Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ τσίμπησα από το Everbuying, το VKworld F1 με $40 σε χρυσό χρώμα... Τα υπόλοιπα χρώματα τελείωσαν αμέσως. Έχουν μείνει μερικά χρυσά ακόμα, αν προλάβετε. Αλλιώς, την άλλη Παρασκευή, στις 11 πμ! Δίνουν 30 κομμάτια για κάθε χρώμα στα $40...

http://www.everbuying.net/product1150843.html

 

Λογικα θα χει Ελληνικα ετσι? :O

 

εγω προλαβα το τελευταιο κομματι σε χρυσο , το πληρωσα με ολα μαζι tracking -insurance 39.50 ευρω

τους ρωτησα μετα αν εχει Ελληνικα μου ειπαν δεν εχει και το ακυρωσα και ζητησα refund sto paypal

"Thank you for contacting Everbuying.

About the language, we are sorry to tell you that this item doesn't support this language.

English, French, Spanish, Russian, German, Italian, Portuguese"

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δύσκολο να μην έχει ελληνικα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να μην έχει ελληνικα

 

Στο needrom έχει ανέβει ήδη ανέβει Official Multilang με ολες τις οδηγίες εγκατάστασης.. εδώ http://www.needrom.com/?s=VKWorld&sa=search&scat=0

Link to comment
Share on other sites

εγω προλαβα το τελευταιο κομματι σε χρυσο , το πληρωσα με ολα μαζι tracking -insurance 39.50 ευρω

τους ρωτησα μετα αν εχει Ελληνικα μου ειπαν δεν εχει και το ακυρωσα και ζητησα refund sto paypal

"Thank you for contacting Everbuying.

About the language, we are sorry to tell you that this item doesn't support this language.

English, French, Spanish, Russian, German, Italian, Portuguese"

 

Ατό ειναι άλλο ?

 

http://www.geekbuying.com/item/VKworld-F1-4-5inch-Android-5-1-Smartphone-MT6580-Quad-Core-1-3GHz-1GB-RAM-8GB-ROM-3G-GPS-Dual-Camera---White-363402.html

 

διοτι αυτο εχει Ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

https://www.fastcardtech.com/Spring-Monsters.html

 

Παιδια, προσφορές και κουπόνια απο ενα καλό, φθηνό και αξιόπιστο site

Τρολαρεις φαντάζομαι για τον. χαρακτηρισμό του site έτσι? ;)

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

όχι φίλε μου, εγω παρηγγειλα απο εκεί και ολα ηταν ΟΚ

τι να σου πω.... να εγινε μονο σε μενα αυτο;;;

Τρολαρεις φαντάζομαι για τον. χαρακτηρισμό του site έτσι? ;)
Link to comment
Share on other sites

https://www.fastcardtech.com/Spring-Monsters.html

 

Παιδια, προσφορές και κουπόνια απο ενα καλό, φθηνό και αξιόπιστο site

 

Τρολαρεις φαντάζομαι για τον. χαρακτηρισμό του site έτσι? ;)

 

για το φτηνο εχει δικιο..αλλα για το αξιοπιστο...ασε καμμενος και εγω

Link to comment
Share on other sites

για το φτηνο εχει δικιο..αλλα για το αξιοπιστο...ασε καμμενος και εγω

 

Μακρυαααααασσ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

https://www.fastcardtech.com/Spring-Monsters.html

 

Παιδια, προσφορές και κουπόνια απο ενα καλό, φθηνό και αξιόπιστο site

 

