Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλά πήρα και μία αναβάθμιση σήμερα γύρω στα 500mb

Αριθμός έκδοσης 23.5.Α.1.291

A, ναι? θα το κοιτάξω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια γενικη ερωτηση.γενικα τα σονυ αν ρουταριστουν μονο..και τα ξερουταρεις μετά..με ενδιαφέρει για ενα Ζ1..το καταλαβαινουν απο τη σονυ ουι εχει γινει ρουτ;

 

Στάλθηκε από το XT1643 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια γενικη ερωτηση.γενικα τα σονυ αν ρουταριστουν μονο..και τα ξερουταρεις μετά..με ενδιαφέρει για ενα Ζ1..το καταλαβαινουν απο τη σονυ ουι εχει γινει ρουτ;

 

Στάλθηκε από το XT1643 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα, αν του περάσεις πάλι το ftf ή απο το pc companion του κάνεις ολική επαναφορά (η κάπως έτσι) λογικά θα είναι οκ.

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Για branded Cosmote Lte δεν υπάρχει τίποτα νεότερο.

 

Σιγά σιγά θα έρθει σε όλους.

Το δικό μου είναι ελληνικό unbranded. Δεν πρόλαβα να το τσεκάρω χθές, αλλά στο xpericheck.com φαίνεται σε ποιους έχει έρθει και σε ποιους όχι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια ημερα με την νεα εκδοση.εχω να πω οτι η μπαταρια κραταει περισσοτερο.επισης ξαναπροσtεθηκε η λειτουργια stamina.

το δικο μου unbranded ειναι αγορασμενο απο εξωτερικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αν του περάσεις πάλι το ftf ή απο το pc companion του κάνεις ολική επαναφορά (η κάπως έτσι) λογικά θα είναι οκ.

καλημερα και ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι υπάρχει βελτίωση στην αυτονομία με τη νέα αναβάθμιση. Και γενικά σαν να μου φαίνεται ότι και κάτι μικρά λαγκάκια που υπήρχαν δεν υπάρχουν πια
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι υπάρχει βελτίωση στην αυτονομία με τη νέα αναβάθμιση. Και γενικά σαν να μου φαίνεται ότι και κάτι μικρά λαγκάκια που υπήρχαν δεν υπάρχουν πια

 

Δεν εχει ερθει ακομα στις ελληνικες συσκευες, ελπιζω μεσα στην επομενη βδομαδα...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ερθει ακομα στις ελληνικες συσκευες, ελπιζω μεσα στην επομενη βδομαδα...

 

Καλημέρα,

 

με το flashtool περνάς μια έκδοση άλλης χώρας και είσαι οκ.

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

με το flashtool περνάς μια έκδοση άλλης χώρας και είσαι οκ.

Ξερω, θενκς, αλλα δεν μπαινω στη διαδικασια. Θα ερθει ετσι και αλλιως συντομα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ψαγμενο.ειμαι στην 4.4.4.θελω με καποιο τροπο (νομιζω με gravitybox γινεται) να πειραξω την ελαχιστη φωτεινοτητα στο αυτοματο γιατι ειναι αρκετα υψηλη.ξερει καποιος να μου πει καποιες τιμες να δοκιμασω;χρησιμοποιω το module screen filter ειναι τελειο αλλα βγαινει σαν extra στη statusbar..

 

Peace to all

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά όποιος ενδιαφέρεται έχω φτιάξει την 6.01 (23.5.A.0.575/.291) DE prerooted για φλασαρισμα με τη διαδικασία που αναφέρει εδώ. Είναι για το SGP611.

 

Ουσιατικά είναι το τελικό βήμα 5. Δηλαδή αφού έχετε γυρίσει πίσω σε KK, έχετε ρουτάρει με King Root και έχτε βάλει custom recovery.

Μετά μέσα από recovery κάνετε wipe (dalvik cache, cache, system), εγκατάσταση το zip της rom και καπάκι πριν την επανεκκίνηση εγκατάσταση το RecRoot zip και voila ρουταρισμένη 6.01 :)

 

Prerooted 6.01

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε φίλε μου.ειμαι σε kk με supersu.μπορω κατευθειαν να τη φλασαρω και ολα καλα;και μετα μπορω με restore να γυρισω σε kk ξανα;δυσκολο να τη φτασει,αλλα μια δοκιμή θα την εκανα...

 

Peace to all

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις πρόσεξα ότι έχω ένα καμμενο πιξελ. Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία; Ξέρετε αν το καλύπτει η εγγύηση;

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινετε να συνδεθω στο οικιακο μου δικτυο και μετα το ταμπλετ να το κανω hotspot??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινετε να συνδεθω στο οικιακο μου δικτυο και μετα το ταμπλετ να το κανω hotspot??
Δεν νομίζω. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικο που το κανει αυτο ειναι το fqrourer2.κατεβαστην απο το google.δουλευει σε περιορισμενες συσκευες.σε μενα με ΚΚ δε δουλευει.δοκιμασετο στη ΜΜ που προφανως εισαι τωρα μπααας και...

 

Peace to all

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε παιδια δε μπορω να καταλαβω τι παιζει με την μπαταρια.ειμαι απο την αρχη σε ΚΚ.δε μπορω να καταλαβω αν με τον μαγνητικο φορτιστη κραταει πιο πολυ η μπαταρια και αν με τα video streaming επισης κραταει πιο πολυ σε σχεση με το wifi surfing.αυτο ειναι με μαγνητικη φορτιση και μεσα σε αυτες τις 5 ωρες,ειδα 1μιση ωρα online ταινια!(τις υπολοιπες 3μισι+ σερι wifi)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161008/81a35438a6d372ae1903b66bcdb498ae.jpg

 

Peace to all

δε ξερω αν φαινεται ειμαι 52% μπαταρια με 5h και 10min

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

προσφορά στα 264ευρω απο eshop!

 

http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=160929s6o5dp4581h9586lqiqx&o=1138041

32αρι μαλιστα!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το ταμπλετ 4 μέρες....δεν έχω διαβάσει το θέμα απλά παρατήρησα ότι κάνει να φόρτιση με τον απλό φορτιστη που είχε μέσα στο κουτί κοντά 5 ώρες....είναι φυσιολογικό?δεν έχει fast charge?
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

φυσιολογικο ειναι μη φοβασαι.εχει υποστηριξη quickcharge v2 αλλα πρεπει να παρεις και αναλογο φορτιστη.αν θες κοιτα για τον aukey ειναι πολυ περπατημενος.τον εχω και εγω φορτιζει σφαιρα.10 ευρωπουλα απο ebay.

 

Peace to all

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...