Jump to content

Google Nexus 6 (by Motorola)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά πρέπει να ειναι exfat και γιαυτο δεν μπορει να το διαβάσει .Ή το μετατρέπεις σε fat 32 ή κατεβαζεις κάποιο πρόγραμμα όπως το Nexus Media Importer αν δεν είσαι root ή το StickMount αν είσαι root .

Δεν θυμάμαι αν υπάρχουν αλλα προγράμματα/τρόποι.:confused:

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ίσως ,πάντως πριν λίγο καιρό σε exfat που είχα δοκιμάσει ο es δεν έβλεπε το στικακι ,χρειάστηκε να βάλω το stickmount .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την βοηθεια σας παιδια.

Χρησιμοποιησα το es file manager καθως δεν ειμαι root και "παιζω" σε FAT 32...;)

Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

εγω παρελαβα χθες και εβαλα σημερα pure nexus .... εκτος οτι παει σφαιρα , η συσκευη ειναι και τελεια σβουρα πανω σε λειες επιφανειες :lol:
Link to comment
Share on other sites

η συσκευη ειναι και τελεια σβουρα πανω σε λειες επιφανειες :lol:

 

Χαχαχα το κάνω σβούρες από την πρώτη μέρα που το πήρα :P

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

 

αν δωσω το nexus 6 για το Moto X 2nd generation θα χάσω πολύ σε επιδόσεις-χαρακτηριστικά;

δεν μιλαω για απολυτα νουμερα αλλα για κάτι που θα το καταλαβω στην καυημερινότητά μου

δεν έχω κάνει ουτε μια κλήση με το nexus (ειναι μεγαλο και δε με βολεψε το απεκτησα μεσα στο καλοκαιρι και δεν το κουβαλουσα μαζι μου) εκτος και αν βρω τροπο μεταφοράς τωρα μετα κρυα (τσέπη μπουφαν :) )

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ...ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί ή πίσω camera ...όπως και το φλασ...επίσης έχει εξαφανιστεί και το ειοκονειδιο για τον φακό...εκανα επαναφορα αλλα τπτ και αλη ρομ εβαλα αλλα και παλι τπτ ..το στελνω service η μπορω να καν κατι αλλο ??ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ...ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί ή πίσω camera ...όπως και το φλασ...επίσης έχει εξαφανιστεί και το ειοκονειδιο για τον φακό...εκανα επαναφορα αλλα τπτ και αλη ρομ εβαλα αλλα και παλι τπτ ..το στελνω service η μπορω να καν κατι αλλο ??ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στειλτο στο service. Αφού περάσεις πρώτα το official λειτουργικό

Link to comment
Share on other sites

Στειλτο στο service. Αφού περάσεις πρώτα το official λειτουργικό

Nαι θα το στείλω έκανα unroot kai τα σχετικά

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μια ερωτηση.Οταν απενεργοποιήσετε το κινητό και το ξανααναψετε Αυτό το γραφικό με τις τέλειες όταν μπουταρει πόση ώρα κρατάνε?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μια ερωτηση.Οταν απενεργοποιήσετε το κινητό και το ξανααναψετε Αυτό το γραφικό με τις τέλειες όταν μπουταρει πόση ώρα κρατάνε?

Εμένα κρατάει αρκετή, δεν το έχω μετρήσει αλλά θέλει γύρω στα 30 δευτερόλεπτα+ σίγουρα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κρατάει αρκετή, δεν το έχω μετρήσει αλλά θέλει γύρω στα 30 δευτερόλεπτα+ σίγουρα

αρα δεν είναι μόνο το δικό μου..

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους...Μιας κ που απεκτησα κ εγω το ενλογω κινητο θελω μια βοηθεια απο οσους γνωριζουν.

Θελω να σεταρω το email της δουλειας μου κ να βλεπω π.χ 3 μερες η 1 εβδομαδα...ως εδω ευκολο με κλασικες ρυθμισεις οπως ξερουμε.

Το θεμα που προκυπτει ομως ειναι πως αν θελω να κανω αναζητηση σε παλαιοτερα email που θεωρητικα θα τα εκανε αναζητηση μεσω server, δεν μου εχει αυτη την επιλογη.

