Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό που λες το LG Phone from, απο που κατεβαίνει, βοήθησε λίγο γιατι απο αυτα τα τηλέφωνα δεν καταλαβαίνω τίποτα.

Το κατεβάζεις από play store κανονικά από εκεί που κατεβάζεις εφαρμογές . Αν και κατά 99% προορίζεται για ελληνική αγορά εφόσον το πήρες από οτε

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[ATTACH]59654[/ATTACH]

 

Εκεί που λέει provider name εσένα μάλλον θα λέει gr. Μάλλον όταν το ανοίξεις θα είναι όντως στα ελληνικά.Ασχολείσου μαζί του και μετά άστο όλο το βράδυ να φορτισει. Σορρυ για το διπλό ποστ

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από ότι μου είπε σήμερα το απόγευμα ο Γερμανός -μάλλον- αύριο θα μου φέρουν το 16άρι που είχα παραγγείλει...

Για να δούμε :worry: :worry:

 

Τίποτα! :(

 

Την επόμενη φορά που θα δώσει προσφορά ο Γερμανός δεν

θα ξανά κάνω παραγγελία άμα το έχει καλώς αν όχι.....

 

Εγκαταλείπω θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα και θα πάω στο Galaxy S6.

Link to comment
Share on other sites

όντως κρίμα. Όμως δεν πειράζει! ουδέν κακό αμιγές καλού. Δεν μου φέραν το 16αρι από οτε θα πάρω το 32άρι από σκρουτζ
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, Βοήθεια. Υπάρχει κάποιο βίντεο που να δείχνει πώς μπαίνει και με ποι σειρά η κάρτα micro sd και η κάρτα sim; γιατι φοβάμαι πως ακόμη δεν το είδα και θα το χαλάσω.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, Βοήθεια. Υπάρχει κάποιο βίντεο που να δείχνει πώς μπαίνει και με ποι σειρά η κάρτα micro sd και η κάρτα sim; γιατι φοβάμαι πως ακόμη δεν το είδα και θα το χαλάσω.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο

ίσως

Σταθερό χέρι και μη φοβάσαι

 

Ναι το ίδιο είναι αλλά ο από πάνω είναι και ο πιο γρήγορος ;)

Edited by xsad
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τους 2, αλλά δεν θέλω να κάνω πειράματα, την δευτέρα θα αγοράσω μια καινούργια micro sim και θα την βάλω. Πάντως το βίντεο το πρώτο ήταν πολύ κατατοπιστικό για την σειρά αλλά και για το πως πάνε.
Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται η πιο καλή και ασφαλής λύση είναι καινούργια sim με 5€ και ξεμπερδευεις. Γιατί αν γίνει η βλακεια το sim slot έχει 35€ εγώ νόμιζα ότι έχεις ήδη micro sim και δεν ξέρεις πως να την τοποθετήσεις για αυτό και έστειλα το πρώτο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Μολις ανοιξα το 32αρι μαυρο, παρτιδα 503 Γαλλικο και προσεξα οτι το κινητο ειχε ηδη μια κληση στο 888 και φυσικα ειχε ενεργοποιηθει. Επικοινωνησα με το καταστημα και μου ειπαν οτι στα γαλλικα κινητα επιβαλεται να τα ενεργοποιουν πριν φυγουν απο Γαλλια και κατι με στιγμα κλπ κλπ οποτε και γι'αυτο εγινε η κληση, απο τη Γαλλικη αντιπροσωπεια. Υπαρχουν αλλες τετοιες περιπτωσεις? Γνωριζετε κατι πανω στο θεμα? Το τηλεφωνο εδειχνε ολοκαινουργιο εξωτερικα με τοαυτοκολητο ασφαλειας στη θεση του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Μολις ανοιξα το 32αρι μαυρο, παρτιδα 503 Γαλλικο και προσεξα οτι το κινητο ειχε ηδη μια κληση στο 888 και φυσικα ειχε ενεργοποιηθει. Επικοινωνησα με το καταστημα και μου ειπαν οτι στα γαλλικα κινητα επιβαλεται να τα ενεργοποιουν πριν φυγουν απο Γαλλια και κατι με στιγμα κλπ κλπ οποτε και γι'αυτο εγινε η κληση, απο τη Γαλλικη αντιπροσωπεια. Υπαρχουν αλλες τετοιες περιπτωσεις? Γνωριζετε κατι πανω στο θεμα? Το τηλεφωνο εδειχνε ολοκαινουργιο εξωτερικα με τοαυτοκολητο ασφαλειας στη θεση του.

