Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@alextrela τι λέει το Ζ3 σου?? ευχαριστημένος??..... καλώς ήλθες και πάλι! :)

Δεν έχω προλάβει να το χαρώ κάν.

Και το τρίτο τελικά το γύρισα πίσω διότι μου έτρωγε σε αναμονή τα βραδιά στανταρ 8-10% με τα πάντα κλειστά,επί 15 ημέρες.

Και hard reset και επανεγκατάσταση με pc companion και χωρις καθόλου εφαρμογές αλλα όπως ήρθε απο τα μάνα του τα ίδια πάλι.

Ζήτησα refund και παρήγγειλα απο γερμανικό Amazon αυτη τη φορά σε θαλασσί ελπίζωντας να σταθώ τυχερός,διότι το copper δεν με πήγε τελικα.

 

Τι να πω quality μηδέν απο Sony η τόσο γκαντέμης αποδείχθηκα να μου κάτσουν προβληματικές παρτίδες στη σειρά.

Το z2 με τη μια γερμανικό ήταν άψογο σε ολα και με το z3 παιδεύομαι τόσο καιρό.:(

Για να δούμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελεια!!!Πως βρισκω ποιας χωρας ειναι?Γιατι τα γραματα ειν τ'ανασκελα και δεν καταλαβαινω τιποτις :lol:Βασικα η ουγγαρεζικο η ολλανδικο ειναι μαλλον δλδ απλα δεν ξερω πως να το βρω

Κατέβασε cpuz και τρέξτε και θα σου βγάλει ποιας χώρας είναι.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελεια!!!Πως βρισκω ποιας χωρας ειναι?Γιατι τα γραματα ειν τ'ανασκελα και δεν καταλαβαινω τιποτις :lol:Βασικα η ουγγαρεζικο η ολλανδικο ειναι μαλλον δλδ απλα δεν ξερω πως να το βρω.

Ακυρο το βρηκα Πολωνικο ειναι και σιγα μην την βρω,back up πως την κανουμε για να την εχω? http://xperiafirmware.com/8-firmware/66-sony-xperia-z3-d6603 ετσι την κανω back up?

 

Με το flashtool(που θα χρησιμοποιησεις για να φλασαρεις την rom)μπορεις να κατεβασεις οποια χωρα θες και οποιο branded θες....για δες το;)

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Πωωωω τι να πεις ρε γμτ, κρίμα... .. :wacko: αντε υπομονή και πάλι :mad:

 

@alextrela. ...Ήσουν ευχαριστημενος καθόλα με το Ζ2 ?, γιατί το γλυκοκοιτάζω με το νέο έτος ;)

Έχω μάθει με το look της σειράς Ζ και τα υπόλοιπα πλαστικοειδη με ξενερώνουν (πλην g3 με τα γνωστά θέματα κι αυτό ).Από την άλλη έχει κάτσει τόσο καλά η 4.4.4 στο Ζ που μου κάνει όλα τα γούστα, μπαταρια άνετα 2 κ 3 μέρες θα έλεγα με κανονική χρήση, έχει γίνει πολύ smooth δίχως το παραμικρό σκάλωμα, και ενώ όταν το παίρνω απόφαση λέω άστο μωρέ..... με τρώει το κατοσταρικο της διαφοράς ,αφού φυσάει το Ζακι ,άσε που οι διαστάσεις του τις θεωρώ ιδανικές με τα σημερινά δεδομένα κι έχει και μικρότερα περιθώρια αναλογικά με το Ζ2 αν αναλογιστεί κανείς τις μόλις 0,2 ίντσες διαφοράς. Οκ, άλλος επεξεργαστής, άλλη οθόνη και ακόμα καλύτερη κάμερα. ..τι άλλο να ζητήσεις πες. ... :D

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ένα εξάμηνο μαζί του απόλυτα ευχαριστημένος.

Σε σχέση με το z θα δεις ολοκληρωτικά μια ανώτερη πρόταση.

 

Btw:Μεθαύριο η Παρασκευη παραλαμβάνω.

