Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο το s5 ειναι σαφως καλυτερη. Το ειχα το s5 για 1 χρονο και το ξερω καλα.

Τωρα αν ειναι στα επιπεδα του s6 (και ποια ειναι αυτα), δεν το ξερω.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπερα,θελει η γυναικα μου ενα τηλέφωνο κατα βαση για φωτογραφιες και βιντεο με προτιμηση στο note 4.

Η καμερα του ειναι ιδια με s6 ή παμε πισω στα επίπεδα s5;

Ευχαριστώ!

Η κάμερα και τα βίντεο είναι απίστευτα! Θα με θυμηθείς

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα pdf με 2 σελιδες ξερεις κανεις πως μπορω να το κανω απο το κινητο 2 διαφορετικα αρχεια με το καθενα να εχει μια σελιδα! Για να γινω ποιο κατανοητος η μια να μεινει στο 1 αρχειο και η αλλη να παει ξεχωριστα μονη της σε ενα αλλο αρχειο! Γινεται αυτο απο το κινητο η πολλα ζηταω; με ποιο προγραμμα δοκιμασα αυτο που εχει το κινητο μεσα αλλα δεν βρηκα κατι!

 

Pdfsplitcat

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει κάτι;

 

Στο lockscreen χρησιμοποιώ swipe to unlock. Αμέσως μετά από κλήση που κάνω όταν κλείνω τη γραμμή και παραμένει η οθόνη με τη φωτογραφία του ανθρώπου που κάλεσα, αν πατήσω το κουμπί για να σβήσει η οθόνη,oταν το ξανανοιξω δεν βγάζει την lockscreen και δείχνει την τελευταία οθόνη που είχα πριν την κλήση, δηλαδη το τηλεφωνο δεν ειναι κλειδωμενο.

Αυτό ξεκίνησε με την marshmallow. Είναι bug ή μόνο σε μένα συμβαινει;

 

Καποιος ρε παιδια να το δοκιμασει να μου πει; :(

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες αντιμετωπίζω μπόλικα bugs και προβληματάκια με την Marshmallow και ιδιαίτερα ακόμη περισσότερα μετά το τελευταίο Security Update Patch που εμένα μού εμφανίστηκε στις 14/06. Λέτε αν κατεβάσω την τελευταία Πολωνική 5.1.1 που φορούσε το τηλέφωνο όταν το πρωτοπήρα και την ξαναπεράσω με Odin, να παιχτεί μ@λακια; Γιατί πραγματικά έχει αρχίσει να μού τη δίνει και είναι κρίμα δεν είναι ούτε 3 μηνών τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει κάτι;

 

Στο lockscreen χρησιμοποιώ swipe to unlock. Αμέσως μετά από κλήση που κάνω όταν κλείνω τη γραμμή και παραμένει η οθόνη με τη φωτογραφία του ανθρώπου που κάλεσα, αν πατήσω το κουμπί για να σβήσει η οθόνη,oταν το ξανανοιξω δεν βγάζει την lockscreen και δείχνει την τελευταία οθόνη που είχα πριν την κλήση, δηλαδη το τηλεφωνο δεν ειναι κλειδωμενο.

Αυτό ξεκίνησε με την marshmallow. Είναι bug ή μόνο σε μένα συμβαινει;

 

Λοιπόν, κάτσε να το δούμε λίγο το θέμα σου.

 

Στο δικό μου Note 4 C (ξεκλείδωμα με swipe to unlock) και στην 5.1.1 και τώρα με την 6.01, μετά το τέλος μιας κλήσης (που έχω κάνει εγώ), συμπεριφέρεται ως εξής: Με το που τελειώσω την κλήση πατώντας το κόκκινο κουμπί, είτε κλειδώσω εγώ την οθόνη πατώντας το πλαϊνό πλήκτρο, είτε την αφήσω να κλειδώσει μόνη της, όποιο κουμπί και αν πατήσω μετά (πλαϊνό η κεντρικό) για να ενεργοποιηθεί ξανά, με βγάζει πάντα στην lockscreen. Πρέπει να κάνω swipe to unlock δηλαδή. Όταν το κάνω, βλέπω πάντα την τελευταία οθόνη που είχα πριν την κλήση.

