Jump to content

6o myphone meeting Θεσ/κης: Μεγάλη συμμετοχή, δώρα έκπληξη και tech talks!


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλα υπέροχα, το μαγαζί αυτή την φορά μου άρεσε περισσότερο από τα υπόλοιπα, πολύ ζεστό περιβάλλον.

πάλι δεν φάνηκα τυχερός και μου άρεσε πολύ το tablet της vodafone, ελπίζω την επόμενη να πάρω κ γω κάτι :D

Συγχαρητήρια στον διοργανωτή του event (μπράβο Nagata, όλο ήταν όπως έπρεπε, έτρεχες σαν τον Βέγγο αλλά μια χαρά το αποτέλεσμα).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακούω, και πολύ καλά μάλιστα. ;) :p

 

Προσωπικά Σπύρο μια χαρά τα ακούω τα μικρόφωνα της κάμερας του δεινόσαυρου. Μπορεί βέβαια να φταίει και η ηλικία. :rolleyes:

 

Ναι λες και το έχω τόση μεγάλη καψούρα το «πεθαμένο» και δεν μπορώ να το αποχωριστώ. Και να δεις που δεν έχω σκυλάκι να το βάλω να κλάψει που δεν πουλάς το δικό σου. :lol:

.

 

Δεν σε βλέπω όμως να το αποχωρίζεσαι :lol:

Αν θες έχω το παλιό μου Ν8 σε καλή κατάσταση hardware.

Έχω και ένα σκυλάκι αλλά επειδή είσαι μέσα στην πόλη θα υποφέρει όπως και οι γείτονες σου.

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

δεν μπόρεσα να έρθω, ίσως στο επόμενο...
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το καλύτερο meeting μέχρι τώρα! Περάσαμε πολύ καλά αν και δυστυχώς δεν μπόρεσα να μείνω όσο ήθελα λόγω υποχρεώσεων.

Ωραία παρέα, ωραιότατα δωράκια της Vodafone!:respect:

Γνώριστηκαμε και με άλλους συμφορουμίτες και ειδικά "ομοιοπαθείς" (τωρινούς ή μελλοντικούς) βλ. coolpadF1!:D

 

Εν αναμονή τώρα του επόμενου!:)

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι η οργάνωση ήταν εξαιρετική. Κάθε φορά η συνάντηση γίνεται όλο και καλύτερη και ευχαριστούμε το myphone και τον Nagata για το όλο τρέξιμο.

Επίσης να πούμε κι ένα ευχαριστώ στη Vodafone που έφερε πάλι δώρα, όπως την προηγούμενη φορά είχε διαθέσει το Smart 4g, τώρα έδωσε 2 δώρα και κινητό και tablet! Συγχαρητήρια στα παιδιά που τα κέρδισαν και να τα ευχαριστηθούν όσο δεν πάει!

Συνοπτικά κάτι που είχε αρχίσει πριν χρόνια με τις συναντήσεις εξελίσσεται και βελτιώνεται συνεχώς. Οι συμμετοχές αυξάνονται συνεχώς και πλέον νομίζω όλο και περισσότεροι περιμένουν με αγωνία την καθιερωμένη μας συνάντηση.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

@Aelin, ελπίζω να μην σου έκατσε «βαρύ το καψιμί».

 

Στην αρχή όπως σου είπα και χθές τρόμαξα λίγο αλλά είστε όλοι υπέροχοι χαχα!!! μια χαρά ωραία παρέα ήμασταν και ομολογώ πως πέρασα καλύτερα απο ότι περίμενα και περιμένω πως και πως το επόμενο!!!!

 

Ίσως το καλύτερο meeting μέχρι τώρα! Περάσαμε πολύ καλά αν και δυστυχώς δεν μπόρεσα να μείνω όσο ήθελα λόγω υποχρεώσεων.

Ωραία παρέα, ωραιότατα δωράκια της Vodafone!:respect:

Γνώριστηκαμε και με άλλους συμφορουμίτες και ειδικά "ομοιοπαθείς" (τωρινούς ή μελλοντικούς) βλ. coolpadF1!:D

 

Εν αναμονή τώρα του επόμενου!:)

 

Νομίζω οτι στο επόμενο θα είμαστε περισσότεροι "ομοιοπαθείς", αυξανόμαστε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και φανήκαμε να είμαστε λίγοι στην αρχή τελικά φτάσαμε στο σημείο να μην χωράμε! :p

 

Ήταν πάρα πολύ ωραίο παιδιά, πολύ ωραία ατμόσφαιρα, καλή ευκαιρία για να δεις τόση τεχνολογία και τεχνογνωσία μαζεμένη (!) και ελπίζω την επόμενη φορά να μαζευτούμε ακόμα περισσότεροι αλλά και περισσότερες όπως πολύ σωστά παρατήρησε η @evoula_!

