Jump to content

[Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα το πρωι ειναι 6 το 7 πηγε περιπατο και ανεβηκε λιγο παλι! δεν λεει ποτε να πεσει αυτο το μοντελο ετσι! μας κοβω για σναπ να τελειωνουμε αρχες ιανουαριου! αμα δεν πεσει ο exynos

http://www.skroutz.gr/s/5663587/Samsung-Galaxy-Note-4-N910C-32GB.html?from=adam_recent

 

Ρίξε μια ματιά και εδώ, έχει 2 μαγαζιά στα 668€-669€

 

http://www.bestprice.gr/item/2154363003/samsung-galaxy-note-4-32gb.html?fromq=note+4

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρίξε μια ματιά και εδώ, έχει 2 μαγαζιά στα 668€-669€

 

http://www.bestprice.gr/item/2154363003/samsung-galaxy-note-4-32gb.html?fromq=note+4

 

οι περισσοτεροι τα αποφευγουν αυτα τα δυο! βασικα δεν εχει ψωνισει κανενας απο αυτα! και λενε οτι ειναι μαλλον υποπτα! το ενα εβγαλε προσφορα μονο οταν ηταν η Samsung κλειστει κυριακη δλδ! μονο για μια ημερα και μου δημιουργησες υποψιες.....δεν ξερω τι να πω αν ειναι κανενας που ψωνισε απο εκει να μας πει εντυπωσεις παρακαλω, αμα ειναι να το προτιμησουμε στην τελικη!:)

Link to comment
Share on other sites

και 2ο μαγαζί πολύ κάτω από το ψυχολογικό και ουσιαστικό φράγμα των 700€ (στα 668€) και με τα δύο μοντέλα (C & F) :)

 

http://www.bestprice.gr/item/2154363003/samsung-galaxy-note-4-32gb.html?fromq=note+4

 

Το θέμα είναι ότι κανένας δεν δείχνει να έχει ψωνίσει ή έστω να ξέρει κάποιον που να έχει ψωνίσει από τα 2 μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι κανένας δεν δείχνει να έχει ψωνίσει ή έστω να ξέρει κάποιον που να έχει ψωνίσει από τα 2 μαγαζιά.

Νομιζω οτι καποιος απο δω,εχει παρει απο το ενα μαγαζι.Το δευτερο στη σειρα δηλαδη.Νομιζω.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

 

Από την παρασκευή έχω στην κατοχή μου το Galaxy Νote 4 N910C από ένα από τα καταστήματα που παραθέτει ο φίλος @aptaliko "δεν λέω ποιο μήπως δεν επιτρέπεται από το forum λόγο διαφήμισης" και όλα είναι μια χαρά, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από την συσκευή!!!

 

Υ.Γ. Πρώην κάτοχος Note 2 κ Νοte 3.

 

δεν νομιζω οτι υπαρχει υπρχει προβλημα...φιλε να το πεις..

Απο επαρχια η Αθηνα το πηρες?;)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

 

Πωλητής με συνολικά 3 αξιολογήσεις στο eBay για αντικείμενο αξίας σχεδόν $650. Δεν νομίζω Τάκη που έλεγε και η διαφήμιση...

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι υπαρχει υπρχει προβλημα...φιλε να το πεις..

Απο επαρχια η Αθηνα το πηρες?;)

Από το sellphone.gr παιδιά χωρίς κανένα πρόβλημα κ η συσκευή είναι από Ουγγαρία.

 

Ξέχασα να πω ότι μένω Πάτρα κ το παρέλαβα την επόμενη μέρα αφότου έδωσα την παραγγελία.

Edited by AlexColt
Link to comment
Share on other sites

Από το sellphone.gr παιδιά χωρίς κανένα πρόβλημα κ η συσκευή είναι από Ουγγαρία.

 

Ξέχασα να πω ότι μένω Πάτρα κ το παρέλαβα την επόμενη μέρα αφότου έδωσα την παραγγελία.

