Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έλαβα μήνυμα από Vodafone ότι η συσκευή είναι διαθέσιμη και κρατημενη στο όνομά μου με την προσφορα για το ps4:blink::blink:

Τους πήρα τηλ και τους είπα ότι την συσκευή τη θέλω με την προϋπόθεση το ps4 δώρο και μου είπαν ότι κανονικά ισχύει η προσφορά!!!:confused:

Too good to be true.

Ειδωμεν θα περάσω από το μαγαζί,διότι έχω τις αμφιβολίες μου.

 

Είναι πολύ καλή προσφορά . Περιμένουμε εντυπώσεις να μας πει πόσες ώρες αντέχει σερί να παίζεις ps4 με το Ζ3 . Λογικά θα αντέχει αρκέτες ώρες

Link to comment
Share on other sites

Αύριο -εκτός απροόπτου- πάω να το πάρω! Βρήκα unbranded τελικά....:D

Μου έχει κρατήσει και copper και λευκό και θ'αποφασίσω τελευταία στιγμή, μιας και τα δύο μου αρέσουν πολύ!

Απλά η ένστασή μου με τα λευκά κινητά, που έχω δει από διάφορους γνωστούς, είναι ότι στις σχισμές και τις ενώσεις αρχίζει και κιτρινίζει ή φαίνεται εντονότερα η βρώμα!

 

Η κάρτα sim θέλει αλλαγή με μικρότερη απ'την (κανονική) των παλαιών συσκευών;

Αγοράζω καινούργια ή ζητάω να μου κόψουν την παλιά;

Πάντως από το κατάστημα που το έκλεισα, μου είπαν για φόρτιση 8 ωρών την πρώτη φορά.

Περιμένω και την Ultimate Shield και από Δευτέρα θα σας πω εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

 

Η κάρτα sim θέλει αλλαγή με μικρότερη απ'την (κανονική) των παλαιών συσκευών;

Αγοράζω καινούργια ή ζητάω να μου κόψουν την παλιά;

Πάντως από το κατάστημα που το έκλεισα, μου είπαν για φόρτιση 8 ωρών την πρώτη φορά.

Περιμένω και την Ultimate Shield και από Δευτέρα θα σας πω εντυπώσεις!

 

Ούτε καν, παίρνει nano sim. Ή στην κόβουν ή βγάζεις άλλη με 5 ευρώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Αύριο -εκτός απροόπτου- πάω να το πάρω! Βρήκα unbranded τελικά....:D

Μου έχει κρατήσει και copper και λευκό και θ'αποφασίσω τελευταία στιγμή, μιας και τα δύο μου αρέσουν πολύ!

Απλά η ένστασή μου με τα λευκά κινητά, που έχω δει από διάφορους γνωστούς, είναι ότι στις σχισμές και τις ενώσεις αρχίζει και κιτρινίζει ή φαίνεται εντονότερα η βρώμα!

 

Η κάρτα sim θέλει αλλαγή με μικρότερη απ'την (κανονική) των παλαιών συσκευών;

Αγοράζω καινούργια ή ζητάω να μου κόψουν την παλιά;

Πάντως από το κατάστημα που το έκλεισα, μου είπαν για φόρτιση 8 ωρών την πρώτη φορά.

Περιμένω και την Ultimate Shield και από Δευτέρα θα σας πω εντυπώσεις!

 

παρε καινουρια σιμ, για 5 ευρω δε σωνεσαι..και θαχεις σιγουρη αποδοση καθως εγω με κομμενες ειχα προβληματα κατα καιρους οπως και πολλοι εδω μεσα αν και μας τις εκοβαν με εργαλειο..

