Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ από τότε που το πήρα δεν έχω πάρει καμιά αναβάθμιση μέχρι στιγμής! Μιάμιση βδομάδα το έχω πάνω κάτω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτήν πέρασε παιδιά... Για να δούμε τι θα δείξει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν πέρασε παιδιά... Για να δούμε τι θα δείξει...

 

τι ακριβως κοιταω να δω ποια εκδοση εχω εγω μεσα και να καταλαβω αν ειναι παλια ή οχι; την εκδοση φασματος που λεει;

 

Εβαλα την εφαρμογη clean master και νομιζω οτι μου κολλαει λιγο τη συσκευη.Το εχει παρατηρησει κανεις?

 

μονο κακο κανει αυτην η εφαρμογη παρα καλο! αν θες δοκιμασε greenify

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την εφαρμογη clean master και νομιζω οτι μου κολλαει λιγο τη συσκευη.Το εχει παρατηρησει κανεις?

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά,

 

Για το clean master όπως επίσης και για το viber έχω ακούσει αλλά και εδώ έχουνε πει κάποιοι φίλοι πως έχουνε παρατηρήσει κάποια κολλήματα(επανεκινήσεις,crasharisma των εφαρμογών κ.α.).Εγώ δεν έχω περάσει κανένα από τα δυο... :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά,

 

Για το clean master όπως επίσης και για το viber έχω ακούσει αλλά και εδώ έχουνε πει κάποιοι φίλοι πως έχουνε παρατηρήσει κάποια κολλήματα(επανεκινήσεις,crasharisma των εφαρμογών κ.α.).Εγώ δεν έχω περάσει κανένα από τα δυο... :)

Και εγώ δεν έχω πρόβλημα με το clean Master.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Με το clean Master ούτε εγώ δεν έχω πρόβλημα. Είχα με το viber και δεν μου δούλευε η κάμερα. .
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν πέρασε παιδιά... Για να δούμε τι θα δείξει...

 

 

Έχεις το SM-N910U και όχι το N910C όμως :cool:

“Flash is disabled” warning, saying that “The iPhone needs to cool down before you can use the flash.” :lol:
Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους,

 

πριν 4 ημέρες περίπου μπήκα και εγώ στο club των note 4 owners αλλα δυστυχώς το παρατηρώ και βλέπω ότι σε αυτές τις μέρες μου έχει κάνει 3- 4 restarts χωρίς λόγο και αιτία καθώς επίσης και ξαφνικά συνδεέται-αποσυνδέεται στην vodafone που έχω σύνδεση. Έχει παρατηρήσει κανείς σας αυτού του είδους την συμπεριφορά;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το SM-N910U και όχι το N910C όμως :cool:

Ναι, νομίζω πως και κάποια άλλα παιδιά πρέπει να έχουν το ίδιο...

Όπως και να έχει βλέπω ακόμα καλύτερη μπαταρία, στα άλλα δεν βλέπω διαφορά το ίδιο γρήγορο και σμουθ όπως και πριν...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους,

 

πριν 4 ημέρες περίπου μπήκα και εγώ στο club των note 4 owners αλλα δυστυχώς το παρατηρώ και βλέπω ότι σε αυτές τις μέρες μου έχει κάνει 3- 4 restarts χωρίς λόγο και αιτία καθώς επίσης και ξαφνικά συνδεέται-αποσυνδέεται στην vodafone που έχω σύνδεση. Έχει παρατηρήσει κανείς σας αυτού του είδους την συμπεριφορά;

 

Καλησπέρα και χρονια πολλά. Με vodafone είμαι και εγώ και δεν έχω θέμα με το σήμα. Η αλήθεια είναι ότι είναι και καλύτερο από το galaxy s5 που είχα! :)

Για το reboot που σου κάνει μάλλον κάποια εφαρμογή δημιουργεί το πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι, νομίζω πως και κάποια άλλα παιδιά πρέπει να έχουν το ίδιο...

Όπως και να έχει βλέπω ακόμα καλύτερη μπαταρία, στα άλλα δεν βλέπω διαφορά το ίδιο γρήγορο και σμουθ όπως και πριν...

