Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τη μία ήθελα μεν να το δω από κοντά αλλά από την άλλη ήθελα βοήθεια και με τη διαδικασία στην παραγγελία με την πρόσκληση. Τελικά βρέθηκε κάποιος συμφορουμιτης που μιλήσαμε και τελικά ήπιαμε και καφέ στο σπίτι μου (τον ευχαριστώ πολύ). Εχθές το βράδυ ένας δεύτερος συνφορουμιτης μου είχε στείλει μια πρόσκληση , η οποία όμως είχε λήξει και τώρα που κάναμε τη διαδικασία προσπαθουσαμε κάνα δίωρο να βρούμε πρόσκληση δίχως αποτέλεσμα. Τέλος πάντων δεν πειράζει, όλο και κάποιος θα μου δώσει μια καινούρια πρόσκληση. Συνφορουμιτες σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οκ απλά μου φαίνεται ότι εξαντλείται γρήγορα..το πρωτο βράδυ που το άφησα σε flight mode από 35% πήγε 22%..σήμερα απο 40% πήγε 35%

Και εμένα έτσι έκανε την πρωτη ,δεύτερη μέρα ... Θα βελτιωθεί...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, βρήκα αυτη την φοβερή θήκη TUDIA Slim-Fit CYGEN Dual Layer Protective Case for OnePlus One (Red) ( link ) αλλά στο ebay είναι πολύ ακριβή (10 ευρω η θήλη + 20-25 ευρω μεταφορικα ). Μπήκα την βρήκα στο amazon.co.uk με 10-12 ευρω συνολικο κόστος αλλά δεν κάνει delivery Ελλάδα ( Θεσσαλονίκη ) έχει κανεις υπόψιν που αλλού μπορώ να την βρώ ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να διανοηθω οτι υπαρχουν ατομα που ζητάνε λεφτά και πουλάνε τις προκλήσεις που έχουν οι οποίες τους έχουν ερθει τσαμπα.

Έλεος,έχουν ξεφυγει τελείως και δεν ξέρουν τι τους γίνετε,αλλά δεν φταίνε μονο αυτοι,αλλά και οποίοι καθονται και τους τα σκάνε.

Συγνώμη για αυτήν την έκρηξη,αλλά εψαχνα σε κάποιο site για τιμες μεταχειρισμένων και αηδιασα που είδα να ζητάνε λεφτά γι κάτι που τους έχει δωθεί δωρεάν,έλεος.

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν μπορω να διανοηθω οτι υπαρχουν ατομα που ζητάνε λεφτά και πουλάνε τις προκλήσεις που έχουν οι οποίες τους έχουν ερθει τσαμπα.

Έλεος,έχουν ξεφυγει τελείως και δεν ξέρουν τι τους γίνετε,αλλά δεν φταίνε μονο αυτοι,αλλά και οποίοι καθονται και τους τα σκάνε.

Συγνώμη για αυτήν την έκρηξη,αλλά εψαχνα σε κάποιο site για τιμες μεταχειρισμένων και αηδιασα που είδα να ζητάνε λεφτά γι κάτι που τους έχει δωθεί δωρεάν,έλεος.

 

Γιαυτό εμείς εδώ ανοίξαμε ξεχωριστό θέμα για δωρεάν παροχή μεταξύ των μελών. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχει καμοια διαφορα η συσκευη απο αυτη που πουλα το coolicool?

Δείτε το πρώτο μήνυμα του νήματος.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εχει καμοια διαφορα η συσκευη απο αυτη που πουλα το coolicool?

