Jump to content

LG G3s mini


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα με φρέναρε αυτή η ιστορία με το led και το σκέφτομαι...

Εσύ το ξανά παρήγγειλες χωρίς δεύτερη σκέξη? Και είχες και θέμα με την πρώτη συσκευή...

 

Δεν το ξαναπαρηγγελα "ελαφρα τη καρδια", αλλα, ηταν δωρο που αρεσε πολυ στην αποδεκτρια και δε μπορω να κανω αλλοιως!!! Κι ελπιζοντας, αυτην τη φορα, να ειμαι πιο τυχερος!!! Αλλοιως, arvato κι ο Θεος βοηθος!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 696
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@GMF80 --> για την αναβάθμιση σε 5 το συζητώ μόνο για την διαχείριση μπαταρίας, μήπως είναι ακόμα πιο καλή. Όσο αφορά τα υπόλοιπα, δεν είμαι χρήστης που θα το ζητήσω ούτε κάνω χρήση του κινητού ιδιαίτερη.

@alexyari --> αυτό που έγραψα πιο πριν ήταν απάντηση από τον φίλο nekt μερικά post νωρίτερα: δεν έχουν ακόμα ανταλλακτικά. Εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί ιδιαίτερα, παρά το γεγονός ότι στο προηγούμενο κινητό που είχα με είχε βολέψει. Συνήθεια είναι....

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα, το επεστρεψα εκει που το πηρα και μου εγινε επιστροφη χρηματων, μιας και το χρυσο χρωμα, ειναι ειδος εξαφανισμενο, εδω και μερες!!!:(

Οποτε, προχωρησα σε παραγγελια απο το ενα και μοναδικο καταστημα που το ειχε σ' αυτο το χρωμα, αυριο το περιμενω και θα ενημερωσω σχετικα.:shifty:

 

Θα μπορούσες να παραθέσεις το link? Ψάχνομαι κι εγώ να το πάρω σε χρυσό ή λευκό χρώμα και βρίσκω ελάχιστα πράγματα. Μόνο από εδώ το βρίσκω σε άσπρο σε σχετικά φυσιολογική τιμή. Λες κι έγινε είδος υπό εξαφάνιση...

Link to comment
Share on other sites

@zanzavarus. Καλυτερη διαχειριση μπαταριας δεν νομιζω οτι γινεται. Η LG εχει κανει τρομερη δουλεια σε αυτον τον τομεα. Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να παραθέσεις το link? Ψάχνομαι κι εγώ να το πάρω σε χρυσό ή λευκό χρώμα και βρίσκω ελάχιστα πράγματα. Μόνο από εδώ το βρίσκω σε άσπρο σε σχετικά φυσιολογική τιμή. Λες κι έγινε είδος υπό εξαφάνιση...

 

Καλημερα!

Οσον αφορα το χρυσο χρωμα, ειναι σε ελλειψη. Απο κει και περα, μια ματια στο skroutz αν ριξεις, θα βρεις το λευκο, σε φυσιολογικες τιμες και διαθεσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι κορυφή . Μια ερώτηση στο g2 είχα επιλογή να απενεργοποιήσω το διπλό κλικ επάνω στην οθόνη για να ανάψει/σβήσει εδώ δεν την έχουμε; θέλω μόνο με το κουμπί να ανάβει κ να σβήνει

Ρυθμισεις-προβολη-κλειδωμα οθονης.

 

 

@nekt. Γιατι να μην εχει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολουμαι αλλα απο τη στιγμη που εχει μπροστινη καμερα θα κανει βιντεοκλησεις με την καταλληλη εφαρμογη. Hangouts, skype, viber κλπ κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολουμαι αλλα απο τη στιγμη που εχει μπροστινη καμερα θα κανει βιντεοκλησεις με την καταλληλη εφαρμογη. Hangouts, skype, viber κλπ κλπ.

Έτσι ναι το ξέρω ότι έχει... Μου έκανε εντύπωση που δεν έχει επιλογή μέσω κλήσης-βίντεοκλησης...