Αν και νομίζω δύσκολα να μας φτάσουν πλέον οι Αθηναίοι στα meetings.. :lol:

 

Επίσης να πω και τα δικά μου συγχαρητήρια στο Γιάννη (Nagata) για την όλη οργάνωση, ένα μεγάλο μπράβο στο μαγαζί Casa-Madre για την άψογη εξυπηρέτηση τους και που άντεξε τον όλο πανικό και ακόμα ένα μεγαλύτερο ευχαριστώ στη Vodafone που κάθε φορά μας τιμάει και με κάποιον υπεύθυνο του χώρου αλλά και με 2 δώρα αυτή τη φορά (να ομολογήσω πως το tablet το ζήλεψα!!).

 

Εις το επανιδείν λοιπόν! ;)

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Πάντα τέτοια! Σας έχασα δυστυχώς, αλλά μεσολάβησαν ιατρικοί λόγοι :) Άντε πια, στο επομενο!!!

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Με διαφορά η καλύτερη συνάντηση μας ως τώρα! Δυστυχώς δεν πρόλαβα (πάλι) να σας γνωρίσω όλους, ειδικά με τέτοιο ρεκόρ συμμετοχών!

 

Άψογη εξυπηρέτηση από το Casa Madre, άψογος ο Nagata που για ακόμα μια φορά οργάνωσε τα πάντα μόνος και φυσικά, συγχαρητήρια στον spiros2021 και το θεεικο 808PV του που κάλυψαν τα πάντα! Ευχαριστούμε (και ευχαριστώ) επίσης τη Vodafone για την υποστήριξη και τα δώρα που μας πρόσφερε, πιστεύω πως μαζί με μένα και ο εταίρος νικητής θα χαρεί το νέο του απόκτημα! Δυνατό και ''σοβαρό'' το tablet, δικαιωματικά το ζηλέψατε όλοι!

 

Περιμένουμε την επόμενη λοιπόν!

 

Spoilers:

 

- Μετά το 6αρι και τους δυνατούς Κινέζους, το Nokia X τράβηξε τα βλέμματα όλων. Δεν του το 'χα...

 

- Βαγγέλη, κατέβασε τα ντεσιμπελ! :p

 

- Όπως είπα και χθες, αν με το καλό στο επόμενο έχουμε κλήρωση δεν θα συμμετέχω. Άλλωστε δεν κάνω 200 χιλιόμετρα σε ένα ΣΚ για ένα δώρο.

 

- Οι moderators να μη ζαλίζουν τους editors. Αυτό. ;)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο μπήκε στην υπογραφή βλέπω άμεσα το Smart Tab... :wink::w00t::up::yahoo::dance:

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Οι moderators να μη ζαλίζουν τους editors. :whip: Αυτό. ;)

:p :p :p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δυνατή και αυτή η συνάντησή μας! Νομίζω η καλύτερη μέχρι τώρα. Άψογο το casa madre με την εξυπηρέτηση και τη φιλοξενία! Ευχαριστούμε και τη vodafone για τα ωραία δώρα της!!

 

Α! Η φώνη δεν είναι η δική μου στο βίντεο :p

:D
Link to comment
Share on other sites

Δυνατή και αυτή η συνάντησή μας! Νομίζω η καλύτερη μέχρι τώρα. Άψογο το casa madre με την εξυπηρέτηση και τη φιλοξενία! Ευχαριστούμε και τη vodafone για τα ωραία δώρα της!!

 

Α! Η φώνη δεν είναι η δική μου στο βίντεο :p

 

Ναι σε πιστέψαμε.. σε λίγο θα μας πεις ότι ήταν ο Βασίλης δίπλα σου lol: :) Αλλά με το μικρόφωνο του Ν8 του Γιώργου όλα είναι πιθανά...

Edited by spiros2021

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Για μενα ηταν η πρωτη συναντηση πολυ ωραια τα πραγματα και χαρις σε αυτην συνατησα ενα φιλαρακι συμφοριτης και αυτος που ειχα χρονια να το δω και ειχαμε χαθει. Ανταλλαξα αποψεις με πολλα παιδια επανω σε θεματα και κινητων και υπολογιστων και πηρα καποιες ιδεες για τι να πειραξω στο κινητο μου. Στεναχορηθηκα μονο που δεν βρηκα κανενα αλλο παιδι με το ιδιο κινητο μπας και ειχε καποια παραπανω γνωση να με βοηθησει σε καποια πραγματα. Κατα τα αλλα ηταν ενα πολυ ευχαριστο απογευμα και χαρηκα που ειδα οτι ειναι και αλλοι πολλοι στη πολη μας με την ιδια τρελα για πειραγμα στα κινητα. Στο πρωτο βιντεακι που δεν το πηρα γραμμη και με εχει γραψει, ειμαι ο μουσατος με το τζιν μπουφαν θα ηθελα να παρατηρησω οποιου ηταν το ταμπλετ ή smartphone που τραβουσε η καμερα του προσθετει πολλα κιλά, παρακαλω να με αφαιρεθουν κιλά :p :p :p
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να παρατηρησω οποιου ηταν το ταμπλετ ή smartphone που τραβουσε η καμερα του προσθετει πολλα κιλά, παρακαλω να με αφαιρεθουν κιλά :p :p :p