Ωραια ειδηση εδωσες ρε γειτονα....Ευχαριστουμε:D

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

οι περισσοτεροι τα αποφευγουν αυτα τα δυο! βασικα δεν εχει ψωνισει κανενας απο αυτα! και λενε οτι ειναι μαλλον υποπτα! το ενα εβγαλε προσφορα μονο οταν ηταν η Samsung κλειστει κυριακη δλδ! μονο για μια ημερα και μου δημιουργησες υποψιες.....δεν ξερω τι να πω αν ειναι κανενας που ψωνισε απο εκει να μας πει εντυπωσεις παρακαλω, αμα ειναι να το προτιμησουμε στην τελικη!:)

Αποδεδειγμένα δεν υπάρχει πρόβλημα για κανένα από τα δύο. Ψώνισαν αρκετοί.

Από το sellphone.gr παιδιά χωρίς κανένα πρόβλημα κ η συσκευή είναι από Ουγγαρία.

 

Ξέχασα να πω ότι μένω Πάτρα κ το παρέλαβα την επόμενη μέρα αφότου έδωσα την παραγγελία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το θέμα είναι ότι κανένας δεν δείχνει να έχει ψωνίσει ή έστω να ξέρει κάποιον που να έχει ψωνίσει από τα 2 μαγαζιά.

Έχουν ψωνίσει αρκετοί από εδώ μέσα. Σήμερα 659!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πολύ που διαβάζω ότι αρκετοί έχουν ψωνίσει από το sellphone και έχουν μείνει ικανοποιημένοι, η τιμή πλησιάζει πολύ το budget μου :)
Link to comment
Share on other sites

 

Πωλητής με συνολικά 3 αξιολογήσεις στο eBay για αντικείμενο αξίας σχεδόν $650. Δεν νομίζω Τάκη που έλεγε και η διαφήμιση...

 

Με ημερομηνία εγγραφής του member στης Aug 06, 2014 και με μόλις 3 score παρόλο που το feedback του είναι 100% πιστεύω ότι δεν είναι αρκετό για να σκέφτεται κανείς για αγορά από εκεί.Από e-bay βρήκα αυτόν εδώ εγώ:

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-Samsung-Galaxy-Note-4-SM-N910U-Factory-Unlocked-FROSTED-WHITE-GBH-/361096144622?pt=Cell_Phones&hash=item541301e6ee

 

με ημερομηνία εγγραφής Jul 24, 2009 με πολύ υψηλό feedback 99,8% και score 3401 είναι ποιο "έμπιστος".Έχει τον SM-N910U με free shipping και μόλις 4 negative αλλά το τελευταίο -αν το διαβάσετε- που είναι και πρόσφατο του "χαλάει" κάπως την εικόνα...

Γενικά από το internet δεν έχω κάνει ποτέ ακριβές αγορές -αν εξαιρέσω την κάρτα μνήμης 128 GB που αγόρασα πρόσφατα μετά από ομολογούμενος αρκετό ψάξιμο- γιατί είχα και έχω πάντα τις επιφυλάξεις μου και προτιμούσα πάντα να βλέπω αυτό που θέλω από κοντά.Όπως επίσης και από σκρουτζομάγαζα δεν έχω κάνει αγορές ποτέ μου για το γεγονός ότι πάντα είχα τους φόβους μην πέσω σε μαϊμού συσκευές...ελαττωματικές...και χίλια δυο άλλα.Τώρα όμως αναγκαστικά εκεί θα καταλήξω μιας και με ενδιαφέρει και μένα ο exynos.Anyway είναι που θα πέσεις πιστεύω.Και από γνωστό μαγαζί μου έχει τύχη να μου δίνουνε συσκευασία με κομμένη την ταινία ασφαλείας οπότε πουθενά δεν μπορείς να είσαι εξασφαλισμένος.

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με ημερομηνία εγγραφής του member στης Aug 06, 2014 και με μόλις 3 score παρόλο που το feedback του είναι 100% πιστεύω ότι δεν είναι αρκετό για να σκέφτεται κανείς για αγορά από εκεί.Από e-bay βρήκα αυτόν εδώ εγώ:

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-Samsung-Galaxy-Note-4-SM-N910U-Factory-Unlocked-FROSTED-WHITE-GBH-/361096144622?pt=Cell_Phones&hash=item541301e6ee

 

με ημερομηνία εγγραφής Jul 24, 2009 με πολύ υψηλό feedback 99,8% και score 3401 είναι ποιο "έμπιστος".Έχει τον SM-N910U με free shipping και μόλις 4 negative αλλά το τελευταίο -αν το διαβάσετε- που είναι και πρόσφατο του "χαλάει" κάπως την εικόνα...