Ελπίζω ολα καλά να κυλήσουν.

Και ελπίζω με σφραγίδα ασφαλείας να μου έρθει,όπως το z2,διότι μου κινεί την υποψία οτι ολα που παρέλαβα απο το αγγλικό Amazon κανένα δεν είχε την εργοστασιακή σφραγίδα ασφαλείας.

Αλλιώς το γυρίζω,λεφτά πίσω και τέρμα,θα πάρω αλλο κινητό η μεταχειρισμένο σε άριστη κατάσταση.

Έχει χάρη που μου αρέσει πολύ το κινητό αλλα και η υπομονή έχει τα όρια της.

 

Αυτα μην επεκτείνουμε περαιτέρω το θέμα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ποιο μοντέλο φορτιστή έχετε ?? Δηλ το μανίσιο που αγοράσατε μαζί με το κινητό ?? Έχω την εντύπωση ότι σε καποιες χωρες βάζουν αλλο φορτιστή...και θελω να το εξακριβώσω...αλλα μπορεί να κανω και λάθος. Εγώ εχω τον EP 880

Τον EP 880 εχω και εγω. branded t mobile Πολωνικο.

Δες το output ποσο ειναι, εγω στο Ζ1 ειχα 1500 στο 1ο και 850 στο 2ο, και προφανως φορτιζε σχεδον στον διπλασιο χρονο με τον 2ο ομως ηταν καλυτερος για τη μπαταρια αφου οσο πιο αργα τοσο πιο καλα τη συντηρεις

Ο φορτιστης ειναι 1,5Α αλλα φτανει μεχρι 1,25Α. Οταν φτανει στο 90% ''κοβει'' και δινει ~0.5A (αν θυμαμαι καλα) και μεχρι να φτασει στο 100% ''κοβει'' συνεχεια 0,4Α - 0,3Α - 0,2Α.

Υπάρχει περίπτωση να φταιει το καλώδιο του φορτιστή ?? Η είναι άσχετο ?? Γιατί παίζει να το εχω μπερδεψει.

Ναι υπαρχει. Να βαλεις το δικο του καλωδιο.

Skin protector για z3/z3c με 50% έκπτωση και δωρεάν μεταφορικά.

Με PayPal η πιστωτική/χρεωστική 7.94 ευρώ τελικό σύνολο το κομμάτι.

https://slickwraps.com/

Εγώ παρήγγειλα 2

Σημερα παρελαβα και το πισω tempered glass :)

Τελεια!!!Πως βρισκω ποιας χωρας ειναι?Γιατι τα γραματα ειν τ'ανασκελα και δεν καταλαβαινω τιποτις :lol:Βασικα η ουγγαρεζικο η ολλανδικο ειναι μαλλον δλδ απλα δεν ξερω πως να το βρω.

Ακυρο το βρηκα Πολωνικο ειναι και σιγα μην την βρω,back up πως την κανουμε για να την εχω? http://xperiafirmware.com/8-firmware/66-sony-xperia-z3-d6603 ετσι την κανω back up?

Πατησε στο dialer *#*#7378423#*#* --> service info --> software info εκει δες τα νουμερα 128*-**** εδω και ψαξε να βρεις CDA που να ειναι τα ιδια νουμερα με το δικο σου και κατεβασε τη μαμισια rom απο εδω. Για το Πολωνικο t mobile υπαρχει :)

 

 

Παρελαβα χθες ενα καλωδιο, δεν νομιζω να μενει σταθερο σε χρηση μεσα σε αμαξι, για το σπιτι ειναι μια χαρα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και το πισω tempered glass :)

Σκεφτομαι και γω για προστασια πισω. τempered ή protector όμως ?? Και το τεμπερεντ που πηρες ειναι μπλε στις ακρες δηλ φαίνεται ??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

^ πιανει απο ακρη σε ακρη και ''δεν φαινεται''. Το <κακο> ειναι οτι δεν ειναι 2,5D.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

τελικα οπως σας ειπα πηρα το Ζ3 απο το Ζ2 που ειχα.