Θα βρεις την απάντηση στα link του 1ου post.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, βρήκα αυτη την φοβερή θήκη TUDIA Slim-Fit CYGEN Dual Layer Protective Case for OnePlus One (Red) ( link ) αλλά στο ebay είναι πολύ ακριβή (10 ευρω η θήλη + 20-25 ευρω μεταφορικα ). Μπήκα την βρήκα στο amazon.co.uk με 10-12 ευρω συνολικο κόστος αλλά δεν κάνει delivery Ελλάδα ( Θεσσαλονίκη ) έχει κανεις υπόψιν που αλλού μπορώ να την βρώ ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Την ίδια ψάχναμε με ένα φίλο εδώ και 4-5 ημέρες, δεν τη βρήκαμε πουθενά. Τελικά την πήρε από ebay, του πήγε στα 29 συνολικά.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες προσκλησεις και αν δεν ενδιαφερθουν φιλοι θα τις δωσω εδω. Οποιος ενδιαφερεται ας το δηλωσει. Θα προτιμουσα καποια παλια/ενεργα μελη.
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έτσι έκανε την πρωτη ,δεύτερη μέρα ... Θα βελτιωθεί...

ελπίζω να βελτιωθεί...

 

προτείνεται να βάλω καμιά άλλη rom?

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να βελτιωθεί...

 

προτείνεται να βάλω καμιά άλλη rom?

 

Όχι.

Stock 33R με Franco Kernel βγάζω κοντά 4 ημέρες με λογική χρήση Internet και αρκετά τηλέφωνα.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενω ολα πανε ρολοι με την συσκευη εχω ενα θεμα με το οτι δεν μπορω να κανω μεγεθυνση στην οθονη πχ σε φωτογραφιες ή σε καποιον browser. Οταν βαζω τα δυο δαχτυλα στην οθονη για να μεγενθυνω οπως εκανα σε ολες τις συσκευες που ειχα η οθονη κανει κατι τρελα σαν να τρελαινεται! Τι μπορει να φταιει ?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο μενα! Προσπαθησα να διαβασω οσο το δυνατον περισσοτερα στο νημα αυτο...Απο εκει που ημουν ετοιμος για αγορα iphone 5s, αποφασισα να το ξαναδω το θεμα...Το μονο που με ικανοποιουσε ηταν το G2(παρ'ολο που δεν τις ηθελα τις 4.5+ιντσες..) και πλεον αυτο μου ανετρεψε τα δεδομενα. Πιστευω εδω θα καταληξω. Ηθελα να ρωτησω αν τα 2 μοντελα τρεχουν ακριβως το ιδιο η αν καποιο απο τα 2 ειναι ελαχιστα καλυτερο-πιο γρηγορο. Εκτος απο αυτη την περιβοητη "κιτρινη κηλιδα", υπαρχει καποιο αλλο πιθανο ελαττωμα? Επειδη το μονο που με κραταει ειναι η διαδικασια παραγγελιας(καπως μου φαινεται...) ηθελα να ρωτησω αν αξιζει να περιμενω μια-δυο εβδομαδες μηπως και το διαθεσουν κανονικα. Ευχαριστω πολυ και ελπιζω να μην ξεφυγα απο το θεμα( αλλιως παραπεμψτε με αναλογως!)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο μενα! Προσπαθησα να διαβασω οσο το δυνατον περισσοτερα στο νημα αυτο...Απο εκει που ημουν ετοιμος για αγορα iphone 5s, αποφασισα να το ξαναδω το θεμα...Το μονο που με ικανοποιουσε ηταν το G2(παρ'ολο που δεν τις ηθελα τις 4.5+ιντσες..) και πλεον αυτο μου ανετρεψε τα δεδομενα. Πιστευω εδω θα καταληξω. Ηθελα να ρωτησω αν τα 2 μοντελα τρεχουν ακριβως το ιδιο η αν καποιο απο τα 2 ειναι ελαχιστα καλυτερο-πιο γρηγορο. Εκτος απο αυτη την περιβοητη "κιτρινη κηλιδα", υπαρχει καποιο αλλο πιθανο ελαττωμα? Επειδη το μονο που με κραταει ειναι η διαδικασια παραγγελιας(καπως μου φαινεται...) ηθελα να ρωτησω αν αξιζει να περιμενω μια-δυο εβδομαδες μηπως και το διαθεσουν κανονικα. Ευχαριστω πολυ και ελπιζω να μην ξεφυγα απο το θεμα( αλλιως παραπεμψτε με αναλογως!)