Οσο για πρωτη φορτιση, αφου το αδειασεις λιωνοντας το με την μπαταρια που εχει μεσα, το βαζεις ολη νυχτα, μην τρελαινεσαι ναναι 8 και 18 ωρες! απλα να περασεις τις 5-6.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλή προσφορά . Περιμένουμε εντυπώσεις να μας πει πόσες ώρες αντέχει σερί να παίζεις ps4 με το Ζ3 . Λογικά θα αντέχει αρκέτες ώρες

Φιλε μου προκειται για καινούργια κονσολα κανονικα (500gb) επειδη το εχω κατι μερες και τσεκαρισα τα παντα περι συσκευασιας μεσω φιλων και youtube unboxing. Ηδη εκανα τεστ run με το infamous first light 6-7 ωρες σερι. Και σε bluray playback επίσης. Εξάλλου εχει 2 χρόνια εγγύηση ;)

 

Σε remote play δεν το χω δοκιμάσει ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα μήνυμα από Vodafone ότι η συσκευή είναι διαθέσιμη και κρατημενη στο όνομά μου με την προσφορα για το ps4:blink::blink:

Τους πήρα τηλ και τους είπα ότι την συσκευή τη θέλω με την προϋπόθεση το ps4 δώρο και μου είπαν ότι κανονικά ισχύει η προσφορά!!!:confused:

Too good to be true.

Ειδωμεν θα περάσω από το μαγαζί,διότι έχω τις αμφιβολίες μου.

Καλησπερα φιλε κ καλη χρονια σε ολλη την παρεα ... αν θυμασαι ειμουνα ο πρωτος που ανοικσα την κουβεντα για την φανταστικη πρωσφορα της VODAFONE (εκσαλου τα γραπτα μενουν αν ανατρεκσεις μερικες σελιδες πισω.. ) Μην εχεις κανεναν ενδοιασμό κ να πας πρωι πρωι να την παρεις .... γιατι με τα ελλαχιστα κομματια που βγηκαν δεν λεει να χαθει (επειδη βγηκαν καπιοι καλοπροαιρετοι κ λεγαν ατακες του στιλ " πως θα τα φανε ολα απο μεσα ") γιαυτο εγραφα οσοι τρεκσουν σιγουρα θα παρουν . Απο εχθες κ εγω το εχω στα χερια μου κ πραγματικα τα σπαει ..... ! Τωρα μετραμε 5 ημ.κες μερες για να μας ερθει κ το πολυποθητο PS4 .... καλη διασκεδαση :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε κ καλη χρονια σε ολλη την παρεα ... αν θυμασαι ειμουνα ο πρωτος που ανοικσα την κουβεντα για την φανταστικη πρωσφορα της VODAFONE (εκσαλου τα γραπτα μενουν αν ανατρεκσεις μερικες σελιδες πισω.. ) Μην εχεις κανεναν ενδοιασμό κ να πας πρωι πρωι να την παρεις .... γιατι με τα ελλαχιστα κομματια που βγηκαν δεν λεει να χαθει (επειδη βγηκαν καπιοι καλοπροαιρετοι κ λεγαν ατακες του στιλ " πως θα τα φανε ολα απο μεσα ") γιαυτο εγραφα οσοι τρεκσουν σιγουρα θα παρουν . Απο εχθες κ εγω το εχω στα χερια μου κ πραγματικα τα σπαει ..... ! Τωρα μετραμε 5 ημ.κες μερες για να μας ερθει κ το πολυποθητο PS4 .... καλη διασκεδαση :D

Απο μενα ευχαριστώ προσωπικά. Με τo που πεταξες το μηνυμα ετρεξα. Τωρα... Η προσφορά ισχυε κανονικα μέχρι 15/1. Πλεον ομως στο site βγηκε.. Τι παιζει; ισχύει ακομα; η εγινε 699+ps4 απο 579+ps4? Μηπως τσιμπουσαμε κανα δευτερο κομματι :p

Link to comment
Share on other sites

Απο μενα ευχαριστώ προσωπικά. Με τo που πεταξες το μηνυμα ετρεξα. Τωρα... Η προσφορά ισχυε κανονικα μέχρι 15/1. Πλεον ομως στο site βγηκε.. Τι παιζει; ισχύει ακομα; η εγινε 699+ps4 απο 579+ps4? Μηπως τσιμπουσαμε κανα δευτερο κομματι :p

