. Oι εταιρειες απλα κλεινουν μια παραγγελια εκατομυριων συσκευων και πετυχαινουν τιμες. Μπορεις αν θελεις να τους κανεις ενα inquiry για καποιο μοντελο τους, ζητησε τους καμια 500.000 συσκευες με παραδοση FOB μεσω china shipping!!!! Δες πιο κατω στο link. Αντε καλες αγορες!!!

http://oteda.manufacturer.globalsources.com/si/6008829684748/Showroom/3000000149681/ALL.htm

Edited by FIREBLADE1
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ! Το πηρε καποιος το κινητο για να το δει ; φαινεται πολυ καλο για την τιμη του και σκεφτομαι να το παρω και η αληθεια ειναι οτι σε αυτα τα λεφτα δεν βρισκω κατι ποιο αξιολογο . Ηθελα γυρω στο 100 να δωσω αλλα φαινεται να αξιζει το κατι παραπανω .. Σε αυτα τα geekbuying και vifocal και τα λοιπα κινεζομαγαζα , εχει feedback οπως στο ebay και στο dhgate η οχι ;
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται αν κ εχω ερθει σε επαφή με το τηλεφωνο θα σας τα πω μολις πιάσω το δικο μ στα χερια μ το μονο π μπορω να πω απο την ολιγόλεπτη επαφή π ειχα με το τηλ ειναι οτι εχει καλη φωτο σε κλειστό χωρο κ καλο touch
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες πηρα το τηλεφωνακι μου... μια ζωγραφια ειναι πανεμορφο το θεωρω must buy ξεκιναμε

1. γρηγορο στο ιντερνετ σε προσπαθεια π εγινε με το lenovo k910 μπηκε πιο γρηγορα σε site.

2. το 4d τα σπαει πολυ καλη αντιληψη της κινησης και μπορεις να το βαλεις σε πολλες ρυθμισεις πχ για αλλαγη σελιδας, φωτο, απαντηση κλησης κτλ

3. το wake gesture ειναι πολυ χρησιμο και ανταποκρινεται γρηγορα

4. καμερα θετικοτατη δν εχω περασει βεβαια ακομα καμια στο λαπτοπ αλλα ειναι πολυ καθαρη η φωτογραφια

5. σχεδιαστικα ειναι ποιημα 5,5 οχι χοντροκομμενο δλδ οχι φαρδυ... το λευκο με χρυσοασημι δενει αψογα, αν κ πιστευω οτι κ σε μαυρο θα ειναι πολυ δυνατο

6.βιντεο π εβαλα να δω hd ενιωθα οτι βλεπω σε σμαρτ τιβι

7. την μπαταρια τ δν την εχω δοκιμασει ακομα....

8. εχει ετοιμη επιλογη να ανοιγεις κ να κλεινεις το 3g γρηγορο μενου των ρυθμισεων

9. το καλωδιο π δινει ωστε να το χρησιμοποιησεις ως υsb η power bank ειναι κατι προχωρημενο

10. το κουμπι π αναβοσβηνει με τον αναλογο χρωματισμο αναλογα με τι το εχουμε βαλει να κανει ειναι χρησιμο

11. Το τηλεφωνο αγοραστηκε απο Ελλαδα http://www.safesales.gr κυριως για λογους εγγυησης αλλα κ προηγουμενης πολυ καλης εξυπηρέτησης απο το συγκεκριμενο καταστημα. δν ηθελα να μπλεξω με κινεζους κ προβληματα σε περιπτωση ελλατωματικου αλλα κ καθυστερησης παραλαβης.

ps σιγουρα ο καθενας εχει τα δικα του γουστα αλλα σαν πρωτη εικονα κ για την χρηση που το θελω εγω το τηλεφωνο με κερδισε

γρηγορο σερφαρισμα, σχετικα καλη φωτο, μεγαλη μπαταρια,

ps2 ελπιζω να σας βοηθησα. οτι θελετε μπορειτε να με ρωτησετε

Edited by rufere
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες πηρα το τηλεφωνακι μου... μια ζωγραφια ειναι πανεμορφο το θεωρω must buy ξεκιναμε

1. γρηγορο στο ιντερνετ σε προσπαθεια π εγινε με το lenovo k910 μπηκε πιο γρηγορα σε site.

2. το 4d τα σπαει πολυ καλη αντιληψη της κινησης και μπορεις να το βαλεις σε πολλες ρυθμισεις πχ για αλλαγη σελιδας, φωτο, απαντηση κλησης κτλ

3. το wake gesture ειναι πολυ χρησιμο και ανταποκρινεται γρηγορα

4. καμερα θετικοτατη δν εχω περασει βεβαια ακομα καμια στο λαπτοπ αλλα ειναι πολυ καθαρη η φωτογραφια

5. σχεδιαστικα ειναι ποιημα 5,5 οχι χοντροκομμενο δλδ οχι φαρδυ... το λευκο με χρυσοασημι δενει αψογα, αν κ πιστευω οτι κ σε μαυρο θα ειναι πολυ δυνατο

6.βιντεο π εβαλα να δω hd ενιωθα οτι βλεπω σε σμαρτ τιβι

7. την μπαταρια τ δν την εχω δοκιμασει ακομα....

8. εχει ετοιμη επιλογη να ανοιγεις κ να κλεινεις το 3g γρηγορο μενου των ρυθμισεων

9. το καλωδιο π δινει ωστε να το χρησιμοποιησεις ως υsb η power bank ειναι κατι προχωρημενο

10. το κουμπι π αναβοσβηνει με τον αναλογο χρωματισμο αναλογα με τι το εχουμε βαλει να κανει ειναι χρησιμο

11. Το τηλεφωνο αγοραστηκε απο Ελλαδα http://www.safesales.gr κυριως για λογους εγγυησης αλλα κ προηγουμενης πολυ καλης εξυπηρέτησης απο το συγκεκριμενο καταστημα. δν ηθελα να μπλεξω με κινεζους κ προβληματα σε περιπτωση ελλατωματικου αλλα κ καθυστερησης παραλαβης.

ps σιγουρα ο καθενας εχει τα δικα του γουστα αλλα σαν πρωτη εικονα κ για την χρηση που το θελω εγω το τηλεφωνο με κερδισε

γρηγορο σερφαρισμα, σχετικα καλη φωτο, μεγαλη μπαταρια,

ps2 ελπιζω να σας βοηθησα. οτι θελετε μπορειτε να με ρωτησετε

 

Ευχαριστουμε πολυ φιλε,καλοριζικο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,καλοριζικο.Απο θεμα wifi,GPS και ηχειου-ακουστικου-μεγαφωνου στις κλησεις πως ειναι?
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

καλη κεραια wifi,

gps δεν δοκιμασα ακομα

ηχειο δυνατη ενταση απλα η φωνη του απεναντι δν μ ακουγεται κ κρυσταλλο αλλα το δοκιμασα σημερα μεσα σε μαγαζι στην βαβουρα κ ακουγα ανετα κ απο οτι καταλαβα με ακουγαν πολυ καλα χωρις να γκαριζω

μεγαφωνο με μια λεξη τουμπανο

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...