Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

Θέλω να παραγγείλω άυριο το κινητό μιας και με έχει πείσει για το πόσο καλό είναι, αλλά έχω κάποιες απορίες:

 

1) Πόσο θα είναι τα έξοδα αποστολής με Royal mail,

2)Πότε αναμένεται να το παραλάβω

3)Αν αξίζει το Tempered glass της Oneplus (από ότι έχω διαβάσει είναι καλό)

 

Τέλος, αυτοί που το είχαν παραγγείλει την προηγούμενη Τρίτη είχαν μπει συγκεκριμένη ώρα?

Είναι πιθανό να εξαντληθούν τα αποθέματα στις πρώτες ώρες που θα ανοίξουν οι παραγγελίες και εγώ αν μπώ

το απόγευμα να μην μπορώ να το παραγγείλω?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοεις στη billing address αυτη που φαινετε στο πειπαλ ετσι; Παρελαβες κανονικα; το τελικο κοστος;

 

Έχω 2 διευθύνσεις παράδοσης στο Paypal. Έβαλα αυτήν που ήθελα και δεν με ρώτησε αν θυμάμαι καλά το paypal.

Τελικό κόστος με το γρήγορο ήταν 325. Μου ήρθε σήμερα στις 13:00 με DHL Express

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανεις τα jbl ακουστικά? Τι γνώμη έχετε?

Επίσης, αν ναι, απο που?? Δεν τα βρίσκω πουθενά. Γνωρίζουμε ποτε θα γίνουν διαθέσιμα?

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 διευθύνσεις παράδοσης στο Paypal. Έβαλα αυτήν που ήθελα και δεν με ρώτησε αν θυμάμαι καλά το paypal.

Τελικό κόστος με το γρήγορο ήταν 325. Μου ήρθε σήμερα στις 13:00 με DHL Express

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανεις τα jbl ακουστικά? Τι γνώμη έχετε?

Επίσης, αν ναι, απο που?? Δεν τα βρίσκω πουθενά. Γνωρίζουμε ποτε θα γίνουν διαθέσιμα?

 

υπάρχει κάτι σαν review στο forum της Oneplus και γράφει ένα παιδί τα υπέρ και κατά. διαβάζωντας το άρθρο του, με έκανε να στραφώ σε άλλα JBL :)

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι κατάλαβα διαβάζοντας μια δημοσίευση της εταιρίας στο φόρουμ της, το power bank θα είναι διαθέσιμο 17/3 μόνο για Αμέρικα μεριά. Η Ευρώπη λέει θα περιμένει λιγάκι ακόμα.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

οσοι εχετε παραγγειλει προσφατα,το κινητο που σας ηρθε τι ημερομηνια κατασκευης ειχε;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να έρθει με το καλό , αλλά όπως γράφω και από πάνω ψάχνω να δώ καμιά θήκη αλλά δεν βρίσκω άκρη....
3ipnas mesa mou to zwo!!!
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να έρθει με το καλό , αλλά όπως γράφω και από πάνω ψάχνω να δώ καμιά θήκη αλλά δεν βρίσκω άκρη....

 

εγω χρησιμοποιω σε ολα τα κινητα αποκλειστικα pouch

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με το δημήτρη,αν εισαι προσεκτικός δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να έρθει με το καλό , αλλά όπως γράφω και από πάνω ψάχνω να δώ καμιά θήκη αλλά δεν βρίσκω άκρη....

 

χωρίς διάθεση για τσακωμό αλλά τι δεν βρίσκεις άκρη? στις τελευταίες δέκα δεκαπέντε σελίδες έχει αναφερθεί το θέμα θήκη-tempered glass τουλάχιστον 10 φορές και λέμε τα ίδια και τα ίδια.. κάνε ένα κόπο και διάβασε τες πριν κάνεις "παράπονο"

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω και εγώ pouch. Έχεις κάτι να προτείνεις?

Κορυφαίο αλλα οχι φτηνό: FITBAG

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Θήκη και tempered glass τι να επιλέξω γιατί δεν θέλω να γίνει πολύ μπαούλο το κινητό ?

Εγώ παρήγγειλα αυτή:http://m.ebay.co.uk/itm/380934418398?_mwBanner=1&ul_ref=http%3A%2F%2Frover.ebay.com%3A80%2Frover%2F0%2Fe11400.m1842.l3160%2F7%3Feuid%3Dba7a2cce2d844edf9c72036285802e32%26loc%3Dhttp%253A%252F%252Fcgi.ebay.co.uk%252Fws%252FeBayISAPI.dll%253FViewItem%2526item%253D380934418398%2526ssPageName%253DADME%253AL%253AOC%253ANL%253A3160%26srcrot%3De11400.m1842.l3160

Δεν μου έχει έρθει ακόμα.Πήρα κάπως ρίσκο, σύμφωνα όμως με πολλά review που διάβασα.