Εσύ προφανώς δεν βλέπεις κλειδωμένη οθόνη και με το που πατήσεις κάποιο κουμπί πας απευθείας στην τελευταία οθόνη. Πραγματικά περίεργο...... :worry:

Για πες όμως:

1) Έχεις τη συσκευή σου σε καμιά θήκη τύπου Flip Case; Αν ναι, μήπως έχει και μαγνήτη κάποια για να την κρατά κλειστή;

2) Στις ρυθμίσεις "Οθόνη και φόντο", έχεις ενεργό το "Έξυπνη αναμονή";

3) Στο "Λήξη χρονικού ορίου οθόνης" πόσο χρόνο έχεις βάλει; Πάνω απο 30 sec;

 

Ίσως το πρόβλημα σου να είναι κάπου εκεί. Αν οχι μάλλον θέλει επαναφορά η συσκευή. Καλη τύχη :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Μάγκες αντιμετωπίζω μπόλικα bugs και προβληματάκια με την Marshmallow και ιδιαίτερα ακόμη περισσότερα μετά το τελευταίο Security Update Patch που εμένα μού εμφανίστηκε στις 14/06. Λέτε αν κατεβάσω την τελευταία Πολωνική 5.1.1 που φορούσε το τηλέφωνο όταν το πρωτοπήρα και την ξαναπεράσω με Odin, να παιχτεί μ@λακια; Γιατί πραγματικά έχει αρχίσει να μού τη δίνει και είναι κρίμα δεν είναι ούτε 3 μηνών τηλέφωνο.
οπως;τι ειδους bugs;μηπως μπορει να βρεθει λυση.....εκανες ενα hard reset να δεις;να το δουλεψεις 2 μερες το τηλεφωνο σκετο να δεις αν συνεχιζουν
Link to comment
Share on other sites

οπως;τι ειδους bugs;μηπως μπορει να βρεθει λυση.....εκανες ενα hard reset να δεις;να το δουλεψεις 2 μερες το τηλεφωνο σκετο να δεις αν συνεχιζουν

 

Ρε φιλαράκι είναι λίγο κουραστικό να κάνω αυτή τη δουλειά συνέχεια γτ το χα ξανακάνει όταν πρωτοέβαλα την ΜΜ και εντάξει καθόταν καλά γενικά δεν είχε ιδιαίτερα θέματα. Ωστόσο κάποιες φορές (το κύριο πρόβλημα που πρόσεξα) ήταν ότι μερικές φορές όταν ανοίγω το κινητό και πάω να πάρω ένα νούμερο τηλέφωνο, είναι εντελώς νεκρό. Κάποιες φορές ο άλλος το σηκώνει και μιλάω αλλά δεν μ ακούει κ ούτε κι εγώ επίσης. Μια νέκρα. Επίσης παρατήρησα κάποια στιγμή ότι είχα βάλει ξυπνητήρι και δεν χτύπησε. Δεν ακουγόταν καθόλου ο ήχος από καμια ειδοποίηση. Ούτε από sms. Και τέλος γενικά βλέπω πολύ κακό battery life σε σχέση με την 5.1.1. Ειδικά πάρα πολύ κακό stand by γιατί εμένα μένει πολύ στην άκρη στη διάρκειας της μέρας. Από το 100% πέφτει στο 90% μέσα σ ένα τέταρτο με χρήση ενώ προηγουμένως μού κρατούσε 35 λεπτά με χρήση!! Είναι εξωφρενικό. Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες αντιμετωπίζω μπόλικα bugs και προβληματάκια με την Marshmallow και ιδιαίτερα ακόμη περισσότερα μετά το τελευταίο Security Update Patch που εμένα μού εμφανίστηκε στις 14/06. Λέτε αν κατεβάσω την τελευταία Πολωνική 5.1.1 που φορούσε το τηλέφωνο όταν το πρωτοπήρα και την ξαναπεράσω με Odin, να παιχτεί μ@λακια; Γιατί πραγματικά έχει αρχίσει να μού τη δίνει και είναι κρίμα δεν είναι ούτε 3 μηνών τηλέφωνο.

