Jump to content

[OnePlus One] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως κανένα καλό παiδι μπορεί να βγάλει ένα screenshot από τις ρυθμίσεις στα πληκτρα γιατί τα έχω κάνει λίγο μάνταρα :O

 

ελπίζω να'ναι αυτό που θες

http://i.imgur.com/VMDn7Mz.png

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πού το βρήκες το forto theme?Είναι δωρεάν ή αγορά?Γενικά κανένα καλό theme free?Προτάσεις?

 

Play store

Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρήσει άλλος οτι με την Lollipop ανεβαίνει πιο εύκολα η θερμοκρασία ή μονο εγώ???

 

Καλησπέρα και εμένα ανεβάζει, ελπίζω να το διορθώσουν το θέμα αυτό όπως και πολλά ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζει δυστυχώς

Επίσης με την cm δεν κρατάει και πολύ η μπαταρία τώρα είμαι με 1.30 ώρα οθόνη και έχω ακόμα 73% και δουλεύω 3G

Link to comment
Share on other sites

Ναι και η μπαταρία είναι θέμα... κρατάει αισθητά λιγότερο στη λολιποπ. Επίσης έχει αρκετά bugs που ελπίζω σε μια αναβάθμιση να λυθούν πολλά απ αυτά
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν θέλετε να έχετε αισθητά καλύτερη μπαταρία (όχι βεβαια σαν kitkat) βάλτε την xenonHD rom

Το κινητό έγινε ακόμα πιο γρήγορο

Έχει δικιά του lancer που αλλάζεις ότι γουστάρεις χωρίς να χάσεις τα κόλπα της 5.χ.χ

Και η μπαταρία κατά 40% βελτιωμένη σε σχέση με CM

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε μέσα στον Μάη την 5.1.1 λέτε;

 

Εγω πιστευω, απο Σεπτεμβριο...ειδικα με το τελος oneplus + cm, κοιτα μην παει για αρχες του 2016 :lol:

 

Και κατι που βρηκσ...

http://www.ibtimes.co.uk/cyanogen-os-12-1-featuring-changes-android-5-1-1-be-released-coming-weeks-1498954

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω, απο Σεπτεμβριο...ειδικα με το τελος oneplus + cm, κοιτα μην παει για αρχες του 2016 :lol:

 

Και κατι που βρηκσ...

http://www.ibtimes.co.uk/cyanogen-os-12-1-featuring-changes-android-5-1-1-be-released-coming-weeks-1498954

 

οι επόμενες εβδομάδες μπορεί να είναι κ 20....:D:p

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζει δυστυχώς

Επίσης με την cm δεν κρατάει και πολύ η μπαταρία τώρα είμαι με 1.30 ώρα οθόνη και έχω ακόμα 73% και δουλεύω 3G

 

Ούτε στην κιτκατ δεν είχα τέτοια κατανάλωση... ειδικά με 3g!

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν θέλετε να έχετε αισθητά καλύτερη μπαταρία (όχι βεβαια σαν kitkat) βάλτε την xenonHD rom

Το κινητό έγινε ακόμα πιο γρήγορο

Έχει δικιά του lancer που αλλάζεις ότι γουστάρεις χωρίς να χάσεις τα κόλπα της 5.χ.χ

Και η μπαταρία κατά 40% βελτιωμένη σε σχέση με CM

Πόσες ώρες σε βγάζει οθόνη???

Ζεσταίνεται όπως στη Lollipop CM 12S???

Εχει το double tap to wake??

Εχει αλλά προβλήματα?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μου έβγαλε 5 ώρες οθόνη και 1.5 μέρα αναμονή και έκανα την βλακεία και δεν έβγαλα φώτο

Δεν ανεβάζει θερμοκρασία το double tap δουλεύει κανονικά και έχει και δικό της lancer που κάνεις τα εικονίδια πιο μικρά πιο πολλά και τα λοιπά

Και μακράν ποιο δυνατή σε ταχύτητα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μου έβγαλε 5 ώρες οθόνη και 1.5 μέρα αναμονή και έκανα την βλακεία και δεν έβγαλα φώτο

Δεν ανεβάζει θερμοκρασία το double tap δουλεύει κανονικά και έχει και δικό της lancer που κάνεις τα εικονίδια πιο μικρά πιο πολλά και τα λοιπά

Και μακράν ποιο δυνατή σε ταχύτητα

Αξίζει να την περάσω η να γυρίσω σε KIT KAT? Καμια αλλη ROM που να έχει την αυτονομία της KK? Γιατί δεν την παλευω με 12s!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να την περάσω η να γυρίσω σε KIT KAT? Καμια αλλη ROM που να έχει την αυτονομία της KK? Γιατί δεν την παλευω με 12s!!! :(

 

δες την validus, 4:30 ωρες οθόνη με όλα ανοικτα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να την περάσω η να γυρίσω σε KIT KAT? Καμια αλλη ROM που να έχει την αυτονομία της KK? Γιατί δεν την παλευω με 12s!!! :(

 

 

Αξίζει δεν χάνεις τπτ η cm είναι για πέταμα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...