Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την δικια μου την εδωσα εδω και βδομαδες και ακομα περιμενω το ευχαριστω:)μην εχεις ελπιδες.την αλλη φορα δωσε την μονο με pm.και εγω ετσι θα πραξω
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω πως θα μπορουσα να το πω, αλλα θα μπορουσα απλα να μην την δωσω ή πολυ απλα να τη βαλω στο φορουμ του oneplus... Τεσπα... Οπως προείπα μακαρι να μην πηγε για εκμετάλλευση...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το δικο μου invite το πηρε καποιος μαλλον... Ενα ευχαριστω παντος ειναι τζαμπα....

 

 

Και το δικο μου που εδωσα σημερα το πρωι/μεσημερι, εφυγε ετσι, οντως το ευχαριστω δεν κοστιζει τιποτα αλλα ο καθενας και οι τροποι του.

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου που εδωσα σημερα το πρωι/μεσημερι, εφυγε ετσι, οντως το ευχαριστω δεν κοστιζει τιποτα αλλα ο καθενας και οι τροποι του.

 

μια απο τα ιδια οντως το ευχαριστω δεν κοστιζει

Link to comment
Share on other sites

Και μετα λενε καποιοι 'Κινεζια'.....Αλλοι λενε Ελληναρες για εμας....Τελικα ισως με πμ ειναι καλυτερα γιατι ακουγεται πολυ οτι εταιριες τις παιρνουν και πουλανε τα κινητα.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια οντως το ευχαριστω δεν κοστιζει

 

Καλά τα λέτε. Καλύτερα όμως να δίνετε με pm τις προσκλήσεις σας.

Υπάρχουν Pots που ανιχνεύουν στο διαδίκτυο αυτά τα url και τις πωλούν μετά στο ebay.

Προσοχή!

Samsung Galaxy Note10 Lite owner
Link to comment
Share on other sites

Το "ευχαριστώ" είτε το θέλουμε είτε όχι είναι θέμα παιδείας και ειδικά στην περίπτωση της πρόσκλησης που κάποιος ωφελείται τόσο.

Εάν υπάρχει κάποια πρόσκληση διαθέσιμη παρακαλώ να μου σταλεί με π.μ..

Το "ευχαριστώ" στον αποστολέα το θεωρώ αυτονόητο. :)

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Στο mailboxde αληθεια ποσο καθεται μεχρι να το στειλουν;

 

Ειχα δει οτι εφτασε στο mailboxde απο το tracking number, δεν μου ειχε ελθει mail, ολοκληρωσα τις διαδικασιες ωστε να γινει ready to send, μου ηλθε ειδοποιηση απο paypal πως τους πληρωσε κι ακομη ουτε φωνη ουτε ακροαση απο mailbox.

 

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Το "ευχαριστώ" είτε το θέλουμε είτε όχι είναι θέμα παιδείας και ειδικά στην περίπτωση της πρόσκλησης που κάποιος ωφελείται τόσο.

Εάν υπάρχει κάποια πρόσκληση διαθέσιμη παρακαλώ να μου σταλεί με π.μ..

Το "ευχαριστώ" στον αποστολέα το θεωρώ αυτονόητο. :)

 

Πόσο μπροστά είσαι φιλαράκι μου!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μετα λενε καποιοι 'Κινεζια'.....Αλλοι λενε Ελληναρες για εμας....Τελικα ισως με πμ ειναι καλυτερα γιατι ακουγεται πολυ οτι εταιριες τις παιρνουν και πουλανε τα κινητα.

 

Πολύ ακούγεται το ότι κυκλοφορούν bots, καταλαβαίνει το link μάλλον και πάπαλα. Κι εγώ μέ μήνυμα τις έστειλα και εδώ και στο φόρουμ της oneplus. Πρόσκληση σε μένα για να πάρω το κινητό, μου είχε έρθει από την εταιρία απευθείας στο mail, οπότε Τώρα που μου έστειλαν προσκλήσεις για μοιρασιά, θεώρησα 'σωστό' να δώσω κι εκεί :)

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακούγεται το ότι κυκλοφορούν bots, καταλαβαίνει το link μάλλον και πάπαλα. Κι εγώ μέ μήνυμα τις έστειλα και εδώ και στο φόρουμ της oneplus. Πρόσκληση μου είχε έρθει από την εταιρία απευθείας στο mail, οπότε θεώρησα 'σωστό' να δώσω κι εκεί :)