 

Μάλλον δεν γλιτώνεις την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, κάτι που απέφευγα σαν διάολος και εγώ και τελικά με την κατανάλωση που είχα από το πέρασμα της 6 αναγκάστηκα να το κάνω και έστρωσε. Σπαστικό και εκνευριστικό αλλά απαραίτητο τελικά και είχαν δίκιο όσοι έλεγαν ότι το κάνουν πάντα.

Άραγε στα iphone ισχύει και εκεί αυτό;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν γλιτώνεις την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, κάτι που απέφευγα σαν διάολος και εγώ και τελικά με την κατανάλωση που είχα από το πέρασμα της 6 αναγκάστηκα να το κάνω και έστρωσε. Σπαστικό και εκνευριστικό αλλά απαραίτητο τελικά και είχαν δίκιο όσοι έλεγαν ότι το κάνουν πάντα.

Άραγε στα iphone ισχύει και εκεί αυτό;

Εγώ ειδικά την έκανα δύο φορές μάλιστα,αλλά τώρα δουλεύει μιά χαρά.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ειδικά την έκανα δύο φορές μάλιστα,αλλά τώρα δουλεύει μιά χαρά.

Έτσι και εγώ για σιγουριά (αν εννοούμε το ίδιο πράμα) όπου στην αρχή έκανα επαναφορά εργ. ρυθμ. από το μενού και αμέσως μετά με wipe cache.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κάτσε να το δούμε λίγο το θέμα σου.

 

Στο δικό μου Note 4 C (ξεκλείδωμα με swipe to unlock) και στην 5.1.1 και τώρα με την 6.01, μετά το τέλος μιας κλήσης (που έχω κάνει εγώ), συμπεριφέρεται ως εξής: Με το που τελειώσω την κλήση πατώντας το κόκκινο κουμπί, είτε κλειδώσω εγώ την οθόνη πατώντας το πλαϊνό πλήκτρο, είτε την αφήσω να κλειδώσει μόνη της, όποιο κουμπί και αν πατήσω μετά (πλαϊνό η κεντρικό) για να ενεργοποιηθεί ξανά, με βγάζει πάντα στην lockscreen. Πρέπει να κάνω swipe to unlock δηλαδή. Όταν το κάνω, βλέπω πάντα την τελευταία οθόνη που είχα πριν την κλήση.

Εσύ προφανώς δεν βλέπεις κλειδωμένη οθόνη και με το που πατήσεις κάποιο κουμπί πας απευθείας στην τελευταία οθόνη. Πραγματικά περίεργο...... :worry:

Για πες όμως:

1) Έχεις τη συσκευή σου σε καμιά θήκη τύπου Flip Case; Αν ναι, μήπως έχει και μαγνήτη κάποια για να την κρατά κλειστή;

2) Στις ρυθμίσεις "Οθόνη και φόντο", έχεις ενεργό το "Έξυπνη αναμονή";

3) Στο "Λήξη χρονικού ορίου οθόνης" πόσο χρόνο έχεις βάλει; Πάνω απο 30 sec;

 

Ίσως το πρόβλημα σου να είναι κάπου εκεί. Αν οχι μάλλον θέλει επαναφορά η συσκευή. Καλη τύχη :)

 

Στις ερωτήσεις σου

1)όχι

2)όχι

3)30 sec

 

Την 6.0.1 την πέρασα με επαναφορά εργοστασιακων και αφού είχα πρόβλημα με αυτό που περιγράφω, ξαναέκανα επαναφορά αλλά τα ίδια.

