Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να ακολουθήσεις κάποια βήματα να τα πάρεις έχει οδηγό όταν το ανοίγεις πρώτη φορά! Επίσης κάτι ακόμα εγώ χθες που σύνδεση και το άλλο μου κινητό με ήρθε μνμ ότι έχω πλέον 98 gb χώρο για αποθήκευση! Το παλιό μου σ3 έβαλα δεν είχα ξανά ανοίξει το Dropbox γιατι απο αυτον που το ειχα παρει με ειχε πει οτι τα πηρε αυτος και δεν γινεται να τα παρω εγω δεν ξερω τι φαση δεν εχω ξανα ασχοληθει και τοσο με το DropBox γενικα!

Έκανα κανονικά την διαδικασία αλλά δεν έλεγε κάτι για 50GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όσοι πήρατε την συσκευή και συνδέσατε Dropbox, πήρατε 50GB δώρο;

Θυμάμαι ότι όταν είχα πάρει το 3άρι, τα πήρα αυτόματα. Τώρα που συνέδεσα το 4άρι δεν μου τα έδωσαν.

Σάκη με τον ίδιο e-mail λογαριασμό δεν σου ξαναδίνει το dropbox τα 50 gb που δικαιούται η νέα σου συσκευή. Υπάρχει όμως τρόπος να γίνει με διαφορετικό λογαριασμό ;) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5704311

Link to comment
Share on other sites

Σάκη με τον ίδιο e-mail λογαριασμό δεν σου ξαναδίνει το dropbox τα 50 gb που δικαιούται η νέα σου συσκευή. Υπάρχει όμως τρόπος να γίνει με διαφορετικό λογαριασμό ;) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5704311

Θα το δοκιμάσω και θα ενημερώσω. Ευχαριστώ πολύ Πάρη.

Link to comment
Share on other sites

γινεται να βαλω ενα συγκεκριμενο αλμπουμ πχ της καμερας και να ορισω καθε βδομαδα να κανει συχρονισμο με το DropBox;; ή ζηταω πολλα; :p
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορεί να γίνει χρησιμοποιώντας κάποια εφαρμογή απο το play οπως το FolderSync

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το Dropbox κάνει αυτόματο back up των φωτογραφιών σου μόλις συνδεθείς με WiFi
Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορεί να γίνει χρησιμοποιώντας κάποια εφαρμογή απο το play οπως το FolderSync

θα το δοκιμασω σε ευχαριστω!:D

Το Dropbox κάνει αυτόματο back up των φωτογραφιών σου μόλις συνδεθείς με WiFi

το εχω βγαλει! θελω να κανω συγκεκριμενα πραγματα και σε συγκεκριμενες χρονικες περιοδους! :p

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να χειριστεί τον αποκωδικοποιητή της Nova με το 4άρι;

Όσο είχα το 3άρι, τον δούλευα με το WatchOn Plus, το οποίο όταν το κατεβάζω στο 4άρι μου λέει οτι δεν είναι συμβατό με την συσκευή μου. Υπάρχει άλλος τρόπος; Με το Smart remote δεν γίνεται, γιατί δεν βρίσκω την μάρκα (Pace) της συσκευής της Nova.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε κατεβασε αυτη την εφαρμογη και λογικα θα κανεις δουλεια....

 

https://www.dropbox.com/s/vtuppgwllgc2rgh/Smart_IR_Remote_Samsung_HTC_v1.6.9_apkdock.com.apk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Φιλε κατεβασε αυτη την εφαρμογη και λογικα θα κανεις δουλεια....

 

https://www.dropbox.com/s/vtuppgwllgc2rgh/Smart_IR_Remote_Samsung_HTC_v1.6.9_apkdock.com.apk

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Το δοκίμασα αλλα βγάζει σφάλμα "Couldn't connect to the server/ Please try again"

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να χειριστεί τον αποκωδικοποιητή της Nova με το 4άρι;

Όσο είχα το 3άρι, τον δούλευα με το WatchOn Plus, το οποίο όταν το κατεβάζω στο 4άρι μου λέει οτι δεν είναι συμβατό με την συσκευή μου. Υπάρχει άλλος τρόπος; Με το Smart remote δεν γίνεται, γιατί δεν βρίσκω την μάρκα (Pace) της συσκευής της Nova.

 

Και εγώ δεν έχω μπορέσει να βρω πως θα δουλέψει ο αποκωδικοποιητης του νοβα με το smart remote...αν ξέρει κάποιος. ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μου συμβαίνει το εξής και θα ήθελα να μου πείτε αν εχει τυχει σε κανέναν, όταν πάιρνω τηλεφωνο τον κολητό μου ακούω κατι παρεμβολές απο εναν δυνατό και ενοχλητικό ηχο οταν σταματαει μιλάω κανονικα αι με ακουει, οταν ακουγεται αυτο, αυτος με ακουει με διακοπές ενω εγω αυτον τον ήχο που δεν μπορεις να τον αντεξεις διπλα στο αυτι.