ωχ, μη μας πάρει κι εμάς η "μπόρα", για δική μας χρήση τη θέλουμε, αν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσον αφορά το θέμα των ευχαριστιών που συζητάτε όπως ανέφερε και ο φίλος λεμονις αλλά όπως έχει γραφτεί και από άλλα παιδιά σε πολύ πίσω σελίδες ΜΗΝ βάζετε τα λινκς των προσκλήσεών σας φόρα παρτίδα στο thread καθώς ανιχνεύονται ΕΥΚΟΛΑ στο ίντερνετ. Καλύτερα από εδώ και στο εξής να δηλώνουμε τη διάθεση κάποιας πρόσκλησης στο thread και η περαιτέρω συνεννόηση να γίνεται με PMs.

 

Είχε πάρει κανείς με το προηγούμενο preorder? Ξέρουμε αν καθυστερεί παραπάνω από το φυσιολογικό?

_____________________________________________________________________________________________________
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

μου ηρθε μηνυμα απο το mailboxde.de

ολα οκ αλλα μου γραφει αυτο

" Freight: (selected carrier: Czech Post - Registered Mail, Insured up to 35 EUR) 9,42 EUR

 

 

επισης μου δινει επιλογες

Deutsche Post - Small Package, Insurance up to 35 EUR 10,89 EUR 13,69 EUR

Deutsche Post - Small Package, Insurance up to 100 EUR 12,67 EUR 15,47 EUR

Deutsche Post - Small Package, Insurance up to 200 EUR 14,46 EUR 17,26 EUR

Deutsche Post Weltpaket - Priority, Insurance up to 500 EUR 14,61 EUR 17,41 EUR

UPS Standard - Insurance up to 500 EUR 16,98 EUR 19,78 EUR

Deutsche Post - Small Package, Insurance up to 400 EUR 18,03 EUR 20,83 EUR

Deutsche Post Weltpaket - Priority, Insurance up to 1.000 EUR 26,51 EUR 29,31 EUR

EMS - Insurance up to 150 EUR 38,86 EUR 41,66 EUR

 

αν αφησω αυτη που εχει θα ερθει μεσω τσεχιας η να βαλω καποια αλλη επιλογη??

εσεις τι βαλατε ??

 

ευχαριστω πολυ

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Το τσεχικο ταχυδρομειο ειναι αρκετα αξιοπιστο (κατοικος πια εχω εμπειρια...) βεβαια ποτε δεν ξερεις. Η επομενη λυση λογω insurance περισσοτερο ειναι "Deutsche Post Weltpaket - Priority, Insurance up to 500 EUR 14,61 EUR 17,41 EUR"

 

Ο λογος της επιλογης του mailboxde να στελνει και μεσω τσεχικου ταχυδρομειου ειναι οτι βρισκεται πολυ κοντα στα συνορα με την Τσεχια... Εγω εχω επιλεξει το czech post, registered και το κοστος του ταχυδρομειου ειναι 44 κορωνες, κοντα στα 1,8 euro :D

Edited by fumantsu

Host

Link to comment
Share on other sites

Το τσεχικο ταχυδρομειο ειναι αρκετα αξιοπιστο (κατοικος πια εχω εμπειρια...) βεβαια ποτε δεν ξερεις. Η επομενη λυση λογω insurance περισσοτερο ειναι "Deutsche Post Weltpaket - Priority, Insurance up to 500 EUR 14,61 EUR 17,41 EUR"

 

σαν χρονο παραδοσης ποιο θα ερθει πιο γρηγορα?? τι πιστευεις??

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω μαλλον το ιδιο με το Deutch post. Περιπτωση που πουλησα ενα αντικειμενο απο το ebay και ετυχε ο αγοραστης να ηταν απο την Κρητη εκανε 15 μερες (ημερολογιακες) αλλα για καποιο λογο ειχε κολλησει επι ελληνικου εδαφους τις 10.

