Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλο ένα 20αρικο να υπολογίζεις από Γερμανία - Ελλάδα.

 

ακριβως

αλλα 18,16 πληρωσα εγω απο Γερμανια εως εδω

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παω να κανω αγορα απο το Γερμανικο oneplus.net/de με billing Αθηνα και shipping address Mailboxde.com και μου βγαζει shipping Standard €19.99 και Express €23.99 ειναι λογικο;

 

Επειδή η διαφορά είναι μικρή, ίσως βολεύει να επιλέξεις Express, μήπως και η συγκεκριμένη επιλογή έχει προτεραιότητα παράδοσης σε περίπτωση κορεσμού του συστήματος παραγγελιών.

 

Εάν σκοπεύεις να αγοράσεις αυθεντική μεμβράνη προστασίας οθόνης και αυθεντική θήκη, μην ξεχάσεις να τα βάλεις όλα μαζί στην ίδια παραγγελία, για να μην πληρώσεις επιπρόσθετα μεταφορικά, αλλά μόνο τα €19.99 ή €23.99 που έτσι και αλλιώς πρέπει να πληρώσεις. Αλλιώς θα πληρώσεις επιπρόσθετα €2.21 για την μεμβράνη προστασίας οθόνης, €5.38 για τη θήκη, ή €5.38 και για τα δύο μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ενδιαφέρομαι και εγώ για το κινητό και θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τα βήματα για την παραγγελία εκμεταλλευόμενος και την απουσία ανάγκης για πρόσκληση. Θα μπορούσε κάποιος να με κατατοπίσει για το service (μακριά μας) τι γίνεται; Θα χρειαστεί να αποσταλλεί Κίνα ή αν παραγγελθεί μέσω Γερμανίας μπορεί να καλυφτεί και Ευρώπη; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν έχει καλλυφτεί το θέμα. Απλώς εγώ δεν βρήκα κάτι. :-)
Link to comment
Share on other sites

ενας εγω,παντως

 

 

+10000 :)

φαινεται πολυ ωραιο

 

αν και αυτο μαρεσει επισης

https://www.mediamarkt.gr/mcs/product/TP-LINK-TL-PB10400,99452,534283,1493135.html

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

απο οτι βλεπω μπορεις να το αγορασεις και χωρις invite?

Σωστά, αρκεί να υπάρχει απόθεμα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

+10000 :)

φαινεται πολυ ωραιο

 

αν και αυτο μαρεσει επισης

https://www.mediamarkt.gr/mcs/product/TP-LINK-TL-PB10400,99452,534283,1493135.html

αυτοι το εχουν ξεφτυλισει το θεμα,σωνει και καλα να το προπληρωσω για να το παραλαβω,δεν εχουν πληρωμη στο καταστημα

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

αυτοι το εχουν ξεφτυλισει το θεμα,σωνει και καλα να το προπληρωσω για να το παραλαβω,δεν εχουν πληρωμη στο καταστημα

, νομίζω ότι πριν από δύο εβδομάδες το είχαν 19 ευρώ

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αυτοι το εχουν ξεφτυλισει το θεμα,σωνει και καλα να το προπληρωσω για να το παραλαβω,δεν εχουν πληρωμη στο καταστημα

 

δηλαδη??

ειχα σκοπο να πεταχτω μεχρι το καταστημα στην σταυρουπολη θεσσαλονικης να το δω και ισως το επαιρνα.

πρεπει να το πληρωσω απο το ιντερνετ και μετα να παω να το παρω??

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Στο κουτι λενε οτι υπαρχει μονο το κινητο και ενα usb καλωδιο. Χρειαζονται αλλα εξαρτηματα; Μεσω υπολογιστη φορτιζει μονο; Χρονος φορτισης;
Link to comment
Share on other sites

Στο κουτι λενε οτι υπαρχει μονο το κινητο και ενα usb καλωδιο. Χρειαζονται αλλα εξαρτηματα; Μεσω υπολογιστη φορτιζει μονο; Χρονος φορτισης;

 

Έχει και φορτιστή! Χρόνος φόρτισης περίπου 1,5 ώρα :)

 

Εκτός αν ρωτάς για το powerbank οπότε άκυρο :P

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Εριξα και εγώ μια παραγγελία. Να δουμε ποτε θα το έχω.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Έχει και φορτιστή! Χρόνος φόρτισης περίπου 1,5 ώρα :)

 

Εκτός αν ρωτάς για το powerbank οπότε άκυρο :P

 