Δεν γνωρίζω κάτι καθόλου επί του θέματος αλλά πάρα είναι καινούργια παρτίδα για να έχει προλάβει να χρησιμοποιηθεί. Αυτό μόλις κατασκευαστηκε δεν νομίζω όλη αυτή την ιστορία να την έβγαλε από το μυαλό του. Το γκουκλαρες καθόλου?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου είναι 501 παρτιδα γαλλικό και επίσης είχε μια κλήση μέσα στο κινητό στο 888 ...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που πλησιαζει η παρουσιαση του G4 δεν ειναι λογικο να πεσουν ακομα περισσοτερο οι τιμες του G3? Γενικα ειμαι αναποφασιστος αν αξιζει η αγορα του G3 32gb τωρα, ή ισως να περιμενω να δω τιμες στο 4αρι και ποσο θα βουτηξει το 3. Γνωμες?

 

Το G3 32 gb βρίσκεται σε ελεύθερη πτώση τις τελευταίες μέρες και έχει φτάσει σε αρκετά καλή τιμή(γύρω στα 350) αλλά όλα τα μαγαζία το δείχνουν σε απόθεμα και όσο πάει οι επιλογές χρώματος λιγοστεύουν(φαίνεται να υπάρχουν κυρίως λευκά).Βρίσκομαι στην ίδια θέση με τον nteiznt και η απορία μου είναι να περιμένω μέχρι την παρουσίαση του g4 ή μέχρι και την κυκλοφορία του στην αγορά και αν μετά η τιμή του G3 32 gb θα ανέβει ξανά καθώς θα είναι πιο δυσεύρετο;

Link to comment
Share on other sites

Το G3 32 gb βρίσκεται σε ελεύθερη πτώση τις τελευταίες μέρες και έχει φτάσει σε αρκετά καλή τιμή(γύρω στα 350) αλλά όλα τα μαγαζία το δείχνουν σε απόθεμα και όσο πάει οι επιλογές χρώματος λιγοστεύουν(φαίνεται να υπάρχουν κυρίως λευκά).Βρίσκομαι στην ίδια θέση με τον nteiznt και η απορία μου είναι να περιμένω μέχρι την παρουσίαση του g4 ή μέχρι και την κυκλοφορία του στην αγορά και αν μετά η τιμή του G3 32 gb θα ανέβει ξανά καθώς θα είναι πιο δυσεύρετο;

Κοίτα ανάλογα ποτέ θες να πάρεις τηλέφωνο! Βάλε ότι το g4 θα φτάσει στα ελληνικά ράφια περίπου Ιούλιο και αρχικά θα είναι πανάκριβο. Εγώ προσωπικά δεν νομίζω ότι θα πέσει πολύ ακόμα η τιμή στο g3 το 32αρι αντε να πάει μέχρι 330€ και εκει να μείνει για αρκετό καιρό. Το ίδιο έγινε και με το g2 είναι στα ίδια επίπεδα εδώ και κανένα χρόνο. Αν θες τηλέφωνο τώρα είναι μια χαρά τιμή τώρα για κανένα εικοσαρικο λιγότερο μην περιμένεις γιατί μετά ενδεχομένως και να μην το βρίσκεις για κάποιο διάστημα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ανάλογα ποτέ θες να πάρεις τηλέφωνο! Βάλε ότι το g4 θα φτάσει στα ελληνικά ράφια περίπου Ιούλιο και αρχικά θα είναι πανάκριβο. Εγώ προσωπικά δεν νομίζω ότι θα πέσει πολύ ακόμα η τιμή στο g3 το 32αρι αντε να πάει μέχρι 330€ και εκει να μείνει για αρκετό καιρό. Το ίδιο έγινε και με το g2 είναι στα ίδια επίπεδα εδώ και κανένα χρόνο. Αν θες τηλέφωνο τώρα είναι μια χαρά τιμή τώρα για κανένα εικοσαρικο λιγότερο μην περιμένεις γιατί μετά ενδεχομένως και να μην το βρίσκεις για κάποιο διάστημα.