Προς ενημερωση επειδη πριν ειχα το moto g οταν εκανα αναζητηση για email απο 4-6 μηνες πριν εβγαζε επιλογη να κανει load from server κ τα εφερνε. Τωρα αυτο δεν γινεται κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι(Μηπως η ενσωματωση στο Gmail τα εκανα ταναπου?).

Εννοειται πως το email ειναι σεταριμενο σε exchange...

Οποιος εχει να προτεινει κατι καλοδεχουμενος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους...Μιας κ που απεκτησα κ εγω το ενλογω κινητο θελω μια βοηθεια απο οσους γνωριζουν.

Θελω να σεταρω το email της δουλειας μου κ να βλεπω π.χ 3 μερες η 1 εβδομαδα...ως εδω ευκολο με κλασικες ρυθμισεις οπως ξερουμε.

Το θεμα που προκυπτει ομως ειναι πως αν θελω να κανω αναζητηση σε παλαιοτερα email που θεωρητικα θα τα εκανε αναζητηση μεσω server, δεν μου εχει αυτη την επιλογη.

Προς ενημερωση επειδη πριν ειχα το moto g οταν εκανα αναζητηση για email απο 4-6 μηνες πριν εβγαζε επιλογη να κανει load from server κ τα εφερνε. Τωρα αυτο δεν γινεται κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι(Μηπως η ενσωματωση στο Gmail τα εκανα ταναπου?).

Εννοειται πως το email ειναι σεταριμενο σε exchange...

Οποιος εχει να προτεινει κατι καλοδεχουμενος!!!!

 

Δοκίμασε να σετάρεις το mail σε pop3 με χειροκίνητες τις ρυθμίσεις για διακομιστές, πιστοποιητικά κτλ. Το έχω έτσι σε εταιρικά exchange mail και δουλεύει μια χαρά με την αναζήτηση με την εφαρμογή mail της HTC μάλιστα. Αν δεν στο κάνει, δοκίμασε third party app όπως το cloudmagic

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το γνωρίζετε,αλλά η amazon έχει βγάλει σε προσφορά το νεξους 6,350 δολλαρια,320 ευρω περίπου...μου έστειλαν mail και με ενημέρωσαν.Δεν σκεφτόμουν καν να το πάρω στο παρελθόν,αλλά με τέτοια τιμή άρχισα να το ξανασκέφτομαι... Edited by SergioChr
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το γνωρίζετε,αλλά η amazon έχει βγάλει σε προσφορά το νεξους 6,350 δολλαρια,320 ευρω περίπου...μου έστειλαν mail και με ενημέρωσαν.Δεν σκεφτόμουν καν να το πάρω στο παρελθόν,αλλά με τέτοια τιμή άρχισα να το ξανασκέφτομαι...

Αν το βρεις 320 στην Ευρώπη (για να μην υπάρχει θέμα τελωνείου) πάρε το με κλειστά μάτια, είναι πολύ καλή τιμή

Link to comment
Share on other sites

Δεν μετανιώνω στιγμή που το πήρα στα 300 ευρώ από Wind πριν το καλοκαίρι, κι ας μας παίδεψαν ένα μήνα μέχρι να παραλάβουν.

 

Από τις πληρέστερες και πιο macho συσκευές που είχα ever. Οθονάρα, ηχειάρες, άμεσα updates για όσους τρώγονται, και έχει και το wow factor "πω ρε φίλε, τάμπλετ είναι;"

Link to comment
Share on other sites

Αν το βρεις 320 στην Ευρώπη (για να μην υπάρχει θέμα τελωνείου) πάρε το με κλειστά μάτια, είναι πολύ καλή τιμή

 

Αν το παραγγειλω απο Αμαζον,παιζει να εχω θεμα με το τελωνειο;

Link to comment
Share on other sites

Αν το παραγγειλω απο Αμαζον,παιζει να εχω θεμα με το τελωνειο;

 

Απο το αμερικανικο σχεδον σιγουρο.

Απο το αγγλικο σιγουρα δεν θα εχεις προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Απο το αμερικανικο σχεδον σιγουρο.

Απο το αγγλικο σιγουρα δεν θα εχεις προβλημα.

 

Aπο το αγγλικο το ξεχναω,εχει 450 euro,απ το αμερικανικο παιζει τελωνειο,αρα να μην πολυψηνομαι...

Link to comment
Share on other sites

379 amazon es

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 6 (by Motorola)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...