Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω vodafone θα παίζει κανονικά 4g? Θα το παραγγείλω αύριο

 

αμα ειναι FDD-LTE και υποστηρίζει τις band 3 ή 7 θα παιζει

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για δείτε και αυτο όσοι θέλετε να το πάρετε:

16GB coupon:GloudsGB16 $159.99

URL: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_229216.html

32GB coupon:GloudsGB32 $179.99

URL:http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_229218.html

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εμφανίζει τις τιμές που λες. :(

 

Επεξεργασία: Λάθος μου παιδιά. Από την νύστα, δεν έβαλα τον κωδικό. Σ'ευχαριστώ alkis_7.

Edited by talos_2002

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι όταν παραγγείλεις τη συσκευή και προχωρήσεις για την πληρωμή, θα σου έχει κάποιο κουτί για να γράψεις τον κωδικό του κουπονιού που δίνει ο φίλος. Έτσι, θα μπει και η έκπτωση που δίνει το κουπόνι στην τελική τιμή ;)
Link to comment
Share on other sites

Μια προσοχή με το gearbest παιδιά, γιατί δεν βλέπω πουθενά μα λέει πως είναι η έκδοση με τις δύο 4g sims....
Link to comment
Share on other sites

Φιλε πρόσεχε τι παρήγγειλες..συνήθως ή κινεζική έκδοση δεν υποστηρίζει 4g καθώς έχει άλλες συχνότητες...επικοινώνησε live με το geekbuying να είσαι σίγουρος πριν στο στείλουν

Απαντησαν απο Geekbuing για το κινητο που αγορασα εδω πριν 2 μερες (ακομα βεβαια δεν εχουν στειλει tracking)

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-4G-Smartphone-5-5-Inch-FHD-Screen-2GB-16GB-64bit-Helio-X10-Octa-Core-MIUI-V7-3060mAh-13-0MP---White-351518.html

 

GeekBuying AfterSale Support <support_aftersale@geekbuying.com>

7:01 π.μ. (Πριν από 1 ώρα)

προς Εμένα

Hello dear , thank for your email

This mobile support 4g-LTE in your country Greece support 18000MHz

best regards

Rachel

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Μια προσοχή με το gearbest παιδιά, γιατί δεν βλέπω πουθενά μα λέει πως είναι η έκδοση με τις δύο 4g sims....

 

η έκδοση fdd-lte είναι με δύο 4g sims

Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελάνουν οι κινέζοι...Παρηγγειλα το 16αρι την Τρίτη 25/08/2015 απο vickmall..28/08/2015 αναχώρησε με Singapore Post και Σήμερα το πρωί 01/09/2015 έφτασε Ελλάδα...Χρονος Ρεκόρ για παραγγελία οι κανω από Κινα...Θελω να πιστεύω ότι μέχρι την Παρασκευή θα παραλαβω αν δεν κολοβαρεσουν οι δικοί μας εδω
Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελάνουν οι κινέζοι...Παρηγγειλα το 16αρι την Τρίτη 25/08/2015 απο vickmall..28/08/2015 αναχώρησε με Singapore Post και Σήμερα το πρωί 01/09/2015 έφτασε Ελλάδα...Χρονος Ρεκόρ για παραγγελία οι κανω από Κινα...Θελω να πιστεύω ότι μέχρι την Παρασκευή θα παραλαβω αν δεν κολοβαρεσουν οι δικοί μας εδω

 

Συγγνώμη αλλά αυτή τη στιγμή δεν είμαστε σε φάση προ-παραγγελιών μέχρι τις 16/9; Πώς γίνεται να έχει αποσταλεί η συσκευή όταν βρισκόμαστε ακόμη σε αυτή τη φάση; Κάνω κάποιο λάθος; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελάνουν οι κινέζοι...Παρηγγειλα το 16αρι την Τρίτη 25/08/2015 απο vickmall..28/08/2015 αναχώρησε με Singapore Post και Σήμερα το πρωί 01/09/2015 έφτασε Ελλάδα...Χρονος Ρεκόρ για παραγγελία οι κανω από Κινα...Θελω να πιστεύω ότι μέχρι την Παρασκευή θα παραλαβω αν δεν κολοβαρεσουν οι δικοί μας εδω

 

αντε καλοδούλευτο, και οταν παραλάβεις περιμένουμε εντυπώσεις....αναλυτικές :p :p :p

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά αυτή τη στιγμή δεν είμαστε σε φάση προ-παραγγελιών μέχρι τις 16/9; Πώς γίνεται να έχει αποσταλεί η συσκευή όταν βρισκόμαστε ακόμη σε αυτή τη φάση; Κάνω κάποιο λάθος; :confused:

 

Μονο το Gearbest. Ολοι οι αλλοι και το Vick τα εχουν ετοιμοπαραδωτα και το 16 και το 32. Ελα πες μου εσυ πως γινεται αυτο και με το gearbest να το εχει 20€ κατω απο ολους.