1.ομως δεν μπορει να λειτουργησει το ιντερνετ ενω εχω ενεργοποιημενη την κινηση δεδομενων κινητ. και ενω εχω ιντερνετ στην καρτοκινητη μου

2. εχω ακουστικα ακυρωσης ηχου noise cancening του Ζ2 σφραγισμενα και ακουστικα κανονικα του Ζ3 επισης σφραγισμενα και δε θα ηθελα να τα ανοιξω. Λεω να πουλησω τα απλα ακουστικα του Ζ3 με το Ζ2 πακετο και να κρατησω τα ακουστικα ακυρωσηςς ηχου του παλιου μου Ζ2 για να το χρησιμοποιω αργοτερα με το Ζ3. Ειναι συμβατα τα ακουστικα απο το ενα στο άλλο; Οι τρυπες φαινονται ιδιες τα βυσματα των ακουστικων ίδια. Ομως το του Ζ3 το αρσενικο βυσμα του ακουστικου εχει 3 μαυρες χαρακιες ενω του Ζ2 4!

https://www.dropbox.com/sc/hev1phzhwrs1qkt/AACi9BEWnzTfkgOygFCHe0nda

https://www.dropbox.com/sc/nnof3gsfiyus6we/AADxUntFZLfaIWtNYHuBOUcva

3. Ενω απενεργοποιησα απο τις ρυθμισεις του ηχου Το Δονηση κατα το αγγιγμα, όταν γραφω μηνυματα αυτο δονειται. επισης οταν γραφω στο ιντερνετ. Οταν ομως αλλαζω η επιλεγω στο αντροιντ δε δονειται. Πως να σταματησω να δονειται οταν γραφω;;

Edited by antonn
Link to comment
Share on other sites

τελικα οπως σας ειπα πηρα το Ζ3 απο το Ζ2 που ειχα.

1.ομως δεν μπορει να λειτουργησει το ιντερνετ ενω εχω ενεργοποιημενη την κινηση δεδομενων κινητ. και ενω εχω ιντερνετ στην καρτοκινητη μου

2. εχω ακουστικα ακυρωσης ηχου noise cancening του Ζ2 σφραγισμενα και ακουστικα κανονικα του Ζ3 επισης σφραγισμενα και δε θα ηθελα να τα ανοιξω. Λεω να πουλησω τα απλα ακουστικα του Ζ3 με το Ζ2 πακετο και να κρατησω τα ακουστικα ακυρωσηςς ηχου του παλιου μου Ζ2 για να το χρησιμοποιω αργοτερα με το Ζ3. Ειναι συμβατα τα ακουστικα απο το ενα στο άλλο; Οι τρυπες φαινονται ιδιες τα βυσματα των ακουστικων ίδια. Ομως το του Ζ3 το αρσενικο βυσμα του ακουστικου εχει 3 μαυρες χαρακιες ενω του Ζ2 4!

https://www.dropbox.com/sc/hev1phzhwrs1qkt/AACi9BEWnzTfkgOygFCHe0nda

https://www.dropbox.com/sc/nnof3gsfiyus6we/AADxUntFZLfaIWtNYHuBOUcva

3. Ενω απενεργοποιησα απο τις ρυθμισεις του ηχου Το Δονηση κατα το αγγιγμα, όταν γραφω μηνυματα αυτο δονειται. επισης οταν γραφω στο ιντερνετ. Οταν ομως αλλαζω η επιλεγω στο αντροιντ δε δονειται. Πως να σταματησω να δονειται οταν γραφω;;

 

Για το 1 - έχεις ενεργοποιημένη την κινηση δεδομενων αλλα και το 3g/4g, έτσι ?? Αν ναι δεν υπαρχει αλλος τροπος. Κανε επαναφορα εργοστασιακων μηπως μπλοκαρε.

Το 3 και γω ειχα προσπαθησει...αλλα μάταια.

 

^ πιανει απο ακρη σε ακρη και ''δεν φαινεται''. Το <κακο> ειναι οτι δεν ειναι 2,5D.