 

Το καλό είναι ότι δεν καίγομαι να το πάρω άμεσα και αφού ότι λες σταθεροποιείται μάλλον θα περιμένω μέχρι την παρουσίαση που είναι σε μερικές μέρες,να πέσει λίγο ακομά και μετά θα το χτυπήσω.Σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπέρα κ από μένα.....θέλω να ρωτήσω πως μπορω να καταλάβω αν το κινητό ειναι αυθεντικό κ όχι κλώνος πχ....
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ από μένα.....θέλω να ρωτήσω πως μπορω να καταλάβω αν το κινητό ειναι αυθεντικό κ όχι κλώνος πχ....

Καλησπέρα! Για μεταχειρισμενο ή για καινούργιο?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα e-mail στο kaizershop

KaizerShop

προς Εμένα

Καλησπέρα σας

Διαθεσιμότητα σε χρώματα προϊόντων και τιμή μπορείτε να δείτε στη σελίδα μας. Για τον λόγο ότι τα προιόντα βρίσκονται στο κατάστημα , δεν μπορούμε να σας δώσουμε αριθμό παρτίδας μέσω e-mail η τηλεφωνικά.

Όπως καταλάβατε ζήτησα να μάθω τον αριθμό παρτίδας, αλλά δεν μου το δίνουν. Έχετε εμπειρεία από το συγκεκριμένο μαγαζί; Θέλω να το αγοράσω και έχω λίγο χαθεί απο ποιο σκρουτζομάγαζο θα το πάρω.

*Επίσης, στα σκρουτζομάγαζα εάν πάθει κάτι το κινητό, το πας στο σερβις της ελληνικής αντιπροσωπείας και το φτιάχνουν; Τι εννοείται ότι δεν το αντικαθιστούν εάν όχι για τι ακριβώς δλδ;

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα e-mail στο kaizershop

 

Όπως καταλάβατε ζήτησα να μάθω τον αριθμό παρτίδας, αλλά δεν μου το δίνουν. Έχετε εμπειρεία από το συγκεκριμένο μαγαζί; Θέλω να το αγοράσω και έχω λίγο χαθεί απο ποιο σκρουτζομάγαζο θα το πάρω.

*Επίσης, στα σκρουτζομάγαζα εάν πάθει κάτι το κινητό, το πας στο σερβις της ελληνικής αντιπροσωπείας και το φτιάχνουν; Τι εννοείται ότι δεν το αντικαθιστούν εάν όχι για τι ακριβώς δλδ;

Εγώ το είχα πάρει από kaizerstore και γενικά έχω πάρει πολλά τηλέφωνα από εκεί και δεν είχα κανένα θέμα μέχρι τώρα. Θεωρητικά από που και αν το πάρεις τελευταίες παρτίδες θα έχουν. Τώρα στο θέμα της εγγυησης εφόσον το τηλέφωνο προορίζεται για την ευρωπαϊκή αγορά καλύπτεται κανονικά τώρα για αντικατάσταση δεν το γνωρίζω αλλά θεωρώ ότι δεν μπορεί να πάθει κάτι το τηλέφωνο το οποίο να μην διορθώνεται για να χρειαστεί αντικατάσταση συσκευής.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από kaizer store το αγόρασα και έμεινα ευχαριστημένος. Πριν πάω πείρα τηλ να μάθω αριθμό παρτίδας και διαθεσιμότητα , και στα δύο πείρα απαντήσεις!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι τραγικό που επειδή απ' ο,τι φαίνεται τους έχουν ξεμείνει τα χρυσά και τα άσπρα να βλέπουμε διαφορές μέχρι και +10ευρώ πάνω στο γκρι.

 

@VaggD

Από εδώ λές; http://kaizerstore.gr/lg-g3-d855-32gb-metallic-black-eu-mayro-gkrizo-eu

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...