Jump to content

Apple iPhone 6 Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καθε που φορα βλέπω γραμμένο το ΕΣΥ με κεφαλαία γράμματα με πιάνουν τα γέλια. Ειναι το σήμα κατατεθέν των μηλαράδων ! :lol: :)

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καθε που φορα βλέπω γραμμένο το ΕΣΥ με κεφαλαία γράμματα με πιάνουν τα γέλια. Ειναι το σήμα κατατεθέν των μηλαράδων ! :lol: :)

 

οι οποίοι να συμπληρώσω δεν έχουν καλή σχέση με τους τόνους, καθώς αν βάζεις τόνους το iPhone είναι υπάκουο και δεν κάνει λάθη :)

Link to comment
Share on other sites

οι οποίοι να συμπληρώσω δεν έχουν καλή σχέση με τους τόνους, καθώς αν βάζεις τόνους το iPhone είναι υπάκουο και δεν κάνει λάθη :)

 

Επισης αν το διορθωσεις 2-3 φορες εστω και χωρις τονο, μετα το βγαζει κανονικα ;)

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει απο μια πλευρά. Έχουμε φαγωθεί τα τελευταία χρόνια με τα σκορ και τα benchmarks. Διαπιστώνεις ΕΣΥ καποιο προβλημα στην συσκευη σου που να σε χαλάει .?

 

κανενα.τετοιο προγραμμα ειναι για να δουμε ποιος την εχει μεγαλυτερη(τη συσκευη) και για τιποτε αλλο.καλα τα νουμερα αλλα η αισθηση στο χερι δε μετριεται

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν διαπιστωνω καποιο προβλημα απλα αυτο που θελω να πω ειναι το τι παραπανω εχουν οι συσκευες αυτες με τα διπλασια score;
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/4oycok7afxs55gp/2015-02-11%2019.33.45.png?dl=0

 

τι καλυτερο θα πιασω με το πλας?η φωτο ειναι απο το απλο 6ρι.γυρω στις 7-8 ειμαι στο 20% μπορει και πιο κατω,αναλογα

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εξής απορία: κατεβάζω και εγκαθιστώ μία εφαρμογή οπως το viber η οποία ειναι ας πουμε 80 mb. Μετά από κάποιους μήνες χρήσης η εφαρμογή πιανει περίπου 900 mb . Γιατί γίνεται αυτό και πώς μπορω να επαναφερω την εφαρμογή στο αρχικό μεγεθός της;
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εξής απορία: κατεβάζω και εγκαθιστώ μία εφαρμογή οπως το viber η οποία ειναι ας πουμε 80 mb. Μετά από κάποιους μήνες χρήσης η εφαρμογή πιανει περίπου 900 mb . Γιατί γίνεται αυτό και πώς μπορω να επαναφερω την εφαρμογή στο αρχικό μεγεθός της;

 

ειναι απολυτα λογικο μιας και ειναι απο τις πιο κακογραμμενες εφαρμογες.

 

φυσικα φταινε οι φωτο και τα βιντεο που σου στελνουν η στελνεις..ολα αυτα συσσωρευονται

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν μειώνεται με τίποτα; μήπως πρέπειθ να σβήσω κάτι;

 

η αληθεια ειναι οτι δε τα γνωριζω τα iphone καλα.αν εχεις φακελο με φωτο και βιντεο απο το viber,να τα σβησεις

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν μειώνεται με τίποτα; μήπως πρέπειθ να σβήσω κάτι;

 

Αν εχεις επιλεξει να αποθηκευονται διαλογοι και φωτος/βιντεος λογικο ειναι να μεγαλωνει σε μεγεθος! Εγω που δεν το εχω επιλεξει δεν εχω δει να μεγαλωνει το μεγεθος του viber!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις επιλεξει να αποθηκευονται διαλογοι και φωτος/βιντεος λογικο ειναι να μεγαλωνει σε μεγεθος! Εγω που δεν το εχω επιλεξει δεν εχω δει να μεγαλωνει το μεγεθος του viber!