χαχαχαχαχαχαχααχα

φιλε νομιζω δεν υπαρχει χειροτερο απο αυτο μακριαααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Το ότι παραγγειλες ένα κινητό από αυτό το σιτε και σου ήρθε και ήταν όλα οκ δεν σημαίνει ότι και το κατάστημα είναι καλό! Ξεκολλήστε μερικοί, τα καταστήματα φαίνονται πόσο καλά είναι από το after sales support τους και την εγγύηση που παρέχουν. Οταν χρειαστείς εγγύηση και τι αντιμετώπιση θα πάρεις από αυτούς και πως θα σου συμπεριφερθουν ΕΚΕΙ φαίνεται πόσο ΚΑΛΟ είναι ένα site. Επίσης το ότι στα περισσότερα κινητά που έχουν στο σιτε τους είναι μεταχειρισμενα και δεν το γράφουν στην περιγραφή τους εμένα δεν μου δείχνει δείγματα για σοβαρό σιτε και ας έχει και τιμές χώμα.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά, ο φίλος απλά ενημέρωσε για τα κουπόνια και καλά έκανε, δεν παρότρυνε κανένα να αγοράσει απο εκει. Ενήλικες είμαστε, όποιος θέλει τα βάζει κάτω και ψωνίζει απο εκεί αν το θέλει. Και εγώ έχω κακή εμπειρία απο το εν λόγω μαγαζί πάντως.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μα το θέμα είναι τα εκπτωτικά κουπόνια..:blink:

 

Και όταν τα εκπτωτικά κουπόνια, δεν είναι εκπτωτικά κουπόνια, αλλά είναι απάτη, κάποιος πρέπει να προφυλάξει αυτόν που πάει για εκπτωτικά κουπόνια και βγαίνει.....κουρεμένος! :cry:

 

Νομίζω μια χαρά στο θέμα είναι τα παιδιά, ότι λένε είναι η πραγματικότητα και καλό είναι να σωθεί κανας Χριστιανός, μιας και οι Κινέζοι πιστεύουν σε άλλο θεό!! :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Μα το θέμα είναι τα εκπτωτικά κουπόνια..:blink:

 

Και όταν τα εκπτωτικά κουπόνια, δεν είναι εκπτωτικά κουπόνια, αλλά είναι απάτη, κάποιος πρέπει να προφυλάξει αυτόν που πάει για εκπτωτικά κουπόνια και βγαίνει.....κουρεμένος! :cry:

 

Νομίζω μια χαρά στο θέμα είναι τα παιδιά, ότι λένε είναι η πραγματικότητα και καλό είναι να σωθεί κανας Χριστιανός, μιας και οι Κινέζοι πιστεύουν σε άλλο θεό!! :lol: ;)

 

Προς moderator. Θα ακουστουν οσες γνωμες χρειαζονται για να εχουν αποψη οσοι διαβαζουν μια προταση ? Τι εννοεις ειναι αρκετες ?

Link to comment
Share on other sites

Επέτειος 2 χρόνων στο Gearbest με προσφορές 21-23 του μήνα http://www.gearbest.com/m-promotion-active-222.html

 

Ξέρουμε αν γίνεται σε τέτοιες προσφορές να χρησιμοποιήσουμε GB πόντους, για να τα πάρουμε ακόμα φθηνότερα? :O Το ξεστοκάρισμα του Ulefone Paris με MTK6753 είναι σε πολύ καλή τιμή και το σκέφτομαι, αν προλάβω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω γραφει 4. Important: ALL remaining GB points obtained in 2015 will be reset to zero on March 30, 2016. So please use your remaining points AS SOON AS POSSIBLE! . Δηλαδη οσοι εχουμε ποντους απο αγορες στο καταστημα θα τους χασουμε στο τελος του μηνα αν δεν τους χρησιμοποιησουμε σε καποια αγορα ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω γραφει 4. Important: ALL remaining GB points obtained in 2015 will be reset to zero on March 30, 2016. So please use your remaining points AS SOON AS POSSIBLE! . Δηλαδη οσοι εχουμε ποντους απο αγορες στο καταστημα θα τους χασουμε στο τελος του μηνα αν δεν τους χρησιμοποιησουμε σε καποια αγορα ?

 

Σε όλα έτσι γίνεται με διαφορά την ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αυτή η χαζομάρα με το cake, τρώει τους GB πόντους! Σε 3 παιχίδια μου έφαγε 60, για να κερδίσω μόνο 20!! Καλή απάτη λοιπόν! :mad: Ευτυχώς που το κατάλαβα μόνο μετά από 3 παιχνίδια, γιατί έχω 700 GB πόντους μέσα...

 

http://www.gearbest.com/m-promotion-active-223.html

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα έτσι γίνεται με διαφορά την ημερομηνία.

Δηλαδη αυτο που γραφει για τους ποντους ειναι μονο για το cake ? ή για ολους τους ποντους που εχουμε στο καταστημα απο αγορες που εχουμε κανει ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...