 

Το θέμα ειναι οτι μου συμβαίνει μονο οταν παίρνω αυτον σε καμία αλλη επαφή δεν μου συμβαίνει, το ίδιο και αυτος εχει θέμα μονο οταν παίρνει σε εμένα. :!:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μου συμβαίνει το εξής και θα ήθελα να μου πείτε αν εχει τυχει σε κανέναν, όταν πάιρνω τηλεφωνο τον κολητό μου ακούω κατι παρεμβολές απο εναν δυνατό και ενοχλητικό ηχο οταν σταματαει μιλάω κανονικα αι με ακουει, οταν ακουγεται αυτο, αυτος με ακουει με διακοπές ενω εγω αυτον τον ήχο που δεν μπορεις να τον αντεξεις διπλα στο αυτι.

 

Το θέμα ειναι οτι μου συμβαίνει μονο οταν παίρνω αυτον σε καμία αλλη επαφή δεν μου συμβαίνει, το ίδιο και αυτος εχει θέμα μονο οταν παίρνει σε εμένα. :!:

 

Μήπως ο φίλος σου χρησιμοποιεί κάποιο bt ή hands-free ακουστικό?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σκεφτομαι να παρωτο νοτελι 4 αν κ δεν ξερω αν αξιζει η μεταβαση γιατι ειμαι ευχαριστημενος με το 3. πειτε μ λιγο αν ξερτε τι διαφορες υπαρχουν μεταξυ των δυο εκδοσεων του note 4? και κατι ακομα καπου διαβασα οτι το note 4 σεν εχει air gesture? πχ δηλαδη δεν μπορεις να αλλαξεις στις φωτογραφιες τις εικονες χωρις να ακουμπας το κινητο? η εχω καταλαβει λαθος?

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 εβδομαδες ειπα να κατεβασω το antutu και εκανα το δοκιμαστικο και μου εβγαλε "το δικο μου" 6 θεσεις πιο κατω απο το note 4.Ποσο λογικο ειναι αυτο?
Samsung Galaxy Note 4 N910C Black
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σκεφτομαι να παρωτο νοτελι 4 αν κ δεν ξερω αν αξιζει η μεταβαση γιατι ειμαι ευχαριστημενος με το 3. πειτε μ λιγο αν ξερτε τι διαφορες υπαρχουν μεταξυ των δυο εκδοσεων του note 4? και κατι ακομα καπου διαβασα οτι το note 4 σεν εχει air gesture? πχ δηλαδη δεν μπορεις να αλλαξεις στις φωτογραφιες τις εικονες χωρις να ακουμπας το κινητο? η εχω καταλαβει λαθος?

Καλημερα φιλε η για το αν αξιζει η μεταβαση καλυτερα θα ηταν να το διαπιστωσεις μονος σου απο βιντεο reviews η αν το δεις σε ενα καταστημα, παντως εχουν προστεθει αρκετες λειτουργιες ενω εχει αλλαξει και το μενου σε σχεση με το 3. Οντως τα air gestures δεν υπαρχουν, ομως υπαρχει τροπος να ενεργοποιηθουν αυτο που αναφερεις με τις φωτογραφιες το εχω ενεργοποιησει ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε η για το αν αξιζει η μεταβαση καλυτερα θα η

 

 

 

 

σευχαριστω πολυ για την απαντηση. Μα ειναι δυνατον αντι να προσθετουν καινοτομιες κτλ να τις αφαιρουν?? Με ποια λογικη? Πως το καταφερες φιλε μ θελει ρουταρισμα χακαρισμα κτλ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν αλλα ειναι κρυμμενες μαλλον με την Lollipop θα τις ενεργοποιησουν, δεν χρειαζεται ρουτ εγω ακολουθησα αυτο εδω τον οδηγο.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν αλλα ειναι κρυμμενες μαλλον με την Lollipop θα τις ενεργοποιησουν, δεν χρειαζεται ρουτ εγω ακολουθησα αυτο εδω τον οδηγο.

 

υπάρχει και αυτή η εφαρμογή

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.smtechies.note4hiddenfeatures

"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Σήμερα πήρα κι εγώ ένα Note 4 αλλά νομίζω είναι από χώρα της Ασίας. Πως μπορώ να εξακριβώσω εάν όντως είναι από κάποια χώρα της Ασίας ή όχι; Το μοντέλο είναι SM-910C.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Σήμερα πήρα κι εγώ ένα Note 4 αλλά νομίζω είναι από χώρα της Ασίας. Πως μπορώ να εξακριβώσω εάν όντως είναι από κάποια χώρα της Ασίας ή όχι; Το μοντέλο είναι SM-910C.

 

κανε εγκατασταση αυτην την εφαρμογη και δες ολα αναλυτικα συνηθως τα πιο πολλα C οπως και το δικο μου ειναι απο Ουγγαρια https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

Link to comment
Share on other sites

κσλησπερα..και εμενα απο ουγγαρια,,αγορασμενο φυσκικα απο skroutz..μηπως γνωριζεις ποτε θα δοθει σε εμας η L???

 

Δεν έχει ανακοινωθεί ο χρόνος αναβάθμισης στην L. Περιμένουμε.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μολις εκανε το σ5 φιλος μου σημερα το απογευμα ειναι υπεροχο και αρκετα πιο γρηγορο το κινητο μετα απο αυτο! ανυπομονο να ερθει και σε εμας
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...