Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελτα ήταν με πήραν τηλέφωνο να περάσω από το ταχυδρομείο. Πολύ

καλό έως τώρα και η αφή μια χαρά μου φαίνεται. Το έχω λιώσει όλη μέρα σήμερα και η μπαταρία είναι τώρα στο 55%.. Με όλα ανοιχτά. Περιμένω να έχω καλύτερη άποψη και να σας πω περισσότερα.

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο που σε ειπα με την διαδρομη μπορεις να το κανεις? Πλιζ

το έχω παραλάβει.. και τώρα πήρα αυτά τα print screens: :lol:

http://content.screencast.com/users/dimis164/folders/Jing/media/4d450fe3-27a3-453d-b776-b7ceefab4c0d/2014-12-20_2355.png

και

http://content.screencast.com/users/dimis164/folders/Jing/media/d2ab1a71-9f5b-4cdb-ae45-2dd0dedd34d5/2014-12-20_2358.png

ακόμα φαίνεται στο δρόμο.....

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ αγχωθηκα γμτ...

 

Το 2ο σκρινσοτ που το πηρες?

https://www.i-parcel.com/

----------------------------------------------------

Πρώτες εντυπώσεις από την συσκευή:

-Η αφή ειναι στο ίδιο επίπεδο με το 530 εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα.

(οκ αν το συγκρίνεις με το 820 με ενεργοποιημενη την λειτουργια για "γάντια" έχει κάποια διαφορά...)

-Η δαχτυλιές επίσης δεν ειναι τόσο τραγικές όσο το περιγράφουν μερικοί..

(είμαι σίγουρος ότι θα το επιβεβαιώσουν και όσοι το παραλάβουν της επόμενες μέρες)

-Ο φορτιστής ειναι ενιαίος άρα όποιος θέλει να το σύνδεση στο pc αν δεν έχει καλώδιο πρέπει να πάρει.

(αν και με το oneDrive δεν χρειάζεται και πολύ)

-Η μπαταρία κρατάει άνετα 1 μέρα. ποιο συγκεκριμένα εγώ το φόρτισα παρασκευή νύχτα και τώρα ειναι στο 20%

(34 ώρες σερί χωρίς φόρτιση το έχω..)

-Η ανάλυση της οθόνης δεν θα σας προβληματισει καθόλου.. τουλάχιστον εμένα μια χαρά μου φαίνεται.

-Απροβλημάτιστη λειτουργια δίχως κολλήματα

-Η μπροστά κάμερα δεν μου μοιάζει για 5αρα.... αλλά οκ για videoκληση την κάνει την δουλειά της.

αντίθετα η πίσω τραβάει πολύ καλές φώτο για 5αρα.

-Θερμοκρασίες φυσιολογικές..

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

https://www.i-parcel.com/

----------------------------------------------------

Πρώτες εντυπώσεις από την συσκευή:

-Η αφή ειναι στο ίδιο επίπεδο με το 530 εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα.

(οκ αν το συγκρίνεις με το 820 με ενεργοποιημενη την λειτουργια για "γάντια" έχει κάποια διαφορά...)

-Η δαχτυλιές επίσης δεν ειναι τόσο τραγικές όσο το περιγράφουν μερικοί..

(είμαι σίγουρος ότι θα το επιβεβαιώσουν και όσοι το παραλάβουν της επόμενες μέρες)

-Ο φορτιστής ειναι ενιαίος άρα όποιος θέλει να το σύνδεση στο pc αν δεν έχει καλώδιο πρέπει να πάρει.

(αν και με το oneDrive δεν χρειάζεται και πολύ)

-Η μπαταρία κρατάει άνετα 1 μέρα. ποιο συγκεκριμένα εγώ το φόρτισα παρασκευή νύχτα και τώρα ειναι στο 20%

(34 ώρες σερί χωρίς φόρτιση το έχω..)

-Η ανάλυση της οθόνης δεν θα σας προβληματισει καθόλου.. τουλάχιστον εμένα μια χαρά μου φαίνεται.

-Απροβλημάτιστη λειτουργια δίχως κολλήματα

-Η μπροστά κάμερα δεν μου μοιάζει για 5αρα.... αλλά οκ για videoκληση την κάνει την δουλειά της.

αντίθετα η πίσω τραβάει πολύ καλές φώτο για 5αρα.

-Θερμοκρασίες φυσιολογικές..

 

Φίλε δοκίμασες να δεις αν παίζει βιντεακια σε υψηλή ανάλυση?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δοκίμασες να δεις αν παίζει βιντεακια σε υψηλή ανάλυση?

