Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και αυτό που υπάρχει στην οικογένεια είναι στο προτελευταίο update. Το τελευταίο update που βγήκε 6-7 μέρες μετά το προτελευταίο , αρχές Μαρτίου, δεν το πήρε και είναι 000-33 η συσκευή. Ξέρει κάποιος τον λόγο? Θα κάνω και μια αναζήτηση για το σημερινό που είπε ο archaic

 

 

Edit Τίποτα. Είναι ακόμα στο 24003 παρολο που ειναι dual sim και 000-33 .Ισως στις επομενες ώρες. :confused:

Edited by mario27
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό που υπάρχει στην οικογένεια είναι στο προτελευταίο update. Το τελευταίο update που βγήκε 6-7 μέρες μετά το προτελευταίο , αρχές Μαρτίου, δεν το πήρε και είναι 000-33 η συσκευή. Ξέρει κάποιος τον λόγο? Θα κάνω και μια αναζήτηση για το σημερινό που είπε ο archaic

 

 

Edit Τίποτα. Είναι ακόμα στο 24003 παρολο που ειναι dual sim και 000-33 .Ισως στις επομενες ώρες. :confused:

Βάλτο στο PC να δεις

 

 

edit σε περίπτωση που το κάνουμε unbranded, επειδή χάνεται η εγγύηση, μπορούμε μετά κάπως να το κάνουμε branded όπως ήταν? Γιατί με τόσα θέματα που έχει βγάλει είναι κρίμα να μείνουμε από εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια εκδοση π[ου μου ηρθε και μενα χθες βραδυ σε dual sim ειναι η: 02063.00000.15114.43005

βελτιωθηκε κατα πολυ η αποκριση του κινητου, στο multitouch test βλεπει μεχρι 4 δαχτυλα αλλα οταν πλησιαζουν κοντα αρχιζει τα κουλα του.

Γενικα στην λειτουργια του ειναι μια χαρα και δεν αντιμετωπιζω προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο στο PC να δεις

 

 

edit σε περίπτωση που το κάνουμε unbranded, επειδή χάνεται η εγγύηση, μπορούμε μετά κάπως να το κάνουμε branded όπως ήταν? Γιατί με τόσα θέματα που έχει βγάλει είναι κρίμα να μείνουμε από εγγύηση.

 

Φυσικά και μπορούμε. Φλασάρουμε την unbranded ROM και η εγγύηση επανέρχεται.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορούμε. Φλασάρουμε την unbranded ROM και η εγγύηση επανέρχεται.

εγώ θέλω το ανάποδο. να φλασαρω την branded της cosmote. Αυτό μπορεί να γίνει?

Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω το ανάποδο. να φλασαρω την branded της cosmote. Αυτό μπορεί να γίνει?

 

Σίγουρα γίνεται, δεν έχει σημασία τι ρομ είναι.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το update στης γυναίκας μου και αναγνωρίζει πιο εύκολα και τα πέντε δάχτυλα, να σημειώσω ότι το δικό της λειτουργούσε σε κανονική χρήση άψογα, χωρίς κουφα, επίσης αναγνωριζε από την αρχή πέντε δάχτυλα αλλά σκόρπια. Τώρα όπως είπα πιο εύκολα, αλλά όχι αυτό που θέλουν όλοι το τέλειο.
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται βρε παιδιά με την συσκευή.

Έχουν εκλείψει τα φαινόμενα με την οθόνη στις τελευταίες παρτίδες η είναι μονιμο το πρόβλημα;

Το σκέφτομαι για την μητέρα μου που έχει το htc 8s 1.5 χρόνο και μου παραπονιέται τώρα τελευταία για την μπαταρία που δεν φορτίζει έως 100% και αδειάζει γρήγορα ακόμα και μετά από επαναφορά και μάλλον για πέταμα είναι.

Την βολεψαν τα WP και δεν θέλει διαφορετική φιλοσοφία λειτουργικού.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

alex περιμενε καλυτερα να της παρεις το 640

Το σκέφτομαι και αυτό αλλά ήθελα έως 100-120 ευρώ maximum να δώσω και ήλπιζα ότι θα έχει εξαλειφθεί το θέμα με την οθόνη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

ναι το φανταστηκα οτι θα ηθεκες κατι πιο φτηνο κτλ αλλα σκεψου εκτος των προβληματων που εχει το 535 οτι το αλλο δε θα σου πω για καμερες καλυτερες κτλ θα πω οτι εχει την clear black να βλεπει και καλυτερα η γυναικα...
Link to comment
Share on other sites

ναι το φανταστηκα οτι θα ηθεκες κατι πιο φτηνο κτλ αλλα σκεψου εκτος των προβληματων που εχει το 535 οτι το αλλο δε θα σου πω για καμερες καλυτερες κτλ θα πω οτι εχει την clear black να βλεπει και καλυτερα η γυναικα...