πόσα mb καταλαμβάνει εσένα η εφαρμογή σου δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Απο που επιλέγεται αυτό;;

 

Viber/Περισσοτερα/Ρυθμισεις

 

Εχω κλεισει τη Συλλογη δεδομενων αναλυσης και την αποθηκευση εικονων

 

πόσα mb καταλαμβάνει εσένα η εφαρμογή σου δηλαδη;

 

το viber? 188 λεει μετα την τελευταια αναβαθμιση

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις γενίκα χρήση διαχείρηση και επιλέγεις το viber. Εκεί σου δείχνει ποσό πιάνει η εφαρμογή απο μόνη της και ποσό τα διαφορά αρχεία και έγραφα που τυχών αποθηκεύει και σου δεσμεύουν έξτρα μνημη

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα... Έχω γύρω στα 7 χρόνια να μπω στο forum... Έχω στα χέρια μου το 6+ και το έχω σκύλο-μετανιώσει. Πόνεσαν τα χεράκια μου... Πως μπορώ να το ανταλλάξω με ένα εξίσου καινούριο 6άρι;;;
You will be wise not to seek too much from others.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα... Έχω γύρω στα 7 χρόνια να μπω στο forum... Έχω στα χέρια μου το 6+ και το έχω σκύλο-μετανιώσει. Πόνεσαν τα χεράκια μου... Πως μπορώ να το ανταλλάξω με ένα εξίσου καινούριο 6άρι;;;

 

Καλώς όρισες φιλε μου στην ενότητα buy & sell μπορείς να ανεβάσεις μια αγγελία για ανταλλαγή ή πώληση ή απευθύνςου σε ένα κατάστημα που κάνει ανταλλαγές

Link to comment
Share on other sites

Μία βοήθεια. Στο android (google) πληκτρολόγιο υπάρχει η δυνατότητα να υπαγορεύεις το κείμενο που θέλεις να γράψεις. Η δυνατότητα αυτή μάλιστα λειτουργεί με απόλυτη ακρίβεια. Υπάρχει κάτι παρόμοιο στο iphone;
:p
Link to comment
Share on other sites

Μία βοήθεια. Στο android (google) πληκτρολόγιο υπάρχει η δυνατότητα να υπαγορεύεις το κείμενο που θέλεις να γράψεις. Η δυνατότητα αυτή μάλιστα λειτουργεί με απόλυτη ακρίβεια. Υπάρχει κάτι παρόμοιο στο iphone;

 

 

Υπάρχει, αρκεί το κινητό να είναι συνδεδεμένο στο διαδύκτιο.

 

(Το κείμενο γράφτηκε με αυτή την λειτουργία)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει, αρκεί το κινητό να είναι συνδεδεμένο στο διαδύκτιο.

 

(Το κείμενο γράφτηκε με αυτή την λειτουργία)

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Μπορείς να μου εξηγήσεις πώς γίνεται;

:p
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Μπορείς να μου εξηγήσεις πώς γίνεται;

 

Εκει που γραφεις το κειμενο, πατας το μικροφωνακι διπλα στο κενο και "οτι" του λες το γραφει! Επισης πρεπει να ειναι ενεργη η siri!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Εκει που γραφεις το κειμενο, πατας το μικροφωνακι διπλα στο κενο και "οτι" του λες το γραφει! Επισης πρεπει να ειναι ενεργη η siri!

 

Πολύ εξυπηρετικό. Ευχαριστώ και πάλι θερμά.

:p
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Μπορείς να μου εξηγήσεις πώς γίνεται;

 

 

Πας ρυθμίσεις > γενικά > πληκτρολόγια και επιλέγεις την ενεργοποίησης υπαγόρευσης. Δεν χρειάζεται η Siri, την έχω απενεργοποιημένη. (Λογικά δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι καθώς είναι ενεργοποιημένο από το κουτί, απλά πατάς το μικρόφωνο δίπλα από το κουμπί "διάστημα" - space bar.

Link to comment
Share on other sites

Πας ρυθμίσεις > γενικά > πληκτρολόγια και επιλέγεις την ενεργοποίησης υπαγόρευσης. Δεν χρειάζεται η Siri, την έχω απενεργοποιημένη. (Λογικά δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι καθώς είναι ενεργοποιημένο από το κουτί, απλά πατάς το μικρόφωνο δίπλα από το κουμπί "διάστημα" - space bar.

 

Μάλιστα. Ναι λειτουργεί. Ευχαριστώ πολύ.

:p
Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις μόνο.

Αποφάσισα να κάνω την μετάβαση περισσότερο επειδή νιώθω πως το Android το τερμάτισα. :)

Δεν είχα ποτέ μου iPhone και πραγματικά δεν έχω ιδέα. Ειμαι ανάμεσα σε nexus6 και iPhone 6+

α) Η μπαταρία του πως τα πάει σε βαριά χρήση; 07:00 - 23:00

β) Υπάρχει κάποιο θεματάκι που θα πρέπει να προσέξω κατά την αγορά του. Εννοώ τις πρώτες ημέρες που υπάρχει η doa.

γ) Πρέπει να δημιουργήσω κάποιο νέο λογαριασμό ή ο Gmail μου αρκεί;

Τώρα ξεκινάω το διάβασμα.:)

3>4
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...