Δυστηχως μυριζει Cubot s200 η υποθεση. Μακαρι να κανω λαθος , θα το χτυπησω και εγω λογο τιμης και αν γινει refund η υποθεση εγινε.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία απο vickmall έφυγε στις 25/8 και το παρέλαβα σήμερα πρωι στην Πάτρα, ρεκόρρρρρρρρρρρρ

Περιμένω να το σκίσω για να δω τι λέει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία απο vickmall έφυγε στις 25/8 και το παρέλαβα σήμερα πρωι στην Πάτρα, ρεκόρρρρρρρρρρρρ

Περιμένω να το σκίσω για να δω τι λέει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Και γρηγορα να πεις και σε εμας :) Κυριως για καμερα, για τα αλλα λιγο πολυ ξερουμε οτι πεταει

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία απο vickmall έφυγε στις 25/8 και το παρέλαβα σήμερα πρωι στην Πάτρα, ρεκόρρρρρρρρρρρρ

Περιμένω να το σκίσω για να δω τι λέει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Καλοδούλευτο! Πανε αναψε κμια λαμπαδα στον Αγιο Ανδρεα, δεν εχει ξαναγινει αυτό. Περιμενουμε εντυπωσεις (εμενα με ενδιαφερουν τα "βαρια" παιχνιδια)

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία απο vickmall έφυγε στις 25/8 και το παρέλαβα σήμερα πρωι στην Πάτρα, ρεκόρρρρρρρρρρρρ

Περιμένω να το σκίσω για να δω τι λέει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Καλορίζικο! Εμένα έφυγε στις 29.08 οπότε έχω αναμονή :)

Link to comment
Share on other sites

Μονο το Gearbest. Ολοι οι αλλοι και το Vick τα εχουν ετοιμοπαραδωτα και το 16 και το 32. Ελα πες μου εσυ πως γινεται αυτο και με το gearbest να το εχει 20€ κατω απο ολους.

Δυστηχως μυριζει Cubot s200 η υποθεση. Μακαρι να κανω λαθος , θα το χτυπησω και εγω λογο τιμης και αν γινει refund η υποθεση εγινε.

 

Χμμ δεν ξέρω, αλλά προσωπικά θα εμπιστευθώ το Vickmall που έχω ξαναδοκιμάσει. ;)

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι το minideal εχει τη καλυερη τιμη

διορθωστε με αν κανω λαθος

 

http://www.minideal.net/original-xiaomi-redmi-note-2-4g-lte-mobile-phone-2gb-ram-mtk-x10-octa-core-5-5-1920x1080p-android-5-1-lollipop-miui-7-dual-sim.html

Link to comment
Share on other sites

τελικα το παιδι που το παρελαβε πως το βλεπει δεν μας ειπε!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό παιδιά! Μέσα στη βδομάδα ακολυθώ κι εγώ!

Περιμένω πως και πως νεότερα από το φίλο που παρέλαβε!!

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία απο vickmall έφυγε στις 25/8 και το παρέλαβα σήμερα πρωι στην Πάτρα, ρεκόρρρρρρρρρρρρ

Περιμένω να το σκίσω για να δω τι λέει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μεγεια, εσπασες ολα τα ρεκορ ταχυτητας

περιμενουμε εντυπωσεις αφου εισαι ο πρωτος επιβεβαιωμενος κατοχος

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οι πρώτες εντυπώσεις δεν είναι καλές, οι νυχτερινές φωτό είναι αρκετά μέτριες, στην φωτό όταν θες να τραβήξεις πανόραμα κολλάει, μετά απο αρκετές προσπάθειες θα το καταφέρεις, επίσης στην αρχική οθόνη ή στο μενού ορισμένα εικονίδια εξαφανίζονται και εμφανίζονται μετά απο reboot. ελπίζω να είναι βρεφικές ασθένειες και να διορθωθούν μετά τις αναβαθμίσεις ή όταν βγεί ελληνική ρομ απο το αντίστοιχο φορουμ της miui. αυτά για αρχή, ελπίζω να γράψουν και άλλοι τις εντυπώσεις τους.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οι πρώτες εντυπώσεις δεν είναι καλές, οι νυχτερινές φωτό είναι αρκετά μέτριες, στην φωτό όταν θες να τραβήξεις πανόραμα κολλάει, μετά απο αρκετές προσπάθειες θα το καταφέρεις, επίσης στην αρχική οθόνη ή στο μενού ορισμένα εικονίδια εξαφανίζονται και εμφανίζονται μετά απο reboot. ελπίζω να είναι βρεφικές ασθένειες και να διορθωθούν μετά τις αναβαθμίσεις ή όταν βγεί ελληνική ρομ απο το αντίστοιχο φορουμ της miui. αυτά για αρχή, ελπίζω να γράψουν και άλλοι τις εντυπώσεις τους.

Μην περιμένεις απο κινητό των 150 ευρώ καλη νυχτερινή φωτογραφία, ειναι λογικο να ειναι μετριο η νυχτερινή φώτο ειναι δύσκολη ,εδω βλέπεις αρκετές ναυαρχίδες κ χολενουν σε αυτό το θέμα .

Τα λοιπά που αναφέρεις ειναι θεμα βελτιώσεων του software ,θέλει λιγο υπομονή ,ειναι πολύ φρέσκο τηλεφωνακι .

Δοκίμασε να περάσεις την τελευταία έκδοση λειτουργικού - https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=38215

To Redmi note2 είναι με κωδική ονομασία (hermes).

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Επίσης διάφορα βίντεο που έχω τραβήξει απο την κάμερα δεν τα παίζει όταν πάω να τα ανοίξω απο το αλμπουμ, όταν πάω μέσω του vlc τα παίζει κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένεις απο κινητό των 150 ευρώ καλη νυχτερινή φωτογραφία, ειναι λογικο να ειναι μετριο η νυχτερινή φώτο ειναι δύσκολη ,εδω βλέπεις αρκετές ναυαρχίδες κ χολενουν σε αυτό το θέμα .

Τα λοιπά που αναφέρεις ειναι θεμα βελτιώσεων του software ,θέλει λιγο υπομονή ,ειναι πολύ φρέσκο τηλεφωνακι .

Δοκίμασε να περάσεις την τελευταία έκδοση λειτουργικού - https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=38215

To Redmi note2 είναι με κωδική ονομασία (hermes).

 

Και όμως το meizu m1 note τα πάει πολύ καλά στη νυχτερινή.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...