 

μόλις είδα το μήνυμα σου του πέταξα μέσα ένα 720p που είχα... το παίζει μια χαρά και στην μετακίνηση που έκανα απότομα αμέσως πηγαινε στο λεπτό που ζητούσα.. δεν κόμπιαζε.. αύριο θα κατεβάσω και ένα full HD να δούμε.. αν και δεν έχει πολύ νόημα αφοy η οθόνη δεν ειναι full HD

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

μόλις είδα το μήνυμα σου του πέταξα μέσα ένα 720p που είχα... το παίζει μια χαρά και στην μετακίνηση που έκανα απότομα αμέσως πηγαινε στο λεπτό που ζητούσα.. δεν κόμπιαζε.. αύριο θα κατεβάσω και ένα full HD να δούμε.. αν και δεν έχει πολύ νόημα αφοy η οθόνη δεν ειναι full HD

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβε κάποιος άλλος , τελικά μόνο με ελτά έρχονται ή συνεργάζονται και με κούριερ? γιατί εμένα από άμαζον αγγλίας μου ήρθε με γενική ταχυδρομική
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή εγώ θα περιμένω πολύ ακόμα αποστολή 12 του μήνα.

 

Δεν σου εστειλαν email με ημερομηνια παραδοσης; Εμενα μου εστειλαν οτι θα ερθει 18 Δεκεμβριου και απο εκει και περα η καθυστερηση οφειλεται στο οτι μεσολαβησε ΣΚ και δεν εστειλαν τα ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος κάτοχος να δοκιμάσει αναπαραγωγή Full HD βίντεο και να μου πει αν παίζει ομαλά.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

ημέρα αποστολής?

 

μία διευκρίνηση όταν λέμε ελτά λέμε μόνο το απλό ταχυδρομείο ή και την ελτά κούριερ , γιατί να σε πάρουν τηλ. να παραλάβεις το δέμα σου δεν νομίζω να ήταν από το απλό ταχυδρομείο

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως δεν παιρνει το απλο ταχυδρομειο τηλεφωνο.. Επισης σας το εφερε στην πορτα ο ταχυδρομος η αφησε το χαρτακι για να περασετε απο το καταστημα. Το πηρα μια μερα πριν απο εσας και ακομη το περιμενω...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος κάτοχος να δοκιμάσει αναπαραγωγή Full HD βίντεο και να μου πει αν παίζει ομαλά.

 

Θα το δοκιμασω αυριο και θα σου πω φιλε..

 

μία διευκρίνηση όταν λέμε ελτά λέμε μόνο το απλό ταχυδρομείο ή και την ελτά κούριερ , γιατί να σε πάρουν τηλ. να παραλάβεις το δέμα σου δεν νομίζω να ήταν από το απλό ταχυδρομείο

 

Ναι οντως δεν παιρνει το απλο ταχυδρομειο τηλεφωνο.. Επισης σας το εφερε στην πορτα ο ταχυδρομος η αφησε το χαρτακι για να περασετε απο το καταστημα. Το πηρα μια μερα πριν απο εσας και ακομη το περιμενω...

 

Δεν με πηραν τηλεφωνο, ετυχε να περασω απο το ταχυδρομειο το πρωι και ειπα να σταματησω να κανω μια ερωτηση, και τελικα μολις ειχε ερθει.. Θα μου το εφερναν στην πορτα κανονικα ομως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να πω και εγω μερικα πραγματακια που καταλαβα μεχρι τωρα, αν και δεν προλαβα να το δουλεψω πολυ.

 

-Αφη: Πιστευω οτι αμα δεν διαβαζαμε σε reviews οτι η αφη εχει προβλημα, ουτε που θα το ψαχναμε ή θα το καταλαβαιναμε καν. Πριν ειχα το 520, ολα δειχνουν οκ. Δεν καταλαβαινεις διαφορα.

-Αναλυση οθονης μια χαρα φαινεται.

-Η πισω καμερα του ειναι αξιοπρεπεστατη οπως ολες οι 5αρες των Lumia επισης. Η μπροστα απο την αλλη δεν με εντυπωσιασε και εμενα, σε σχεση παντα και με τις προσδοκιες που σου δημιουργει το ακουσμα "selfie phone". Εννοω οτι δεν μοιαζει για 5αρα οπως ειπε και ο dimis, οχι οτι δεν ειναι αποδεκτη. Εμενα με καλυπτει 100%.

-Ο επεξεργαστης ειναι οκ. Δεν ειμαι gamer για να πω για παιχνιδια, προσωπικα με καλυπτει.

-Στις κλησεις ολα καλα, ηχειο, μικροφωνο, ανοιχτη ακροαση.

 

Γενικα το κινητο ειναι πολυ ενταξει, δεν μετανιωσα ουτε 1 ευρω.

Αν ξεχασα να αναφερω κατι σημαντικο, ρωτηστε.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος φίλος είπε ότι θα δοκιμάσει αναπαραγωγή Full HD βίντεο. Αν έκανε αυτή τη δοκιμή να μας ενημερώσει για το αποτέλεσμα. Ας το δοκιμάσει όποιος κάτοχος μπορεί είναι κάτι αρκετά σημαντικό.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

στο site της Qualcom μπορεις να δεις ξεκαθαρα οτι παιζει μεχρι 720p

 

https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/processors/200

 

επισης δες κ ενα τεστ που επιβεβαιωνει αυτο που λεω

 

https://www.youtube.com/watch?v=F8vBHrwI34o

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...