Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν με παει αυτο το τηλεφωνο....Σημερα εχει μπλοκαρει το Paypal και ακομα δεν μου ξεμπλοκαρανε τον λογαριασμο και μου στειλανε και invites...

Χρησιμοποιηστε τα να μην πανε χαμενα...

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLOS-6XAL-BUSY-XYBS

https://account.oneplus.net/invite/claim/GL9B-B5ZY-FCVE-UPRL

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απίστευτο με το που τους έστειλα email στις 1:20 το μεσημέρι στις 6 το απόγευμα που τσέκαρα την κατάσταση της παραγγελίας έλεγε complete
Link to comment
Share on other sites

Για tempered glass πήρα ένα της nilkin από Κίνα και είναι πολύ καλό και ποιοτικό.

 

Και γω μια απ'τα ιδια,σημερα το εβαλα και ειναι τελειο.Καμια σχεση με μεμβρανη.Σε αφη λες και ειναι το κρυσταλο της οθονης και σε εφαρμογη πολυ ευκολο.Ουτε φυσαλιδες ουτε στραβοκοληματα.:D Η τιμουλα 5,46 ευρα απο ebay.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το τελευταίο order status που δίνει η oneplus για την παραγγελία είναι το complete? Γιατί ενώ έχει γίνει complete δεν μου έχει στείλει email με το track number η oneplus!
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το τελευταίο order status που δίνει η oneplus για την παραγγελία είναι το complete? Γιατί ενώ έχει γίνει complete δεν μου έχει στείλει email με το track number η oneplus!

Κάπου μέσα στην παραγγελία πρέπει να γράφει track shipment. Από εκεί παρακολουθείς σε ποιό μέρος βρίσκεται.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι παραγγελία με αξεσουάρ του Black Friday μάλλον δε δίνουν tracking number. Εμένα μου αναφέρει Royal Mail και όχι DHL και στο tracking number γράφει null.
Link to comment
Share on other sites

Και γω μια απ'τα ιδια,σημερα το εβαλα και ειναι τελειο.Καμια σχεση με μεμβρανη.Σε αφη λες και ειναι το κρυσταλο της οθονης και σε εφαρμογη πολυ ευκολο.Ουτε φυσαλιδες ουτε στραβοκοληματα.:D Η τιμουλα 5,46 ευρα απο ebay.

 

Φιλε μου μηπως εχεις ενα λινκ να μου δωσεις απο το προιον που πηρες? Γιατι καποια που εβρισκα γραφανε στα σχολια οτι ηταν τελικα πλαστικο και οχι tempered glass και δε θελω να μπλεξω με λαθος παραγγελιες μεσω κινας...

Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 μερες αγορασα ενα tablet απο Geekbuying ,και το εστειλαν με NLpost,Nederland post ,και σημερα ειναι στην Ολλανδια ηδη και εσταλει συμφωνα με το tracking number για Ελλαδα...με απλη αποστολη...Δωρεαν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι προσκλησεις απο την OnePlus ποτε σου ερχονται?

Αλλες φορες μεσα σε 10 μερες και μπορει να παει και μηνας...Εξαρταται απο την ζητηση και τα διαθεσιμα κοματια που εχουν..

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το τελευταίο order status που δίνει η oneplus για την παραγγελία είναι το complete? Γιατί ενώ έχει γίνει complete δεν μου έχει στείλει email με το track number η oneplus!

 

Μια από τα ίδια

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν είναι παραγγελία με αξεσουάρ του Black Friday μάλλον δε δίνουν tracking number. Εμένα μου αναφέρει Royal Mail και όχι DHL και στο tracking number γράφει null.

 

Όπως το τσέκαρα τελικά και γω οι πληροφορίες της αποστολής είναι ίδιες με τις δικές σου . να υποθέσω πως νέα θα έχουμε κατευθείαν από mailbode όταν φτάσει η παραγγελία μας;;;;;

Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι παραγγελία με αξεσουάρ του Black Friday μάλλον δε δίνουν tracking number. Εμένα μου αναφέρει Royal Mail και όχι DHL και στο tracking number γράφει null.

Φίλε την παραγγελία εγώ την έκανα 20/11 και περίμενα 13 μέρες για γίνει complete... Δυστυχώς πάρα πολύ απογοητευμένος!

 

Edit: το βρήκα το tracking τελικά είναι στις πληροφορίες της παραγγελίας στο site της oneplus!

Edited by igna200
Link to comment
Share on other sites

DRESDEN - GERMANY [DRS] Dec 4, 2014 11:06 AM WC With delivery courier

 

Κι εμένα το ίδιο...Μαζί τα έχουν τα "καμάρια" μας... :p

 

Καλλιθέα είσαι?

Μοσχάτο εγώ....Οπότε μάλλον θα παραλάβουμε και μαζί...:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πολυ ανυπομονος. Μολις μου ηρθε mail απο mailbox.de οτι το παραδωσανε στην ups για αποστολη. Απο οσους το παραλαβανε προσφατα ειχατε κανενα θεμα με κιτρινιλα στην οθονη κτλ;
Link to comment
Share on other sites

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLFQ-YXYE-AK9C-CRXO

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLFG-JTAQ-IKOI-EM1I

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο...Μαζί τα έχουν τα "καμάρια" μας... :p

 

Καλλιθέα είσαι?

Μοσχάτο εγώ....Οπότε μάλλον θα παραλάβουμε και μαζί...:lol::D

 

Εχει πολλα να παραδωσει σημερα η DHL.... :D μαζι και το δικο μου

 

update: μολις ηρθε email απο το mailboxde

Edited by fumantsu

Host

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι απο τις 11:06 τοπική περιμένει το mailbox.de...
Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

και εγω στην ιδια αποστολη ημουν. Η DHL δεν ειχε ανανεωσει αλλα προλαβα να δω το email απο την mailboxde... θεμα processing ειναι πιστευω.

Host

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πολυ ανυπομονος. Μολις μου ηρθε mail απο mailbox.de οτι το παραδωσανε στην ups για αποστολη. Απο οσους το παραλαβανε προσφατα ειχατε κανενα θεμα με κιτρινιλα στην οθονη κτλ;

 

οχι φιλε μου τι κιτρινιλα θα πάθεις ζημια με το τούμπανο!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...