Host

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω μαλλον το ιδιο με το Deutch post. Περιπτωση που πουλησα ενα αντικειμενο απο το ebay και ετυχε ο αγοραστης να ηταν απο την Κρητη εκανε 15 μερες (ημερολογιακες) αλλα για καποιο λογο ειχε κολλησει επι ελληνικου εδαφους τις 10.

 

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια

θα βαλω αυτο Deutsche Post Weltpaket - Priority, Insurance up to 500 EUR

 

το Weltpaket τι σημαινει??

και παλι ευχαριστω

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ξερω Γερμανικα σημαινει international. Ειναι οπως στο ebay που εχει standard priority και international... :D Edited by fumantsu

Host

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ξερω Γερμανικα σημαινει international. Ειναι οπως στο ebay που εχει standard priority και international... :D

 

ενα τελευταιο ερωτημα

μου εχει 2 κουτακια το ενα λεει "Detailed specifications"

και το αλλο " Description of goods (English)"

 

το πρωτο δεν το συμπληρωσα ενω στο δευτερο εγραψα 1 phone

 

ειναι οκ?? ευχαριστω

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Για το description απο οτι διαβασα σε καμια 100αρια σελιδες πριν βαζεις mobile phone. Στο πρωτο δεν ξερω. βαλε το ιδιο. Ισως καποιος αλλος να ξερει κατι περισσοτερο για το πρωτο

Host

Link to comment
Share on other sites

Για το description απο οτι διαβασα σε καμια 100αρια σελιδες πριν βαζεις mobile phone. Στο πρωτο δεν ξερω. βαλε το ιδιο. Ισως καποιος αλλος να ξερει κατι περισσοτερο για το πρωτο

 

ευχαριστω φιλε μου

εβαλα και στα δυο mobile phone και το εστειλα

αντε να ερθει , εσκασαααα.... :)

εμεινα χωρις τηλ εδω και ποσα χρονια για πρωτη φορα :(

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Την έχω παραγγείλει εγώ. Μόλις έρθει μαζί με τη συσκευή μέσα στην εβδομάδα θα σας γράψω γνώμες!

 

Λοιπόν μετά από δύο μέρες χρήσης του τηλεφώνου να πω τη γνώμη μου για το γνήσιο flip cover.

 

Το εξωτερικό υλικό είναι τύπου δέρμα και έχει πολύ ωραία ποιότητα. Ταιριάζει πολύ καλά με το τηλέφωνο και δεν εξέχει, με αποτέλεσμα το τηλέφωνο μαζί με την θήκη να εξακολουθεί να είναι πολύ λεπτό. Το τμήμα της θήκης που καλύπτει την οθόνη είναι πολύ σκληρό, οπότε φαίνεται να είναι πολύ δύσκολο να κάνει και ζημιά στην οθόνη και το κινητό είναι καλά προστατευμένο. Η θήκη έχει και κουμπιά στο πλαίσιο όπου μπαίνουν μέσα τα κουμπιά του τηλεφώνου και έτσι δεν θάβονται μέσα στο πλαίσιο και είναι εύκολα προσβάσιμα. Με κλειστό το κάλυμμα όμως δεν νιώθεις εύκολα που είναι τα κουμπιά ρύθμισης της έντασης. Ένα καλό είναι ότι το τηλέφωνο κλειδώνει και ξεκλειδώνει με το άνοιγμα του μπροστινού τμήματος της θήκης, περίπου σαν το ipad. Δεν είναι τόσο πρακτική όμως στο να ανοίγεις το καπάκι για να δεχτείς μια κλήση με το ένα χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Παρακολουθω το θεμα αρκετο καιρο τωρα σχετικα με το OPO. Αποφασισα λοιπον πλεον να το παραγγειλω οποτε αν καποιος εχει ενα διαθεσιμο invite θα με βοηθουσε πολυ. Εννοειται οταν ερθει και το δικο μου θα το δωσωω εδω στο φορουμ Edited by xariw
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Παρακολουθω το θεμα αρκετο καιρο τωρα σχετικα με το OPPO. Αποφασισα λοιπον πλεον να το παραγγειλω οποτε αν καποιος εχει ενα διαθεσιμο invite θα με βοηθουσε πολυ. Εννοειται οταν ερθει και το δικο μου θα το δωσωω εδω στο φορουμ

Αλλο OPPO και αλλο OPO, διαφορετικες εταιρειες...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...