Γενικά από το internet δεν έχω κάνει ποτέ ακριβές αγορές -αν εξαιρέσω την κάρτα μνήμης 128 GB που αγόρασα πρόσφατα μετά από ομολογούμενος αρκετό ψάξιμο- γιατί είχα και έχω πάντα τις επιφυλάξεις μου και προτιμούσα πάντα να βλέπω αυτό που θέλω από κοντά.Όπως επίσης και από σκρουτζομάγαζα δεν έχω κάνει αγορές ποτέ μου για το γεγονός ότι πάντα είχα τους φόβους μην πέσω σε μαϊμού συσκευές...ελαττωματικές...και χίλια δυο άλλα.Τώρα όμως αναγκαστικά εκεί θα καταλήξω μιας και με ενδιαφέρει και μένα ο exynos.Anyway είναι που θα πέσεις πιστεύω.Και από γνωστό μαγαζί μου έχει τύχη να μου δίνουνε συσκευασία με κομμένη την ταινία ασφαλείας οπότε πουθενά δεν μπορείς να είσαι εξασφαλισμένος.

 

Δυστυχώς μ' αυτόν που αναφέρεις είχα επικοινωνήσει και μου είχε πει ότι στέλνει με FEDEX & ότι δεν προτίθεται να μην αναφέρει την πραγματική του αξία.

Πάντως exynos έκδοση φέρνουν και τα skroutzoμάγαζα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μ' αυτόν που αναφέρεις είχα επικοινωνήσει και μου είχε πει ότι στέλνει με FEDEX & ότι δεν προτίθεται να μην αναφέρει την πραγματική του αξία..

Πάντως exynos έκδοση φέρνουν και τα skroutzoμάγαζα.

 

Το γνωρίζω φίλε για τα σκρουτζομάγαζα σπλά περιμένω μία θήκη που έχω παραγγείλει και μόλις την παραλάβω το χτύπησα.Αυτό που με προβληματίζει και σκέφτομαι περισσότερο είναι επειδή δεν έχω κάνει αγορά ποτέ από εκεί από ποιο κατάστημα να κάνω την κίνηση μου...Παρακολουθώ τα feedback των καταστημάτων..κριτικές και σχόλια για να έχω όσο γίνεται την καλύτερη δυνατή εικόνα.:ninja:

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με ημερομηνία εγγραφής του member στης Aug 06, 2014 και με μόλις 3 score παρόλο που το feedback του είναι 100% πιστεύω ότι δεν είναι αρκετό για να σκέφτεται κανείς για αγορά από εκεί.Από e-bay βρήκα αυτόν εδώ εγώ:

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-Samsung-Galaxy-Note-4-SM-N910U-Factory-Unlocked-FROSTED-WHITE-GBH-/361096144622?pt=Cell_Phones&hash=item541301e6ee

 

με ημερομηνία εγγραφής Jul 24, 2009 με πολύ υψηλό feedback 99,8% και score 3401 είναι ποιο "έμπιστος".Έχει τον SM-N910U με free shipping και μόλις 4 negative αλλά το τελευταίο -αν το διαβάσετε- που είναι και πρόσφατο του "χαλάει" κάπως την εικόνα...

Γενικά από το internet δεν έχω κάνει ποτέ ακριβές αγορές -αν εξαιρέσω την κάρτα μνήμης 128 GB που αγόρασα πρόσφατα μετά από ομολογούμενος αρκετό ψάξιμο- γιατί είχα και έχω πάντα τις επιφυλάξεις μου και προτιμούσα πάντα να βλέπω αυτό που θέλω από κοντά.Όπως επίσης και από σκρουτζομάγαζα δεν έχω κάνει αγορές ποτέ μου για το γεγονός ότι πάντα είχα τους φόβους μην πέσω σε μαϊμού συσκευές...ελαττωματικές...και χίλια δυο άλλα.Τώρα όμως αναγκαστικά εκεί θα καταλήξω μιας και με ενδιαφέρει και μένα ο exynos.Anyway είναι που θα πέσεις πιστεύω.Και από γνωστό μαγαζί μου έχει τύχη να μου δίνουνε συσκευασία με κομμένη την ταινία ασφαλείας οπότε πουθενά δεν μπορείς να είσαι εξασφαλισμένος.

