Jump to content

Cubot X9


arisg90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ φιλε για την βοηθεια!!Ψαχνω ενα καλο κινητο γιατι θελω να κανω δωρω στην αδελφη μου!!:)

 

Στις γυναικες αρεσει πολυ το X9 ειδικα το golden

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως γίνετε να το αγοράσω στα 100 ευρώ με κουπόνια όπως διαβάζω εδώ, τι πρέπει να κάνω?

 

100 ευρω δεν το εχω δει πουθενα , απο 120 και πανω το βλεπω ,αλλα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο παρτο απο αξιοπιστο site , πχ minideal ή vickmall ή pandawill .

το vickmall λεει οτι το εχει στο EU warehasouse , στο ευρωπαικο site δηλ που σημαινει γρηγορη παραδοση και χωρις προβλημα με τελωνειο αν σταλει express ,αλλα το εχουν 149 $ ,ενω το minideal 140 $ (127,5 ευρω) και εχει δωρο θηκη σιλικονης κ προστατευτικη μεβρανη οθονης ,το πηρα απο minideal για τη γυναικα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το air gesture δουλευει κανονικά σε όλους? γιατι σε εμενα δεν λειτουργει! δοκιμασα να αλλαξω φωτογραφιες αλλα τιποτα. :worry:
Link to comment
Share on other sites

100 ευρω δεν το εχω δει πουθενα , απο 120 και πανω το βλεπω ,αλλα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο παρτο απο αξιοπιστο site , πχ minideal ή vickmall ή pandawill .

το vickmall λεει οτι το εχει στο EU warehasouse , στο ευρωπαικο site δηλ που σημαινει γρηγορη παραδοση και χωρις προβλημα με τελωνειο αν σταλει express ,αλλα το εχουν 149 $ ,ενω το minideal 140 $ (127,5 ευρω) και εχει δωρο θηκη σιλικονης κ προστατευτικη μεβρανη οθονης ,το πηρα απο minideal για τη γυναικα

 

Το παρήγγειλα χθες(περίπου στις 23:00) το βράδυ από vickmall EU.Σήμερα στις 15:30 μου ήρθε email με φωτογραφίες του πακέτου και το tracking number.Και το αναζήτησα κατευθείαν,είχε ήδη φύγει από Θεσσαλονίκη.Έπαθα πλάκα.Αύριο λογικά θα το εχω.:D

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος αυτό το κινητό είναι από τα λίγα που δεν έχουν βγάλει κανένα πρόβλημα, σωστά? Δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάτι σοβαρό εδώ στο τόπικ όπως συμβαίνει με άλλες συσκευές που λίγο πολύ όλες έχουν 1-2 θεματάκια προς επίλυση.
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα χθες(περίπου στις 23:00) το βράδυ από vickmall EU.Σήμερα στις 15:30 μου ήρθε email με φωτογραφίες του πακέτου και το tracking number.Και το αναζήτησα κατευθείαν,είχε ήδη φύγει από Θεσσαλονίκη.Έπαθα πλάκα.Αύριο λογικά θα το εχω.:D

 

Σε τιμη το πηρες απο eu? Γιατι τωρα το εχουν out of stock. Οταν λες οτι εχει ηδη φυγει απο θεσ/νικη εννοεις οτι η αποθηκη τους ειναι Ελλαδα;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα εφαρμογή για να φαίνεται αυτός που σε καλεί ολοκληρος. Είναι η full screen caller id

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

Στις γυναικες αρεσει πολυ το X9 ειδικα το golden

 

Εδω υπαρχει μια εξαιρεση.Αυτο το κινητο υπαρχει σε ασημι?Η μονο χρυσο και μαυρο χρωμα εχει?Γιατι λιγω που το εφερα το θεμα της αρεση το ασημι και δευτερο το χρυσο χρωμα...:p

Link to comment
Share on other sites

μαυρο και χρυσό!! εγω εχω χρυσό και τα σπάει!!!!

 

Οκ.Ευχαριστώ τα παιδιά για την υπομονή και την βοήθεια!:)

Link to comment
Share on other sites

Σε τιμη το πηρες απο eu? Γιατι τωρα το εχουν out of stock. Οταν λες οτι εχει ηδη φυγει απο θεσ/νικη εννοεις οτι η αποθηκη τους ειναι Ελλαδα;

143ευρω το πήρα. Μάλλον έχουν αποθήκη στην Ελλάδα. Από τα ΕΛΤΑ μου είπανε ότι το δέμα ερχετε από Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

143ευρω το πήρα. Μάλλον έχουν αποθήκη στην Ελλάδα. Από τα ΕΛΤΑ μου είπανε ότι το δέμα ερχετε από Ελλάδα.

 

Με απλο πακετο ΕΛΤΑ στο εστειλαν, η με συστημενο;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γενικα εμενα μου βγαζει προβλημα στα δεδομενα, σε εσωτερικους χωρους δεν πιανει σημα

κ επισης αν χαθει το σημα μετα πρεπει να κλεισεις τα δεδομενα κ να τα ξανανοιξεις για

να συνδεθει.

Link to comment
Share on other sites

Σύο gearbest το έχει για καμία μέρα ακόμα προσφορά στα 130 δολάρια. Με ψήνει πολύ να το πάρω

 

Παρτο με κλειστα ματια.

Εργαλος!

