Jump to content

LG G3s mini


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 696
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στην παρέα και Χρόνια Πολλά ,

 

Είμαι και εγώ κάτοχος απο χθές του G3 S το κινητό όντως πολύ καλό . Εχω παρατηρήσει μόνο κάτι και δεν μπορώ να βρώ πώς φτιάχνει αυτό . Δέν μου κάνει zoom in - zoom out την σελίδα στο ιντερνέτ ή μπαίνω με το chrome ή με τον explorer . Γιατί αυτό ?

 

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα. To zoom in out το κανει με χρηση δυο δακτύλων.

 

 

Ναι φίλε μου το ξέρω αλλά πολύ απλά δεν κάνει στο δικό μου .....Τι κουφό είναι αυτό...χα!χα!?

 

 

Thanks

Edited by OAL
Link to comment
Share on other sites

Περιεργο. Πηγαινε στις ρυθμισεις προσβασιμοτητας και δοκιμασε να ενεργοποιησεις τη μεγενθυση αφης. Ισως αλλαξει κατι.
Link to comment
Share on other sites

Περιεργο. Πηγαινε στις ρυθμισεις προσβασιμοτητας και δοκιμασε να ενεργοποιησεις τη μεγενθυση αφης. Ισως αλλαξει κατι.

 

 

ok θα το δοκιμάσω

 

Thanks

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περιεργο. Πηγαινε στις ρυθμισεις προσβασιμοτητας και δοκιμασε να ενεργοποιησεις τη μεγενθυση αφης. Ισως αλλαξει κατι.

 

 

Το δοκίμασα δυστυχώς τίποτα τα ίδια ...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι θέμα hardware... Πήγαινε το πίσω από εκεί που το αγόρασες.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι θέμα hardware... Πήγαινε το πίσω από εκεί που το αγόρασες.

 

Ναι θα το πάω , απο το Birdphone το πήρα , έχει DOA μου είπαν 7 ημερών .

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις είναι ενεργοποιημένο;

 

 

ναι φιλε μου ,κατεβασα και μια εφαρμογη αλα τιποτα , ελατοματικα πρεπει να ειναι ολα δεν ξερω τι να πω

Link to comment
Share on other sites

Ολα δυστυχώς έχουν τα προβλήματα τους. Πολλοί με το Moto G 2nd gen είχαν θέμα με την οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοσμε.. :)

Λοιπον διαβασα ολα σας τα μηνυματα εδω και γενικα ειδα και μερικα βιντεακια και ειμαι αναμεσα σε 2 επιλογες... να παραγγειλω το G3 s/mini αυριο κιολας ή να μαζεψω ακομα λιγα χρηματα και να παω για το G2?

Επισης δεν βρισκω και καποιον οδηγο για ρουταρισμα και ξεκλειδωμα του bootloader (για το G3 s/mini)!

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται απο τη χρηση που θέλεις να κανεις. Αν δεν σε ενδιαφέρουν τα βαριά παιχνίδια και να εχεις ανοιχτές ενα σωρό εφαρμογές τύπου messenger κλπ το G3 S θα σε καλυψει απόλυτα. Αλλα αν μπορείς να πάρεις το G2 κανε το και δεν θα μετανιώσεις..
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί κάτοχοι μπορείτε να μου πείτε πως τα πάει το GPS του;

Κλειδώνει γρήγορα; (εννοείται χωρίς βοήθεια από wifi/data απλά σκέτο gps)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω χρησιμοποιησει ακομα το gps σε καποια διαδρομη αλλα απο τη δοκιμη που εκανα κλειδωνει πολυ γρηγορα...

Παντως το λαγκακι του το εχει το κινητο. Με τρεις αρχικες οθονες και 3 widgets λαγκαρει αρκετες φορες στη μεταβαση. Με το Moto G δεν ειχα το παραμικρο. Αλλα το παραβλεπεις για την overall εικονα του κινητου.

Lolipop θα παρει καποια στιγμη μεσα στο πρωτο τριμηνο του 15.

Link to comment
Share on other sites

Το χρησιμοποιησα σε σπιτι που βλεπει ακαλυπτο κ κλειδωσε αμεσως το στιγμα.

Το κινητο για μη απαιτητικούς χρήστες είναι ταμαμ.

Τωρα για οσους θελουν να το φορτωσουν με 16 γιγα εφαρμογες ας παρουν το μεγαλο αδερφο.

Περα απο το λεντ,το οποιο παιζει να ειναι θεμα απο τη μαμα κ δεν με ενοχλει οπως προανεφερα ειμαι πολυ ικανοποιημένος με το κινητο.ευχομαι με τη λολιποπ να αναβαθμιστει κ οχι να υποβαθμιστει.

Υ.γ εχουμε καμια καλη εφαρμογη για την καμερα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, χρονια πολλα & καλη Πρωτοχρονια σ' ολους!!!

Πριν 1 βδομαδα, αγορασα κι εγω (απο ελληνικο e-shop) το συγκεκριμενο smartphone, σε χρυσο χρωμα. Εμφανισιακα και ποιοτικα, πολυ καλο, ικανοποιητικες επιδοσεις (για εκει που το εκανα δωρο!:)).

Παρουσιαζει ομως και σε μενα, προβλημα με το Led Notification, δε λειτουργει, ουτε με τη "μαμα" εφαρμογη, ουτε και με οσες αλλες δοκιμασα...

Επικοινωνησα με το καταστημα αγορας, παμε για αντικατασταση, εντος DOA...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G3s mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...