Τα παλια σκρουτζομαγαζα,δεν θα διακινδυνευαν ποτέ,να δωσουν κατι στραβο,για να βγαλουν εκατο Ευρω,γνωριζοντας οτι με το που θα μαθευτει,θα κλεισουν την αλλη μερα.

Εγω,εχω αγορασει απο πολλους.Ολα τα μηχανακια,ειτε απο Καιζερ,ειτε απο extreme mobile,ειτε απο Παν/μιου 57,ειτε απο κινητομανια.Μονο μια φορα,αγορασα απο το Γερμανο ενα iPad Air,περυσι.

Οσον αφορα στην ταινια σφαλειας,ματακια εχεις και το βλεπεις.Πεσ το και στο τηλεφωνο,οτι ετσι και ειναι κομμενη η ταινια,θα το παρετε πισω.Το πολυ οπλυ,αν στο στειλουν με κουριερ,μην τον αφησεις να φυγει,μεχρι να ανοιξεις τη συσκευασια,και δεις τι γινεται με το κουτι και με την ασφαλεια.Ανοιξε το κι ολας μπροστα του,να δεις και τι εχει μεσα,και τοτε διωξτον.

Αν πας στο μαγαζι και το παρεις,κανε κι εκει τα ιδια.Ανοιξε το μπροστα τους δηλαδη.Αυτο εκανα κι εγω στο Νote 3,που το πηρα απο ενα αγνωστο μεχρι τοτε καταστημα στην Παν/μιου 57.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με ημερομηνία εγγραφής του member στης Aug 06, 2014 και με μόλις 3 score παρόλο που το feedback του είναι 100% πιστεύω ότι δεν είναι αρκετό για να σκέφτεται κανείς για αγορά από εκεί.Από e-bay βρήκα αυτόν εδώ εγώ:

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-Samsung-Galaxy-Note-4-SM-N910U-Factory-Unlocked-FROSTED-WHITE-GBH-/361096144622?pt=Cell_Phones&hash=item541301e6ee

 

με ημερομηνία εγγραφής Jul 24, 2009 με πολύ υψηλό feedback 99,8% και score 3401 είναι ποιο "έμπιστος".Έχει τον SM-N910U με free shipping και μόλις 4 negative αλλά το τελευταίο -αν το διαβάσετε- που είναι και πρόσφατο του "χαλάει" κάπως την εικόνα...

Γενικά από το internet δεν έχω κάνει ποτέ ακριβές αγορές -αν εξαιρέσω την κάρτα μνήμης 128 GB που αγόρασα πρόσφατα μετά από ομολογούμενος αρκετό ψάξιμο- γιατί είχα και έχω πάντα τις επιφυλάξεις μου και προτιμούσα πάντα να βλέπω αυτό που θέλω από κοντά.Όπως επίσης και από σκρουτζομάγαζα δεν έχω κάνει αγορές ποτέ μου για το γεγονός ότι πάντα είχα τους φόβους μην πέσω σε μαϊμού συσκευές...ελαττωματικές...και χίλια δυο άλλα.Τώρα όμως αναγκαστικά εκεί θα καταλήξω μιας και με ενδιαφέρει και μένα ο exynos.Anyway είναι που θα πέσεις πιστεύω.Και από γνωστό μαγαζί μου έχει τύχη να μου δίνουνε συσκευασία με κομμένη την ταινία ασφαλείας οπότε πουθενά δεν μπορείς να είσαι εξασφαλισμένος.

Ο δευτερος,με τα 99.8,εχει κι αλλο ελαττωμα,Στελνει με FedEx που σημαινει πανω απο 2 κατοσταρικα παραπανω.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Τα παλια σκρουτζομαγαζα,δεν θα διακινδυνευαν ποτέ,να δωσουν κατι στραβο,για να βγαλουν εκατο Ευρω,γνωριζοντας οτι με το που θα μαθευτει,θα κλεισουν την αλλη μερα.

