Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6s αναβάθμιση στο iOS 12 σήμερα και μετά δεν δέχεται το δακτυλικό αποτύπωμα να ενεργοποιηθεί , ενώ πριν δούλευε χωρίς παρατράγουδα

 

Φίλε Καλησπέρα δοκίμασε ρυθμίσεις-γενικά —προσβασιμότητα-κουμπί αφετηρίας και πάνε τέρμα κάτω και ενεργοποίησε άνοιγμα με άγγιγμα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε Καλησπέρα δοκίμασε ρυθμίσεις-γενικά —προσβασιμότητα-κουμπί αφετηρίας και πάνε τέρμα κάτω και ενεργοποίησε άνοιγμα με άγγιγμα

 

Μήπως έχει αλλαχτεί κάτι από την συσκευή;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εβαλε κανεις την 12 σε 6αρι να μας πει εντυπωσεις;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εβαλε κανεις την 12 σε 6αρι να μας πει εντυπωσεις;

 

Τέλεια για το 6 αρακι μας..Δεν το περίμενα Σε παλιότερες αναβαθμίσεις κάτι έβρισκα να γκρινιάξω....τώρα απολύτως τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εβαλε κανεις την 12 σε 6αρι να μας πει εντυπωσεις;

 

Στα βίντεο φαίνεται να πηγαίνει καλύτερα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια για το 6 αρακι μας..Δεν το περίμενα Σε παλιότερες αναβαθμίσεις κάτι έβρισκα να γκρινιάξω....τώρα απολύτως τίποτα

 

Στα βίντεο φαίνεται να πηγαίνει καλύτερα

 

Να το τολμήσω δλδ;

Έχω μείνει στην 10.3.3 :p:p

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Να το τολμήσω δλδ;

Έχω μείνει στην 10.3.3 :p:p

 

Ψάξε συγκριτικά βίντεο 10.3.3 και iOS 12 για την συσκευή σου και αναλόγως κρίνε τι θέλεις να κανείς

Μην φανταστείς θα είναι άλλη συσκευή πάντως μια μικρή διαφορά κρος το καλύτερο ίσως να την δεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα το iPhone 6 (32 GB) στα 300€ Ε εγγύηση ελληνικής αντιπροσωπείας αλλά αξίζει η αγορά του τώρα που σταμάτησε η παραγωγή του ? Η να περιμένω περαιτέρω πτώση τις τιμής του ....
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα το iPhone 6 (32 GB) στα 300€ Ε εγγύηση ελληνικής αντιπροσωπείας αλλά αξίζει η αγορά του τώρα που σταμάτησε η παραγωγή του ? Η να περιμένω περαιτέρω πτώση τις τιμής του ....

 

Δικό σου το μαχαίρι δικο σου και το καρπούζι

Καινούργιο είναι ?

Εχε υπ όψιν σου ότι η 12 άρα που πήρε τώρα ίσως να είναι η τελευταία εκδοσή που θα πάρει .....μπορεί και την 13 αρα ..θα δείξει

Μεταχειρισμενο σε αυτά τα λεφτά παίρνεις κάτι πιο καινούργιο φτάνει να μην είναι κατσαβιδιασμενο από κανένα αεριτζή

Link to comment
Share on other sites

Δικό σου το μαχαίρι δικο σου και το καρπούζι

Καινούργιο είναι ?

Εχε υπ όψιν σου ότι η 12 άρα που πήρε τώρα ίσως να είναι η τελευταία εκδοσή που θα πάρει .....μπορεί και την 13 αρα ..θα δείξει

Μεταχειρισμενο σε αυτά τα λεφτά παίρνεις κάτι πιο καινούργιο φτάνει να μην είναι κατσαβιδιασμενο από κανένα αεριτζή

 

Καινούργιο είναι.

 

Είμαι απλός χρήστης, δεν έχω πολλές εφαρμογές επάνω. Θέλω απλότητα, σταθερότητα, αξιοπιστία.

 

Να φανταστείς ότι έχω το 5s και κάνω τη δουλειά μου (εκτός από τη μπαταρία που αντέχει μια ημέρα)

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο είναι.

 

Είμαι απλός χρήστης, δεν έχω πολλές εφαρμογές επάνω. Θέλω απλότητα, σταθερότητα, αξιοπιστία.

 

Να φανταστείς ότι έχω το 5s και κάνω τη δουλειά μου (εκτός από τη μπαταρία που αντέχει μια ημέρα)

 

Πέρα από την λίγο μεγαλύτερη οθόνη δεν θα δεις κάποια άλλη διαφορά σε σχέση με την συσκευή που έχεις

Σε iPhone 7 αξίζει να πας.