 

Το πρόβλημα μου εμφανιζεται μόνο αν σβήσω την οθόνη ενώ ακόμη υπάρχει η οθονη κλήσης, άρα αμέσως μόλις τερματίσεις την κλήση και στο δευτερόλεπτο που μεσολαβεί μέχρι να επανέλθει η όποια οθόνη είχες πριν την οθόνη κλησης(μάλλον δεν γίνομαι κατανοητός. ..)

Link to comment
Share on other sites

Στις ερωτήσεις σου

1)όχι

2)όχι

3)30 sec

 

Την 6.0.1 την πέρασα με επαναφορά εργοστασιακων και αφού είχα πρόβλημα με αυτό που περιγράφω, ξαναέκανα επαναφορά αλλά τα ίδια.

 

Το πρόβλημα μου εμφανιζεται μόνο αν σβήσω την οθόνη ενώ ακόμη υπάρχει η οθονη κλήσης, άρα αμέσως μόλις τερματίσεις την κλήση και στο δευτερόλεπτο που μεσολαβεί μέχρι να επανέλθει η όποια οθόνη είχες πριν την οθόνη κλησης(μάλλον δεν γίνομαι κατανοητός. ..)

 

Πραγματικά χρειάστηκε να διαβάσω πολλές φορές το μήνυμά σου και τελικά κατάλαβα τι εννοείς. Το έκανα κιόλας και όντως ισχύει. Δεν είναι όμως bug..!! Αυτή είναι η κανονική λειτουργία και (για μένα) είναι φυσιολογική. Μην ανησυχείς λοιπόν, δεν έχει πρόβλημα η συσκευή σου. Δεν χρειάζεται να κάνεις ξανά επαναφορά :)

 

Θα το περιγράψω και θα σου πω γιατί δεν είναι bug.......Και είμαι σίγουρος πως σε όλους έτσι λειτουργεί.

 

Η συσκευή όντως δεν κλειδώνει (δεν σε βγάζει στην lockscreen δηλαδή) γιατί πολύ απλά η κλήση δεν έχει προλάβει ακόμη να τερματιστεί. Πατάς πολύ γρήγορα το πλαϊνό κουμπί δηλαδή (γιατί τόση βιασύνη; ) και το μόνο που κάνει είναι να απενεργοποιεί την οθόνη. Και είναι απόλυτα φυσιολογικό, γιατί τη στιγμή που το πατάς να κλειδώσει, βλέπει ακόμη ανοιχτή τη γραμμή, οπότε και σε επαναφέρει σε αυτήν για να την τερματίσεις (ακόμη κι αν έχει κλείσει στην πραγματικότητα).

Έκανα πολλά πειράματα για να το διαπιστώσω γιατί πραγματικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Αν περιμένεις να κλείσει η γραμμή (1 sec περίπου), είμαι σίγουρος οτι μια χαρά σε βγάζει στην lockscreen και μετά στην οθόνη αυτού που είχες καλέσει.

Τα λέω σωστά;

Δεν ξέρω αν αυτό συμβαίνει μόνο στην 6.01 γιατί ποτέ δεν βιαζόμουν να κλειδώσω τη συσκευή πριν προλάβει να κλείσει η γραμμή. Αν στην 5.1.1 δεν υπήρχε αυτό, παλι πιστεύω οτι δεν είναι bug αλλά κάποια αλλαγή που πιθανόν έκαναν και η οποία έμενα μου μοιάζει φυσιολογική.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι.

Απλώς εγώ πάντα έτσι λειτουργούσα και έσβηνα την οθόνη με τον τερματισμό της κλήσης και πάντα το τηλέφωνο ήταν κλειδωμένο όταν το ξανανοιγα. Αυτό λοιπόν που περιγράφω συμβαίνει μόνο με την 6.0.1

 

Θα πρέπει να το συνηθίσω λοιπόν.

 

Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια.

