Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχει παρατηρήσει κάνεις ότι αυτό το μήνυμα ότι απέτυχε η σύνδεση στο φόρουμ που βγάζει, το βγάζει πιο αργά τώρα; μπορεί δηλαδή να τύχει να κλείσω το ταπατοκ και μετά να βγάλει το μήνυμα που παλιό έβγαζε στην αρχή όταν ανοιγες myphone
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει παρατηρήσει κάνεις ότι αυτό το μήνυμα ότι απέτυχε η σύνδεση στο φόρουμ που βγάζει, το βγάζει πιο αργά τώρα; μπορεί δηλαδή να τύχει να κλείσω το ταπατοκ και μετά να βγάλει το μήνυμα που παλιό έβγαζε στην αρχή όταν ανοιγες myphone

Ναι, το εχω παρατηρησει και εγω αυτο που λες.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο με το αργοπορημένο μήνυμα για τη σύνδεση στο φόρουμ, κατά τ'άλλα όμως λειτουργεί μια χαρά μέχρι στιγμής.. :)
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο με το αργοπορημένο μήνυμα για τη σύνδεση στο φόρουμ, κατά τ'άλλα όμως λειτουργεί μια χαρά μέχρι στιγμής.. :)

Έχει βελτιωθεί σίγουρα ρε ταχύτητα, απλά είναι λίγο σπαστικό να δείχνει αυτό το μήνυμα ας πούμε οταν ανοίγεις fb :P

Link to comment
Share on other sites

Έχει βελτιωθεί σίγουρα ρε ταχύτητα, απλά είναι λίγο σπαστικό να δείχνει αυτό το μήνυμα ας πούμε οταν ανοίγεις fb :P

Σκεφτόμουν να το γράψω αλλά δεν περίμενα ότι θα υπάρχει κι άλλος που βλέπει το μήνυμα του tapatalk στο facebook.! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με crash με τελευταία έκδοση στο Meizu M1 Note.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στο the gear page Δεν μπορω να μπω. Αν δεν έχω λογαριασμό στο φόρουμ όλα καλά, μόλις κάνω sign in φορτώνει στον αιώνα τον άπαντα. Τόσο καιρό κανονικά έμπαινα... Ούτε από τις ειδοποίησεις στην αρχική του tapatalk δεν μπαίνει.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία φαίνεται να έχει προβλήματα. Κάποιες φορές θέλει δυο και τρεις φορές να μπει σε ένα thread. Ελπίζουμε σε αναβάθμιση.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

μπα εμενα μπαινει με την μια, αλλο θεμα εχω εγω:

πως προσθετω ρε παιδια φορουμ; προσπαθησα π.χ. να προσθεσω κανα 2-3 που εχω βρει επιπλεον κ η αναζητηση ψαχνει κατι.. αιωνες χωρις να ολοκληρωνεται,

ενω μερικα τα προσθεσα την προηγ βδομαδα μεσα απο browser (μπηκα απο browser δλδ στα φορουμ κ μου βγαλε οτι υποστηριζουν tapatalk κ του ειπα να τα βαλει, κατι τετοιο), αλλα αυτα τα τελευταια ουτε απ το browser μου βγαζουν plugin πφφ

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχική οθόνη, πατάς τα κυάλια και μετά ψάχνεις το φόρουμ που θέλεις. Κάνεις login ή πατάς follow και είσαι οκ.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

ναι, τα ξερω αυτα, αυτα κανω, αλλα μου κολλαει στο "φορτωση" μετα που παταω search κ δεν ολοκληρωνεται ποτε..

 

edit: εχω την pro version 4.6.2

 

edit: αντε καλα, τωρα πηρα χαμπαρι οτι σταματησε η pro version

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει την τελευταια αλλα παλι δεν ανοιγουν τα λινκ. Στο adaway στις λιστες ειναι κενες δε βρισκω κατι. Τι πρεπει να κανουμε?
Link to comment
Share on other sites

Όταν γράφω ένα ποστ Και το στέλνω, μετά αν πάω να το επεξεργαστώ δεν μου δίνει την δυνατότητα να βάλω μια συνημμένη φωτο αν θέλω. Μπορώ να επεξεργαστώ μόνο το κειμενο!! Κ σε εσάς το ιδιο?