Η προσφορα εχει κλειδώσει αφου εξαντληθηκαν τα διαθεσιμα κομματια ... εξού κ το πως κατεβηκε απο το επισημο site (οταν εγιναν οι αντιστοιχες κρατησεις ). Aυτο που ισχύει ειναι 580$ η σισκευη μονη της .... το PS4 τελος ... κοινος μονο οσοι προλαβαν περνουν. Ευχαριστω για την ευγενια αλλα μην ευχαριστεις καθολου ... πιστεψε με κ εσυ η κάποιος άλλος το ιδιο θα κανατε αν ειχατε μια αξιοπιστη πληροφορια θα την μοιραζοσασταν εδω μαζι μας ..... οοοοοοοοκ υπαρχει ακομη λιγος καλος κοσμος καπου εκει εξω "" εκσαλου χροσταω ... ολοκληρο video μου έφτιαξες πιο πανω"" . :lol:

Edited by NOTHS77
Link to comment
Share on other sites

Κι έτσι το πήραμε κι εμείς μεταχειρισμενο 6 ημερών στα 370€. Μια χαρά νομίζω έ; :-D

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Άνθρακας ο θησαυρός.

Πήγα και ενώ είχαν κρατημένο ένα z3 μαύρο για εμένα αλλα το ps4 τέλος μου είπαν εκτός πολυ συγκλονιστικού απροόπτου.

Μου είπαν οτι αν κατι αλλάξει θα με ειδοποιήσουν(αδύνατο το κόβω)

Καλά είχα τη διαίσθηση οτι δεν θα εχει happy end το story.

Δεν πειράζει μιας και σε copper το ήθελα περισσότερο.:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Άνθρακας ο θησαυρός.

Πήγα και ενώ είχαν κρατημένο ένα z3 μαύρο για εμένα αλλα το ps4 τέλος μου είπαν εκτός πολυ συγκλονιστικού απροόπτου.

Μου είπαν οτι αν κατι αλλάξει θα με ειδοποιήσουν(αδύνατο το κόβω)

Καλά είχα τη διαίσθηση οτι δεν θα εχει happy end το story.

Δεν πειράζει μιας και σε copper το ήθελα περισσότερο.:)

Κριμα φιλε! Δε πειράζει του χρονου δε θα θεωρείται ευκαιρία. ;) παντως αμα εισαι κοντα βαλε τα games βαζω την κονσόλα χαχαχα. Παλι στο ps3 γυρισα εκει εχω πραμα ακομα..

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο 22/12 έκανα κράτηση για την προσφορά για 2 κομμάτια πρώτου ανακοινωθει στο site της VODAFONE και πρωτου ακομα το γνωρίζουν όλα τα καταστήματα.

Στην κράτηση αρνήθηκαν να πάρουν προκαταβολή για την προσφόρα και να μου δώσουν οποιοδήποτε χαρτι παραγγελίας, μόνο έργαψαν τα στοιχεία σε μια λίστα αλλα με διαβεβαίωσαν οτι θα την παραλάβω.

Ωστοσο στις 29.12 ενημερώθηκα οτι δεν έχουν διαθεσιμα κομμάτια πλέον.

 

ΑΛΛΑ καποίοι εκ τον υπαλλήλων παρέλαβαν την προσφορα με αργότερες παραγγελίες και εντός του 2015...

Σε επικοινωνία με την VODAFONE δεν δίνουν καμία εξήγηση....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα περισσότερα κομμάτια που υπήρχαν εξαφανίστηκαν/μοιράστηκαν εκ των έσω ..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα περισσότερα κομμάτια που υπήρχαν εξαφανίστηκαν/μοιράστηκαν εκ των έσω ..

 

Λογικό δεν είναι και δη για την Ελλάδα;

Νομίζω παίδες ότι το καλυψαμε το θέμα, θα μπαίνει κάποιος να διαβάσει για την συσκευή και θα διαβάζει για το playstation.

Θα μου πεις από την άλλη, σε μια τόσο απροβλημάτιστη συσκευή τι θα διαβάσει ;

Μακάρι να έβγαινα να από όλες τις εταιρίες τέτοιες συσκευές και να μη περιμένεις 6 μήνες να βρει τι προκαλεί τις επαννεκινησεις.. Τραγικό το λιγότερο και να μην πω να ψάχνεις ποιο χρώμα ραγίζει και ποιο όχι. Έτσι δεν είναι αγαπητέ μου Ταξιδιώτη ; XD Γιατί κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβουμε τι εστι καλή συσκευή. Λόττο παίζουμε στα πρακτορεία ΠΡΟΠΟ και όχι εδώ τι συσκευή θα μας κάτσει. Ευτυχώς η Σονυ τα έχει διορθώσει τα οποία θέματα είχε και δίνει πλέον απροβληματιστες συσκευές.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα!