 

Έχε υπόψη ότι με όλους τους όλους τρόπους κλειδώματος η συγκεκριμένη συμπεριφορά δεν εμφανίζεται. Γι αυτό και μίλησα για bug.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν γλιτώνεις την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, κάτι που απέφευγα σαν διάολος και εγώ και τελικά με την κατανάλωση που είχα από το πέρασμα της 6 αναγκάστηκα να το κάνω και έστρωσε. Σπαστικό και εκνευριστικό αλλά απαραίτητο τελικά και είχαν δίκιο όσοι έλεγαν ότι το κάνουν πάντα.

Άραγε στα iphone ισχύει και εκεί αυτό;

 

Δηλ τι να κάνω; Hard Reset πάλι από το Recovery Mode? Ή Reset to Factory Settings από τα Settings? Κι αν δεν δω διαφορά μετά τι γίνεται; Είναι δυνατόν να μην κάθισε καλά ένα update 500MB που ήταν μόνο ένα security patch και να δημιουργεί τόσα προβλήματα; Δεν μπορώ να καταλάβω..

Link to comment
Share on other sites

Παντωςμετα την εγκατασταση ΜΜ :

Ναι ζεσταινεται

Ναι ρουφαει τη μπαταρια

Εχει διαφορα θεματακια που ισως και για τον καθενα μας να ειναι και μοναδικα λογω του ξεχωριστου setup που εχει καθε συσκευη

 

Ελπιζω η Sammy να δουλευει πανω σε αυτα και να παρουμε συντομα ενα διορθωτικο patch

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Παντωςμετα την εγκατασταση ΜΜ :

Ναι ζεσταινεται

Ναι ρουφαει τη μπαταρια

Εχει διαφορα θεματακια που ισως και για τον καθενα μας να ειναι και μοναδικα λογω του ξεχωριστου setup που εχει καθε συσκευη

 

Ελπιζω η Sammy να δουλευει πανω σε αυτα και να παρουμε συντομα ενα διορθωτικο patch

 

Αυτό ακριβώς! Ναι ζεσταίνεται παραπάνω από πριν το παρατήρησα κι εγώ. Και όσο για την μπαταρία..πολύ άσχημα σε σχέση με πριν! Ελπίζω κι εγώ να βγάλουν κι άλλο update (έστω μέχρι το τέλος του καλοκαιριού) γιατί αλλιώς έχουμε πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση τώρα με την ΜΜ όταν σερφάρετε και θέλετε να μαρκάρετε ένα κείμενο ή μέρος αυτού από ένα site για να το αντιγράψετε κάπου π.χ. email viber k.a. γίνετε σε εσάς όπως παλιά ? πατώντας το κουμπάκι του s pen ??? και με σύρσιμο επιλογή ???

ή μόνο με παρατεταμένη επαφή του s pen και σύρσιμο χωρίς το πάτημα του κουμπιού ?

 

και κάτι ακόμα σε multitasking μπορείτε πλέων με το s pen να σύρετε μια φωτογραφία από το ένα παράθυρο στο άλλο και να την πάρει ??

χωρίς να κάνουμε save ή saire ... κατευθείαν ????

Link to comment
Share on other sites

Δηλ τι να κάνω; Hard Reset πάλι από το Recovery Mode? Ή Reset to Factory Settings από τα Settings? Κι αν δεν δω διαφορά μετά τι γίνεται; Είναι δυνατόν να μην κάθισε καλά ένα update 500MB που ήταν μόνο ένα security patch και να δημιουργεί τόσα προβλήματα; Δεν μπορώ να καταλάβω..

 

Και τα 2 θα έλεγα να κάνεις. Δεν έχεις να χάσεις τίποτε. Δεν ξέρω αν χρειάζεται, αλλά κόπος δεν είναι!

 

Από θερμοκρασία όντως ζεσταίνεται περισσότερο.

 

Η μπαταρία μπορώ να πω ότι έστρωσε, σε αδράνεια τουλάχιστον, γιατί στην χρήση επειδή το δουλεύω πολύ έχω μπερδευτεί. Θέλω να βρω μια μέρα που να του κάνω ήρεμη χρήση και να δω από περιέργεια που βρίσκεται.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 θα έλεγα να κάνεις. Δεν έχεις να χάσεις τίποτε. Δεν ξέρω αν χρειάζεται, αλλά κόπος δεν είναι!

