Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερωτησης: ποσο πηγαινει τελικα η αποστολη στην Ελλαδα μεσω του mailboxde; Ποιο ειναι δηλαδη το κοστος της προμηθειας τους;

 

20,58 ευρώ με όλα μέσα και με UPS standard

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δοκίμασα και σβηστρα και οινόπνευμα με βούρτσα αλλά δεν έγινε κάτι ιδιαίτερο. Αχνοφαινεται λίγη κόκκινη μπογια σε κάποια σημεία κάτω από πολύ φως. Τεσπα!

Το πολύ πολύ αν σε ενοχλεί αυτό που βλέπεις δες εδώ http://www.ebay.com/itm/Official-Original-Oneplus-One-Case-Cover-Replace-Back-Cover-For-Oneplue-One-/331353497392?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=540545976670&hash=item4d26351f30

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και σβηστρα και οινόπνευμα με βούρτσα αλλά δεν έγινε κάτι ιδιαίτερο. Αχνοφαινεται λίγη κόκκινη μπογια σε κάποια σημεία κάτω από πολύ φως. Τεσπα!

Δες και

!

Δεν χρησιμοποιεί οινόπνευμα αλλα Ισοπροπυλική Αλκοόλη!

πχ αγορά

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα forum.

 

Μολις πριν καμια βδομαδα πηρα πρεφα το 1+1 και εχω παθει Ebola.κανα invite κανεις?

εχουν τρελαθει και πουλανε τα invites στο ebay.

 

ευχαριστω

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Μακάρι να είχα να σου έδινα αδερφέ!! :lol:

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Κανε υπομονη μεχρι τις 17... Εκτος βεβαια αν στειλουν πρωτα τις special προσκλησεις σε οσους πηραν τους τελευταιους μηνες οπως εχουν πει στο forum. Edited by fumantsu

Host

Link to comment
Share on other sites

Official θήκη oneplus white στο δεύτερο βάλε βγάλε ραγισαν οι 2γωνιες πανω αριστερά και δεξια έλεος.... Έχει πάρει κανεις απο κάπου την γνησια (swap cover)πλάτη πχ την άσπρη??θελω να αλλαξω την μαύρη που εχω

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας το νήμα τις τελευταίες 2 βδομάδες, παρατήρησα ότι τα invites έχουν μειωθεί. Αυτό συμβαίνει λόγω pre-order, ή εκείνοι που πήραν invite (με την προϋπόθεση ότι πρόλαβαν να λάβουν από την εταιρεία) δεν τα "επέστρεψαν" στην κοινότητα.

 

Αν υπάρξει κάποιο invite για 64GB θα με ενδιέφερε και εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας το νήμα τις τελευταίες 2 βδομάδες, παρατήρησα ότι τα invites έχουν μειωθεί. Αυτό συμβαίνει λόγω pre-order, ή εκείνοι που πήραν invite (με την προϋπόθεση ότι πρόλαβαν να λάβουν από την εταιρεία) δεν τα "επέστρεψαν" στην κοινότητα.

 

Αν υπάρξει κάποιο invite για 64GB θα με ενδιέφερε και εμένα.

 

Απλά δεν έχει δώσει η One plus invites εδώ και αρκετό καιρό για να μπορεί να στοκάρει απόθεμα για τα Preorder.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας το νήμα τις τελευταίες 2 βδομάδες, παρατήρησα ότι τα invites έχουν μειωθεί. Αυτό συμβαίνει λόγω pre-order, ή εκείνοι που πήραν invite (με την προϋπόθεση ότι πρόλαβαν να λάβουν από την εταιρεία) δεν τα "επέστρεψαν" στην κοινότητα.

 

Αν υπάρξει κάποιο invite για 64GB θα με ενδιέφερε και εμένα.

 

στο forum της oneplus ανακοινωσανε οτι οσοι το αγορασανε τους τελευταιους μηνες θα παρουν απο 3 προσκλησεις μεσα στο Νοεμβριο.Οσοι θελετε προσκλησεις πρεπει να εχετε υπομονη αλλιως κανετε preorder

Edited by panosmaria2011
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με το pre-order. Αν κιολας εχουν την τιμη του πρωτου event τοτε συμφερει η αναμονη....