 

Απλός το αναφέρω για να μην ψάχνονται τα παιδιά για update με την version N910C :p

“Flash is disabled” warning, saying that “The iPhone needs to cool down before you can use the flash.” :lol:
Link to comment
Share on other sites

έχει δοκιμάσει κανείς την rom του Ιταλού ? γιατι με τρωει το χερι μου μερες που ειναι :p:p:p:p:p:p:p
"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εδώ Κοζάνη η vodafone μεχρι H+ :mad::mad:

 

Έχεις στείλει sms για ενεργοποίηση του 4G ?

“Flash is disabled” warning, saying that “The iPhone needs to cool down before you can use the flash.” :lol:
Link to comment
Share on other sites

έχει δοκιμάσει κανείς την rom του Ιταλού ? γιατι με τρωει το χερι μου μερες που ειναι :p:p:p:p:p:p:p

 

Η xnote πολλη καλη οπως ηταν και στο note 3 και εχει και το black theme προσωπικα μου αρεσει πολλη και καλυτερη αυτονομια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, όποιος ενδιαφέρεται για gaming με emulators(κι όχι μόνο) ας κοιτάξει τα βίντεο αυτού του καναλιού. Ο τύπος τρέχει με το exynos κάθε διαθέσιμο emulator για android, συνδέει ποντίκια,πληκτρολόγια και άλλα και κάνει διάφορα τεστ!
Link to comment
Share on other sites

Η xnote πολλη καλη οπως ηταν και στο note 3 και εχει και το black theme προσωπικα μου αρεσει πολλη και καλυτερη αυτονομια

 

το βλέπω να εχω δουλίτσα σπιτι μόλις σχολάσω.... είδα και το metal theme που εβγαλε

"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

Έχεις στείλει sms για ενεργοποίηση του 4G ?

 

Ναι κανονικά. Στις πληροφορίες για τον τύπο δικτύου κινητής τηλεφωνίας μου βγάζει HSDPA και όταν ανοίγω τα δεδομένα κινητής μου βγάζει HSPA+ οπότε δεν παίζει 4G στην περιοχή από vodafone μαλλόν.

Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά. Στις πληροφορίες για τον τύπο δικτύου κινητής τηλεφωνίας μου βγάζει HSDPA και όταν ανοίγω τα δεδομένα κινητής μου βγάζει HSPA+ οπότε δεν παίζει 4G στην περιοχή από vodafone μαλλόν.

 

Έχεις στείλει sms για ενεργοποίηση του 4G ?

 

 

γιατι για να εχεις 4G πρεπει να στειλεις μνμ για να το ενεργοποιησεις;; πρωτη φορα το ακουω αυτο

Link to comment
Share on other sites

γιατι για να εχεις 4G πρεπει να στειλεις μνμ για να το ενεργοποιησεις;; πρωτη φορα το ακουω αυτο

4G ΝΑΙ στο 1285

Link to comment
Share on other sites

4G ΝΑΙ στο 1285

 

Σοβαρά δεν το ήξερα αυτό! Δηλαδή έχω που έχω κοσμοτε what's up φοιτητικό για την ακρίβεια έχω τώρα 2500 Mb για να πιάσω 4G εκτός του H+ που πιάνω τώρα θα πρέπει να το ενεργοποιήσω με μνμ κάπου;

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά δεν το ήξερα αυτό! Δηλαδή έχω που έχω κοσμοτε what's up φοιτητικό για την ακρίβεια έχω τώρα 2500 Mb για να πιάσω 4G εκτός του H+ που πιάνω τώρα θα πρέπει να το ενεργοποιήσω με μνμ κάπου;

Στην κοσμοτε το ενεργοποιείς τηλεφωνικώς στο 13838

Link to comment
Share on other sites

Στην κοσμοτε το ενεργοποιείς τηλεφωνικώς στο 13838

 

Χωρίς επιπλέον χρεώσεις έτσι; σε ευχαριστώ πολύ δεν το ήξερα αυτό

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου note 4 ειναι απο Κορεα,θα μου γινονται οι αναβαθμισεις πιο γρηγορα ή δεν παιζει ρολο?

Ποιο ειναι,το U;

Και κατι αλλο.Αμα εχεις παρτιδες με Κορεα,μπορεις να ρωτησεις,αν εχουν αρχισει τελικα,να πουλανε εκει το SAMSUNG T805K Galaxy Tab S 10.5 LTE-A ;

Που ξερεις,μπορει καποιοι "τρελοι",να το αποτολμησουν...

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...