Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνονται αγορές απο Αliexpress? Γιατί τελευταία φορά που δοκίμασα δεν πέρασε από PayPal η πληρωμή...

υπαρχει αλλο θεμα γι αυτο , αλλα ναι γινονται με καρτα εξωτερικου η revolut , paypal ποτε δεν λειτουργουσε στο ali.

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις ηρθε κ το δικο μου.ενα κουκλι ειναι.το prime πηρα πρωτες εντυπωσεις αψογες.ομως πρεπει να φυγω στην δουλεια οποτε το βραδυ θα περασω την εληνικη ρομ λεω να παω σε stable με ροοτ μεσω superuser

 

Καλοδούλευτο φίλε μου! Να σε ρωτήσω..Πότε είχε γίνει η παραγγελία? Γιατί και εγώ παρήγγειλα από Vickmall ένα και έφυγε χτές όπως μου είπαν..

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

υπαρχει αλλο θεμα γι αυτο , αλλα ναι γινονται με καρτα εξωτερικου η revolut , paypal ποτε δεν λειτουργουσε στο ali.

 

Ντακς με Κάρτα Εξωτερικού ή Revolut το PayPal είναι οκ..με ελληνική κάρτα είναι το θέμα! Ξέρετε αν πιάνει στο ali το κόλπο με το Balance?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και Χρόνια πολλά.

Έχει δοκιμάσει κανείς CyanogenMod 12.1 ? Αξίζει ?Είναι γρήγορη? Στο xda που βλέπω μία ,δεν αναφέρουν κάποιο bug αλλά λένε πως κάτι θα υπάρχει.

Ναι, εγώ. Κατ εμέ άψογη.

Λείπει το φμ ράδιο, το Λεντ ειναι σε 3 χρωματα μονο. Δεν έχει 3g/lte η σιμ 2.

Δοκίμασε την

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εγώ. Κατ εμέ άψογη.

Λείπει το φμ ράδιο, το Λεντ ειναι σε 3 χρωματα μονο. Δεν έχει 3g/lte η σιμ 2.

Δοκίμασε την

 

@mol δωσε κανενα screenshot απο την cm12.1.τα θεματα δουλευουν κανονικα?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

ειδα σημερα στο ali αυτη τη θηκη http://www.aliexpress.com/item/New-Elegant-Portective-Circle-View-Window-Flip-PU-Leather-Case-For-Xiaomi-Redmi-Note-2-With/32506925639.html?spm=2114.031010208.3.1.bcFbdG&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201644_1_79_78_77_82_80_62_81_61,searchweb201560_1 που ειναι λεει με ρολοι και sleep wake up , αφου καμμια αλλη θηκη δεν ειανι αυτη πως γινεται ?
Περνάς εφαρμογή για το sleep/wake up και τις διάφορες λειτουργίες που έχει.
Link to comment
Share on other sites

Περνάς εφαρμογή για το sleep/wake up και τις διάφορες λειτουργίες που έχει.

 

εχεις το λινκ φιλε μου να δω λιγο την εφαρμογη?ευχαριστω!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

εχεις το λινκ φιλε μου να δω λιγο την εφαρμογη?ευχαριστω!

Απ' ότι διάβασα έχει barcode στη συσκευασία που το σκανάρεις και σου κατεβάζει την εφαρμογή.

Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτό το link: http://kuchuang.com/en_us/fitphone.html#

 

Η εφαρμογή είναι φτιαγμένη για την συγκεκριμένη θήκη ώστε να εμφανίζει το ρολοι κλπ στην στην τρύπα που έχει.

Αν σε ενδιαφέρει το sleep/wakeup υπάρχει και το GravityScreen.

Link to comment
Share on other sites

@ mol:

 

Με CM12 μου κρασάρει το Skype όταν κάνω βιντεοκλήση.

Εσένα σου δουλεύει;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

@mol δωσε κανενα screenshot απο την cm12.1.τα θεματα δουλευουν κανονικα?

Θα ανεβασω με την πρωτη ευκαιρία.

Κανονικά. Έχω ηδη θέμα.

@ mol:

 

Με CM12 μου κρασάρει το Skype όταν κάνω βιντεοκλήση.

Εσένα σου δουλεύει;

Δε χρησιμοποιώ σκυπε :)

Whatsapp πάντως παιζει άψογα!

Link to comment
Share on other sites

Συγχρονισμός ε; Θα το ψάξω.

Εντωμεταξύ αν έχεις να με κατευθύνεις πιο συγκεκριμένα για το τι να ρυθμίσω θα ήμουν ευγνώμον.

 

Εκεί στις ρυθμίσεις στο λογαριασμός, βρες το και δεν αν είναι όλα ενεργοποιημενα! Όπως στον λογαριασμό google που έχει επαφές, μειλ κ.α.!