Οντας κατοχος της συσκευης σχεδον 5 μερες θα ηθελα να καταθεσω τις εντυπωσεις μου!

Εμφανιση/αισθηση: ο,τι καλυτερο εκει εξω. Πανεμορφο, ποιοτικο.

Οθονη: επιτελους σοβαρη οθονη σε sony κινητο. Εξαιρετικο λευκο, σχετικα καλο μαυρο αλλα λιγο υπερκορεσμενα χρωματα για lcd. Στις 5,2" το FHD ειναι ο,τι πρεπει. Επισης πολυ καλη θεαση κατω απο τον ηλιο.

Ηχειο: ισοδυναμο του One m8 αρα εξαιρετικο.

Ποιοτητα κλησης: με εξεπληξε ευχαριστα! Δεν εχω ουτε μια χαμενη κληση και το ακουστικο ειναι αριστο.

Αυτονομια: λιγο καλυτερη απο το Νοτε 4 αρα πολυ καλη. Σιγουρα οχι τοσο σουπερ/ντουπερ που ειχα διαβασει.

Ταχυτητα/software: ταχυτατο και ταχυτερο απο το Νοτε 4 με τον SD805. Προσφερει τρομερη εμπειρια χρησης, μπραβο Sony.

Καμερα: δεν την εχω δοκιμασει αρκετα οποτε δεν εκφερω γνωμη.

Δεν αναφερομαι στην αντοχη του σε σκονη και νερο γιατι δε με ενδιαφερουν.

Πραγματικα προκειται για μια εκπληκτικη συσκευη με μοναδικο μειονεκτημα οτι δεν φοραει πανω τον SD805 που θα εγινε επιπλεον ποντους σε αυτονομια και ταχυτητα.

Για μενα, η καλυτερη smartphone ναυαρχιδα του 2014 (εχει βεβαια το προβαδισμα οτι βγηκε τελευταια).

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Οντως εξαντληθηκε το θεμα Vodafone. Εν κατακλειδι μεσα στους τυχερούς μαζι με μενα πρεπει να επαιξε ρολο η γρηγορη ενεργεια, η αγορα διαθεσιμης συσκευης κατευθείαν και η αγορα αυτου απο κεντρικο καταστήμα και οχι υποκαταστηματος η κάποιου franchise.

Οποτε πάω στην συσκευη και θετω το εξης ερωτημα.. Εχετε διαπίστωσει κρασαρισματα στην εφαρμογη album; μου κρασαρει συνέχεια. Εχω δοκιμασει εκκαθάριση κλπ. Αλλο θεμα...δεν μπορω με τιποτα να συγχρονισω την συσκευη με το pc να συνδεεται μεσω wireless.. Στο pc companion η διαδικασία κρασαρει..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα!

Οντας κατοχος της συσκευης σχεδον 5 μερες θα ηθελα να καταθεσω τις εντυπωσεις μου!

Εμφανιση/αισθηση: ο,τι καλυτερο εκει εξω. Πανεμορφο, ποιοτικο.

Οθονη: επιτελους σοβαρη οθονη σε sony κινητο. Εξαιρετικο λευκο, σχετικα καλο μαυρο αλλα λιγο υπερκορεσμενα χρωματα για lcd. Στις 5,2" το FHD ειναι ο,τι πρεπει. Επισης πολυ καλη θεαση κατω απο τον ηλιο.

Ηχειο: ισοδυναμο του One m8 αρα εξαιρετικο.

Ποιοτητα κλησης: με εξεπληξε ευχαριστα! Δεν εχω ουτε μια χαμενη κληση και το ακουστικο ειναι αριστο.

Αυτονομια: λιγο καλυτερη απο το Νοτε 4 αρα πολυ καλη. Σιγουρα οχι τοσο σουπερ/ντουπερ που ειχα διαβασει.

Ταχυτητα/software: ταχυτατο και ταχυτερο απο το Νοτε 4 με τον SD805. Προσφερει τρομερη εμπειρια χρησης, μπραβο Sony.

Καμερα: δεν την εχω δοκιμασει αρκετα οποτε δεν εκφερω γνωμη.