Εγω,εχω αγορασει απο πολλους.Ολα τα μηχανακια,ειτε απο Καιζερ,ειτε απο extreme mobile,ειτε απο Παν/μιου 57,ειτε απο κινητομανια.Μονο μια φορα,αγορασα απο το Γερμανο ενα iPad Air,περυσι.

Οσον αφορα στην ταινια σφαλειας,ματακια εχεις και το βλεπεις.Πεσ το και στο τηλεφωνο,οτι ετσι και ειναι κομμενη η ταινια,θα το παρετε πισω.Το πολυ οπλυ,αν στο στειλουν με κουριερ,μην τον αφησεις να φυγει,μεχρι να ανοιξεις τη συσκευασια,και δεις τι γινεται με το κουτι και με την ασφαλεια.Ανοιξε το κι ολας μπροστα του,να δεις και τι εχει μεσα,και τοτε διωξτον.

Αν πας στο μαγαζι και το παρεις,κανε κι εκει τα ιδια.Ανοιξε το μπροστα τους δηλαδη.Αυτο εκανα κι εγω στο Νote 3,που το πηρα απο ενα αγνωστο μεχρι τοτε καταστημα στην Παν/μιου 57.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο δευτερος,με τα 99.8,εχει κι αλλο ελαττωμα,Στελνει με FedEx που σημαινει πανω απο 2 κατοσταρικα παραπανω.

 

Ναι όπως και να έχει έχω δώσει άκυρο και από εκεί για πολλούς λόγους.Από εντός Ελλάδας θα κάνω την κίνηση..

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα -9 ευρώ σήμερα, στα 650 στο bestprice.gr
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Άντε, με το καλό στα €550 πριν τις γιορτές!

 

Πολύ αισιόδοξο σε βρίσκω.:lol:

Μακάρι!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! απο αυτο το μαγαζι που το εχει 650 και καθε μερα βγαζε και καινουρια προσφορα εχει ψωνιση κανενας;; ή να το ξερει ; http://www.bestprice.gr/item/2154363003/samsung-galaxy-note-4-32gb.html?qid=30mNId7Apwt_d1b3b&seq=1

 

το μαγαζι αυτο ή ειναι καινουριο και χτυπαει στις τιμες να αποκτηση ονομα ή κατι αλλο παιζει!

Link to comment
Share on other sites

Θετικό είναι ότι πάνω από 10 μαγαζια είναι κάτω από τα 700€ και μάλιστα πολύ κοντά το ένα με το άλλο που σημαίνει ότι θα τρέξει ο ανταγωνισμός. Θεωρώ ότι πριν τα Χριστούγεννα τα 599€ θα είναι εφικτό ενώ αμέσως μετά τα 550€.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! απο αυτο το μαγαζι που το εχει 650 και καθε μερα βγαζε και καινουρια προσφορα εχει ψωνιση κανενας;; ή να το ξερει ; http://www.bestprice.gr/item/2154363003/samsung-galaxy-note-4-32gb.html?qid=30mNId7Apwt_d1b3b&seq=1

 

το μαγαζι αυτο ή ειναι καινουριο και χτυπαει στις τιμες να αποκτηση ονομα ή κατι αλλο παιζει!

Koita,απο τη στιγμη που λεει οτι η αντικαταβολη ειναι 2€,αυτο σημαινει οτι θα στο φερουν πρωτα στο σπιτι και υστερα θα το πληρωσεις.

Απο τη στιγμη λοιπον που μπορεις να το ανοιξεις μπροστα στον κουριερ και να ελεγξεις τι πληρωνεις,νομιζω οτι στην περιπτωση αυτη εισαι καλυμμενος.

Η γνωμη μου βεβαια.:p

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση η πολύ μεγάλη διαφορά τιμής που υπάρχει ανάμεσα σε bestprice και skroutz.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση η πολύ μεγάλη διαφορά τιμής που υπάρχει ανάμεσα σε bestprice και skroutz.

Νομιζω οτι τους ζηταει περισσοτερα λεφτα το σαιτ.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι τους ζηταει περισσοτερα λεφτα το σαιτ.

Σωστά νομίζεις, γι αυτό πολλοί έφυγαν.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...