Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παραγγελία 17/10, σήμερα το status έγινε Processing.

 

Ξέρετε πόσο καιρό θα κάνουν να το στείλουν??

 

Φίλε στην ίδια ακριβώς φάση βρίσκομαι και έγω.. μην ανησυχείς!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εάν κάποιος κάνει pre-order το OPO και μπορεί να μου παραγγείλει τα JBL και ένα Data Cable ας μου στείλει PM για να του δώσω τα χρήματα.

Είμαι από Αθήνα.

 

Ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

υ.γ. Κατά βάση δεν έχω βρει ούτε ένα ακουστικό (ενσύρματο - που έχω πολλά), που να μπορώ με το κουμπάκι να κλείνω την κλήση. Το μόνο που κατφέρνω είναι να αν μιλάω και το πατήσω να κάνω MUTE στην κλήση, ενώ θα ήθελα να την τερματίσω. Καμιά ιδέα?

 

Το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ, δεν μπορώ να κλείσω την κλήση.

 

ΒΟΗΘΕΙΑ !!!

Link to comment
Share on other sites

απο εχθες το απογευμα εχει φτασει στην Bologna, Italy 20.10.2014 18:00 Σάρωση άφιξης και ακομη δεν εχει φυγει,παραξενο δεν ειναι?

 

θα φυγει σημερα στις 3:00 μετα τα μεσανυχτα...

Link to comment
Share on other sites

απο εχθες το απογευμα εχει φτασει στην Bologna, Italy 20.10.2014 18:00 Σάρωση άφιξης και ακομη δεν εχει φυγει,παραξενο δεν ειναι?

 

Το χειρότερο είναι ότι έρχεται με νταλίκα απο Ιταλία και κάνει 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

εμενα εφυγε κατευθειαν απο ιταλια,ειχε φτασει απογευμα κ εφυγε το ιδιο βραδυ αργα,μετα απο καποιες ωρες.
Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο είναι ότι έρχεται με νταλίκα απο Ιταλία και κάνει 2 μέρες.

 

μου λεει παραδοση την πεμπτη αθηνα.δεν υπαρχει περιπτωση εαν κανει 2 ημερες να το παραλαβω την πεμπτη οπως λενε.

Link to comment
Share on other sites

μου λεει παραδοση την πεμπτη αθηνα.δεν υπαρχει περιπτωση εαν κανει 2 ημερες να το παραλαβω την πεμπτη οπως λενε.

 

Αν σου λέει Πέμπτη παράδοση θα στο φέρουν. Αλλιώς σίγουρα θα το έχεις Παρασκευή

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω θα το παρω απο Κινα και απ οτι μου ειπατε εκτος της εγγυησης και το σηματακι της cyanogen

δεν υπαρχουν αλλες διαφορες.

 

Μια ερωτηση θελω να κανω σχετικα με τη καμερα εσεις που το εχετε δει γιατι εχω απογοητευτει απο τις καμερες των κινεζικων πιο low budget ομως.

Φτανει εστω την καμερα των G2-S4?

Edited by TakisStam
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα ειχα και τα 2 απο g2 ανωτερη..

Απο s4 θα έλεγα στα ιδια επιπεδα.

 

Ε τοτε ειναι πολυ καλη.Αν δε κανει "κολπα" και στις βραδυνες ληψεις θα μιλαμε για μια απο τις καλυτερες σε smartphone για φετος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ κατάργησα την φωτογραφική μου μηχανή. Θεωρώ οτι με καλύπτουν οι φωτογραφιες που τραβάει το opo
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε ειναι πολυ καλη.Αν δε κανει "κολπα" και στις βραδυνες ληψεις θα μιλαμε για μια απο τις καλυτερες σε smartphone για φετος.

Δεν τα παει και φοβερά οπως και το s4..

Το g2 ηταν τραγικο στις βραδυνές!

Link to comment
Share on other sites

ακομη το status απο προχτες τριτη γραφει οτι εφτασε στην μπολονια,παμε για δευτερη ημερα κ ακομη να φυγει,μηπως το σκαναρουν κατευθειαν μολις μπει ελλαδα?μου λεει παραδοση αυριο.
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε ειναι πολυ καλη.Αν δε κανει "κολπα" και στις βραδυνες ληψεις θα μιλαμε για μια απο τις καλυτερες σε smartphone για φετος.

 

Η κάμερα κατώτερη του note 3.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Νομίζω έχουμε βγει off topic με τις συγκρίσεις.

Εδώ μας έχει φάει η αγωνία πότε θα παραλάβουμε, ας επικεντρωθούμε σε αυτό :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οι τελευταίες off topic συζητήσεις έφυγαν. Για συγκρίσεις συσκευών έχουμε άλλα θέματα. Εδώ ας επικεντρωθούμε στη θεματολογία του τίτλου και μόνο...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το φοβερό είναι ότι το θέμα είναι - OnePlus One : Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ -

Το θέμα σύγκρισης μεταξύ κινητών, τα οποία κιόλας έχουν και μεγάλη διαφορά τιμής δεν έχει κανένα νόημα.

Link to comment
Share on other sites

Το φοβερό είναι ότι το θέμα είναι - OnePlus One : Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ -

Το θέμα σύγκρισης μεταξύ κινητών, τα οποία κιόλας έχουν και μεγάλη διαφορά τιμής δεν έχει κανένα νόημα.

 

Μην ξαναλέμε πάλι τα ίδια και βγαίνουμε off topic. Οι τιμές έχουν πέσει πλέον και στα επώνυμα και βρίσκονται περίπου στα ίδια χρήματα με τα ιδια χαρακτηριστικά.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι αγοράσατε 17/10 σας έχει αλλάξει το status η παραμένει processing?????

 

Νομίζω αυτό μπορεί να αλλάξει και αφού παραδοθεί το opo στο mailboxde.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...