Δεν αναφερομαι στην αντοχη του σε σκονη και νερο γιατι δε με ενδιαφερουν.

Πραγματικα προκειται για μια εκπληκτικη συσκευη με μοναδικο μειονεκτημα οτι δεν φοραει πανω τον SD805 που θα εγινε επιπλεον ποντους σε αυτονομια και ταχυτητα.

Για μενα, η καλυτερη smartphone ναυαρχιδα του 2014 (εχει βεβαια το προβαδισμα οτι βγηκε τελευταια).

 

Το ηχείο του Μ8 είναι ποιοτικότερο ρε συ, αλλά πιο αδύναμο σε ένταση.

Τώρα όσον αφορά την αυτονομία που λες, ανεβάζω ένα Screenshhot που δε λέει ψέμματα. :P

Έχω απενεργοποιήσει κάτι βιβλία, παιχνίδια Google play κλπ και Google plus, amazons kindle., γενικώς όλο αυτό τον συρφετό.

Ή χρήση που αναφέρομαι είναι όμως με WiFi και φουλ φωτεινότητα. Εμένα κάτι τέτοιο με καλύπτει όσο τίποτε άλλο. Άσε που δεν βρήκα συσκευή που να πετυχαίνει αυτούς τους χρόνους. Μόνο το g2 και το. Oneplus one ήταν κοντά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο του Μ8 είναι ποιοτικότερο ρε συ, αλλά πιο αδύναμο σε ένταση.

Τώρα όσον αφορά την αυτονομία που λες, ανεβάζω ένα Screenshhot που δε λέει ψέμματα. :P

Έχω απενεργοποιήσει κάτι βιβλία, παιχνίδια Google play κλπ και Google plus, amazons kindle., γενικώς όλο αυτό τον συρφετό.

Ή χρήση που αναφέρομαι είναι όμως με WiFi και φουλ φωτεινότητα. Εμένα κάτι τέτοιο με καλύπτει όσο τίποτε άλλο. Άσε που δεν βρήκα συσκευή που να πετυχαίνει αυτούς τους χρόνους. Μόνο το g2 και το. Oneplus one ήταν κοντά.

 

Aν ειναι ποιοτικοτερο του one m8,θα ειναι για πολυ λιγο οποτε ειναι σχεδον ισαδυναμα. Aν υπολογισεις ομως οτι το Ζ3 ειναι και αδιαβροχο τοτε τα κανει καλυτερα! :p Καλυτερα ολων παντως τα ηχεια του ΒΒ Ζ30.

Για την αυτονομια δεν ξερω τι λενε τα προγραμματα, ξερω τι βλεπω καθημερινα με την ιδια ακριβως χρηση σε διαφορετικα κινητα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο του Μ8 είναι ποιοτικότερο ρε συ, αλλά πιο αδύναμο σε ένταση.

Τώρα όσον αφορά την αυτονομία που λες, ανεβάζω ένα Screenshhot που δε λέει ψέμματα. :P

Έχω απενεργοποιήσει κάτι βιβλία, παιχνίδια Google play κλπ και Google plus, amazons kindle., γενικώς όλο αυτό τον συρφετό.

Ή χρήση που αναφέρομαι είναι όμως με WiFi και φουλ φωτεινότητα. Εμένα κάτι τέτοιο με καλύπτει όσο τίποτε άλλο. Άσε που δεν βρήκα συσκευή που να πετυχαίνει αυτούς τους χρόνους. Μόνο το g2 και το. Oneplus one ήταν κοντά.

Γιάννη από κράτημα πως είναι; θυμάμαι ότι το Ζ2 το πουλησες γιατί ήταν τόσο άβολο.

Από σήμα για να το κρατησες φαντάζομαι είναι πολύ καλό.

 

Επίσης έκανες root και έβαλες τα lollipop εικονίδια στη navbar ή είναι theme;

 

Έχω μέχρι 31/1 να αποφασίσω αν θα κρατήσω το G3 καθώς το πήρα από Amazon και λογικά θα το στείλω πίσω και θα κάνω refund. Λέω να περιμένω το HTC Μ9 και Sony Ζ4 ή να πάρω το Ζ3. Θα μείνω με ένα moto G ως τότε μιας και δεν έχει να ζηλέψει και πολλά σε ταχύτητα από πάρα πολλά κινητά εκεί έξω (ιδίως των samsung και lg). Πήρε η γυναίκα μου το Nexus 5 και θυμήθηκα τι σημαίνει ταχύτητα και smoothness στο Android. Το κινητό είναι αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη από κράτημα πως είναι; θυμάμαι ότι το Ζ2 το πουλησες γιατί ήταν τόσο άβολο.

