Jump to content

Cubot S200 (παραγγελίες)


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενω ειχα καταληξει στπ S200, σημερα η τιμη του zte red bull επεσε στα 83 ευρω. Τα κινητα πανω κατω ειναι ιδια και η αποφαση δυσκολη...Ξερουμε τιποτα για το red bull, καθως κανεις δεν εχει παραλλαβει ακομα το S200?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλος μου παρηγγειλε πριν αποο εναν μηνα (η 19 η 20 Νοεμβριου!) και σημερα του ηρθε ειδοποιηση οτι πηρε tracking number,και το κουφο,τον χρεωσαν 107$ παρολου που βαλαμε το κουπονι,οτι να'ναι αυτο το gearbest!
Link to comment
Share on other sites

Ενω ειχα καταληξει στπ S200, σημερα η τιμη του zte red bull επεσε στα 83 ευρω. Τα κινητα πανω κατω ειναι ιδια και η αποφαση δυσκολη...Ξερουμε τιποτα για το red bull, καθως κανεις δεν εχει παραλλαβει ακομα το S200?

 

Φιλε μου που το βρηκες το zte σα αυτη την τιμη;

Link to comment
Share on other sites

Ενω ειχα καταληξει στπ S200, σημερα η τιμη του zte red bull επεσε στα 83 ευρω. Τα κινητα πανω κατω ειναι ιδια και η αποφαση δυσκολη...Ξερουμε τιποτα για το red bull, καθως κανεις δεν εχει παραλλαβει ακομα το S200?

Φιλε μου που το βρηκες το zte σα αυτη την τιμη;

ΤΟ ΖΤΕ V5 έχει νήμα

Για την προσφορά, εδώ

Εκτιμώ οτι για $99 (ZTE V5, 1/4), ειναι πολύ καλή προσφορά..-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα παιδιά.Kαινούριος εδώ.Το παρήγγειλα απο banggood πριν 3 μερες με 90,60 ευρώ,αναμένουμε για το πότε θα έρθει.Αρκεί να γίνει :P

Ανέβηκε και καινούριο βιντεάκι δείχνοντάς το με την θήκη του μαζί να την φοράει.Δείχνει να ''γλιστράει'' όμορφα η οθόνη.

Εντυπώσεις απο καινούριους που το παρέλαβαν?

Επίσης,δεν ζήτησα να κανουνε root,αλλα όπως είπατε δεν εχει τίποτα κινέζικες εφαρμογες μέσα,οπότε κομπλέ.Το ερώτημα ειναι με το GPS τι θα παιχτεί?

Edited by Pantelis_S200
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Νέος στην παρέα. Παρήγγειλα 28/11, πήρα TN 09/12 και από χθες έχει μήνυμα ότι The item is at the PostNL sorting center. Ελπίζω να αξίζει η αναμονή.
Link to comment
Share on other sites

Την ιδια παραγγειλα και εγω και απο τον ιδιο πωλητη .

Σε 18 ημερες εφτασε :

2014-11-29 15:28 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ, Receive Item From Customer

2014-12-17 09:31 ΑΘΗΝΑΣ 12 (ΛΕΒΙΔΟΥ) - ΕΛΤΑ, Item arr ΑΘΗΝΑΣ 12 (ΛΕΒΙΔΟΥ) - ΕΛΤΑ

Δεν εχω παει να την παρω ακομα

Το μονο κακο ειναι οτι ακυρωσα το τηλεφωνο και δεν μου χρειαζετε πλεον ........:lol::lol:

 

Εαν την θελει καποιος οσο την πηρα μιλαει (ΠΜ Me ) .:rolleyes:

 

 

Παρελαβα την θηκη εαν την θελει καποιος pm me

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από αυτή τη μεγάλη αναμονή και τον τεράστιο χαμό μηνυμάτων σχετικά με τις παραγγελίες, εφόσον υπάρχει μέλος που παρέλαβε την συσκευή δημιουργήθηκε νέο θέμα. Παρακαλώ διατηρείστε το καθαρό.

 

Το συγκεκριμένο θέμα θα παραμείνει για λίγο ακόμα ανοιχτό μέχρι να λυθούν κάποια από τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν από τα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από αυτή τη μεγάλη αναμονή και τον τεράστιο χαμό μηνυμάτων σχετικά με τις παραγγελίες, εφόσον υπάρχει μέλος που παρέλαβε την συσκευή δημιουργήθηκε νέο θέμα. Παρακαλώ διατηρείστε το καθαρό.

 

Το συγκεκριμένο θέμα θα παραμείνει για λίγο ακόμα ανοιχτό μέχρι να λυθούν κάποια από τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν από τα καταστήματα.

 

Πλάκα μας κάνεις ρε αδερφέ με τον απατεώνα του GB που μπλέξαμε αντί να πάρετε θέση και εσείς με τόσα προβλήματα που δημιούργησε κάνετε την πάπια αλλά παραγγείλαμε και άλλα έστειλε και άλλες μεταφορικές εταιρίες και του έχετε και σελίδα τελικά μήπως πήρατε δωράκι ?

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα οι απατεώνες του γκιαρμπεστ μου έστειλαν μνμ ότι λόγω της remote area που βρίσκομαι,,,,, Φλώρινα πρέπει να πληρώσω αλλα 30ευρώ fees Για να το παραλάβω με την DHL που εγω και καλά διάλεξα. (Τους έχω αναφέρει σε 4 διαφορετικά tickets οτι είχα επιλέξει και πληρώσει SG post).