Δυστυχώς δεν αλλάζει η μπαταρία στο 8s να δοκίμασα μπας και έστρωνε.

Τεσπα θα το σκεφτώ τι θα κάνω.

Thanks.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι και αυτό αλλά ήθελα έως 100-120 ευρώ maximum να δώσω και ήλπιζα ότι θα έχει εξαλειφθεί το θέμα με την οθόνη.

 

Πάντως, κοίταξε πιο πάνω τα σχόλια. Λένε ότι με το update που βγήκε σήμερα ( ? ), διορθώνεται κατά πολύ - αν όχι τελείως - το θέμα με την οθόνη. Το έχει πάρει πατέρας μου και ακόμα και χωρίς το update το έχει καταευχαριστηθεί. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, κοίταξε πιο πάνω τα σχόλια. Λένε ότι με το update που βγήκε σήμερα ( ? ), διορθώνεται κατά πολύ - αν όχι τελείως - το θέμα με την οθόνη. Το έχει πάρει πατέρας μου και ακόμα και χωρίς το update το έχει καταευχαριστηθεί. :)

 

Από που το πήρες και πριν πόσο καιρό.

Το έχεις δουλέψει καθόλου και ποια αίσθηση σου άφησε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου

firmware.02063.0000.15114.43004

hardware.3.0.0.0

ειναι νεοτερο η παλιοτερο?

 

Νεότερο είναι ...το προηγούμενο ήταν 02060

Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρες και πριν πόσο καιρό.

Το έχεις δουλέψει καθόλου και ποια αίσθηση σου άφησε.

 

Απευθείας από αντιπροσωπεία. Πριν κανα 2μηνο ( ? ). Το έχω δουλέψει. Από αφή δε μου άφησε καθόλου κακή εντύπωση. Έχει διαφορετική "αίσθηση" από το 820 μου, όπως κάθε συσκευή. Αυτό που είδα και δε μου άρεσε, είναι πως η MS έχει ρίξει γενικότερα την ποιότητα κατασκευής. Δηλαδή, το 820 μου (με αυτό κάνω τις συγκρίσεις μου) φαίνεται "τούβλο", από άποψη βάρους - κάτι που μου αρέσει -, όπως επίσης και το "δέσιμο" της συσκευής φαίνεται ότι δεν είναι Nokia. Αν θα το έπαιρνα; Ναι. Και μ' αρέσει που αρχίζουν και βγάζουν και άλλοι κατασκευαστές, πέρα από τους Κινέζους, αξιοπρεπείς dual sim συσκευές. Αλλά, όπως έχω ξαναπεί, 5"+ φορητή συσκευή, για να χρησιμοποιώ στο δρόμο, δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω. Η 4,3" του 820 είναι το όριό μου.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Η σημερινή αναβάθμιση που μου ήρθε τι βελτιώνει; δεν βρήκα αρκετές πληροφορίες για να καταλάβω
Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

:) Τρέχα γύρευε. Προς το παρόν το διπλό ταπ για να ξυπνήσει η συσκευή μου δουλεύει άψογα πάντως μετά την τελευταία αναβάθμιση τις 10 - 15 φορές που το χρησιμοποίησα μέσα στην ημέρα. Δουλεύει πάντα δηλαδή όπως δούλευε πχ και στο 930 που χρησιμοποιώ ενώ πριν την αναβάθμιση στο 535 μια στις δυο φορές μουλάρωνε και έπρεπε να το βαράς κάνα λεπτό για να ξυπνήσει. Με λίγες μέρες παρακολούθηση θα σιγουρευτώ. Για το touch δεν μπορώ να πω γιατί και πριν δεν μου έκανε κουφά και δεν χρησιμοποιούσα εφαρμογές με πάνω από δυο δάχτυλα για να δω διαφορά. Edited by georgb
Link to comment
Share on other sites

Η σημερινή αναβάθμιση που μου ήρθε τι βελτιώνει; δεν βρήκα αρκετές πληροφορίες για να καταλάβω

 

εμένα πάντως μου έβγαλε οτι θα εγκαταστήσει την Lumia Denim την οποία ήδη είχα. Το os version είναι το ίδιο, το μόνο που νομίζω ότι είναι διαφορετικό ειναι το firmware ver που λέει 02063.00000.15114.43004 αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρος τι είχα πριν...

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόνο στα dual sim έχει έρθει η αναβάθμηση ?

 

To απλό έχω εγώ...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...