Υποστηρίζει fast charge το κινητό. Από 1-2% μπαταρία:

Χρόνος φόρτισης στο 50% = 40 λεπτά περίπου

Χρόνος φόρτισης στο 100% = 11/2 ώρα περίπου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα και εγώ ένα 64, μια μου έλεγε ότι υπάρχει μια πως δεν υπάρχει. Προσπάθησα 3-4 φορές και τελικά τα κατάφερα και το βρήκα και το πήρα. Τώρα απλά περιμένω μήνυμα από το mailbox ή πρέπει να στείλω e-mail και σε αυτούς;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα και εγώ ένα 64, μια μου έλεγε ότι υπάρχει μια πως δεν υπάρχει. Προσπάθησα 3-4 φορές και τελικά τα κατάφερα και το βρήκα και το πήρα. Τώρα απλά περιμένω μήνυμα από το mailbox ή πρέπει να στείλω e-mail και σε αυτούς;

 

Περιμένεις μήνυμα από Mailboxde ότι έχει φτάσει το δέμα σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα και εγώ ένα 64, μια μου έλεγε ότι υπάρχει μια πως δεν υπάρχει. Προσπάθησα 3-4 φορές και τελικά τα κατάφερα και το βρήκα και το πήρα. Τώρα απλά περιμένω μήνυμα από το mailbox ή πρέπει να στείλω e-mail και σε αυτούς;

 

και υπομονή...εγώ περίμενα συνολικά 15 μέρες με express αποστολές...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειμαι τελειως ασχετος τι γινεται με το τελωνειο αν το παρω απο ebay ξερω γω..? Και επισης αν εχεις invitation τι φαση ολα καλα? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

παροτι αλλαξα την σημαια σε γερμανια δεν μ βγαζει διαθεσιμη την πολη που μου εχουν στειλει απο το mailbox.de αν βαλω καοι αλλη πολη της γερμανιας θα υπαρξει προβλημα???βοηθηστε εναν ταλαιπωρημενο να παρει το oneplus one :D

 

αν θυμάμαι καλά πρέπει αφου επιλέξεις τη σημαία να αλλάξεις τη διεύθυνσή σου σ'αυτή που σου δώσαν απο το mailboxde. Μετά προσθέτεις στο καλάθι και προχωρας στην παραγγελία. Τότε θα σου εμφανίσει τις σωστές επιλογές...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω θα το παρω απλα δεν ξερω κατα ποσο θα ενεργοπηητε μονο του μεσα στο τσαντακι.

 

δεν ενεργοποιείται αν επιλέξεις τον έλεγχο από τον proximity sensor...για κατα λάθος ενεργοποίηση...:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σωστά :) :)

 

ακόμη και αν κάνεις root...:D

Link to comment
Share on other sites

και υπομονή...εγώ περίμενα συνολικά 15 μέρες με express αποστολές...

Υπομονή έχω ελπίζω πάντως να το έχω πριν αλλάξει ο χρόνος, πράγμα δύσκολο. Έχει πολλές αργίες!

Link to comment
Share on other sites

παροτι αλλαξα την σημαια σε γερμανια δεν μ βγαζει διαθεσιμη την πολη που μου εχουν στειλει απο το mailbox.de αν βαλω καοι αλλη πολη της γερμανιας θα υπαρξει προβλημα???βοηθηστε εναν ταλαιπωρημενο να παρει το oneplus one :D

 

λεσ να μην εψαξα και να γραφω εδω περα???το προβλημα μου το βγαζει στο state/provinience δεν εχει επιλογη ιδια με αυτη που μου εστειλαν στο mail

 

Βεβαίως και στο λέει στο mail

 

Bundesland/Kanton: Sachsen (optional)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειμαι τελειως ασχετος τι γινεται με το τελωνειο αν το παρω απο ebay ξερω γω..? Και επισης αν εχεις invitation τι φαση ολα καλα? Ευχαριστώ!

 

Αν στο στειλουν με απλο ταχυδρομειο ή με EMS οι πιθανονατητες να περασει τελωνειο ειναι απο μικρες εως ανυπαρκτες. Αλλα σου προτεινω (αν φυσικα σε παιρνουν τα οικονομικα σου) να παρεις απο το επισημο. Δεν εχει με invites αυτο τον καιρο. Απλα πρεπει να ακολουθησεις τις οδηγιες του πρωτου post οσο αναφορα την δημιουργια του account σου στην oneplus.net και στο mailboxde.com

Host

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...