οπως ειπαμε κ στις πιο πισω σελιδες,η κιτρινιλα πλεον δεν υπαρχει στις καινουργιες παρτιδες,αλλα θεματα δεν εχει σαν συσκευη,προχωρα αφοβα,μιλαμε παντα για το ευρωπαικο μοντελο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...

Έχω ψηθεί να το πάρω αλλά με κολλάει η διαδικασία, φοβάμαι μη κάνω καμιά βλακεία με της διευθύνσεις :lol::lol::lol:

Θα περιμένω μέχρι δευτέρα να την κάνω λογικά.

Ελπίζω να έχετε καμιά πρόσκληση και για μένα.

Link to comment
Share on other sites

2 προσκλήσεις για όποιον προλάβει.

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/SGFV-F9DY-E7XU-CP1V

https://account.oneplus.net/invite/claim/TQFY-99KC-FKKD-N0Y6

 

ΥΓ. Την μια την έχω στείλει στον @DimitrisTS απο τις 25 του μήνα (Πεμπτη) και δεν την έχει κάνει claim :!:

Link to comment
Share on other sites

Για το 16 αρη υπάρχει πρόσκληση?

 

Όχι, δεν βγαίνει πλέον με πρόσκληση από την OnePlus, μόνο αν το βρεις σε Κινεζομάγαζα.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν χρησιμοποιώ το κιν για τραγούδια και video νομίζω οτι το 16αρη με καλύπτει...

Αξήζει να το παρω απο καποιο κινεζομάγαζο ή να παρω το 64 και ας περισευει λίγο:lol:

 

Επειδή με πιέζει ο χρόνος η μόνη λύση είναι το oneplus.net?

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν χρησιμοποιώ το κιν για τραγούδια και video νομίζω οτι το 16αρη με καλύπτει...

Αξήζει να το παρω απο καποιο κινεζομάγαζο ή να παρω το 64 και ας περισευει λίγο:lol:

 

Επειδή με πιέζει ο χρόνος η μόνη λύση είναι το oneplus.net?

 

άμα θες invite υπάρχουν

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν χρησιμοποιώ το κιν για τραγούδια και video νομίζω οτι το 16αρη με καλύπτει...

Αξήζει να το παρω απο καποιο κινεζομάγαζο ή να παρω το 64 και ας περισευει λίγο:lol:

 

Επειδή με πιέζει ο χρόνος η μόνη λύση είναι το oneplus.net?

εγώ το πήρα [το 64 όμως] από το coolicool από την ευροπαική αποθήκη τους, μου ήρθε σε λιγότερο από 10 ημέρες κ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Το έκανα κ μια καθαρή εγκατάσταση κ μόνο root κ είναι τζάμι.

Link to comment
Share on other sites

εγώ το πήρα [το 64 όμως] από το coolicool από την ευροπαική αποθήκη τους, μου ήρθε σε λιγότερο από 10 ημέρες κ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Το έκανα κ μια καθαρή εγκατάσταση κ μόνο root κ είναι τζάμι.

δεν το εχω βρει σε κανένα μαγαζί σε αποθήκες στην Ευρώπη. :wacko:

 

Επειδή το έχω απορία το πίσω μέρος τι είναι? πλαστικό? γιατί αλλού λένε πλαστικό αλλού μαγνήσιο

Edited by MALACHASKOS
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω μια πρόσκληση για το κινητό. Έφυγε για τον πρώτο που θα μου κάνει P.M. Επίσης θα ήθελα να έχω προτεραιότητα εαν αυτός που τη πάρει, πάρει με τη σειρά του προσκλήσεις και τύχει να χρειαστώ καμία...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...