Από σήμα για να το κρατησες φαντάζομαι είναι πολύ καλό.

 

Επίσης έκανες root και έβαλες τα lollipop εικονίδια στη navbar ή είναι theme;

 

Έχω μέχρι 31/1 να αποφασίσω αν θα κρατήσω το G3 καθώς το πήρα από Amazon και λογικά θα το στείλω πίσω και θα κάνω refund. Λέω να περιμένω το HTC Μ9 και Sony Ζ4 ή να πάρω το Ζ3. Θα μείνω με ένα moto G ως τότε μιας και δεν έχει να ζηλέψει και πολλά σε ταχύτητα από πάρα πολλά κινητά εκεί έξω (ιδίως των samsung και lg). Πήρε η γυναίκα μου το Nexus 5 και θυμήθηκα τι σημαίνει ταχύτητα και smoothness στο Android. Το κινητό είναι αλλού.

 

Έχει βελτιωθεί πολύ το κράτημα του και σε αυτό βοηθάει ότι είναι πολύ πιο λεπτό κι ένα κλικ πιο στενό. Δε φτάνει επίπεδα G3 που είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει από άποψη εργονομίας, αλλά για να το έχω ακόμη καταλαβαίνεις ότι είναι σε καλά επίπεδα, μιας και σε αυτό δίνω σημασία.

 

Σήμα είναι άριστο. Έχω την εντύπωση ότι ακόμη δεν το χάσει κάπου και νομίζω ότι μάλλον έχει το καλύτερο από οτιδήποτε άλλο υπάρχει εκεί έξω.

 

Ειναι θέματα της Σονυ και αυτό είναι το lollipop theme που είδες. Δεν το έχω ρουταρει, πλέον δεν κάνω σε καμία συσκευή μου.

 

Ζ3 Χτυπάς χαλαρά μιας και σε αυτή την τιμή είναι τρελά γι αυτή την συσκευή.

Περίμενε την άλλη εβδομάδα να γυρίσω από Κρήτη και πάμε για καφέ να το δεις από κοντά να πάθεις ζημιά.

 

Εν τω μεταξύ πάλι refund θα κάνεις το g3?? Τι έπαθε πάλι? Το τρίτο είναι που γυρνάς?

Edited by giannis12a

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Aν ειναι ποιοτικοτερο του one m8,θα ειναι για πολυ λιγο οποτε ειναι σχεδον ισαδυναμα. Aν υπολογισεις ομως οτι το Ζ3 ειναι και αδιαβροχο τοτε τα κανει καλυτερα! :p Καλυτερα ολων παντως τα ηχεια του ΒΒ Ζ30.

Για την αυτονομια δεν ξερω τι λενε τα προγραμματα, ξερω τι βλεπω καθημερινα με την ιδια ακριβως χρηση σε διαφορετικα κινητα!

 

To Z3 έχει πολύ καλή τιμή γιοα τα χαρακτηριστικά του αλλά και πολύ καλή αυτονομία

Link to comment
Share on other sites

To Z3 έχει πολύ καλή τιμή γιοα τα χαρακτηριστικά του αλλά και πολύ καλή αυτονομία

 

Δεν ειπα κατι το αντιθετο! Ισα ισα!

Με βλεπω να μενω με αυτο μεχρι την ελευση των νεων ναυαρχιδων την Ανοιξη του '15.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

I Καλησπέρα παιδιά.... έχω ένα θέμα με το φλας του video... δεν μου ανάβει όταν τραβάω απλό video... ποια ρύθμιση πρέπει να πειράξω για να το φτιάξω.. λογικά είναι πολύ απλό για να μην γίνεται. ! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.! :confused: edit :Ποιραζουμε τις άλλες ρυθμίσεις... Όλα οκ. ! Edited by NOTHS77
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...