Host

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος που γινεται αυτος με τις προσκλησεις; Ποια εταιρια κατεσκευαζει το συγκεκριμενο κινητο; Πως γινεται να το παραγγειλω; Σε σχεση με τα oppo find 7/7a πως τα παει; Ακουω τα χειροτερα για τον ηχο που βγαζει απο τα ακουστικα. Τι εχετε να πειτε;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ το έχω εδώ και ένα μήνα και ούτε invite ούτε τπτ.. γιατί άραγε?
Innovation distinguishes between a leader and a follower.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ το έχω εδώ και ένα μήνα και ούτε invite ούτε τπτ.. γιατί άραγε?

 

Λογικά γιατί μαζεύουν στοκ για τα pre-orders.. Εκεί που πριν κανένα μήνα το φόρουμ είχε 'πνίγει' από προσκλήσεις και πολλές παίζει να χάθηκαν τώρα δεν υπάρχει τίποτα.. Υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος που γινεται αυτος με τις προσκλησεις; Ποια εταιρια κατεσκευαζει το συγκεκριμενο κινητο; Πως γινεται να το παραγγειλω; Σε σχεση με τα oppo find 7/7a πως τα παει; Ακουω τα χειροτερα για τον ηχο που βγαζει απο τα ακουστικα. Τι εχετε να πειτε;

 

Διαβασε το hands on review

Host

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος που γινεται αυτος με τις προσκλησεις; Ποια εταιρια κατεσκευαζει το συγκεκριμενο κινητο; Πως γινεται να το παραγγειλω; Σε σχεση με τα oppo find 7/7a πως τα παει; Ακουω τα χειροτερα για τον ηχο που βγαζει απο τα ακουστικα. Τι εχετε να πειτε;

 

Μαλλον πρεπει να ξεκινησεις απο την πρωτη σελιδα του νηματος.Εχει οδηγους που θα σου λυσουν τις αποριες σου.

 

Σημερα μου ηρθε και το Nillkin 9H Tempered Glass .Μαζι με την diztronic ελπιζω να ειμαι ενταξει απο προστασια:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

θελω ενα one.σε μαγαζια στη γερμανια δεν υπαρχουν?εχω τον πατερα μου πανω...

 

Και εσυ μαλλον πρεπει να διαβασεις λιγο.Το oneplus δεν θα το βρεις σε μαγαζι.Διαβασε την αρχη του νηματος και θα εχεις μια πληρη εικονα

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να το βρει αλλα θελει ψαξιμο. Το εχω δει και στο amazon (uk και de), ενω εδω στην Τσεχια το εχουν αρκετα, online κυριως, καταστηματα. Δεν ξερω αν ειναι η κινεζικη ή η international. Στο amazon δεν το λενε (τουλαχιστον οσους ειδα), ενω εδω δινουν 2 χρονια. Σιγουρα δεν νομιζω να το βρει σε μεγαλες αλυσιδες καταστηματων τυπου mediamarkt Edited by fumantsu

Host

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και για το bamboo back cover θέλει invite;

Προσπάθησα να προχωρήσω στην αγορά του από την επίσημη ιστοσελίδα της oneplus και μου βγάζει μήνυμα πως δεν έχω invite για την συγκεκριμένη αγορά!

Invite για το back cover, είναι σοβαροί;!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και για το bamboo back cover θέλει invite;

Προσπάθησα να προχωρήσω στην αγορά του από την επίσημη ιστοσελίδα της oneplus και μου βγάζει μήνυμα πως δεν έχω invite για την συγκεκριμένη αγορά!

Invite για το back cover, είναι σοβαροί;!

 

Τελικά δε θα προχωρήσουν στην παραγωγή του σαν αξεσουάρ γιατί τους έβγαζε η παραγωγή πολλά προβληματικά κομμάτια και δεν τους συνέφερε λόγω ποιοτικού ελέγχου. Τα καλά κομμάτια που έχουν απόθεμα μέχρι τώρα θα τα δώσουν με invites για να μοιραστούν όσο πιο δίκαια γίνεται και να μην πάει κάποιο κατάστημα και τα χτυπήσει όλα με τη μία.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...