Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συγγνωμη αδερφε την πειρα εγω ειχα ποσταρει λιγο νωριτερα, ευχαριστω τον συμφορμιτη για την προσκληση, σε λιγο θα ειμαι και εγω κατοχος του oneplus one ελπιζω και αυτυχισμενος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, ποια η τελική τιμή για την 32, με shopping απευθείας για Ελλάδα;

Δες εδώ από skroutz, έχει και 16GB και 64GB. 32GB όπως σου έγραψε και ο φίλος πιο πριν δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ από skroutz, έχει και 16GB και 64GB. 32GB όπως σου έγραψε και ο φίλος πιο πριν δεν υπάρχει.

 

λίγο αλμυρές δεν είναι οι τιμές? και είναι ευρωπαικά? αλλά 130 ευρώ καπέλο για το 64άρι είναι πάρα πολλά

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι "καπέλο", σχεδόν 100 είναι ο ΦΠΑ...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

λίγο αλμυρές δεν είναι οι τιμές? και είναι ευρωπαικά? αλλά 130 ευρώ καπέλο για το 64άρι είναι πάρα πολλά

 

Όπως έγραψες, ενδιαφέρεσαι για αγορά από Ελλάδα. Όντως είναι τσιμπημένες οι τιμές,γιατί εκτός του υψηλού ΦΠΑ, όπως έγραψε και ο φίλος πιο πριν, είναι και το κέρδος του μαγαζιού. Εννοείται ότι συμφέρει η αγορά από το ευρωπαϊκό site απευθείας, ή ακόμη και από Κίνα. Απλώς στη δεύτερη περίπτωση, εάν χρειαστεί να γίνει χρήση της εγγύησης, περιπλέκεται η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

χιλια συγγνωμη αν κουραζω.

εχει δοκιμασει κανεις που παρηγγειλε την τριτη 10/3 το tracking number της royal mail στο site των ελτα;

αν ναι, τι σας βγαζει;

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείται, το 64ρι, εννοούσα! Αν θυμάμαι καλά,η one plus στέλνει πλέον, απευθείας για Ελλάδα, έτσι δεν είναι;
Proud HTC User!
Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ από skroutz, έχει και 16GB και 64GB. 32GB όπως σου έγραψε και ο φίλος πιο πριν δεν υπάρχει.

λίγο αλμυρές δεν είναι οι τιμές? και είναι ευρωπαικά? αλλά 130 ευρώ καπέλο για το 64άρι είναι πάρα πολλά

γιατί σχεδόν 100 είναι ο φπα?

 

436,90 έχει στο 1ο μαγαζί που βγαίνει στο skroutz (με το οποίο ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!)

Αν απο-φορολογήσουμε με 1.23 βγαίνει 355 καθαρή αξία και 81 ΦΠΑ

Τώρα, αν σε ενόχλησε που έγραψα "σχεδόν 100", ΟΚ, συγνώμη!

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

436,90 έχει στο 1ο μαγαζί που βγαίνει στο skroutz (με το οποίο ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!)

Αν απο-φορολογήσουμε με 1.23 βγαίνει 355 καθαρή αξία και 81 ΦΠΑ

Τώρα, αν σε ενόχλησε που έγραψα "σχεδόν 100", ΟΚ, συγνώμη!

 

από ειρωνεία καλά πάμε. αγοράστε από σκρουτζ τότε να το χρυσοπληρώσετε :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε lorry εμένα με το tracking number στο site των ΕΛΤΑ μου βγάζει οτι δεν υπάρχει ... Περιμένουμε ακόμα...

 

φιλε μου πηγαινε εδω

https://gls-group.eu/EU/en/parcel-tracking

βαλε το tracking number της royal mail

θα σου βγαλει το νεο tracking number της ACS

και εδω

https://www.acscourier.net/el/track-and-trace

θα δεις που ειναι το πακετο σου

λογικα αυριο παραλαμβανουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω δυο προσκλησεις. Δινω σε οποιον μελος που εγγραφτηκε πριν απο το 2010. Οποιος θελει προσκληση,ας μου στειλει πμ.

 

Υ.Γ. Δυο προσκλησεις παραδοθηκαν στους scorpio3 και apathya! Αντε καλοριζικο!

Edited by zonimov
Link to comment
Share on other sites

Απορία μιας και άσχετος: Εγώ που μένω γερμανία εαν παραγγείλω το OpO πρέπει να γράψω στο billing address την διεύθυνση που έχω δώσει στο paypal και στο shipping address την διεύθυνση κατοικίας μου που (λογικά) είναι η ίδια με την billing address σωστά? Από εκέι και πέρα στο paypal πρέπει να δώσω τα στοιχεία της πιστωτικής μου κάρτας και μόλις ολοκληρωθεί η αγορά θα μου τραβήξουν τα χρήματα αυτομάτως?
Link to comment
Share on other sites

Ωραία.. Ευχαριστώ.. Τώρα μου λείπει η πρόσκληση :-P ..παρακαλώ σε όποιον περισσεύει μια πρόσκληση για το 64άρι και δεν είναι κόπος, ας μου την στείλει σε πμ.. :-) ευχαριστώ πολύ.. Edited by magiktigra
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

 

Καιρο παρακουλουθω το φορουμ αλλα ιδιαιτερα του oneplus one αλλα δεν ειχα κανει εγγραφη.Επειδη τωρα που μπορεσα να βρω τα λεφτα μυπως καποιος μπορει να στειλει καποιο invite για να το παραγγειλω επιτελους ?θα ημουν ευγνωμων!!!!!!:cry:

Edited by tzvas
Link to comment
Share on other sites

παιδια 2 ερωτησεις:

1. το κινητο το στελνουν πλεον απευθειας ελλαδα, οποτε δεν χρειαζεται το mailbox.de?

2. ποσο ειναι τα μεταφορικα?

Edited by sundance
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...