 

Και κάτι αλλο,πήρα το σέρβις και μου είπε ότι ήρθε το ανταλλακτικό που είναι για το λεντ. Θα το πάω την Δευτέρα να δω τι θα γίνει και θα σας πω...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ναι το ξέρω ότι έχει... Μου έκανε εντύπωση που δεν έχει επιλογή μέσω κλήσης-βίντεοκλησης...

 

Και κάτι αλλο,πήρα το σέρβις και μου είπε ότι ήρθε το ανταλλακτικό που είναι για το λεντ. Θα το πάω την Δευτέρα να δω τι θα γίνει και θα σας πω...

Βιντεοκληση από dialer με 3g απευθείας κάνουν μονο τα Samsung... Οι άλλες εταιρίες δεν βάζουν μάλλον το θεωρούν ξεπερασμενο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω το κινητό στα χέρια μου εδώ και λίγη ώρα και έχω την πρώτη ερώτηση.. όταν bootάρει μου δείχνει αρχική οθόνη WIND italy.. υπάρχει κάποιος τρόπος να την ξεφορτωθώ χωρίς root?

Link to comment
Share on other sites

Τι arvato ρε παιδιά.η procordia έχει το service τής lg.κι ευτυχώς δηλαδή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, θελω να παρω ενα κινητο κ ειμαι αναμεσα σε g3s κ g2 mini ..αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο απο ολα ειναι η καλη καμερα (κ μπροστινη κ κυρια)!παρολο που το g3 s διαθετει laser που αυτο ειναι πλεονεκτημα απο review σε site (και hashtag στο instagram) συνειδητοποιησα οτι του g2 mini ειναι καλυτερη ..ποια ειναι η γνωμη σας;;; οποιος μπορει θα παρακαλουσα να μου απαντησει συντομα καθως μου εσπασε το lumia 520 μου χθες κ εχω αναγκη απο καινουριο κινητο αμεσα :p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

@ nekt: Πόσες μέρες το είχες αφήσει στην Procordia; Και χρειάστηκε να σου κάνουν επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων ή το τηλ το παρέλαβες όπως το είχες σετάρει; Άλλαξαν κάτι ως ανταλλακτικό ή έγινε κάποια παρέμβαση και στο λογισμκό;

Ρωτάω, επειδή έχω & εγώ το ίδιο θέμα με το led και θέλω να το φτιάξω, αλλά θα ήθελα να ξέρω εάν υπάρχει τρόπος να παραλάβω το τηλ στην κατάσταση ρυθμίσεων που το είχα παραδώσει.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

@ nekt: Πόσες μέρες το είχες αφήσει στην Procordia; Και χρειάστηκε να σου κάνουν επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων ή το τηλ το παρέλαβες όπως το είχες σετάρει; Άλλαξαν κάτι ως ανταλλακτικό ή έγινε κάποια παρέμβαση και στο λογισμκό;

Ρωτάω, επειδή έχω & εγώ το ίδιο θέμα με το led και θέλω να το φτιάξω, αλλά θα ήθελα να ξέρω εάν υπάρχει τρόπος να παραλάβω το τηλ στην κατάσταση ρυθμίσεων που το είχα παραδώσει.

 

Ευχαριστώ!

Καλησπέρα... Αφου ειχα ταλαιπωρηθεί ακρετο καιρο οχι επιδει ειχαν το κινητο και δούλευαν πανω στο κιν αλλα γιατι δεν ειχαν ανταλλακτικό...Απο την στιγμη που εφεραν το ανταλλακτικό έκαναν 2 εργάσιμες . αλλαξαν μια πλακετα,ετσι μου ειπαν. Και ναι το επανέφεραν στην εργοστασιακές ρυθμίσεις... Ήθελα και εγω το δικο μου σετατισμα και πηγα μεσα απο το κινητό στο lg back up και τα περασα ΟΛΑ εκει.. Αφου το πήρα. Το κινητό πηγα εκει και τα ξανα περασα στο κιν.. Και ηταν σαν οπως το ειχα πριν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G3s mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...