Jump to content

Blackberry Classic


thief
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε περίμενα το passport2 και το work wide αλλά βαρέθηκα να περιμένω και δεν βλέπω ο Chen να αφήσει την BB να το κάνει πραγματικότητα.

 

Παραμένω στο Lenovo Phab plus 6.8" που η οθόνη του έχει ίδιο πλάτος με του passport και παράγγειλα και ενα 8αρι κινέζικο με windows 10 και bt πληκτρολόγιο για να κάνω ότι δεν με καλύπτει το Android.

 

Φυσικά θα βγει και το παρακάτω που πολλοί επαγγελματίες θα το προτιμήσουν γιατί συνδυάζει desktop os και mobile os. Είναι λίγο μεγάλο αλλά μονόδρομος πλέον.

 

http://www.digitallife.gr/akuymen-holophone-looks-like-it-is-coming-from-the-future-67351

 

Περίμενα πολλά απο την BB κάτι που προφανώς δεν είχε την δυνατότητα πλέον αφού έδωσε την κατασκευή σε τρίτους όπως η Alcatel.

 

Send by Lenovo Phab Plus 6.8" (PB1-770M) using Tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 161
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποιες εφαρμογές android τρέχει;

 

 

Τι να προσέξω στην αγορά του;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ποιες εφαρμογές android τρέχει;

 

 

Τι να προσέξω στην αγορά του;

 

Η έκδοση του android που τρέχει το λειτουργικό είναι 4.3, μπορείς να περάσεις το playstore και απο εκεί και πέρα μπορείς να έχεις σχεδόν όποια εφαρμογή θες. Αν είσαι φαν των social media ισως έχεις ενα μικρο θέμα, εσυ τι εφαρμογές δουλεύεις πιο πολύ;

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Από social λίγα πράγματα.

Ας πούμε το Google Drive τρέχει;

Το hungry shark Evolution;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Από social λίγα πράγματα.

Ας πούμε το Google Drive τρέχει;

Το hungry shark Evolution;

 

Για τα social πιστεύω δεν θα έχεις θεμα (για fb,tw,ints θα εισαι οκ), το google drive το κατέβασα λίγο τώρα και έτρεξε χωρίς κάποιο πρόβλημα. Για το hungry shark δεν ξέρω να σου πω αλήθεια. Να ξέρεις πάντως οτι η συσκευή δεν είναι android και αν είσαι απαιτητικός με εφαρμογές απο το playstore ίσως δεν είναι η καλύτερη επιλογή σου. Αν η χρήση σου είναι mail, browsing, λίγο social και 2-3 εφαρμογές android μαζί και με το hub θα σου αφήσει παρά πολύ καλή εμπειρία.

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ πολλές. Οπότε πιστέυω οκ.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
To είδα σήμερα και μου άρεσε θα μπορέσω να παίξω dead trigger 2;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Γνωρίζετε αν υπάρχουν ανταλλακτικά στην Αθήνα γι ΒΒ Classic;

 

Τι ακριβως ψαχνεις φιλε μου?

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν υπάρχουν ανταλλακτικά στην Αθήνα γι ΒΒ Classic;

 

Ανταλλακτικα δεν ξερω αλλα ενα μαγαζακι στην Πατησιων απεναντι απο το παλιο ΜΙΝΙΟΝ -αν εισαι Αθηνα- τα επισκευαζει σε σχετικα καλες τιμες. Εγβ χρειαστηκα σε ενα Q20 να αλλαξω πληκτρολογιο και μαζι με την εργασια μου πηραν 40 ευρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...