Θήκη, είχα πάρει μια διαφανή σχεδόν κλασική, εάν ρίξεις όμως μια ματιά λίγο στα τελευταία ποστ, ειδα πολλά παιδιά που είχαν τις εντυπώσεις τους με θήκες.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω αυτή την θήκη, αρκετά ευχαριστημένος :)

http://orzly.com/manufacturers/oneplus/one/orzly-fusion-bumper-case-for-oneplus-one-red-and-clear.html

Link to comment
Share on other sites

χωρίς διάθεση για τσακωμό αλλά τι δεν βρίσκεις άκρη? στις τελευταίες δέκα δεκαπέντε σελίδες έχει αναφερθεί το θέμα θήκη-tempered glass τουλάχιστον 10 φορές και λέμε τα ίδια και τα ίδια.. κάνε ένα κόπο και διάβασε τες πριν κάνεις "παράπονο"

 

Δεν έκανα παράπονο προς θεού συγνώμη αν φάνηκε έτσι . Εδω και 3 μέρες διαβάζω αλλά για θήκη δεν λέγονται πολλά για το tempered glass σωστά το λές και μάλλον βλακεία που το ανέφερα.

 

Πίστεψέ με είμαι πολλά χρόνια μέλος στο φόρουμ για να κάνω αυτό το λάθος να μην διαβάζω τι έχει γραφτεί!

3ipnas mesa mou to zwo!!!
Link to comment
Share on other sites

Για θήκη, είναι και το τι βολεύει τον καθένα μας.

Έχω σιλικόνη, hard original, flip original.

Μέχρι στιγμής μόνο η flip με έχει βολέψει.

:)

Edited by mike_k
:)
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει αυτή η θήκη http://orzly.com/manufacturers/oneplus/one/orzly-fusion-bumper-case-for-oneplus-one-black-and-clear.html ; Να την αγοράσω; Αν ναι από που; Από amazon ή από το official store;

Επίσης είναι καλό αυτό http://orzly.com/manufacturers/oneplus/one/0-3mm-premium-tempered-protective-glass-screen-protector-for-oneplus-one.html ; Να το αγοράσω;

Edited by george1807
Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα παράπονο προς θεού συγνώμη αν φάνηκε έτσι . Εδω και 3 μέρες διαβάζω αλλά για θήκη δεν λέγονται πολλά για το tempered glass σωστά το λές και μάλλον βλακεία που το ανέφερα.

 

Πίστεψέ με είμαι πολλά χρόνια μέλος στο φόρουμ για να κάνω αυτό το λάθος να μην διαβάζω τι έχει γραφτεί!

 

δεν το είπα κακοπροαίρετα απλά πολλά μέλη δεν κάνουν τον κόπο να διαβάσουν.. θα το παρατηρήσεις σε λίγο καιρό και εσύ

 

λοιπόν tempered glass nillkin και θήκη κορυφαία diztronic

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.

έχει παραγγείλει κανείς την προηγούμενη τρίτη με royal mail;

σε τι φάση είναι η παραγγελία σας;

 

καλημερα. μηπως υπαρχει κανεις;

γιατι αρχιζω και αγχωνομαι...

Edited by lorry
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο αλλα οχι φτηνό: FITBAG

Έχω παραγγείλει αυτή από aliexpress και την περιμένω. Είχα ίδια για το LG G2 που είχα πριν και ήμουν πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έκανα χθες την παραγγελία του 64αρι και μαζί την μπλε flip original. Νομίζω ότι με αυτή θα είμαι καλυμμένος χωρίς να χρειαστώ έξτρα κάλυμμα οθόνης, για να μην χάνω άλλωστε και την αίσθηση της συσκευής
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους, πρώτο σχόλιο. Εκανα και εγώ παραγγελία την προηγούμενη εβδομάδα συγκεκριμένα την τέταρτη το πρωί νωρίς... Με τον κωδικό που μου στείλανε για το royal mail ειδα οτι :

 

Via: International Signed

Status: It's on its way

 

Your item, posted on 13/03/15 with reference ******** has been passed to the overseas postal service for delivery in GREECE.

 

Εχει και ανανέωση καθημερινή, τις τελευταίες μέρες ανανεώνεται συνεχώς αλλά δεν αλλάζει το status...

 

Εν αναμονή λοιπόν... Πιστεύω όλα καλά θα πάνε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...