Αλλά αν δεν θέλω μου κάνουν χάρη να το στείλουν με άλλο τρόπο Sg ή NL post.Οι απατεώνες μάλλον ακόμα δεν το έχουν στείλει γιατί το track number Από DHL Είναι ακόμα στο shipment information received Από 16 Δεκ. Σε παλιότερη επικοινωνία μαζί τους αναλάμβαναν και καλά να μου επιστρέψουν το πόσο που θα πλήρωνα την DHL. ..Ότι να ναι οι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι ...Σε αναμονή για dispute. .

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι μάλλον δεν το έχουν στείλει ακόμα. ..και να το έστειλαν ,τηλέφωνο από Θεσσαλονίκη δεν πρόκειται να απαντήσω. ..ας το στείλουν πίσω 21 -11-14 το παρήγγειλα θα ζητήσω dispute Από PayPal Μετά την πάροδο των ημερών.Βαρέθηκα να τους γράφω και να τους εξηγώ και οι κακομαθημένοι το χαβά τους αϊ σιχτίρ.
Link to comment
Share on other sites

Και κάθεσαι ακόμα εμπρός dispute στην PayPal εμάς ήρθαν στην Αθήνα στην dhl και δεν τα παραλαμβάνουμε γιατί περιμένουμε να μας δικαιώσει η paypal εγώ ζήτησα ακύρωση στης 16 αυτός έστειλε στης 17 και με dhl ενώ πριν την ακύρωση είχα επιλέξει SGPost περιμένω την paypal έως της 30

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από αυτή τη μεγάλη αναμονή και τον τεράστιο χαμό μηνυμάτων σχετικά με τις παραγγελίες, εφόσον υπάρχει μέλος που παρέλαβε την συσκευή δημιουργήθηκε νέο θέμα. Παρακαλώ διατηρείστε το καθαρό.

 

Το συγκεκριμένο θέμα θα παραμείνει για λίγο ακόμα ανοιχτό μέχρι να λυθούν κάποια από τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν από τα καταστήματα.

 

νομιζω αντι να υπαρχουν 2 θεματα, θα ηταν προτιμοτερο απλως να μπει 1 σχολιο στο αρχικο ποστ

που να αναφερει απο ποιο ποστ και μετα ξεκιναει η παραλαβη (και να ειναι λινκ να σε πηγαινει στο ποστ).

 

Πλάκα μας κάνεις ρε αδερφέ με τον απατεώνα του GB που μπλέξαμε αντί να πάρετε θέση και εσείς με τόσα προβλήματα που δημιούργησε κάνετε την πάπια αλλά παραγγείλαμε και άλλα έστειλε και άλλες μεταφορικές εταιρίες και του έχετε και σελίδα τελικά μήπως πήρατε δωράκι ?

 

δεν ειμαι ιδιοκτητης ουτε διαχειριστης στο φορουμ, αλλα μαλλον δεν εχεις δικιο.

το τι επιλεγεις να αγορασεις και απο ποιο καταστημα, δεν ειναι ευθυνη του φορουμ

ουτε οποιουδηποτε αλλου χρηστη. ειναι δικη σου επιλογη και δικη σου ευθυνη.

αναφερεται ξεκαθαρα και στους ορους χρησης: http://www.myphone.gr/forum/policy.php

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και γω παιδιά.

Ενώ είχα ζητήσει αποστολή με SP, το Gb έστειλε με DHL. :mad:

Ως αποτέλεσμα το πακέτο μου είναι τελωνείο και θέλει περiπου 80€ εκτελωνισμό.

Το νήμα δεν πρέπει να κλείσει μέχρι το gb να εξηγηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, υπ΄ρχει κάποιος φίλος που έχει παραγγείλει από Gearbest, να εχει πάρει αριθμο και να έχει ουσιαστική εξελιξη στην πορεία αποστολής????
Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

κι εμενα ολλανδια 21/12 απο gearbest ολα καλα πανε.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε πήρα και εγω tracking number για Ολλανδία, αλλά μου βγαζει no found...παραγγελία από 29/11, και παραλαβή Tr.N΄εδώ και 10 μέρες περίπου...Τι μπορεί να συμβαίνει? Αναρωτιέμαι μήπως δεν έχει σταλεί καν από Κίνα...
Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

εγινε που εγινε χαλια μαυρα αυτο το νημα ετσι κ αλλιως πιστευω να σβηστει σε λιγο ολοκληρο

αν θες δωσε tr n η εδω η εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5845318#post5845318

μπας κ σε βοηθησουμε

Link to comment
Share on other sites

Φίλε πήρα και εγω tracking number για Ολλανδία, αλλά μου βγαζει no found...παραγγελία από 29/11, και παραλαβή Tr.N΄εδώ και 10 μέρες περίπου...Τι μπορεί να συμβαίνει? Αναρωτιέμαι μήπως δεν έχει σταλεί καν από Κίνα...

 

ψάξτο εδώ http://www.postnl.post/

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

23-12-2014 12:50 The item is on transport to the country of destination GREECE

21-12-2014 21:22 The item is at the PostNL sorting center

15-12-2014 03:16 The item is pre-adviced

 

Σήμερα εφυγε για Ελλάδα το δικό μου!!!

Η αλήθεια είναι πως με τόσα που ακούω, το περιμένω πώς και πώς!!

Edited by stargr
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...