 

Τί προτείνεις καλύτερα ?? Τempered ή film protector ?? Προεξεχει πολυ με το glass?? Μόνο για το πισω μερος ενδιαφερομαι.

Βρήκα και αυτο :

http://www.ebay.com/itm/Explosion-proof-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-Guard-for-Sony-Front-Back-/321573956102?pt=AU_MobilePhoneAccessories&var=510459367713&hash=item4adf4d2a06

Πως το βλέπεις ?? Είναι και 2,5.

 

Επίσης κατι αλλο που με ενοχλεί εμενα στο κινητό είναι ότι όταν μπαινω σε επαφη για να παρω τηλ και μετα βγω με το σπιτακι στην αρχικη οθονη και ξαναμπω ή είμαι στην επαφη και κανω back με το βελάκι αντί να με βγάλει στο γραμμα που ειμαι με βγαζει στην αρχή στο Α. Ποολύ σπάζομαι με αυτο και ειναι και το μονο κινητο που εχω δει να το κανει.Λογικά είναι bug ... με την καινουρια αναβαθμιση (ποια ειναι η 105 νομιζω) μηπως διορθωθηκε ??

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Και γω το χα αυτό με την κίνηση δεδομένων στο κινητό πας στις ρυθμίσεις δικτύου κινητής και γράφεις στο ονόματα σημείου πρόσβασης Internet και το όνομα του παροχου σου... Τουλάχιστον εμένα έτσι μπήκε που έχω κοσμοτε
Link to comment
Share on other sites

Και γω το χα αυτό με την κίνηση δεδομένων στο κινητό πας στις ρυθμίσεις δικτύου κινητής και γράφεις στο ονόματα σημείου πρόσβασης Internet και το όνομα του παροχου σου... Τουλάχιστον εμένα έτσι μπήκε που έχω κοσμοτε

 

Α ναι εμενα μου ηρθε αυτοματα απο vodafone

 

Η δικιά μου ρομ αναφερεται στο xperifirm ως customized DE. Είναι unbranded ?? Να την αλλάξω με την global ?? Δεν μου εχει ερθει ακομα η καινουρια αναβαθμιση ...ειμαι με την 23.0.Α.2.98 ακόμα. Στην global έχει αλλον explorer και όχι τον chrome ??

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που εστειλα ενα Ζ1 ενος φιλου που του ειχα αλλαξει ρομ, δεν ειπαν τιποτα.. Επισης σου περνανε και οι ιδιοι ελληνικη αν το ζητησεις, οποτε γιατι να τη χασεις αν την περασεις εσυ? δεν φαινεται καπου..

Το οτι δεν κανεις ρουτ εννοειται και το οτι αν κανεις τη χανεις, αυτο ειναι αλλο.

 

και πάλι, και από root με ξανά flash δεν επανέρχεται? αυτό που με ενδιαφέρει ειναι βασικά να βρω την rom μου που μάλλον είναι πολωνική σε περίπτωση που και μια απορία, από flash χάνονται τα δεδομένα οπωσδήποτε?

 

Τον EP 880 εχω και εγω. branded t mobile Πολωνικο.

 

Ο φορτιστης ειναι 1,5Α αλλα φτανει μεχρι 1,25Α. Οταν φτανει στο 90% ''κοβει'' και δινει ~0.5A (αν θυμαμαι καλα) και μεχρι να φτασει στο 100% ''κοβει'' συνεχεια 0,4Α - 0,3Α - 0,2Α.

 

Ναι υπαρχει. Να βαλεις το δικο του καλωδιο.

 

Σημερα παρελαβα και το πισω tempered glass :)

 

Πατησε στο dialer *#*#7378423#*#* --> service info --> software info εκει δες τα νουμερα 128*-**** εδω και ψαξε να βρεις CDA που να ειναι τα ιδια νουμερα με το δικο σου και κατεβασε τη μαμισια rom απο εδω. Για το Πολωνικο t mobile υπαρχει :)

που την βρήκατε την Πολωνική και εγώ δεν την βρίσκω?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Πατησε στο dialer *#*#7378423#*#* --> service info --> software info εκει δες τα νουμερα 128*-****

Έχεις τα ίδια νούμερα με το δικό μου ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

εχω μερικες ερωτησεις.