 

Από θερμοκρασία όντως ζεσταίνεται περισσότερο.

 

Η μπαταρία μπορώ να πω ότι έστρωσε, σε αδράνεια τουλάχιστον, γιατί στην χρήση επειδή το δουλεύω πολύ έχω μπερδευτεί. Θέλω να βρω μια μέρα που να του κάνω ήρεμη χρήση και να δω από περιέργεια που βρίσκεται.

 

Ποιο να κάνω πρώτα;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο να κάνω πρώτα;

Δεν νομίζω να έχει σχέση η σειρά. Εγώ θεώρησα καλύτερο και έκανα πρώτα την επαναφορά μέσω του μενού του κινητού και μετά wipe cache. Κάποιος το έγραψε επίσης ότι το συνιστά.

 

Τώρα πρόσεξα ότι πλέον με την 6 το s note δεν έχει την αναγνώριση κειμένου για φωτογράφιση, όπως πχ έναν πίνακα σε σχολείο με αυτά που γράφει επάνω, όπου ανάλογα την γωνία λήψης της φωτογραφίας να το προσαρμόζει. Photo note δεν λεγότανε; Κάνω κάποιο λάθος;

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση τώρα με την ΜΜ όταν σερφάρετε και θέλετε να μαρκάρετε ένα κείμενο ή μέρος αυτού από ένα site για να το αντιγράψετε κάπου π.χ. email viber k.a. γίνετε σε εσάς όπως παλιά ? πατώντας το κουμπάκι του s pen ??? και με σύρσιμο επιλογή ???

ή μόνο με παρατεταμένη επαφή του s pen και σύρσιμο χωρίς το πάτημα του κουμπιού ?

 

και κάτι ακόμα σε multitasking μπορείτε πλέων με το s pen να σύρετε μια φωτογραφία από το ένα παράθυρο στο άλλο και να την πάρει ??

χωρίς να κάνουμε save ή saire ... κατευθείαν ????

Ούτε το ένα ούτε το άλλο μου λειτουργούν όπως παλιά. Δεν έκανα επαναφορά μετά το Update. Δεν ξέρω αν φταίει αυτό, αλλά σίγουρα είναι ένα βήμα προς τα πίσω. Εσύ έκανες επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μετά την αναβάθμιση;

 

Sent from my Optimus G using Tapatalk 4 Vip

Link to comment
Share on other sites

Ούτε το ένα ούτε το άλλο μου λειτουργούν όπως παλιά. Δεν έκανα επαναφορά μετά το Update. Δεν ξέρω αν φταίει αυτό, αλλά σίγουρα είναι ένα βήμα προς τα πίσω. Εσύ έκανες επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μετά την αναβάθμιση;

 

Sent from my Optimus G using Tapatalk 4 Vip

 

Δοκιμάσατε στον broswer της samsung; Μόνο εκεί δουλεύει η αντιγραφή κειμένου από όσο δοκίμασα. Στον dolphin δεν δουλεύει.

Το άλλο με τις φωτογραφίες δεν το δοκίμασα; Δηλαδή από μια ιστοσελίδα να πάρεις μια φωτογραφία και να την πας που; Να την κρατήσεις σαν φωτογραφία γίνεται.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Ούτε το ένα ούτε το άλλο μου λειτουργούν όπως παλιά. Δεν έκανα επαναφορά μετά το Update. Δεν ξέρω αν φταίει αυτό, αλλά σίγουρα είναι ένα βήμα προς τα πίσω. Εσύ έκανες επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μετά την αναβάθμιση;

 

Sent from my Optimus G using Tapatalk 4 Vip

 

Κανονικα δουλευει ρε παιδια... βεβαια εγω εχω κανει επαναφορα μετα την mm και wipe cache

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...