Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λόγω της "προσφοράς" που είχε η OnePlus (μπορούσες να παραγγείλεις χωρίς invitation), λογικά έχει τελειώσει το στοκ για αυτό δεν υπάρχουν και προσκλήσεις.

 

Μάλλον για την επόμενη παραλαβή σας βλέπω όλους απ' το νέο έτος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να εχετε προσκληση για να το αγορασετε

https://oneplus.net/anniversary/

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

πηγα να κανω αγορα και λεει οτι σημερα δεν στελνει mailboxde

ξερει κανεις κατι??

ευχαριστω

 

EDIT: Τελικα ειχα ξεχασει να αλλαξω την Σημαια απο κατω και να την κανω Γερμανια

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

παροτι αλλαξα την σημαια σε γερμανια δεν μ βγαζει διαθεσιμη την πολη που μου εχουν στειλει απο το mailbox.de αν βαλω καοι αλλη πολη της γερμανιας θα υπαρξει προβλημα???βοηθηστε εναν ταλαιπωρημενο να παρει το oneplus one :D
Link to comment
Share on other sites

παροτι αλλαξα την σημαια σε γερμανια δεν μ βγαζει διαθεσιμη την πολη που μου εχουν στειλει απο το mailbox.de αν βαλω καοι αλλη πολη της γερμανιας θα υπαρξει προβλημα???βοηθηστε εναν ταλαιπωρημενο να παρει το oneplus one :D

 

 

Εσύ τι λες να μην υπάρξει πρόβλημα αν βάλεις άλλη πόλη? Σαν να είναι η διεύθυνση σου Αθήνα και να βάλεις Καλαμάτα επειδή δεν το είχε..

 

Ψάξε καλύτερα εκεί θα είναι

Link to comment
Share on other sites

λεσ να μην εψαξα και να γραφω εδω περα???το προβλημα μου το βγαζει στο state/provinience δεν εχει επιλογη ιδια με αυτη που μου εστειλαν στο mail
Link to comment
Share on other sites

παροτι αλλαξα την σημαια σε γερμανια δεν μ βγαζει διαθεσιμη την πολη που μου εχουν στειλει απο το mailbox.de αν βαλω καοι αλλη πολη της γερμανιας θα υπαρξει προβλημα???βοηθηστε εναν ταλαιπωρημενο να παρει το oneplus one :D

Μα εκει που λεει state θα βαλεις το ονομα του ομοσπονδιακού κρατιδίου που ανηκει η πολη και οχι το ονομα της πολης.

λεσ να μην εψαξα και να γραφω εδω περα???το προβλημα μου το βγαζει στο state/provinience δεν εχει επιλογη ιδια με αυτη που μου εστειλαν στο mail

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Μήπως υπάρχει καμια περισσευούμενη πρόσκληση και για το Νομικό Σύμβουλο του forum? :)

Χριστούγεννα έρχονται ...... μην με ξεχνατε ... και όποιος καλός και ευγενης νέος βρεθεί ... δίπλα του θα με έχει!!! ;)

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Μήπως υπάρχει καμια περισσευούμενη πρόσκληση και για το Νομικό Σύμβουλο του forum? :)

Χριστούγεννα έρχονται ...... μην με ξεχνατε ... και όποιος καλός και ευγενης νέος βρεθεί ... δίπλα του θα με έχει!!! ;)

 

Σήμερα μπορείς να παραγγείλεις το One χωρίς πρόσκληση

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα ψιψιψόνια! Από Oneplus στο mailboxde σε 6 μέρες. Από mailboxde στη Βαρσοβία με απλό ταχυδρομείο, έφυγε Πέμπτη και σήμερα ήρθε ο ταχυδρόμος!!

 

Δεν τα έχω ανοίξει ακόμα χεχεχεχεχε

 

http://s26.postimg.org/95nkwotax/IMG_20141216_202730.jpg

 

Καλως τα δεχτηκες!Ποσο βγηκε το mailbox?

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το παρω απλα δεν ξερω κατα ποσο θα ενεργοπηητε μονο του μεσα στο τσαντακι.
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το παρω απλα δεν ξερω κατα ποσο θα ενεργοπηητε μονο του μεσα στο τσαντακι.

 

Δεν ενεργοποιειται κάτι.. Με το κούνημα απλά ανάβουν τα λαμπάκια για να δεις πόση μπαταρία μένει..

Link to comment
Share on other sites

Παω να κανω αγορα απο το Γερμανικο oneplus.net/de με billing Αθηνα και shipping address Mailboxde.com και μου βγαζει shipping Standard €19.99 και Express €23.99 ειναι λογικο;
Link to comment
Share on other sites

Παω να κανω αγορα απο το Γερμανικο oneplus.net/de με billing Αθηνα και shipping address Mailboxde.com και μου βγαζει shipping Standard €19.99 και Express €23.99 ειναι λογικο;

 

και εμενα τα ιδια εβγαλε και στις 2 φορες που το αγορασα

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορεις να μου πεις και τι αλλα εξοδα (μεταφορικα) ειχες απο Mailboxde

 

Άλλο ένα 20αρικο να υπολογίζεις από Γερμανία - Ελλάδα.

:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...