Link to comment
Share on other sites

Γενικα εμενα μου βγαζει προβλημα στα δεδομενα, σε εσωτερικους χωρους δεν πιανει σημα

κ επισης αν χαθει το σημα μετα πρεπει να κλεισεις τα δεδομενα κ να τα ξανανοιξεις για

να συνδεθει.

 

Το κανει κ σε μένα αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Γενικα εμενα μου βγαζει προβλημα στα δεδομενα, σε εσωτερικους χωρους δεν πιανει σημα

κ επισης αν χαθει το σημα μετα πρεπει να κλεισεις τα δεδομενα κ να τα ξανανοιξεις για

να συνδεθει.

 

Σε οποιοδηποτε κλειστο χωρο στο κανει;; Και οταν εχει φουλ σημα στον κλειστο αυτο χωρο; Το εχετε παρατηρησει και αλλοι; Θελω να το παραγγειλω μεσα στην εβδομαδα και χρησιμοποιω συχνα δεδομενα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν δεν κανω λαθος τα δεδομενα για να δουλεψουν σωστα και γρηγορα πρεπει να εχεις σημα 3G ή καλυτερο. Πως ειναι δυνατον μεσα σε κλειστο χωρο να εχετε και σημα 3G και τοσο καλο σημα ωστε να δουλευετε με δεδομενα?
Link to comment
Share on other sites

εδω και μέρες δεν μου κάνει print screen ,μου λεει ο εξωτερικος χώρος αποθηκευσης μπορεί να είναι σε χρηση...

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν δεν κανω λαθος τα δεδομενα για να δουλεψουν σωστα και γρηγορα πρεπει να εχεις σημα 3G ή καλυτερο. Πως ειναι δυνατον μεσα σε κλειστο χωρο να εχετε και σημα 3G και τοσο καλο σημα ωστε να δουλευετε με δεδομενα?

Πριν ειχα το inew v3 σε σημεια που εκεινο ειχε σημα το cubot δεν εχει σημα, επισης ειναι σπαστικο που καθε φορα που θα χαθει το σημα πρεπει να ανοιγοκλεισεις τα δεδομενα για να δουλεψουν.

Link to comment
Share on other sites

Πριν ειχα το inew v3 σε σημεια που εκεινο ειχε σημα το cubot δεν εχει σημα, επισης ειναι σπαστικο που καθε φορα που θα χαθει το σημα πρεπει να ανοιγοκλεισεις τα δεδομενα για να δουλεψουν.

 

προσωπικα ειμαι πολυ πιο ικανοποιημενος απο το σημα σε σχεση με ενα lenovo S650 που ειχα και δεν εχει χρειαστει ποτε να ανοιγοκλεισω τα δεδομενα....μετα απο λιγο επανερχονται μονα τους αν χαθει το σημα

Link to comment
Share on other sites

Και εκει που "κλειδωσα" και λεω θα το παραγγειλω - παω στην Gearbest και το βλεπω στην τιμη των $129,99, μολις το βαζω στο καλαθι πηγαινει αυτοματα στα $161,45 - γιατι αυτη η ξαφνικη αυξηση των $31,46;

 

Βαζωντας το κουπονι του myphone/gearbest η τιμη πεφτει στα -$20 δηλαδη: $141,65, παρόλαα αυτα ομως βγαινει παλι πιο ακριβo απο την αρχικη τιμη των $129,99.

Ειναι λαθος στην σελιδα τους; Γιατι εγω δεν νομιζω να κανω κατι λαθος παντως. Θα το επερνα απο vickmall (ευρωπαικη αποθηκη) αλλα εχει εξαντληθει. Εαν γνωριζει κανεις αλλο κινεζομαγαζο που να το εχει στοκ σε ευρωπαικη αποθηκη ας μου πει το λινκ.

 

Επισυναπτω τις τιμες απο το gearbest :blink:

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και εκει που "κλειδωσα" και λεω θα το παραγγειλω - παω στην Gearbest και το βλεπω στην τιμη των $129,99, μολις το βαζω στο καλαθι πηγαινει αυτοματα στα $161,45 - γιατι αυτη η ξαφνικη αυξηση των $31,46;

 

Βαζωντας το κουπονι του myphone/gearbest η τιμη πεφτει στα -$20 δηλαδη: $141,65, παρόλαα αυτα ομως βγαινει παλι πιο ακριβo απο την αρχικη τιμη των $129,99.

Ειναι λαθος στην σελιδα τους; Γιατι εγω δεν νομιζω να κανω κατι λαθος παντως. Θα το επερνα απο vickmall (ευρωπαικη αποθηκη) αλλα εχει εξαντληθει. Εαν γνωριζει κανεις αλλο κινεζομαγαζο που να το εχει στοκ σε ευρωπαικη αποθηκη ας μου πει το λινκ.

 

Επισυναπτω τις τιμες απο το gearbest :blink:

 

Επειδη και καλα στο εχουν ηδη με εκπτωση ( αν δεις εκει που λεει regular price... ) δεν δεχονται και επιπλεον κουπονι.

Γι'αυτο οταν βαζεις το κουπονι στο γυρναν σε μια αρχικη τιμη πιο ψηλα.

Ειναι σαν να τους ζητας εκπτωση στην εκπτωση. Θα μπορουσαν βεβαια να το πηγαινουν στο regular price κι απο εκει να στο κατεβαζουν 20$ αλλα οπως παμε εμεις να το τσιμπησουμε φτηνοτερο πανε και αυτοι να τσιμπησουν τιποτα απροσεκτους

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...