 

απο custom rom/kernel υπαρχει τιποτα?

φλασαρουμε αφοβα,χωρις φοβο και παθος?(βλεπε samsung/htc)

απο ανθεκτικοτητα τι λεει?σκεφτομαι να το εχω χυμα,χωρις θηκη,στην τσεπη φυσικα παντα

λ θα παρουμε?

ευχαριστω εκ των προτερων ;)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

εχω μερικες ερωτησεις.

 

απο custom rom/kernel υπαρχει τιποτα?

φλασαρουμε αφοβα,χωρις φοβο και παθος?(βλεπε samsung/htc)

απο ανθεκτικοτητα τι λεει?σκεφτομαι να το εχω χυμα,χωρις θηκη,στην τσεπη φυσικα παντα

λ θα παρουμε?

ευχαριστω εκ των προτερων ;)

 

Θα πάρει L, αλλά αν φλασάρεις custom rom /kernel χαλάει η αποδοση της καμερας.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

εχω μερικες ερωτησεις.

 

απο custom rom/kernel υπαρχει τιποτα?

φλασαρουμε αφοβα,χωρις φοβο και παθος?(βλεπε samsung/htc)

απο ανθεκτικοτητα τι λεει?σκεφτομαι να το εχω χυμα,χωρις θηκη,στην τσεπη φυσικα παντα

λ θα παρουμε?

ευχαριστω εκ των προτερων ;)

 

Η συσκευή δεν αξίζει να την έχεις σε θήκη.

Είναι τόσο εξαιρετικά ποιοτικά και τοςο άριστη αίσθηση σου αφήνει που απλά θα την χαντάκωσεις σε θήκη.

Μονο tampered glass μπρος πίσω η skin protector πίσω-περιμετρικά και glass η γυμνό μπροστά.

Αν προσεχείς λιγάκι πχ μην την βάζεις μαζί με αιχμηρα η μεταλλικά πράγματα πχ κλειδιά η κέρματα είτε σε τσέπη είτε σε καμία τσάντα άνετα την έχεις απόλυτα γυμνή.

Είναι αρκετά ανθεκτική και δεν αποκτά εύκολα γρατζουνιές με το παραμικρό.

 

Τα αλλα που λες δεν γνωρίζω μιας και δεν ασχολούμαι.

Εγώ προσωπικά γυμνή θα την έχω η ίσως βάλω μονο skin πίσω περιμετρικά και τίποτα αλλο.

Ούτε την πλάτη τη φοβάσαι,άνετα την ακουμπάς και γυμνή σε τραπέζια κλπ χωρις φόβο πχ μην χαραχθεί η κάμερα πίσω.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον αλεξ. Μετά από καιρό ξαναπηρα το κινητό στο bronze

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον αλεξ. Μετά από καιρό ξαναπηρα το κινητό στο bronze

 

Η πλάκα είναι Νίκο ότι σκέφτομαι να το ξαναπάρω και εγώ. Πήγα να το πάρω σήμερα αλλά μου είπαν Δευτέρα και το άφησα. Καλό το note4 αλλά σε εμένα που κινουμαι συνέχεια είναι λίγο μεγάλο . Πάλι από expansys το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον αλεξ. Μετά από καιρό ξαναπηρα το κινητό στο bronze

 

Νικο, μηπως ειχες συγκρινει το Ζ3c μαζι με το Ζ3 στο θεμα φλας? θελω να παρω το μικρο αλλα επειδη το Ζ1c ειχε αδυναμο φλας ηθελα να το συγκρινω τοσο με το Ζ3 που ειναι πιο δυνατο αν εχω δει καλα οσο και με το Ζ1c αν μπορει καποιος. Εχεις εικονα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δεν αξίζει να την έχεις σε θήκη.