Πιο παλιό όχι δεν στο συστήνω

 

Εκτός και εάν βρεις ένα μεταχειρισμένο iPhone se και έτσι θα έχεις ίδια συσκευή με αυτήν που έχεις αλλά καλύτερη μπαταρία, κάμερα, επεξεργαστή, μνήμη, κάρτα γραφικών, αναβαθμίσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Το 6άρι, μετά από 3 και κάτι χρόνια χρειάζεται αλλαγή μπαταρίας. Βλέπω στα Public 39,90 και στο Πλαίσιο29,90. Καθότι Λάρισα και το επίσημο service δεν βολεύει, τι προτείνετε;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το 6άρι, μετά από 3 και κάτι χρόνια χρειάζεται αλλαγή μπαταρίας. Βλέπω στα Public 39,90 και στο Πλαίσιο29,90. Καθότι Λάρισα και το επίσημο service δεν βολεύει, τι προτείνετε;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δεν έχει ανοιχτεί ποτε, ΜΟΝΟ επίσημο στα 39€.

Οποιοδήποτε άλλο σέρβις βάζει μαϊμούδες μπαταρίες. Μπορεί να τύχεις σε απλώς passable κομμάτι, μπορεί όμως και σε σάπιο και να γίνεις κολλητός με το σέρβις κάθε εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το 6άρι, μετά από 3 και κάτι χρόνια χρειάζεται αλλαγή μπαταρίας. Βλέπω στα Public 39,90 και στο Πλαίσιο29,90. Καθότι Λάρισα και το επίσημο service δεν βολεύει, τι προτείνετε;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την άλλαξα εγώ στο 6 αρι μου στο επίσημο με 39 ευρώ πριν 4 μήνες ..αν και δεν είχε πρόβλημα ..στο 93% ήταν η υγεία της μετά από 4 χρόνια

Βάλε την γιατί από του χρόνου θα πάει.....κατά πάσα πιθανότητα κανένα 130 αρι

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει ανοιχτεί ποτε, ΜΟΝΟ επίσημο στα 39€.

Οποιοδήποτε άλλο σέρβις βάζει μαϊμούδες μπαταρίες. Μπορεί να τύχεις σε απλώς passable κομμάτι, μπορεί όμως και σε σάπιο και να γίνεις κολλητός με το σέρβις κάθε εβδομάδα.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Έχει αλλαχτεί δύο φορες οθόνη σε φίλο, οπότε ... Μπορεί να το κάνει ο ίδιος όπως είχε γίνει και με το 5άρι μου, θα δείξει. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό:

"iOS 12 has been designed to almost completely disappear the Bluetooth icon from the status bar. It only appears in the status bar when you connect it to some accessory such as your headphones."

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό:

"iOS 12 has been designed to almost completely disappear the Bluetooth icon from the status bar. It only appears in the status bar when you connect it to some accessory such as your headphones."

 

 

Μα έχω το ρολόι της συνδεδεμένο ...τι δεν καταλαβαίνω ?

Link to comment
Share on other sites

Απλό, δεν έχει πια εικονίδιο. Αν συνδέσεις ακουστικά φαίνεται το σηματάκι με τ ακουστικά. Bluetooth σήμα όμως όχι.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να, βρεις το iPhone μέσ το του icloud από συσκευή Android; Προσπάθησα να μπω στο icloud με διάφορους Browser από Android αλλά δεν με άφηνε.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να, βρεις το iPhone μέσ το του icloud από συσκευή Android; Προσπάθησα να μπω στο icloud με διάφορους Browser από Android αλλά δεν με άφηνε.

 

Από άλλο iPhone η από υπολογιστή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος ας βοηθήσει: όταν βάζω gps ενώ βρίσκει σήμα και ξεκινάει κανονικά η πλοήγηση στη πρώτη στροφή που θα συναντήσω αυτό συνέχιζει μέσα από τα κτήρια..έκανα εργοστασιακή επανεκκίνηση αλλά δεν διορθώνεται το πρόβλημα και είναι ο λόγος που το έχω αφήσει στην άκρη.αξιζει να πάει για φτιαξιμο; χρειάζεται και μπαταρία (76%). είναι εκτός εγγύησης
Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος ας βοηθήσει: όταν βάζω gps ενώ βρίσκει σήμα και ξεκινάει κανονικά η πλοήγηση στη πρώτη στροφή που θα συναντήσω αυτό συνέχιζει μέσα από τα κτήρια..έκανα εργοστασιακή επανεκκίνηση αλλά δεν διορθώνεται το πρόβλημα και είναι ο λόγος που το έχω αφήσει στην άκρη.αξιζει να πάει για φτιαξιμο; χρειάζεται και μπαταρία (76%). είναι εκτός εγγύησης

 

Στο κάνει και με άλλη εφαρμογή πχ του χάρτες της google ή της apple;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος ας βοηθήσει: όταν βάζω gps ενώ βρίσκει σήμα και ξεκινάει κανονικά η πλοήγηση στη πρώτη στροφή που θα συναντήσω αυτό συνέχιζει μέσα από τα κτήρια..έκανα εργοστασιακή επανεκκίνηση αλλά δεν διορθώνεται το πρόβλημα και είναι ο λόγος που το έχω αφήσει στην άκρη.αξιζει να πάει για φτιαξιμο; χρειάζεται και μπαταρία (76%). είναι εκτός εγγύησης

 

1) Εαν τη συσκευή δεν την έχει πειράξει κανένας μέχρι τέλος του χρόνου βάζεις στην ανιπροσωπεια μπαταρία με 39 ευρώ

2) Στο έκανε πάντα αυτό η τελευταία ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...