Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά sd έχουν μόνο οι κινεζικές version;Θα το χτυπησω σήμερα από meri αλλά ρωταω προς γνώση να τσιμπισω και έναν ανταπτορα otg να βρίσκεται.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, μάλλον θα χτυπήσω το prime από το merillmobiles. Μήπως μπορεί κανείς να ανεβάσει κάποιο link για το PayPal που αναφέρθηκε παραπάνω; Γιατί δεν μπορώ να το βρω στο forum. Άκουσα ότι δεν υπάρχει πρόβλημα για αγορές κάτω των 500 ευρώ, τελικά υπάρχει;

Paypal: Χρήση και γενικές ερωτήσεις

Όσο για την ερώτηση σου για τις αγορές κάτω των 500 ευρώ δεν γνωρίζω αλλά σίγουρα εώς τα 350 μπορείς ( έγινε παραγγελία από γνωστό μου )

Link to comment
Share on other sites

Τελικά sd έχουν μόνο οι κινεζικές version;Θα το χτυπησω σήμερα από meri αλλά ρωταω προς γνώση να τσιμπισω και έναν ανταπτορα otg να βρίσκεται.

είσαι σίγουρος ότι το τηλέφωνο έχει otg;;;..... διότι κάπου πήρε το μάτι εχθές ότι δεν έχει.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Paypal: Χρήση και γενικές ερωτήσεις

Όσο για την ερώτηση σου για τις αγορές κάτω των 500 ευρώ δεν γνωρίζω αλλά σίγουρα εώς τα 350 μπορείς ( έγινε παραγγελία από γνωστό μου )

Σε ευχαριστώ. Φαντάζομαι αυτό το πόσο είναι ανά μήνα. Αν είναι έτσι με καλύπτει. Θα δοκιμάσω από βδομάδα και θα ενημερώσω το φόρουμ. Όσο για την κάρτα sd , στην prime έκδοση σε κάποιο ξένο φόρουμ διάβασα ότι όλες οι εκδόσεις redmi έχουν υποδοχή κάρτας sd.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι εχει το prime σε στοκ το merimobiles. Πολλα αλλα μαγαζια το δινουν presale.

Η σελιαδα της Xiaomi λεει "sale soon".

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι εχει το prime σε στοκ το merimobiles. Πολλα αλλα μαγαζια το δινουν presale.

Η σελιαδα της Xiaomi λεει "sale soon".

 

Επίσης αλήθεια... :-*:-*

Link to comment
Share on other sites

https://www.fastcardtech.com/Xiaomi-Redmi-Note-2.html

με αυτό εδώ τι παιζει?

Αυτο που εβαλες με τα 145$ ειναι το gsm-lte για το 4g ζηταει αλλα 22 ακομη.

Ετσι και αλλιως εχω παρει απο προχθες tr.number και σημερα εγινε dispatch οποτε συντομα θα το εχω στα χερια μου:)

Μην το φοβασαι αν μπορεις κανε παραγγελια ανετα λεμε....

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

190$ το 32άρι... νομίζω εξαιρετικά.

http://merimobiles.com/xiaomi-redmi-note-2-prime.htm

 

Μέχρι και που εγώ το σκέφτομαι που συχαίνομαι τις παντόφλες... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιως εχω παρει απο προχθες tr.number και σημερα εγινε dispatch οποτε συντομα θα το εχω στα χερια μου:)

Μην το φοβασαι αν μπορεις κανε παραγγελια ανετα λεμε....

Από που το αγόρασες; Δασμούς και φπα θα πληρώσεις ή έρχεται στην πόρτα σου χωρίς παραπάνω κόστος;

Why don't we just take the safety labels off everything and let stupidity sort itself out?
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εβαλες με τα 145$ ειναι το gsm-lte για το 4g ζηταει αλλα 22 ακομη.

Ετσι και αλλιως εχω παρει απο προχθες tr.number και σημερα εγινε dispatch οποτε συντομα θα το εχω στα χερια μου:)

Μην το φοβασαι αν μπορεις κανε παραγγελια ανετα λεμε....

Το lte συμβολίζει το 4g από τι ξερω..

Ποια ή διάφορα με τα 22 ευρώ παραπάνω που λες;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Το lte συμβολίζει το 4g από τι ξερω..

Ποια ή διάφορα με τα 22 ευρώ παραπάνω που λες;

Γραψε λαθος TDE ειναι και οχι LTE:)

Κανει μονο για Κινα αυτο.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Στο merimobiles πάντως λέει ότι έχει το prime, με 16gb rom... Μου φαίνεται ότι γουστάρει λέει ο καθένας...Ποιον να πιστέψεις...!:lol:

http://merimobiles.com/xiaomi-redmi-note-2-prime.htm

Link to comment
Share on other sites

Στο merimobiles πάντως λέει ότι έχει το prime, με 16gb rom... Μου φαίνεται ότι γουστάρει λέει ο καθένας...Ποιον να πιστέψεις...!:lol:

http://merimobiles.com/xiaomi-redmi-note-2-prime.htm

Το Merimobiles είναι για τα πανηγύρια. Πάντως εγώ το παρήγγειλα από το Vickmall που είναι εγγύηση!!

Με δώρο, tempered glass, silicone case και flip leather case!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by geono
Link to comment
Share on other sites

όχι το prime όμως...

Το prime θα είναι διαθέσιμο σε λίγες εβδομάδες μου είπε η selina και σε τιμή μάλλον 209$

Link to comment
Share on other sites

προσοχη στο merimobile, γραφει αλλα νταλλων και στην καμερα λεει dual led που δεν υπαρχει. μην βιάζεστε και προτιμειστε πιο αξιοπιστα μαγαζια.

Οφειλω να πω οτι εχω ψωνισει στο παρελθον απο merimob ωρις προβλημα.

Edited by chalk
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

τσιμπησα το note 2 αλλα ειναι η εκδοση με την μπαντα της κινας μονο gsm παιζει αλλα και παλι δεν με ενδιαφεριε ποτε δεν χρησιμοποιω τα data του κινητου

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

τσιμπησα το note 2 αλλα ειναι η εκδοση με την μπαντα της κινας μονο gsm παιζει αλλα και παλι δεν με ενδιαφεριε ποτε δεν χρησιμοποιω τα data του κινητου

 

Απο που το πήρες; αν δεν κάνω λάθος του vickmall είναι η έκδοση με 4G και για Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...