Είναι τόσο εξαιρετικά ποιοτικά και τοςο άριστη αίσθηση σου αφήνει που απλά θα την χαντάκωσεις σε θήκη.

Μονο tampered glass μπρος πίσω η skin protector πίσω-περιμετρικά και glass η γυμνό μπροστά.

Αν προσεχείς λιγάκι πχ μην την βάζεις μαζί με αιχμηρα η μεταλλικά πράγματα πχ κλειδιά η κέρματα είτε σε τσέπη είτε σε καμία τσάντα άνετα την έχεις απόλυτα γυμνή.

Είναι αρκετά ανθεκτική και δεν αποκτά εύκολα γρατζουνιές με το παραμικρό.

 

Τα αλλα που λες δεν γνωρίζω μιας και δεν ασχολούμαι.

Εγώ προσωπικά γυμνή θα την έχω η ίσως βάλω μονο skin πίσω περιμετρικά και τίποτα αλλο.

Ούτε την πλάτη τη φοβάσαι,άνετα την ακουμπάς και γυμνή σε τραπέζια κλπ χωρις φόβο πχ μην χαραχθεί η κάμερα πίσω.

 

Έβαλα tempered glass μπροστά και πίσω, είχα πολύ καιρό να ευχαριστηθώ τηλέφωνο γυμνό χωρίς θήκη !

 

Το μόνο πού θέλω είναι ένα εύκολο root.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα tempered glass μπροστά και πίσω, είχα πολύ καιρό να ευχαριστηθώ τηλέφωνο γυμνό χωρίς θήκη !

 

Το μόνο πού θέλω είναι ένα εύκολο root.

Ειναι αδικαιολογητο να κυκλοφορει σε 2 μηνες το Ζ4 και να μην εχει βγει ρουτ για το Ζ3..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι αδικαιολογητο να κυκλοφορει σε 2 μηνες το Ζ4 και να μην εχει βγει ρουτ για το Ζ3..

Αυτά κάνει η sony και πάει κατά διαόλου.το σκέφτηκα το θέμα,τι να το πάρω τώρα και σε 2-3 μήνες να ναι παλιό.:mad:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι Νίκο ότι σκέφτομαι να το ξαναπάρω και εγώ. Πήγα να το πάρω σήμερα αλλά μου είπαν Δευτέρα και το άφησα. Καλό το note4 αλλά σε εμένα που κινουμαι συνέχεια είναι λίγο μεγάλο . Πάλι από expansys το πήρες?

 

Όχι αυτή τη φορά το πήρα από Ελλάδα μεριά. Ήθελα να πάρω το bronze και το expansys δεν το είχε.

 

 

 

 

Νικο, μηπως ειχες συγκρινει το Ζ3c μαζι με το Ζ3 στο θεμα φλας? θελω να παρω το μικρο αλλα επειδη το Ζ1c ειχε αδυναμο φλας ηθελα να το συγκρινω τοσο με το Ζ3 που ειναι πιο δυνατο αν εχω δει καλα οσο και με το Ζ1c αν μπορει καποιος. Εχεις εικονα?

Νομίζω ότι είναι το ίδιο και το αυτό από το λίγο που είχα δει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

σε λιγο βγενει το Ζ4 και μετα καπακι σεμπτεβριο το Ζ5 και το Ζ3 θα ειναι στην θεση του Ζ2 τωρα που το πουλαει το μαγαζι που πηρα το Ζ περισυ στα 326 ενω εγω το ειχα παρει στα 400 και με τα εξτρα και μευρανες και θηκες ευτασε 500 ευρω η Ζετα
Link to comment
Share on other sites

Αυτά κάνει η sony και πάει κατά διαόλου.το σκέφτηκα το θέμα,τι να το πάρω τώρα και σε 2-3 μήνες να ναι παλιό.:mad:

Νταξει μην τα παραλεμε.. Ο,τι συσκευη και να βγει μετα, το Ζ3 θα ειναι η καλυτερη συσκευη του 14 νακραν. Το οτι θα βγει Ζ4 δεν το αναιρει αυτο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...