Λίγα για το N8 μου. :p Βρίσκουμε δικαιολογίες τώρα και καλά; :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλό το Ν8,αλλά όχι για βίντεο. Κυρίως με το 808 σε ακτίνα 2 μέτρων.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα μερικούς που με ζάλισαν να παρατηρήσω το Symbian, να παρατήσουν το Symbian. Ή τουλάχιστον, να μη λένε πως έχουν κινητάρες!!! :lol::lol::lol:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους Θεσσαλονικείς, κάθε φορά δίνετε το παρών και σπάμε κάθε ρεκόρ!!!

Περνάμε ωραία, γινόμαστε τρελό παρεάκι και όπου και αν γυρίσεις θα δεις χαμόγελα και άτομα που αναλύσουν πολύ ωραία

θέματα γύρω από τα κινητά μας τηλέφωνα. Έχουμε την τρέλα μας και την μεταδίδουμε :p

 

@Psylos_, τα δωράκια άρεσαν και σε μένα, η Vodafone μας τιμά και πραγματικά κάθε φορά μας κάνει χαρούμενους με

αυτά που μας προσφέρει. Εξελισσόμαστε ε; είναι ωραίο να το ακούω αυτό!

@evoyla_, το διορθώνουμε αυτό με την αντρο-κατάσταση, αλλά όπως και να το κάνουμε, αριθμητικά θα υπερισχύσουμε, δεν το επιδιώκουμε

αλλά προκύπτει :)

@Aelin, το κρασάκι μην ξεχάσεις και σόρρυ για το λάθος μου και πάλι.

@Sofos_5, σε βλέπω να μην χάνεις συνάντηση από εδώ και πέρα :happy:

Edited by Nagata

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια συναντηση:):) μπραβο παιδια και να ειμαστε ολοι καλα μεχρι την επομενη:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άργησα λίγο, αλλά ήθελα το χρόνο μου για να εκφραστώ ελεύθερα :p Κατ'αρχάς θα ήθελα να πω κι εγώ ότι μου φάνηκε πως χθες ήταν το καλύτερο meeting μας. Πολύς κόσμος, νέα πρόσωπα, συναντήσαμε πολλά παιδιά από την ευχάριστη παρέα, το μαγαζί και τα παιδιά από το μαγαζί άψογα σε όλα τους. Service, εξυπηρέτηση, χώρος. Πολύ φιλόξενο το μέρος γιατη νμεγάλη παρέα μας! Τι να πρωτοπεί κανείς...

Μέσα σε όλα αυτά δεν πρέπει να παραλείψουμε φυσικά να ευχαριστήσουμε τη Vodafone, που έχει αποδείξει κι από τις προηγούμενες φορές ότι στέκεται πλάι μας. Πολύ καλά τα δωράκια και συγχαρητήρια στα παιδιά που τα κέρδισαν (χαμόγελα λίγο ρε Χρήστο... )

 

Καλή αντάμωση και στο επόμενο, με ακόμα περισσότερο κόσμο ;)

Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά.

 

ΥΓ

Εμείς οι Κρητικοί κοιμόμαστε στο να διοργανώσουμε κάτι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εχει δίκιο ρε συ Χρήστο, ο Villis.

Χαμογέλα λίγο, βγήκες λες και σου φάγαν το μπιφτέκι :D

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εχει δίκιο ρε συ Χρήστο, ο Villis.

Χαμογέλα λίγο, βγήκες λες και σου φάγαν το μπιφτέκι :D

Μπα, αν ήταν για ένα μπιφτέκι μόνο Σπύρο δεν θα ήταν έτσι. Δεν λες ταψί καλύτερα; :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία η συνάντηση παίδες και φοβερή η συμμετοχή που δεν ηταν μονο Θεσσαλονική.....ήτανε και 2 Καβαλιώτες που κάνανε κάποια χιλιόμετρα για να είναι στη παρέα και δεν είπατε τίποτα..φιλικά το λέω!
Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...