Έχω την έκδοση 4.11.6 αν παίζει ρολο.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει την τελευταια αλλα παλι δεν ανοιγουν τα λινκ. Στο adaway στις λιστες ειναι κενες δε βρισκω κατι. Τι πρεπει να κανουμε?

Πρόσθεσε στην λίστα αυτό στην φωτο

[ATTACH]59259[/ATTACH]

Όταν γράφω ένα ποστ Και το στέλνω, μετά αν πάω να το επεξεργαστώ δεν μου δίνει την δυνατότητα να βάλω μια συνημμένη φωτο αν θέλω. Μπορώ να επεξεργαστώ μόνο το κειμενο!! Κ σε εσάς το ιδιο?

Έχω την έκδοση 4.11.6 αν παίζει ρολο.

Έτσι ήταν πάντα σε όλες τις εκδώσει.

Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση 4.12.3

Η διαφορά που βρήκα είναι ότι εμφανίζεται το νούμερο του post με μπλε χρώμα στο επάνω αριστερό σημείο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια βδομάδα περίπου, κάθε φορά που μπαίνω στο Tapatalk μού βγάζει error message ότι δεν μπορεί να συνδεθεί στους servers του Tapatalk.

Μου το έκανε και με την προηγούμενη έκδοση, 4.12.2, μου το κάνει και τώρα με την τελευταία, 4.12.3.

 

Κάποιος άλλος με το ίδιο πρόβλημα;

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω, αλλά ποιος νοιάζεται :-)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον πρέπει να 'μαι "άνθρωπος των σπηλαίων":D:p

Είμαι (συνειδητά) ακόμη στην έκδοση 4.9.5 και με βολεύει πάρα πολύ!!

Έχω δοκιμάσει όλες σχεδόν τις νέες εκδόσεις, αλλά δεν μπήκε στην καρδιά μου καμμία!

Πάντα με titanium backup γυρνάω στα παλιά-γνωστά λημέρια!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει με την καρδια, αλλα με την ευχρηστια. Κι εγω στην ιδια εκδοση ειμαι γιατι με μια ματια κανω τη δουλεια μου χωρις 15 περιττα κλικ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει με την καρδια, αλλα με την ευχρηστια. Κι εγω στην ιδια εκδοση ειμαι γιατι με μια ματια κανω τη δουλεια μου χωρις 15 περιττα κλικ.

Άλλος ένας φανατικός της 4.9.5. Πολύ θα ήθελα την μετάβαση στις νέες εκδόσεις αλλά κάθε φορά που το επιχειρώ σύντομα επιστρέφω.

 

Άσε το έκτρωμα με την ελληνική και αγγλική γραμματοσειρά..

Εγώ μάλλον πρέπει να 'μαι "άνθρωπος των σπηλαίων":D:p

Είμαι (συνειδητά) ακόμη στην έκδοση 4.9.5 και με βολεύει πάρα πολύ!!

Έχω δοκιμάσει όλες σχεδόν τις νέες εκδόσεις, αλλά δεν μπήκε στην καρδιά μου καμμία!

Πάντα με titanium backup γυρνάω στα παλιά-γνωστά λημέρια!

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια βδομάδα περίπου, κάθε φορά που μπαίνω στο Tapatalk μού βγάζει error message ότι δεν μπορεί να συνδεθεί στους servers του Tapatalk.

Μου το έκανε και με την προηγούμενη έκδοση, 4.12.2, μου το κάνει και τώρα με την τελευταία, 4.12.3.

 

Κάποιος άλλος με το ίδιο πρόβλημα;

Και εγω μια απο τα ιδια και δεν μπορω να ανεβασω φωτο ενω πριν το εκανα κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...