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο φίλε μου! Να σε ρωτήσω..Πότε είχε γίνει η παραγγελία? Γιατί και εγώ παρήγγειλα από Vickmall ένα και έφυγε χτές όπως μου είπαν..

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ντακς με Κάρτα Εξωτερικού ή Revolut το PayPal είναι οκ..με ελληνική κάρτα είναι το θέμα! Ξέρετε αν πιάνει στο ali το κόλπο με το Balance?

 

στισ 17 δεκ παρηγγειλα κ σημερα παρελαβα

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο για Xposed? Αυτό το WSM Tools τι φάση; Είπα να πάω CΜ αλλά δεν δουλεύει για κανένα λόγο το snapchat και το θεώρησα ενδεικτικό και την έβγαλα όπως ήταν.

--

Nokia 3310 -> Nokia 5300 -> Nokia 5320 -> Nokia C6-00 -> iPhone 3GS -> Samsung Galaxy SIII Neo -> Nokia Lumia 520 -> Xiaomi RN2 -> Xiaomi Mi A1 -> Xiaomi Mi 10 Lite

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι διάβασα έχει barcode στη συσκευασία που το σκανάρεις και σου κατεβάζει την εφαρμογή.

Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτό το link: http://kuchuang.com/en_us/fitphone.html#

 

Η εφαρμογή είναι φτιαγμένη για την συγκεκριμένη θήκη ώστε να εμφανίζει το ρολοι κλπ στην στην τρύπα που έχει.

Αν σε ενδιαφέρει το sleep/wakeup υπάρχει και το GravityScreen.

 

Τhx για το λινκ!!το gravityscreen τρωει πολυ μπαταρια?γνωριζεις?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να είναι τόσο σημαντικη η κατανάλωση, το ειχα βάλει στην αρχη

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να είναι τόσο σημαντικη η κατανάλωση, το ειχα βάλει στην αρχη

 

εχω δει στις ρυθμισεις οτι εχει το κινητο ενσωματωμενη αυτη την λειτουργια αλλα δεν δουλευει.το εχει τεσταρει κανενας αλλος?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος να με διαφωτίσει, σε αυτά τα κινεζομάγαζα όταν στέλνουν προσφορά για αγορά τηλεφώνου αλλά αναγράφεται "email only" τι ακριβώς σημαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Τελικα η TD εκδοση του VBickmall με το περασμα της διεθνους ΡΟΜ εχει δικα μας δικτυα σε 3G/4G??

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω αυτό http://www.everbuying.net/product1120444.html τι θα πρέπει να κάνω για να δουλέψει στα Ελληνικά δίκτυα; Είναι αξιόπιστο μαγαζί;

 

Φίλε εγώ παρήγγειλα 21-10-2015 και παρέλαβα εχθές. Δική σου επιλογή. Εγώ ποτέ ξανά

Link to comment
Share on other sites

Τhx για το λινκ!!το gravityscreen τρωει πολυ μπαταρια?γνωριζεις?

Το έχω αρκετό καιρό και τρώει λίγη μπαταρία. Εγώ το έχω ρυθμίσει να ανάβει μόνο την οθόνη μέσω του proximity sensor. Μόνο αν ενεργοποιήσεις την επιλογή "Turn screen on by motion" τρώει αρκετή μπαταρία.

 

Για ελάχιστη δυνατή κατανάλωση ρυθμίζεις το Pocket και Table sensor στις 0 μοίρες, ξετικάρεις όλες τις επιλογές εκτός από το Turn on by proximity και start on boot, το κλειδώνεις στην μνήμη και ενεργοποιείς την αυτόματη εκκίνηση στο κέντρο ασφαλείας.

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά όλα πανο. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Να ενεργοποιήσω και το turn off by proximity?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Οκ! Η ρύθμιση που έχει το κινητό μας στο κλείδωμα οθόνης που λέει πρόληψη άτυχος κλήσεων σε σένα δουλεύει? Έχω την τελευταία ελληνική developer rom

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ρύθμιση που λες είναι για όταν σε καλούνε ώστε να μην απαντηθεί/απορριφθεί η εισερχόμενη κλήση καταλάθος. Κάλυψε τον proximity sensor με το χέρι σου και κάνε κλήση στο τηλέφωνο σου, αν είναι ενεργοποιημένη η ρύθμιση θα κουδουνίζει το τηλέφωνο χωρίς όμως να ανάψει η οθόνη. Edited by panospc
Link to comment
Share on other sites

Πω ναι... Δίκιο έχεις, ότι να ναι! Χαχαχαχχαχα. Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...